Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
387 MOJA LISTA
jotem3 Offline
Dużo pisze
****

Liczba postów: 300
Dołączył: Aug 2007
Post: #21
Re: 387 MOJA LISTA
Właśnie przesłuchałem Listę Ku3y i wpadam teraz do Ciebie, aby kolejną ulubioną Listę wysłuchać Icon_smile2
Zacznę tak troszkę neonkowo... Czyli od końca Icon_wink2
Edie Brikelowa debiutuje na końcu stawki w swoim nowym projekcie. Ładna piosenka, aczkolwiek nie singiel [odpowiadając na pytanie zadane gdzie indziej]. Singlem jest Hands On [tylko ciekawostka - na płycie nie ma tej piosenki, a na stronie zespołu tak właśnie jest napisane. dziwne...]
Laoczańskie klimaty i tej Listy nie ominęły i kowboje już na 29.
Julcia awansuje. Ładnie, bo to miłe dla ucha nagranie.
Happy-bardzo-sad - długą drogę mieli, aż w końcu spadli w przepaść... A styrana też już lekko przemęczona.
A Tomek swoje - anarchizował, teraz mówi, że zabierze ją, a na końcu zaśpiewał, że I LOVE YOU. Ciekawe czy to nagranie też zyska popularność? Swoja drogą jeszcze z siedem, osiem utworów i cała płyta byłaby gotowa. Kolejne odcinki serialu nieprędko powstaną, więc może Pan Karolak weźmie się za muzykę Icon_wink2
Ania w dół, Akt bez zmian - to dwie smutniejsze części tej dziesiątki, ale myślę, że z aktem to jeszcze nie wszystko stracone...
Renata wspomagająca Plateau znów lekko do góry. Czyżby jakieś nowe tchnienie ??
Pierwsza dycha to aż sześciu ulubieńców. Fiołki, Amy, Kukiełki, Stare, Stary (sorki Neil Icon_wink2 i Lu-Kiefer.
Zeszłotygodniowym liderem wyprzedziłeś znanego Marka (bo myślę, że u niego to też dotrze na szczyt), ale Steve u Ciebie tydzień po tym jak u Marka było na szczycie.
A jak będzie za tydzień? Niby Steve na szczycie może trzymać się mocno, ale Neilowi myślę, że chciałoby się powrócić na tron. I chyba to jedyne zagrożenie dla dzisiejszego lidera. [chociaż nie wiem, czy numerek 9 nie namiesza za tydzień...]
Dzięki i do wysłuchania za tydzień Icon_smile
28.05.2008 12:15 AM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Lilian Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 2 881
Dołączył: Aug 2007
Post: #22
 
Konrad napisał(a):Jest sporo utworów, które lubie. Nieco zgrzybiała trzecia dziesiątka a lista ogólnie na dobrym poziomie
a ja lubie takie zgrzybiałe borowiki, więc nie przejmuj sie, Yacy Icon_wink2
sa tez wierni kibice takich utworów Icon_mrgreen
(ja tez nie wiem jak sie za nie zabrać na mojej liście ... Icon_wink2 )

Yacy napisał(a):17 20 04 ZABIORĘ CIĘ - Tomasz Karolak
O! i tej tez dirty-trackowo kibicuję! Icon_biggrin3 Była wczoraj naocznie odebrana.
A wokalista jest spoko Icon_mrgreen

Widze duży potencjał WINDOW BLUES. Mam wrazenie ze za tydzień ma duze szanse na okolice podium Icon_smile2
No i również u Ciebie 3mam za Coldplay! Icon_biggrin3
28.05.2008 08:28 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Aro Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 4 963
Dołączył: Nov 2007
Post: #23
 
Z nowosci to oczywiście wybiorę :
Yacy napisał(a):46 -- NOSTRADAMUS - Judas Priest
Icon_biggrin3 Icon_biggrin3 Icon_biggrin3
Yacy napisał(a):36 -- DEAR GOD - Avenged Sevenfold
Icon_biggrin3 Icon_biggrin3
Yacy napisał(a):34 -- NOT AS WE - Alanise Morissette
a Alanis bez e Icon_wink2 własnie poznałem Icon_biggrin3 . Steve Lukather według Twoich wczesniejszych zapowiedzi dotarł na szczyt . Brawo Icon_exclaim Ogromnie cieszę się z awansu nowego BOH. Trzymam Cię za słowo, że to będzie kolejny Twoj numer jeden Icon_mrgreen . A Funeral jeszcze oczko w góre . Niesamowite Icon_exclaim Icon_biggrin3 .
28.05.2008 08:34 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Yacy Offline
Super Moderator
******

Liczba postów: 18 134
Dołączył: Jun 2007
Facebook Last.fm
Post: #24
 
Lilian napisał(a):O! i tej tez dirty-trackowo kibicuję! Była wczoraj naocznie odebrana.
a ja może w końcu kiedyś nadrobię braki w tym serialu Icon_smile2 Jestem do tyłu jakieś 12 i pół odcinka Icon_mrgreen. Ale wszystkie czekają na DVD więc pomalutku, powolutku na pewno to nadrobię.

.
KN:"Nic nie jest wieczne... może ta sytuacja też nie.
<OBY>"
28.05.2008 08:37 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Yacy Offline
Super Moderator
******

Liczba postów: 18 134
Dołączył: Jun 2007
Facebook Last.fm
Post: #25
 
Aro napisał(a):a Alanis bez e
dzięki!!!
Aro napisał(a):Ogromnie cieszę się z awansu nowego BOH. Trzymam Cię za słowo, że to będzie kolejny Twoj numer jeden
przyszły nie równa się kolejny Icon_wink2 Ale jednocześnie tego nie wyklucza ...
Aro napisał(a):A Funeral jeszcze oczko w góre . Niesamowite
nic nie dzieje sie bez przyczyny: na last.fm napisali że więcej w ub. tygodniu słuchałem tylko The National!!! Skoro po ponad roku tak chętnie tego słucham to coś w tym musi jednak być. Chociaż od nowego BOH / np. w tej chwili nie mogę sie również uwolnić. Trochę tracą na tym nowe płyty, które czekają ale ... widać tak musi być Icon_wink2 /

.
KN:"Nic nie jest wieczne... może ta sytuacja też nie.
<OBY>"
28.05.2008 08:41 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Yacy Offline
Super Moderator
******

Liczba postów: 18 134
Dołączył: Jun 2007
Facebook Last.fm
Post: #26
 
MOJE ALBUMY 387

Notowanie z 2008-05-26

poz ub tyg UTWÓR – Wykonawca

01 . 01 . 10 . EVER CHANGING TIMES - Steve Lukather
02 . 04 . 03 . HOME BEFORE DARK - Neil Diamond
03 . 02 . 17 . GO AWAY WHITE - Bauhaus
04 . 10 . 02 . LULLABIES TO KEEP YOUR EYES CLOSED - Iowa Super Soccer
05 . 03 . 06 . THE AGE OF THE UNDERSTATEMENT - The Last Shadow Puppets
06 . 06 . 09 . CONSOLERS OF THE LONELY - The Raconteurs
07 . 05 . 29 . 41 POTENCJOMETRÓW PANA JANA - Czesław Niemen
08 . 08 . 08 . THIS IS THE LIFE - Amy Macdonald
09 . 07 . 10 . ACCELERATE - R.E.M.
10 . NN . 01 . VIRGINIA EP - The National


11 . 09 . PRAWIE PROSTE PIOSENKI - Big Day
12 . 11 . HEY JIMI - POLSKIE GITARY GRAJĄ HENDRIXA - Różni wykonawcy
13 . 13 . EVERYTHING ALL THE TIME - Band Of Horses
14 . 16 . CEASE TO BEGIN - Band Of Horses
15 . 14 . JEDNOCZAS - Stare Dobre Małżeństwo
16 . 12 . KILL TO GET CRIMSON - Mark Knopfler
17 . 15 . STARBORN TOME I - The Chronicles of Israfel
18 . -- . WANDERLUST - Gavin Rossdale
19 . 19 . ICKY THUMP - The White Stripes
20 . 18 . FABLES OF A MAYFLY - Fair To Midland

No niestety pojawiła się pierwsza w tym roku płyta na którą czekałem i której byłem bardzo ciekaw, a która baaaaaardzo mnie rozczarowała.. Może nie oczekiwałem wielkiej muzyki, ale ze 2-3 utwory, które mogłyby ubarwić moje zestawienie najlepszych utworów. Niestety po pierwszym przesłuchaniu nie zostało nic. Zupełnie nic Icon_frown Aby drugi raz podejść do tej płyty to będę musiał bardzo, bardzo się postarać... Ale na pewno to zrobię. Nie sądzę, aby ktoś jeszcze na forum czekał na tę płytę. Jest to album BRING YA TO THE BRINK – Cyndi Lauper.
szkoda Icon_frown

.
KN:"Nic nie jest wieczne... może ta sytuacja też nie.
<OBY>"
28.05.2008 09:05 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Lilian Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 2 881
Dołączył: Aug 2007
Post: #27
 
co do BOH (czy wiecie jaki było moje pierwsze skojarzenie do tego skrótu myślowego? Icon_mrgreen ) czy oni śpiewają o jednym oknie czy o kilku? Icon_wink2
w pierwszym poscie jest liczba pojedyncza, a w drugim komentującym liczba mnoga okien...
a moze blues ma właściwości namnażające? Icon_razz

EDIT: chcąc to zdetektywizować po swojemu, wpisałam coś w google... jakos tak o Band Of Horses ... i wiecie co znalazłam? Icon_biggrin3 ... blog Yacy'ego!!! Icon_mrgreen Icon_biggrin3
(jako pierwszy linkin ale nie Park Icon_wink2 )
28.05.2008 09:08 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
neon.ka Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 1 317
Dołączył: Feb 2008
Post: #28
 
Lilian napisał(a):co do BOH (czy wiecie jaki było moje pierwsze skojarzenie do tego skrótu myślowego? Icon_mrgreen ) czy oni śpiewają o jednym oknie czy o kilku? Icon_wink2
można to już sprawdzić na kilku innych listach dzięki Yacemu Icon_biggrin3 . np. u mnie Icon_smile2 .

I wish I was special.
But I’m a creep.
***
I want You to notice
When I’m not around.
28.05.2008 09:12 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Yacy Offline
Super Moderator
******

Liczba postów: 18 134
Dołączył: Jun 2007
Facebook Last.fm
Post: #29
 
Lilian napisał(a):czy oni śpiewają o jednym oknie czy o kilku?
zdecydowanie o jednym! Czyżbyś sprawdzała pisownię przed wprowadzeniem na swoją listę? Icon_mrgreen

.
KN:"Nic nie jest wieczne... może ta sytuacja też nie.
<OBY>"
28.05.2008 09:41 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
abd3mz Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 5 401
Dołączył: Jan 2008
Post: #30
 
Yacy napisał(a):Jest to album BRING YA TO THE BRINK – Cyndi Lauper.
szkoda Icon_frown
W jakiej stylistyce jest ta płyta?
28.05.2008 10:33 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
kleschko Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 2 993
Dołączył: Jan 2008
Facebook Last.fm Twitter
Post: #31
 
Yacy napisał(a):11 . 09 . PRAWIE PROSTE PIOSENKI - Big Day
Jest ta płyta w końcu skądś do ściągnięcia?

[Obrazek: kleschko.png]
28.05.2008 10:45 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Yacy Offline
Super Moderator
******

Liczba postów: 18 134
Dołączył: Jun 2007
Facebook Last.fm
Post: #32
 
kleschko napisał(a):Jest ta płyta w końcu skądś do ściągnięcia?
postaram sie coś z tym zrobić Icon_wink2 Tylko, że sam słucham po prostu płyty i proszę Cię o cierpliwość...

.
KN:"Nic nie jest wieczne... może ta sytuacja też nie.
<OBY>"
28.05.2008 10:57 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
neon.ka Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 1 317
Dołączył: Feb 2008
Post: #33
Re: 387 MOJA LISTA
Yacy napisał(a):gdybym inaczej napisał to może tak chetnie byś tu nie zajrzała Icon_mrgreen
no wiesz Yacy! to ja od jakiegoś czasu mam w nawyku odsłuchiwanie wszystkich Twoich nowości [no chyba że coś mi znienacka spada na... czas Icon_wink2 ], i jest to stały element mojego muzycznego zycia i miałabym nie chcieć tu chętnie zaglądać?! oj! Icon_biggrin3
jotem3 napisał(a):Właśnie przesłuchałem Listę Ku3y i wpadam teraz do Ciebie, aby kolejną ulubioną Listę wysłuchać Icon_smile2
a to dobrze brzmią w takim szybkim tempie Jacku? Icon_wink2 . w 15 minut dookoła Listy Icon_mrgreen
jotem3 napisał(a):Zacznę tak troszkę neonkowo... Czyli od końca Icon_wink2
Icon_lol
jotem3 napisał(a):Happy-bardzo-sad - długą drogę mieli, aż w końcu spadli w przepaść...
no właśnie, ulegając entuzjazmowi świetnych ruchów na tegotygodniowej Liście przeoczyłam ten smutny fakt...
szkoda tego wypadku. a powrotów niet.

I wish I was special.
But I’m a creep.
***
I want You to notice
When I’m not around.
29.05.2008 01:17 AM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Yacy Offline
Super Moderator
******

Liczba postów: 18 134
Dołączył: Jun 2007
Facebook Last.fm
Post: #34
 
neon.ka napisał(a):i jest to stały element mojego muzycznego zycia i miałabym nie chcieć tu chętnie zaglądać?! oj!
wiedziałem, ż eprzegiąłem Icon_wink2
neon.ka napisał(a):szkoda tego wypadku. a powrotów niet.
nein, nein... No niestty cieżkie dni za happysadem i ... chyba przed nimi też nie lekko...

.
KN:"Nic nie jest wieczne... może ta sytuacja też nie.
<OBY>"
29.05.2008 11:31 AM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Yacy Offline
Super Moderator
******

Liczba postów: 18 134
Dołączył: Jun 2007
Facebook Last.fm
Post: #35
 
abd3mz napisał(a):W jakiej stylistyce jest ta płyta?/Cyndi Lauper/
Niestety jest taneczna. Ona zawsze miała piosenki do tańca, ale były to wesołe nutki. A tu niestety to nie moja bajka. Jak przesłucham raz jeszcze /a dojrzewam do tej decyzji Icon_mrgreen, bo jakoś nie mogę się pododzić z faktem, że nic tam nie znalazłem.../ To napiszę coś więcej.

.
KN:"Nic nie jest wieczne... może ta sytuacja też nie.
<OBY>"
29.05.2008 11:33 AM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Lilian Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 2 881
Dołączył: Aug 2007
Post: #36
 
Yacy napisał(a):
Lilian napisał(a):czy oni śpiewają o jednym oknie czy o kilku?
zdecydowanie o jednym! Czyżbyś sprawdzała pisownię przed wprowadzeniem na swoją listę? Icon_mrgreen
jak na razie jeden blues mi wystarczy Icon_mrgreen bardzo Markowy. a co bedzie dalej, zobaczy sie Icon_wink2
29.05.2008 02:07 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Yacy Offline
Super Moderator
******

Liczba postów: 18 134
Dołączył: Jun 2007
Facebook Last.fm
Post: #37
 
kleschko napisał(a):Jest ta płyta w końcu skądś do ściągnięcia?
już jest:

Big Day

Wrzuciłem poszczególne utwory, więc jak ktoś chce jakiś konkretny utwór - no problem. Icon_wink2

.
KN:"Nic nie jest wieczne... może ta sytuacja też nie.
<OBY>"
29.05.2008 10:53 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Lilian Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 2 881
Dołączył: Aug 2007
Post: #38
 
Super! Icon_smile2 ciekawa jestem jak wypadną pozostałe piosenki z tej płyty Icon_biggrin3
Dzięki Yacy Icon_smile2
29.05.2008 11:50 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Yacy Offline
Super Moderator
******

Liczba postów: 18 134
Dołączył: Jun 2007
Facebook Last.fm
Post: #39
 
Lilian Icon_smile2 to Ty pisałaś że Tomek Karolak w filmie wykonywał jesze utwór T. Love I LOVE YOU? Nie mogę niestety tego postu znaleźć Icon_frown Bo jestem w posiadaniu ścieżki z 39,5 Icon_wink2 i nie ma tam tego . Darek Jankowski śpiewa tam jeszcze tylko STANY, STANY. Ale to już nie to co Zabiorę Cię Icon_wink2
Na płycie jest też Feel, ale jakoś tak sie dziwnie stało, że w czasie pobierania ten utwór nie wgrał mi się na dysk Icon_cry Icon_cry Icon_cry . No i niestety mam niepełną ścieżkę, bo brak nr 07. Szkoda...
Icon_mrgreen Icon_mrgreen Icon_mrgreen

.
KN:"Nic nie jest wieczne... może ta sytuacja też nie.
<OBY>"
30.05.2008 12:11 AM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
jotem3 Offline
Dużo pisze
****

Liczba postów: 300
Dołączył: Aug 2007
Post: #40
 
Yacy napisał(a):Lilian Icon_smile2 to Ty pisałaś że Tomek Karolak w filmie wykonywał jesze utwór T. Love I LOVE YOU? Nie mogę niestety tego postu znaleźć Icon_frown Bo jestem w posiadaniu ścieżki z 39,5 Icon_wink2 i nie ma tam tego . Darek Jankowski śpiewa tam jeszcze tylko STANY, STANY. Ale to już nie to co Zabiorę Cię Icon_wink2
Na płycie jest też Feel, ale jakoś tak sie dziwnie stało, że w czasie pobierania ten utwór nie wgrał mi się na dysk Icon_cry Icon_cry Icon_cry . No i niestety mam niepełną ścieżkę, bo brak nr 07. Szkoda...
Icon_mrgreen Icon_mrgreen Icon_mrgreen
Jacku, I Love You w ostatnim odcinku na samym końcu zagrało i też się zdziwiłem jak nie znalazłem tego na tej płycie. Ale na moim chomiku pod numerem 21 ukryłem to nagranie, więc zapraszam Icon_smile2
30.05.2008 12:14 AM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości