Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Notowanie 17 Listy (24.05.2008)
ku3a Offline
Administrator
*******

Liczba postów: 19 110
Dołączył: Jun 2007
Post: #21
 
kajman napisał(a):1. Nazywasz listę neon.ki strasznym smęciarstwem? Tego się po Tobie nie spodziewałem.
tak tylko dla formalnosci napisze, zeby nikt nie mial watpliwosci, ze nie mialem na mysli listy neon.ki Icon_smile2
27.05.2008 10:42 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
kajman Online
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 40 704
Dołączył: Jun 2007
Post: #22
 
ku3a napisał(a):
kajman napisał(a):1. Nazywasz listę neon.ki strasznym smęciarstwem? Tego się po Tobie nie spodziewałem.
tak tylko dla formalnosci napisze, zeby nikt nie mial watpliwosci, ze nie mialem na mysli listy neon.ki Icon_smile2
To trzeba przyznać, że masz straszne przeskoki myślowe.
28.05.2008 01:39 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
neon.ka Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 1 317
Dołączył: Feb 2008
Post: #23
 
abd3mz napisał(a):Ale niestety nie jest to podobanie tego rodzaju, które miałoby zapewnić debiut na mojej liście...
no trudno, może Kajmanowi się spodoba Icon_wink2
abd3mz napisał(a):Na pocieszenie mam to, że dzięki Tobie utwór ściśle związany z tegotygodniową nowością wejdzie na moją listę i to od razu do 30-tki! Icon_smile2 ]
tajemniczy jesteś mocno...
abd3mz napisał(a):
neon.ka napisał(a):ja tą płytkę mam z tego samego źródła, co Ty Icon_mrgreen .
A to ciekawe, bo ja chyba nie zdradzałem kto jest moim dostawcą. Icon_wink2
byłam przy tym jak te płyty zostały objawione światu Icon_wink2 .
neon.ka napisał(a):[Nie wiem czy masz ją w mp3, ale jakbyś chciała to daj znak. Tylko inny niż spacja. Icon_wink2]
mam program do konwersji, więc z tym rodzajem obrabiania radzę sobie samodzielnie. ale dzięki za gotowość niesienia pomocy!
Yacy napisał(a):
neon.ka napisał(a):co do Twojego typowania, to pewnie myslisz, że tym ewentualnym drugim debiutem miało być:...
a nie... Icon_wink2
to serio Kowbojów sie spodziewałeś?
Konrad napisał(a):neon.ka, czy oglądasz serial czy utwór Ci się tak bardzo podoba :?:
pomimo, że pewnie już tu nie zajrzysz, to odpowiem Icon_wink2 - nie widziałam ani jednego odcinka. podoba mi się utwór - i w pierwotnej wersji i w tej [w pierwotnej we wszystkich aspektach, a w tej w prawie wszystkich].
jotem3 napisał(a):mogą być nawet trzy, pod warunkiem, że jeden z nich (ten z najniższej DZIŚ półki) nie zakłóci porządku na "dole" (dzisiejszym) Listy Icon_wink
zaczynam się w tym gubić Icon_wink2 .
jotem3 napisał(a):Opera mydlana za tydzień będzie powiadasz... Czyli wciąż w okolicach filmowych będziemy się obracać... To może trylogię z tego zrobisz ?? Na trzecią część proponuję absurd lat 80-tych w oparciu o komedie Barei Icon_wink2
no... wysoko mi poprzeczkę zawieszasz Icon_smile2 . po prawdzie absurdu i w dzisiejszych czasach nie brakuje. no ale widzisz, po 'Misiu' powstają 'Rysie' [a jakie one są, to każdy widzi], a ja bym mogła już tylko dorobić do tego 'Ptysia', a on by zatonął jak nic!
ku3a napisał(a):nieprawda, ze niezyczliwie Icon_smile2. po prostu zawsze zapominam sie z tym zapoznac... :roll: ale dobrze, nadrobie zaleglosci Icon_smile2.
tylko żeby nie było wątpliwości - miałam na myśli całą płytę! Icon_mrgreen EDIT: tzn. moja dedykacja obejmowała całą płytę Icon_wink2 .
kajman napisał(a):
ku3a napisał(a):
kajman napisał(a):1. Nazywasz listę neon.ki strasznym smęciarstwem? Tego się po Tobie nie spodziewałem.
tak tylko dla formalnosci napisze, zeby nikt nie mial watpliwosci, ze nie mialem na mysli listy neon.ki Icon_smile2
To trzeba przyznać, że masz straszne przeskoki myślowe.
oj Chłopaki, Chłopaki, naprawdę tu z Wami wesoło! Icon_lol Icon_lol

I wish I was special.
But I’m a creep.
***
I want You to notice
When I’m not around.
29.05.2008 02:16 AM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
abd3mz Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 5 401
Dołączył: Jan 2008
Post: #24
 
neon.ka napisał(a):no trudno, może Kajmanowi się spodoba Icon_wink2
Ja myślę, że skopiuje moje zdanie, ale zobaczymy, Icon_wink2
neon.ka napisał(a):tajemniczy jesteś mocno...
A jeśli powiem, że to jego sąsiad? Pewnie gdybyś znała płytę to już byś wiedziała. Icon_wink2
neon.ka napisał(a):byłam przy tym jak te płyty zostały objawione światu Icon_wink2 .
Icon_biggrin3 A tego to nie przewidziałem. Icon_wink2
neon.ka napisał(a):
neon.ka napisał(a):[Nie wiem czy masz ją w mp3, ale jakbyś chciała to daj znak. Tylko inny niż spacja. Icon_wink2 ]
Icon_wink2
neon.ka napisał(a):mam program do konwersji, więc z tym rodzajem obrabiania radzę sobie samodzielnie. ale dzięki za gotowość niesienia pomocy!
Ja też mam, ale chyba jestem za leniwy. Icon_wink2 Gospel też mam ściągnięte. Icon_wink2
neon.ka napisał(a):pomimo, że pewnie już tu nie zajrzysz, to odpowiem Icon_wink2
Icon_lol Konrad czasami wraca. Icon_wink2
neon.ka napisał(a):tylko żeby nie było wątpliwości - miałam na myśli całą płytę! Icon_mrgreen
Uwielbiam taki entuzjazm! Icon_biggrin3
29.05.2008 12:53 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Lilian Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 2 881
Dołączył: Aug 2007
Post: #25
 
stavanger napisał(a):4:49, ciekawa pora na wrzucenie listy Icon_wink2 (myślę, że 5:30 byłaby najodpowiedniejsza)
moze mi sie kiedys uda Icon_razz
(i to jest jak najbardziej realne Icon_wink2 )

neon.ka napisał(a):byłam przy tym jak te płyty zostały objawione światu Icon_wink2 .
to teraz bedzie jeszcze jeden soczek Icon_wink2 abd3mz, ja tez przy tym byłam Icon_mrgreen
jak tylko zobaczyłam tę piosenke tu na neon.kowej liscie, wiedziałam co jest grane Icon_biggrin3
Źródło było bardzo szczodre... Icon_wink2

Yacy napisał(a):bo u mnie jest ... jest... na...
No niestety coś przerwało i nie mogę dokończyć na którym u mnie jest Coldplay
Icon_mrgreen
Icon_mrgreen Oj Yacy, Yacy, od soboty nadal Ci przerywa? Icon_wink2

neon.ka napisał(a):a nie wiem przypadkiem, czy 'Lillian' mi się nie podoba bardziej niż 'Martyr'
a to ciekawe... i co z tym PTA? odkryłaś jego pochodzenie? Icon_biggrin3
neon.ka napisał(a):[ale prosze nie traktowac tego stwierdzenia wiążąco Icon_smile2 ]
oczywiście! Icon_smile2
neon.ka napisał(a):aranżacja jest jednak śliczna, a tekst robi swoje. [no a do tego nigdzie znów nie mogę wypatrzyć jakiejś normalnej jakości wersji... <tak, to ja - wstrętny pirat>...]
nie wiem, czy dobrze odczytuję Twoje myśli o jakosci wersji, ale ten pirat cos podpowiada Icon_wink2 ze chodzi Ci o oryginalną wersje? Tylko oryginalna wersje Karolaka czy Kancelarii.
Jeśli Karolak to oryginał jest taki: http://merlin.pl/39-i-pol-Jewelcase/brow...99689.html
a jeśli Kancelaria to znalazłam ją tylko na jakiejś składance Icon_razz
http://merlin.pl/Najwieksze-przeboje-Rad...42352.html
a mp3 u mnie na chomiku (ale zdaje sie ze cos o piratach pisałaś...)

"Lubię chleb,więc sobie zjem.
I po brzuchu się poklepię." [K. Nosowska]
29.05.2008 03:37 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
neon.ka Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 1 317
Dołączył: Feb 2008
Post: #26
 
abd3mz napisał(a):A jeśli powiem, że to jego sąsiad?
to powiem, że nie mam wyjścia i muszę czekać do niedzieli Icon_wink2 .
abd3mz napisał(a):
neon.ka napisał(a):
neon.ka napisał(a):[Nie wiem czy masz ją w mp3, ale jakbyś chciała to daj znak. Tylko inny niż spacja. Icon_wink2 ]
Icon_wink2
nie mogłam się długo dopatrzeć, o co tu chodzi... Icon_wink2
no ale czasem sobie samej też trzeba coś wytłumaczyć Icon_wink2 .
Lilian napisał(a):i co z tym PTA? odkryłaś jego pochodzenie? Icon_biggrin3
no niestety Icon_smile2 . ale nieważne, zamiast jednej mam dwie. może to po prostu była moja spontaniczna internetowo-poszukiwawcza reakcja po Twojej obecności Icon_wink2 .
Lilian napisał(a):
neon.ka napisał(a):[no a do tego nigdzie znów nie mogę wypatrzyć jakiejś normalnej jakości wersji... <tak, to ja - wstrętny pirat>...]
nie wiem, czy dobrze odczytuję Twoje myśli o jakosci wersji,
a nie, nie do końca o to mi chodziło Icon_smile2 . jestem wstrętnym piratem, który wyciąga z netu trochę mniej niż saferłel, ale i tak sporo Icon_wink2 , i raczej na razie nie przestanie tego robić, a niestety dobrej jakości tego utworu nie ma. ten, co go mam, trzeszczy niczym początkowy 'Entwined' Icon_wink2 . no i traci przez to. więc tak się tylko wyżaliłam jaki to ten Internet jest okropny.
a tej wersji z Twojego chomika na razie nie mogę sprawdzić czy brzmi inaczej, ale wszystkie, które ściągnęłam miały ten sam feler (a kilka ich było)... Icon_wink2

I wish I was special.
But I’m a creep.
***
I want You to notice
When I’m not around.
29.05.2008 06:31 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
jotem3 Offline
Dużo pisze
****

Liczba postów: 300
Dołączył: Aug 2007
Post: #27
 
neon.ka napisał(a):...a niestety dobrej jakości tego utworu nie ma. ten, co go mam, trzeszczy niczym początkowy 'Entwined' Icon_wink2 . no i traci przez to. więc tak się tylko wyżaliłam jaki to ten Internet jest okropny...
Coś Martuś kiepsko szukasz... Icon_wink2
29.05.2008 07:58 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
abd3mz Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 5 401
Dołączył: Jan 2008
Post: #28
 
neon.ka napisał(a):to powiem, że nie mam wyjścia i muszę czekać do niedzieli Icon_wink2 .
Pewnie do soboty. Icon_wink2 [Ciekawe czy Cię to zmobilizuje do przesłuchania płyty. Icon_smile2]
neon.ka napisał(a):nie mogłam się długo dopatrzeć, o co tu chodzi... Icon_wink2
Następnym razem [o ile będzie] będę bardziej wylewny. Icon_wink2
neon.ka napisał(a):no ale czasem sobie samej też trzeba coś wytłumaczyć Icon_wink2 .
Icon_lol Icon_lol Icon_lol [ja staram się załatwiać takie sprawy na osobności. Icon_wink2]
neon.ka napisał(a):no i traci przez to. więc tak się tylko wyżaliłam jaki to ten Internet jest okropny.
Tym razem nie zdążyłem. Icon_wink2
29.05.2008 08:26 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Yacy Offline
Super Moderator
******

Liczba postów: 18 131
Dołączył: Jun 2007
Facebook Last.fm
Post: #29
Re: Notowanie 17 Listy (24.05.2008)
neon.ka napisał(a):19 NN -- 01 Zabiorę cię - Tomasz Karolak
od teraz na chomiku jest wersja z płyty.
Zabiorę Cię
EDIT: oczywiście za friko Icon_wink2

.
KN:"Nic nie jest wieczne... może ta sytuacja też nie.
<OBY>"
29.05.2008 09:53 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
ku3a Offline
Administrator
*******

Liczba postów: 19 110
Dołączył: Jun 2007
Post: #30
 
neon.ka napisał(a):tylko żeby nie było wątpliwości - miałam na myśli całą płytę!
aha, bo bylem na chomiku i piosenki nie udalo mi sie znalezc... :roll: Icon_razz
30.05.2008 11:11 AM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Lilian Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 2 881
Dołączył: Aug 2007
Post: #31
 
ku3a napisał(a):
neon.ka napisał(a):tylko żeby nie było wątpliwości - miałam na myśli całą płytę!
aha, bo bylem na chomiku i piosenki nie udalo mi sie znalezc... :roll: Icon_razz
na jotemowym chomiku w folderze "Płyty" jest "Jason Reeves - The Magnificent Adventures Of Heartache" Icon_smile2
30.05.2008 03:33 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
neon.ka Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 1 317
Dołączył: Feb 2008
Post: #32
Re: Notowanie 17 Listy (24.05.2008)
jotem3 napisał(a):Coś Martuś kiepsko szukasz... Icon_wink2
mówisz, że od Ciebie nie ściągałam?... Icon_razz dziwne to faktycznie, bo bywam często Icon_smile2 .
Yacy napisał(a):od teraz na chomiku jest wersja z płyty.
wielkie dzięki! ostatecznie ściągnęłam od Was obydwóch Icon_mrgreen .
chciałam tylko zapewnić, że nie to miałam na myśli, by otrzymać linki prowadzące do celu. tak tylko zwyczajnie spontanicznie wylałam swoje rozczarowanie z powodu własnego niepowodzenia Icon_smile2 . no a na gotowe przychodzić nie lubię wcale... więc tym bardziej wielkie dzięki za taki odzew! Icon_smile2

abd3mz napisał(a):[ja staram się załatwiać takie sprawy na osobności. Icon_wink2]
jak rozmawiam ze sobą, to tu nikogo nie ma Icon_wink2

I wish I was special.
But I’m a creep.
***
I want You to notice
When I’m not around.
31.05.2008 01:22 AM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
jotem3 Offline
Dużo pisze
****

Liczba postów: 300
Dołączył: Aug 2007
Post: #33
 
neon.ka napisał(a):hciałam tylko zapewnić, że nie to miałam na myśli, by otrzymać linki prowadzące do celu. tak tylko zwyczajnie spontanicznie wylałam swoje rozczarowanie z powodu własnego niepowodzenia Icon_smile2 . no a na gotowe przychodzić nie lubię wcale... więc tym bardziej wielkie dzięki za taki odzew! Icon_smile2
Ty spontanicznie wylałaś swoje rozczarowanie, my spontanicznie zareagowaliśmy na to rozczarowanie, a gotowca nie dostałaś, tylko informację by dalej szukać Icon_wink2
31.05.2008 02:19 AM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
abd3mz Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 5 401
Dołączył: Jan 2008
Post: #34
 
neon.ka napisał(a):jak rozmawiam ze sobą, to tu nikogo nie ma Icon_wink2
Icon_lol Icon_lol Icon_lol
jotem3 napisał(a):Ty spontanicznie wylałaś swoje rozczarowanie, my spontanicznie zareagowaliśmy na to rozczarowanie, a gotowca nie dostałaś, tylko informację by dalej szukać Icon_wink2
O! to to! dobrze to Jacku ująłeś. Icon_wink2
31.05.2008 11:43 AM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Podobne wątki
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  Notowanie 11 Listy (12.04.2008) neon.ka 20 5 083 29.01.2009 11:21 AM
Ostatni post: (s)
  Notowanie 26 Listy (26.07.2008) neon.ka 3 1 454 04.08.2008 09:01 PM
Ostatni post: Yacy
  Notowanie 25 Listy (19.07.2008) neon.ka 6 1 734 27.07.2008 12:04 AM
Ostatni post: mrsap
  Notowanie 24 Listy (12.07.2008) neon.ka 9 2 136 20.07.2008 05:10 PM
Ostatni post: abd3mz
  Notowanie 23 Listy (05.07.2008) neon.ka 14 3 077 12.07.2008 11:15 PM
Ostatni post: abd3mz
  Notowanie 22 Listy (28.06.2008) neon.ka 9 2 478 07.07.2008 05:14 PM
Ostatni post: Yacy
  Notowanie 21 Listy (21.06.2008) neon.ka 22 4 503 27.06.2008 01:19 PM
Ostatni post: abd3mz
  Notowanie 20 Listy (14.06.2008) neon.ka 13 2 753 19.06.2008 12:42 PM
Ostatni post: ku3a
  Notowanie 19 Listy (07.06.2008) neon.ka 11 2 476 14.06.2008 03:31 PM
Ostatni post: saferłel
  Notowanie 18 Listy (31.05.2008) neon.ka 14 2 910 07.06.2008 06:23 PM
Ostatni post: Yacy

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości