Wątek zamknięty 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Notowanie 110 (04.05.2013)
meni Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 1 934
Dołączył: Feb 2011
Last.fm
Post: #1
Notowanie 110 (04.05.2013)
Notowanie nr 175 (110) (04.05.2013r.)

Część alternatywna

miejsce, pozycja w poprzednim notowaniu, staż, wykonawca, tytuł
01.|02|06 She & Him - Never Wanted Your Love
02.|01|07 Depeche Mode - Should Be Higher
03.|03|10 British Sea Power - Machineries Of Joy
04.|10|03 Atoms For Peace - Before Your Very Eyes...
05.|05|10 Primal Scream - 2013
06.|04|06 Depeche Mode - Soothe My Soul
07.|08|04 M83 feat. Susanne Sundfør - Oblivion
08.|06|06 Austra - Home
09.|09|11 Woodkid - I Love You
10.|07|14 Suede - It Starts and Ends With You
11.|12|03 Visage - Shameless Fashion
12.|18|03 Queens of the Stone Age - My God Is The Sun
13.|16|03 The Knife - Wrap Your Arms Around Me
14.|11|10 OMD - Metroland
15.|13|04 Villagers - The Bell
16.|15|05 Cold Cave - Oceans With No End
17.|NN|01 Savages - Shut Up
18.|20|02 The National - Demons
19.|NN|01 Empire Of The Sun - Alive
20.|14|08 Yeah Yeah Yeahs - Sacrilege
---------
21.|22|03 Black Sabbath - God Is Dead?
22.|23|03 Bibio - À tout à l'heure
23.|NN|01 Suede - Snowblind
24.|26|02 Best Coast - Fear My Own Identity
25.|NN|01 Chvrches - Now Is Not The Time
26.|30|02 Chela - Guts
27.|24|03 Simple Minds - Broken Glass Park
28.|NN|01 Travis - Where You Stand
29.|NN|01 Sébastien Tellier & Caroline Polachek - In The Crew Of Tea Time
30.|NN|01 Annie - Tube Stops And Lonely Hearts


Inkubator:
brak

Wyloty:
- New Order - Sugarcane (z 17, po 12 notowaniach)
- Dido - Go Dreaming (z 19, po 3 notowaniach)
______________________________________________

Część klubowa (w tym również chillout)

miejsce, pozycja w poprzednim notowaniu, staż, wykonawca, tytuł, ewentualnie "[r]", czyli radiowy potencjał
01.|01|03 Daft Punk feat. Pharrell & Nile Rodgers - Get Lucky [r]
02.|03|08 Little Boots - Motorway [r]
03.|02|08 John 00 Fleming - WKO
04.|04|09 Late Night Alumni - Ring A Bell [r]
05.|07|07 Fritz Kalkbrenner - Little By Little (Jonas Woehl Remix) [r]
06.|05|09 BT - Skylarking
07.|10|06 Arnej - People Want To Be Needed
08.|06|10 Art Of Trance - Stratosphere (Original mix/Terra Ferma Remix)
09.|09|10 Disclosure feat. AlunaGeorge - White Noise [r]
10.|12|06 Tucandeo - In A Moment (Eco Remix)
11.|08|15 Federation - Quiero
12.|15|03 Jessie Ware - Imagine It Was Us [r]
13.|17|02 Andrew Bayer feat. Ane Brun - Lose Sight (Original Mix/Ghosting Season Remix) [r]
14.|11|11 Rank 1 vs M.I.K.E. - Elements Of Nature
15.|16|05 Sergey Nevone & Simon O'Shine - Great Expectations
16.|NN|01 Rebeka - Melancholia [r]
17.|20|02 Pryda - Power Drive
18.|13|17 Airwave - Oyama (Alternative Mix)
19.|14|11 Avernus - Schizophrenia
20.|NN|01 Discopolis - Falling (Committed To Sparkle Motion) (Axwell Radio Edit) [r]

PROPOZYCJE:
Blondfire - Where the Kids Are (Elènne Remix) [r]
Harrison Crump feat. Tierra Nevaeh - No More Lies NP
Henry Saiz - All The Evil Of This World [r]
Pet Shop Boys - Axis NP [r] (nie ma zmiłuj, dla nikogo Icon_wink)
Moonbeam feat. Leusin - Flight (Club Mix) NP
Tom Horn feat. Jacob A - The Last Day [r]

Wyloty:
- 3 Balearos - Summer Breezin (z 18, po 16 notowaniach)
- Lulu James - Closer (z 19, po 3 notowaniach)

http://rateyourmusic.com/~meni
07.05.2013 02:46 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne
saferłel Offline
Paweł
*****

Liczba postów: 21 777
Dołączył: Jun 2007
Post: #2
RE: Notowanie 110 (04.05.2013)
meni napisał(a):Rebeka - Melancholia
Czekam na album. Singiel jednak słabszy niż poprzedni, ale wciąż dobra forma.

meni napisał(a):Suede - Snowblind
Wpuszczone swego czasu w drugi obieg "Snowblind" nie(spodziewanie) przeszło na kilka list i stanowi konkurencję dla aktualnego singla. Na forumowej nie będzie przez to najwyższych miejsc, ale to chyba nieistotne Icon_smile

meni napisał(a):Annie - Tube Stops And Lonely Hearts
Nie wiem czy uznać ten debiut na zbyt ostrożny, czy jednak bardzo cieszyć się z pojawienia się Annie. Mam wrażenie, że kawałek przechodzi bez echa, chociaż "na świecie" zbiera bardzo pozytywne opinie.

meni napisał(a):Travis - Where You Stand
Nie, to jest jednak słabe.

meni napisał(a):Empire Of The Sun - Alive
Tutaj zdania nie zmieniam i czekam na LP, ale nie ukrywam, że nie oczekuję niczego wielkiego po tej grupie.

meni napisał(a):Savages - Shut Up
Muszę ich nowej płyty posłuchać wieczorem, bo odsłuch o 10 rano to był błąd zalatujący amatorszczyzną z mojej strony Icon_biggrin

meni napisał(a):Atoms For Peace - Before Your Very Eyes...
Utwór z nieco innego wymiaru najbardziej namieszał w mocno popowej i wyrazistej czołówce.

meni napisał(a):OMD - Metroland
Na co czekasz z tym "Dresden"? Icon_razz2 Nie jesteś typem, który trzyma się dat wydania singli i jakichś śmiesznych parytetów związanych z wszelkimi liczbami na liście Icon_wink A dzisiaj na forum OMD przeczytałem, że na ostatnim koncercie zespół zapowiedział już trzeciego singla - "Night Cafe".

meni napisał(a):Little Boots - Motorway
Kolejna "nocna płyta" odsłuchana dzisiaj rano. Bardzo czekałem na ten LP i stąd ten nadmierny pośpiech. Przez to pierwszy kontakt wypadł lekko nieprzekonująco, o ile można tak określić stan, kiedy po podsumowaniu wychodzi 8 kawałków na + i dwa na -. Wiadomo jednak, że oczekiwania duże, a jak na 9 rano to być może za mało tutaj ewidentnych hitów (z wyjątkiem "Crescendo"?). Już nie mogę się doczekać dzisiejszej nocy Icon_wink

meni napisał(a):Pet Shop Boys - Axis
Z takimi piosenkami....a raczej należałoby napisać kompozycjami, nie widzę jakoś PSB na mojej liście. Muzyka zupełnie innego kalibru i przeznaczenia. Sam nie wiem czy jest o krok od przepaści i wpędzenia się w jakieś stylistyczne kłopoty, czy o krok od jakieś niesamowitej jakości i splendoru. Ja lubię takie granie, ale to duża zagadka tak pogrywać tuż przed 60-stką Icon_wink Opinie wszędzie pozytywne, lecz nawet w moim przypadku działa siła przyzwyczajenia. Niby było "Relentless", ale to inna bajka....której słuchałeś już?

Call it performance, call it art/I call it disaster if the tapes don't start.
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 07.05.2013 03:05 PM przez saferłel.)
07.05.2013 03:02 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne
dziobaseczek Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 8 100
Dołączył: Nov 2008
Facebook Last.fm
Post: #3
RE: Notowanie 110 (04.05.2013)
Nie ma Saferłela na mycharts, ale Twoja lista przejęła totalnie rolę DLP. Oczywiście meni to meni!
meni napisał(a):19.|NN|01 Empire Of The Sun - Alive
cekiny latają!
meni napisał(a):29.|NN|01 Sébastien Tellier & Caroline Polachek - In The Crew Of Tea Time
gorąco, coraz cieplej Icon_smile
meni napisał(a):30.|NN|01 Annie - Tube Stops And Lonely Hearts
Ta Anka jest całkiem fajna.
meni napisał(a):01.|02|06 She & Him - Never Wanted Your Love
nie wierzę własnym oczom!

http://www.mycharts.pl/forumdisplay.php?fid=111 Icon_wink
07.05.2013 05:00 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne
michal91d
Unregistered

 
Post: #4
RE: Notowanie 110 (04.05.2013)
saferłel napisał(a):Nie, to jest jednak słabe.
nie słuchaj Pawła Icon_wink
meni napisał(a):19.|NN|01 Empire Of The Sun - Alive
widzę, że zaczynają się pojawiać na coraz większej liczbie list. Czyżby szykowali awans na podium Forumowej
meni napisał(a):23.|NN|01 Suede - Snowblind
ta nowość też mi się podoba i jest zdecydowanie lepsza od obecnego singla
meni napisał(a):06.|04|06 Depeche Mode - Soothe My Soul
czyli nie tylko u mnie spadająIcon_cool

saferłel napisał(a):Na forumowej nie będzie przez to najwyższych miejsc, ale to chyba nieistotne Icon_smile
ja Ci dam tak mówić!Icon_evil
07.05.2013 05:18 PM
Cytowanie selektywne
saferłel Offline
Paweł
*****

Liczba postów: 21 777
Dołączył: Jun 2007
Post: #5
RE: Notowanie 110 (04.05.2013)
michal91d napisał(a):ja Ci dam tak mówić!Icon_evil
Heh, moja wypowiedź absolutnie nie jest anty-forumowa, nie o to w niej chodziło - przecież sam jestem fanem tych notowań Icon_smile

dziobaseczek napisał(a):Nie ma Saferłela na mycharts, ale Twoja lista przejęła totalnie rolę DLP.
To teraz pełna emerytura i już żadnej presji. Yeah! Icon_wink

Call it performance, call it art/I call it disaster if the tapes don't start.
07.05.2013 05:26 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne
dziobaseczek Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 8 100
Dołączył: Nov 2008
Facebook Last.fm
Post: #6
RE: Notowanie 110 (04.05.2013)
saferłel napisał(a):To teraz pełna emerytura i już żadnej presji. Yeah!
załóż bambosze i siadaj do bujanego fotela, święty czas Icon_razz2 W tym wieku trzeba uważać na kontuzję piszczeli Icon_razz2 A tak serio to pora na jakieś ruchy Safer, bo mam wrażenie, że forum przymiera. Wracaj albo wskakuj do zamrażarki Icon_sad

http://www.mycharts.pl/forumdisplay.php?fid=111 Icon_wink
08.05.2013 12:40 AM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne
meni Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 1 934
Dołączył: Feb 2011
Last.fm
Post: #7
RE: Notowanie 110 (04.05.2013)
saferłel napisał(a):Czekam na album. Singiel jednak słabszy niż poprzedni, ale wciąż dobra forma.
Będzie dobrze. Ja to wiem. Icon_biggrin
saferłel napisał(a):Wpuszczone swego czasu w drugi obieg "Snowblind" nie(spodziewanie) przeszło na kilka list i stanowi konkurencję dla aktualnego singla.
michal91d napisał(a):ta nowość też mi się podoba i jest zdecydowanie lepsza od obecnego singla
I ja tak sądzę, że bije na głowę obecny singiel. Icon_smile
saferłel napisał(a):Nie wiem czy uznać ten debiut na zbyt ostrożny, czy jednak bardzo cieszyć się z pojawienia się Annie. Mam wrażenie, że kawałek przechodzi bez echa, chociaż "na świecie" zbiera bardzo pozytywne opinie.
Pewnie, że się cieszyć. Podczas majówki odrabiałem zaległości z całego kwietnia z mychowych list (wiem, nie widać tego po liście) i skoro przedostała się w takim natłoku kandydatów to chyba o czymś świadczy. Icon_wink Utwór przechodzi bez echa, bo jest... dziwny. Niby to pop, ale jakiś mroczny, niepokojący wręcz. I to w nim intryguje najbardziej.
saferłel napisał(a):Nie, to jest jednak słabe.
Bzdury pleciesz. Icon_wink Może i dopadła ich przypadłość Keane, bo brzmią jak 10 lat temu, ale czy to naprawdę ma znaczenie, gdy ta muzyka wciąż mnie rusza. Icon_wink
saferłel napisał(a):Muszę ich nowej płyty posłuchać wieczorem, bo odsłuch o 10 rano to był błąd zalatujący amatorszczyzną z mojej strony Icon_smile
Trzeba było chociaż okna zasłonić. Icon_lol
saferłel napisał(a):Na co czekasz z tym "Dresden"? Icon_razz
Tak się dobijasz o niego, a plan był taki aby w najbliższym notowaniu startować z promocją. Icon_wink Natomiast faktem jest, że kompletnie nie nadążam w tym roku. I nie zanosi się abym zaczął. Icon_rolleyes
saferłel napisał(a):Wiadomo jednak, że oczekiwania duże, a jak na 9 rano to być może za mało tutaj ewidentnych hitów (z wyjątkiem "Crescendo"?).
Wszystko zależy od tego jak podchodziłeś do tej płyty. Jeśli chciałeś samych przebojów, no to się rzeczywiście zawiodłeś. Ale chyba rzeczywiście poranne słońce cię oślepiło skoro nie dostrzegłeś olbrzymiego potencjału singlowego "Beat Beat" (tak na marginesie to stary materiał tylko kompletnie przearanżowany, był na składance niewydanych przez nią utworów). Przecież to utwór skrojony idealnie pod Kylie Minogue. Icon_wink Poza tym właśnie "Crescendo" jako drugi kandydat. Wracając do płyty, osobiście nastawiłem się kompletnie inaczej. Chciałem spójnego LP, 50 minut mikstury popu i różnych klubowych wpływów, niekoniecznie w 100% przebojowej, a właśnie trzymającej klimat. I coś takiego otrzymałem. W dodatku na płycie nie ma słabego utworu, selekcja została wykonana bardzo dobrze. Icon_smile
saferłel napisał(a):Sam nie wiem czy jest o krok od przepaści i wpędzenia się w jakieś stylistyczne kłopoty, czy o krok od jakieś niesamowitej jakości i splendoru.
Chyba ani jedno, ani drugie. Zwyczajny eksperyment na możliwościach nowych maszyn. Icon_wink "Axis" wydaje mi się być bardzo sterylne, koronkowa producencka robota. Każdy dźwięk jest staranie dobrany, a jednocześnie wprowadzający nową jakość do muzyki PSB. Podziwiam, że wciąż im się tak chce urozmaicać swe brzmienie. Icon_smile
saferłel napisał(a):Niby było "Relentless", ale to inna bajka....której słuchałeś już?
Wciąż przede mną. Jak wspomniałem wcześniej nie nadążam z rokiem 2013, nie wspominając już o małych "guilty pleasures". Icon_wink

dziobaseczek napisał(a):Nie ma Saferłela na mycharts, ale Twoja lista przejęła totalnie rolę DLP.
W żaden sposób się do tego nie poczuwam. Icon_wink Ponadto safer zawsze wprowadzał swoją jakość na listę, a ja od dobrych kilku miesięcy stałem się odtwórczy i nie szukam nowości z taką zaciekłością jak dawniej. Icon_neutral
dziobaseczek napisał(a):cekiny latają!
Kiczu co nie miara, ale nie wizerunek się liczy (zresztą on mnie śmieszy, a nie irytuje Icon_biggrin) tylko muzyka. A ta jest dobra. Icon_smile
dziobaseczek napisał(a):gorąco, coraz cieplej Icon_smile
Skoro Tellier ma taką długą brodę, no to jak inaczej miałyby być? Icon_wink
dziobaseczek napisał(a):nie wierzę własnym oczom!
Że strącili lidera czy, że taka lekka i zwiewna piosenka zdołała dotrzeć na sam szczyt? A może jedno i drugie? Icon_wink

michal91d napisał(a):nie słuchaj Pawła Icon_wink
Ani myślę. Icon_cool
michal91d napisał(a):czyli nie tylko u mnie spadają Icon_cool
No taaa, ale u mnie przynajmniej mają skąd spadać. Icon_razz

saferłel napisał(a):To teraz pełna emerytura i już żadnej presji. Yeah! Icon_wink
Rozumiem, że mam obudzić w sobie szantażystę? A już chciałem tego nie robić... Icon_wink

http://rateyourmusic.com/~meni
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 08.05.2013 01:15 PM przez meni.)
08.05.2013 01:08 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne
Listoholik
Unregistered

 
Post: #8
RE: Notowanie 110 (04.05.2013)
meni napisał(a):05.|05|10 Primal Scream - 2013
06.|04|06 Depeche Mode - Soothe My Soul
10.|07|14 Suede - It Starts and Ends With You

no to mamy aż 3 wspólne utwory w Top 10
08.05.2013 08:20 PM
Cytowanie selektywne
adik 303
Unregistered

 
Post: #9
RE: Notowanie 110 (04.05.2013)
meni napisał(a):Niby to pop, ale jakiś mroczny, niepokojący wręcz. I to w nim intryguje najbardziej.
To mnie zachęciło do przesłuchania i całkiem udany kawałek, dam mu szansę Icon_smile

Co do listy to Disclosure i YYYs za szybko spadają ;P
A szczyty bardzo ładne, choć temu pierwszemu bliżej do tej pozycji na mojej liście Icon_wink
08.05.2013 08:43 PM
Cytowanie selektywne
saferłel Offline
Paweł
*****

Liczba postów: 21 777
Dołączył: Jun 2007
Post: #10
RE: Notowanie 110 (04.05.2013)
meni napisał(a):Będzie dobrze. Ja to wiem. Icon_biggrin
Musi, bo w Polsce taka płyta pojawia się na horyzoncie raz na "n" lat, a żeby jeszcze wyszła dobrze (patrz: raczej rozczarowujący Kamp!).

meni napisał(a):I ja tak sądzę, że bije na głowę obecny singiel. Icon_smile
Dla mnie nie ma aż takiej różnicy jakościowej, chociaż "Snowblind" to najlepszy numer z płyty i tego się trzymam.

meni napisał(a):Natomiast faktem jest, że kompletnie nie nadążam w tym roku. I nie zanosi się abym zaczął. Icon_rolleyes
E tam, maturę masz już dawno za sobą Icon_wink Zdążysz ze wszystkim Icon_wink

meni napisał(a):Jeśli chciałeś samych przebojów, no to się rzeczywiście zawiodłeś.
Nie. Siedzę mocno w Little Boots, od samego początku jej kariery i zawsze staram się wiedzieć wszystko pierwszy, prognozować, wyłapywać tendencję w jej muzyce itd...Wiedziałem mniej więcej czego się spodziewać, sam wróżyłem taki obrót spraw po pierwszych nagraniach i obserwacji jej rozwoju na przestrzeni ostatnich lat. Inna sprawa, że nie uważam tego albumu za nieprzebojowy Icon_wink Na pewno nie mam z nim tego problemu co np. sporo osób z forum popjustice, gdzie wciąż istnieje wizja Little Boots jako piosenkarki pop/dance ubranej w krótką spódniczkę i śpiewającej słodkie "Earthquake".

meni napisał(a):(tak na marginesie to stary materiał tylko kompletnie przearanżowany, był na składance niewydanych przez nią utworów).
Podobno po sieci krąży jakiś obszerny zestaw dem do nowej płyty, z 16 numerów. Ale nie próbowałem namierzać.

meni napisał(a):Wciąż przede mną. Jak wspomniałem wcześniej nie nadążam z rokiem 2013, nie wspominając już o małych "guilty pleasures". Icon_wink
Nie lubię tego sformułowania, ale ok Icon_razz2 Zresztą, przypominam akurat o "Relentless", bo teoretycznie to mógłby być jeden z Twoich ulubionych fragmentów ich dyskografii. Nie chcę nakręcać atmosfery (chociaż i tak uważam, że Ci się spodoba), ale piszę to na podstawie Twoich fascynacji konkretnymi brzmieniami. I przede wszystkim "Relentless" tak czy siak będzie dla wielu osób (które znają ten dodatek do "Very") punktem odniesienia do "Electric", takim drugim wcieleniem - przynajmniej do czasu aż nie pojawią się bardziej standardowe kawałki od "Axis" (ale na to się nie zanosi moim zdaniem).

meni napisał(a):Rozumiem, że mam obudzić w sobie szantażystę? A już chciałem tego nie robić... Icon_wink
A jaki szantaż proponujesz Icon_razz2?

Call it performance, call it art/I call it disaster if the tapes don't start.
08.05.2013 09:39 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne
meni Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 1 934
Dołączył: Feb 2011
Last.fm
Post: #11
RE: Notowanie 110 (04.05.2013)
Listoholik napisał(a):no to mamy aż 3 wspólne utwory w Top 10
Całkiem niezła zgodność tym razem. Icon_smile

adik 303 napisał(a):Co do listy to Disclosure i YYYs za szybko spadają ;P
Zwłaszcza Disclosure, którzy utrzymali pozycję z poprzedniego tygodnia. Icon_razz2

saferłel napisał(a):Musi, bo w Polsce taka płyta pojawia się na horyzoncie raz na "n" lat, a żeby jeszcze wyszła dobrze (patrz: raczej rozczarowujący Kamp!).
W tym temacie akurat powoli mamy ożywienie, ale to wciąz kropla w morzu potrzeb. A Kamp! nie był rozczarowujący! Icon_razz2
saferłel napisał(a):E tam, maturę masz już dawno za sobą Icon_wink
No właśnie. Gdybym teraz pisał to miałbym już z górki widząc przed sobą perspektywę kilku wolnych miesięcy. Icon_wink
saferłel napisał(a):Podobno po sieci krąży jakiś obszerny zestaw dem do nowej płyty, z 16 numerów. Ale nie próbowałem namierzać.
Nie potrzebne to przypuszczenie. Icon_wink A same utwory brzmią jak pomost między starą a nową płytą.
saferłel napisał(a):Nie chcę nakręcać atmosfery (chociaż i tak uważam, że Ci się spodoba), ale piszę to na podstawie Twoich fascynacji konkretnymi brzmieniami.
Wiem, wiem, podejmowaliśmy już ten temat. Icon_wink Ale póki co priorytetem dla mnie jest 2013 rok, a przynajmniej stworzenie iluzji, że nie wypadłem z obiegu. Icon_razz2
saferłel napisał(a):aż nie pojawią się bardziej standardowe kawałki od "Axis" (ale na to się nie zanosi moim zdaniem).
A ja strzelam, że powtórzy się sytuacja z Elysium i będzie coś na miarę "Leaving".
saferłel napisał(a):A jaki szantaż proponujesz Icon_razz?
Porządny szantażysta nie zdradza swoich planów przed wykonaniem. Icon_razz2

http://rateyourmusic.com/~meni
09.05.2013 11:11 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne
saferłel Offline
Paweł
*****

Liczba postów: 21 777
Dołączył: Jun 2007
Post: #12
RE: Notowanie 110 (04.05.2013)
meni napisał(a):A Kamp! nie był rozczarowujący! Icon_razz2
Dla mnie był Icon_sad A jak wiesz coś więcej o innych ożywieniach na PL scenie, to napisz mi na FB.

meni napisał(a):Nie potrzebne to przypuszczenie. Icon_wink A same utwory brzmią jak pomost między starą a nową płytą.
Teraz, po premierze płyty, mogę chyba spokojnie po nie sięgnąć, chociaż kto wie jak skończą w przyszłości.

meni napisał(a):A ja strzelam, że powtórzy się sytuacja z Elysium i będzie coś na miarę "Leaving".
"Love is a burżuła construct'.

Call it performance, call it art/I call it disaster if the tapes don't start.
09.05.2013 11:22 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne
Listoholik
Unregistered

 
Post: #13
RE: Notowanie 110 (04.05.2013)
meni napisał(a):03.|03|10 British Sea Power - Machineries Of Joy

super wiadomość dla mnie ta 3 pozycja obroniona
u mnie także w tym tygodniu już awans do Top 10..
10.05.2013 09:33 PM
Cytowanie selektywne
Wątek zamknięty 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości