Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
notowanie 26 z dnia 24.05.2008
Aro Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 4 963
Dołączył: Nov 2007
Post: #21
 
[A na sluchawkach "Motorbreath" - to do TOPU Metallici Icon_lol ]
saferłel napisał(a):Prawdziwa lista przebojów to właśnie top 50 Icon_wink
tu zgadzamy sie w 100 % Icon_mrgreen
saferłel napisał(a):Liczyłem, że nowy lider (Homo) z tej okazji, ale nic z tego.
Nic straconego, kolejna szansa przed nimi. A "Prawdziwa miłość" tak naprawdę : "cierpliwa jest, łaskawa, nie zazdrości i szuka poklasku , nie unosi sie pychą , nie unosi sie gniewem, nie pamieta złego, nie cieszy się z niesprawiedliwosci lecz wspólweseli sie z prawdą, wszystko znosi, wszystkiemu wierzy , we wszystkim pokłada nadzieję ,wszystko przetrzyma" - koniec cytatu Icon_wink2 Icon_biggrin3
saferłel napisał(a):I fakt, nie ma Violett Hill, ale to chyba nie jest sytuacja do śmiechu Icon_sad
do smiechu nie, jestem pod wielkim wrażeniem.....bo jest w koncu liderem forumowej Icon_mrgreen
["Whiplash" jeszcze lepszy od poprzednika ]
27.05.2008 05:47 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Aro Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 4 963
Dołączył: Nov 2007
Post: #22
 
[ coraz piekniej -"The Call of Ktulu"]

Konrad napisał(a):44 . NN . 01 . WINDOW BLUES – Band of Horses - wkrótce zapoznam się z tym nowym nagraniem
a to tylko i wyłącznie zasługa Jacka Icon_wink2
Yacy napisał(a):Neil - mój poprzedni nr 1 !!!
Band Of Horses - mój przyszły nr 1
Super, super, super
!!!
- najlepsza reklama na MYCHARTS Icon_mrgreen

['Low man's lyrics" - mój ulubiony z Reload'a]
27.05.2008 06:15 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Aro Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 4 963
Dołączył: Nov 2007
Post: #23
 
Kiefer napisał(a):ku3a napisał/a:
jak nie bylo, tak nie ma "Violet Hill" .
No wlasnie! A myslalem, ze za szybko ogladalem notowanie i cos missnalem
A własnie że jest....obecnie na 23 listach Icon_wink2 Icon_mrgreen

["Tuesday's Gone"- garazowa ballada Icon_wink2 ]
27.05.2008 06:20 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Aro Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 4 963
Dołączył: Nov 2007
Post: #24
 
abd3mz napisał(a):42 . 37 . 06 . THE TEMPLE OF THE CRESCENT MOON – Tiamat
A ten muszę poznać.
Zapraszam . Przypominam że na kuzynie nornika za free Icon_mrgreen
abd3mz napisał(a):PS. Dolej więcej oleju napędowego z hydrokrakingu.
Juz dolane. Zobaczy sie jak dojedzie daleko, około soboty bedzię na oparach . A w niedziele nowe tankowanie.... Icon_mrgreen

[''So What'' - zatrzymałem sie w garazu ]
27.05.2008 06:26 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
kajman Online
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 40 729
Dołączył: Jun 2007
Post: #25
 
1981 napisał(a):
Aro napisał(a):BTW - moze bysmy stworzyli nasz TOP ulubionych list przebojów na Mycharts. ??? Sądzę że byłaby to niezła zabawa traktowana z przymrużeniem oczka
Kiedyś Kajman już próbował... Icon_mrgreen
Nawet było kilka notowań, ale przy tej ilości teraz to nie miałbym żadnych szans.
27.05.2008 07:32 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
kajman Online
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 40 729
Dołączył: Jun 2007
Post: #26
 
Aro napisał(a):Nie pamiętam czy Buble gdzies jeszcze jest na listach, bo u mnie juz ostatnie podrygi....chyba .
Jest, ale nie ten.
27.05.2008 07:32 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Aro Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 4 963
Dołączył: Nov 2007
Post: #27
 
abd3mz napisał(a):To było trochę na innej zasadzie. Zresztą zajrzyj tutaj. http://www.mycharts.pl/forum/viewtopic.php?t=19 a tu taki temat prowadzony przez mrsapa: http://www.mycharts.pl/forum/viewtopic.php?t=50
1981 napisał(a):Powstała "Lista List" - według gustu Kajmana. Chyba nawet były 2 notowania... Kajman będzie pamiętać więcej.
Dzieki Panowie. Cześciowo mrsapa i kajmana gusty poznane , częsciowo bo oparte na 16 - 18 listach i na przełomie czerwca i lipca ubiegłego roku. Takze ja podtrzymuje temat.
Yacy napisał(a):przesadziłeś na pewno z Neilem i Schizophrenic. Neil u mnie sobie dobrze radzi, ale to zasługa ... Jacka czyli Jotema3!!! A Schizophrenic to przyznam, że nie wiem ...
No fakt z Neilem masz racje , choć w jednym i drugim przypadku zauwazyłem te utwory na Twojej liście i uznałem że to Twoja zasługa. Icon_wink2
Yacy napisał(a):Trzeba trafić na podatny grunt i ktoś inny musi chcieć się nmi zainteresować. Te utwory znalazły się u Ciebie - i to mnie bardzo cieszy - ale na forum nie wszystkie zrobiły "kariery".
Są rozne gusta i guściki , z tym że przyznam iz masz niezły patent i sposób , aby bardzo szybko zainteresowac sie utworami które "podrzucasz" . I to cenię u Ciebie bardzo . Pozdrawiam.
27.05.2008 07:54 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
kajman Online
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 40 729
Dołączył: Jun 2007
Post: #28
Re: notowanie 26 z dnia 24.05.2008
Aro napisał(a):Skromnie powiem, że lista jest rewelacyjna.
I moim zdaniem jest to faktycznie skromne twierdzenie. Icon_biggrin3 To jeden z najsłabszych epitetów, którym można ją określić. Wystarczy popatrzeć na pierwszą dziesiątkę, drugą dziesiątkę, trzecią...
Tym razem indywidualnych laurek wystawić nie będę. Większość utworów mi się podoba, znaczna część bardzo i nie ma żadnego utworu, o którym mogę powiedzieć, że mi się nie podoba. Paradoxalnie najmniej leży mi utwór tak lubianego przeze mnie Buble'a.
27.05.2008 07:56 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
abd3mz Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 5 401
Dołączył: Jan 2008
Post: #29
 
Aro napisał(a):Zapraszam . Przypominam że na kuzynie nornika za free Icon_mrgreen
Dzięki. Już przesłuchane. Icon_smile2 Nawet niezłe, trochę za głośne, nie na moją listę. Icon_wink2
Aro napisał(a):Juz dolane. Zobaczy sie jak dojedzie daleko, około soboty bedzię na oparach . A w niedziele nowe tankowanie.... Icon_mrgreen
Zdecydowanie częściej zjeżdżaj do pit-stopu. Icon_wink2 Icon_mrgreen
27.05.2008 08:42 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
p.u.r.h. Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 1 070
Dołączył: Jun 2007
Post: #30
Re: notowanie 26 z dnia 24.05.2008
Aro napisał(a):Lista ma pół roku !!!! Icon_biggrin3 I znowu się rozrosła . Tak musiało się stać . To już druga taka ewolucja .I mam nadzieje ze ostatnia. Pięćdziesiątka musi wystarczyć
Gratulacje Icon_mrgreen I witaj w klubie Top50 Icon_cool2


Aro napisał(a):02 . 03 . 07 . ANESTHETIZE - Porcupine Tree
Do liderowania jeden krok... :->

Aro napisał(a):05 . 07 . 09 . GOLIATH – The Mars Volta
08 . 12 . 03 . PORCELAIN HEART - Opeth
Oby tak dalej Icon_mrgreen

Aro napisał(a):13 . 05 . 08 . IN THE PRESENCE OF ENEMIES PART 2 - Dream Theater
Zaskakująco szybko się wypala, czyżby jednak trochę za długie? Icon_wink2

Aro napisał(a):21 . 22 . 11 . UNFURL – Katatonia
Wciąż walczy Icon_smile2

Aro napisał(a):30 . NN . 01 . NOTHING IN RETURN (WALK AWAY) – Down
A właśnie miałem wrzucać na chomika... Icon_wink2 Icon_biggrin3

Aro napisał(a):46 . NN . 01 . SCORPION FLOWER - Moonspell

49 . NN . 01 . A LITTLE PIECE OF HEAVEN – Avenged Sevenfold
I kolejne świetne wiadomości Icon_smile2

[Obrazek: musicbar.php?username=purh50&color=black]
27.05.2008 11:50 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
kleschko Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 2 993
Dołączył: Jan 2008
Facebook Last.fm Twitter
Post: #31
 
39 . 35 . 05 . CINDERELLA BEAUTIFUL – Peter Cincotti
oj ta zadyszka chyba nie taka chwilowa jak się mogło początkowo wydawać Icon_confused2

[Obrazek: kleschko.png]
28.05.2008 09:36 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
neon.ka Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 1 317
Dołączył: Feb 2008
Post: #32
 
Yacy napisał(a):oj, koniecznie musisz nadrobić z The Funeral. Wystarczy poszukać w Naszej Liście nr 2!!! Icon_wink2
nadrobiłam, chociaż nie z NL2 Icon_smile2 . n nie pamiętam, żebym to już słyszała wcześniej, a musiałam słyszeć. no więc ładne, ale na dziś nie ma startu do blusika Icon_smile2 .
Aro napisał(a):Możesz , możesz Neon.ko . Icon_wink2 Jak juz wczesniej pisałem , niech pobedzie u Ciebie jak nadłużej na szczycie, to będę miał większą motywację Icon_wink2 .
nie żebym chciała coś sugerować ale znasz pewnie to przysłowie, że historia kołem się toczy...? Icon_wink2
Aro napisał(a):Ten Yacy to nasz mychartsowy geniusz Icon_wink2 Icon_biggrin3 .
mhm, ja od Yacego też parę rzeczy [za]chwyciłam... i w ogóle to bym napisała tak: Yacy, rzuć te drogi i zahacz się w jakiejś rozgłośni radiowej. mi tam na Euro 2012 nie zależy, a na dobrej muzyce owszem Icon_biggrin3 .
Aro napisał(a):No i przyznam że jest także dla mnie jedna z najważniejszych i ulubionych list.
też bardzo, bardzo lubię!
a odnośnie topu ulubionych list, to ja się chyba raczej nie piszę, bo odwiedzam ich niewiele, więc nie byłoby to sprawiedliwe nawet jeśli by przymrużyć oczko Icon_smile2 .

ach, no i przesłuchałam małe co nieco.
'Chromolę' dosyć niepozornym utworem jest Icon_smile2 . no ale dla mnie i tak z tych trzech utworów z płyty, które znam, najlepsza jest 'Męska muzyka'. w każdym razie 'Chromolę' mnie zaskoczyło.
podobnie 'A Little Piece Of Heaven'. a teraz zaskoczę Ciebie [i pewnie nie tylko] - myślę, że gdzieś blisko mojej 30 ten utwór się dziś kręci. ale - na razie wrzucam go do stworzonego właśnie folderu 'Na chłody' Icon_wink2 [mam w nim na razie trzy utwory] i proszę A7F wypatrywać w odpowiednim czasie, bo teraz nie pora na niego. dodam tylko, że mam z tym utowrem może nietypowe skojarzenie - dla mnie on ma w sobie coś z atmosfery 'Mistrza i Małgorzaty'.
no a Down i Moonspell to takie typowo Arowe Icon_smile2 . a Arowe dla mnie mimo wszystko oznacza mocniejsze [choćby tylko trochę] Icon_smile2 .

I wish I was special.
But I’m a creep.
***
I want You to notice
When I’m not around.
29.05.2008 01:56 AM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Aro Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 4 963
Dołączył: Nov 2007
Post: #33
 
kajman napisał(a):Jest, ale nie ten.
No fakt, jeszcze został "Comin home baby" i pamietam także ze to Twoj obecnie ulubiony. Icon_biggrin3

kajman napisał(a):moim zdaniem jest to faktycznie skromne twierdzenie. To jeden z najsłabszych epitetów, którym można ją określić. Wystarczy popatrzeć na pierwszą dziesiątkę, drugą dziesiątkę, trzecią...
Tym razem indywidualnych laurek wystawić nie będę. Większość utworów mi się podoba, znaczna część bardzo i nie ma żadnego utworu, o którym mogę powiedzieć, że mi się nie podoba.
Icon_redface2 Icon_redface2 Icon_redface2
abd3mz napisał(a):Zdecydowanie częściej zjeżdżaj do pit-stopu.
Lista juz spózniona i znam wyniki.... Dobry zawodnik obiera najlepszą taktykę. Paradoksalnie ilość pit-stopów jest także uzalezniona do warunków panujących na torze . I kto wie może to bedzie klucz do zwyciestwa Icon_mrgreen
p.u.r.h. napisał(a):Gratulacje I witaj w klubie Top50
Witaj i dzieki Icon_smile2
p.u.r.h. napisał(a):Zaskakująco szybko się wypala, czyżby jednak trochę za długie?
Krótka zadyszka przy takim tasiemcu, może sie zdarzyc każdemu Icon_wink2
kleschko napisał(a):39 . 35 . 05 . CINDERELLA BEAUTIFUL – Peter Cincotti
oj ta zadyszka chyba nie taka chwilowa jak się mogło początkowo wydawać
No a w tym przypadku, przyznam sie bez bicia, że idzie mu jak po grudzie .
neon.ka napisał(a):nie żebym chciała coś sugerować ale znasz pewnie to przysłowie, że historia kołem się toczy...?
Taaaa i po tygodniach tłustych, często przychodzą tygodnie chude. Icon_mrgreen Na początku jest wszystko w optymistycznych nastrojach, to później jest już jak najgorzej. Icon_lol
neon.ka napisał(a):Yacy, rzuć te drogi i zahacz się w jakiejś rozgłośni radiowej. mi tam na Euro 2012 nie zależy, a na dobrej muzyce owszem .
Icon_lol Ja bym Jacka widział tylko i wyłącznie w Programie Trzecim Icon_wink2 Icon_biggrin3
neon.ka napisał(a):w każdym razie 'Chromolę' mnie zaskoczyło.
Znaczy pozytywnie ma sie rozumieć Icon_mrgreen
neon.ka napisał(a):podobnie 'A Little Piece Of Heaven'. a teraz zaskoczę Ciebie [i pewnie nie tylko] - myślę, że gdzieś blisko mojej 30 ten utwór się dziś kręci.
No to bardzo się cieszę Icon_smile2
neon.ka napisał(a):dodam tylko, że mam z tym utowrem może nietypowe skojarzenie - dla mnie on ma w sobie coś z atmosfery 'Mistrza i Małgorzaty'.
A widziałas teledysk do "Mistrza i Małgorzaty" . Moze Cię bardzo zaskoczyć Icon_wink2 http://pl.youtube.com/watch?v=qvLjZLWdTeU
02.06.2008 05:01 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Podobne wątki
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  notowanie 57 z dnia 27.12.2008 r. Aro 7 1 604 30.12.2008 11:23 PM
Ostatni post: kajman
  notowanie 56 z dnia 20.12.2008 r. Aro 24 4 417 23.12.2008 10:00 PM
Ostatni post: bear
  notowanie 55 z dnia 13.12.2008 r. Aro 15 2 787 20.12.2008 01:18 PM
Ostatni post: Aro
  notowanie 54 z dnia 06.12.2008 r. Aro 14 2 482 10.12.2008 10:49 AM
Ostatni post: Yacy
  notowanie 53 z dnia 29.11.2008 r. Aro 26 4 248 06.12.2008 09:19 AM
Ostatni post: Aro
  notowanie 52 z dnia 22.11.2008 r. Aro 17 3 269 26.11.2008 09:54 PM
Ostatni post: Aro
  notowanie 51 z dnia 15.11.2008 r. Aro 10 2 235 22.11.2008 01:30 PM
Ostatni post: Gary
  notowanie 50 z dnia 08.11.2008 r. Aro 26 4 300 13.11.2008 11:56 PM
Ostatni post: abd3mz
  notowanie 49 z dnia 01.11.2008 r. Aro 14 2 951 06.11.2008 09:33 PM
Ostatni post: abd3mz
  notowanie 48 z dnia 25.10.2008 r. Aro 23 4 020 29.10.2008 08:21 PM
Ostatni post: Aro

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości