Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Przeprosiny
kajman Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 40 377
Dołączył: Jun 2007
Post: #1
Przeprosiny
Publicznie przepraszam 3 osoby, których list nie policzyłem w Forumowej (w różnych terminach - przy czym w przypadku jednej z osób przytrafiło mi się to dwukrotnie). Spowodowane to jest tym, że do poczty zaglądam czasami rzadziej niż raz na tydzień i informacje w niej zawarte docierają do mnie bardzo często ze znacznym opóźnieniem. Jeszcze gorzej było z SMS-ami w czasach, kiedy posiadałem komórkę.
Wszystko to nie wynikało z mojej złej woli, lecz z faktu, że często zapominam o czymś takim jak poczta.
Dodanie wyników z kolejnej listy i podsumowanie na nowo, kiedy już Forumowa jest przygotowana zajmuje mi 3-4 godziny i nie mam już na to siły.
Jeszcze raz przepraszam.

W awaryjnych sytuacjach proszę o informację na shoutboxie lub w ostateczności o pw na forum LP3 (zawsze jest większa szansa, że przeczytam).
29.05.2008 10:28 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
ku3a Offline
Administrator
*******

Liczba postów: 19 088
Dołączył: Jun 2007
Post: #2
 
a czemu nie pw tutaj?
30.05.2008 12:45 AM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
abd3mz Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 5 401
Dołączył: Jan 2008
Post: #3
 
Zdaje misie, że adr nie mógł się dostać na forum.
30.05.2008 04:13 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
ku3a Offline
Administrator
*******

Liczba postów: 19 088
Dołączył: Jun 2007
Post: #4
 
ok, jak czytalem post kajmana, to nie wiedzialem, ze chodzi o adr'a i ze nie mogl sie dostac. dopiero dzis obejrzalem jego notowanie i przeczytalem komentarz.
30.05.2008 04:19 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości