Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Notowanie 16 Listy (17.05.2008)
neon.ka Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 1 317
Dołączył: Feb 2008
Post: #1
Notowanie 16 Listy (17.05.2008)
Dziś chyba będzie bez komentarza. Nadmiar wydarzeń i niedomiar czasu sprawił, że myli mi się, co się zdarzyło, a co nie, co wpłynęło, a co poleciało, kiedy było wyżej, a kiedy niżej, i mogłaby wyjść nieprawda. Zresztą miałam tu napisać pewną muzyczną bajkę, a w bajkach prawda jest niekonieczna, ale poprzestanę na napisaniu, że niektóre piosenki zdecydowanie domagają się docenienia ich na dostatecznie wysokim poziomie, więc czy to w sposób grzeczny, czy też nie, biją się z podium o zaistnienie na nim. W tym tygodniu jedno zwycięstwo. Zobaczymy jak będzie za tydzień...

Notowanie 16:
01 01 02 07 Jeszcze, jeszcze - happysad
02 03 01 05 Akt miłosny albo życie - Stare Dobre Małżeństwo
03 06 07 05 Walking After You - Foo Fighters
04 02 03 07 Wszystko jedno - happysad
05 04 16 16 True Love Will Never Fade - Mark Knopfler
06 10 11 04 The End - Jason Reeves
07 05 05 16 Our Shangri-La - Mark Knopfler
08 08 09 16 Ostatnie wspólne zdjęcie - Tomek Makowiecki
09 09 08 06 Nobody's Got The Gun - Mark Knopfler
10 07 04 11 Długa droga w dół - happysad

11 12 14 08 Hydropiekłowstąpienie - Lao Che
12 16 24 03 Violet Hill - Coldplay
13 13 12 03 Dziewczyny z podwórka, chłopaki z mojej ulicy - Pudelsi
14 11 06 11 Entwined - Jason Reeves
15 22 NN 02 Rise Above This - Seether
16 17 28 04 Schizophrenic Prayer - Riverside
17 14 10 10 Idź swoją drogą - Raz, Dwa, Trzy
18 26 NN 02 Ballada dla śpiącej królewny - Anita Lipnicka
19 15 15 16 Sudden Inspiration - Jim Brickman
20 19 13 09 Miłość - Aga Zaryan

21 21 19 16 Map Of The Problematique - Muse
22 NN -- 01 (You Want To) Make A Memory - Bon Jovi
23 25 21 16 Taka historia - happysad
24 20 17 13 Yahweh - U2
25 23 30 03 I Don't Care - Apocalyptica & Adam Gontier
26 29 22 08 Bóg zapłać - Lao Che
27 18 18 09 Run - Amy Macdonald
28 27 26 06 Statues - Foo Fighters
29 30 23 16 Assassin - Muse
30 NN -- 01 Nagle zapomnieć wszystko - Cool Kids Of Death

wypadły:
24 20 15 05 Youth Of Today - Amy Macdonald
28 25 30 03 Zostań aniołem - Halina Frąckowiak

legenda:
miejsce w tym tygodniu, miejsce w zeszłym tygodniu, miejsce dwa tygodnie temu, ilość tygodni na liście.

TeksTop 12:
1. The End - Jason Reeves
2. Thank You For Listening - Hurt
3. A Night In Summer Long Ago - Mark Knopfler
4. Jeszcze, jeszcze - happysad
5. Wszystko jedno - happysad
6. Entwined - Jason Reeves
7. Finally I Found Someone - Barbra Streisand & Bryan Adams
8. Warning Sign - Coldplay
9. Do syna Józefa Cieślaka - Lao Che
10. Po - Stare Dobre Małżeństwo

I wish I was special.
But I’m a creep.
***
I want You to notice
When I’m not around.
18.05.2008 06:59 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Aro Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 4 956
Dołączył: Nov 2007
Post: #2
 
Ja sobie zanucę: Jeszcze....bedzie przepieknie Icon_wink2 . No liczyłem ze Akt bedzie szczytował Icon_wink2 Moze za tydzien . U Ciebie rewelacyjnie radzi sobie Marek K. , który od początku na liście. Pieknie Icon_biggrin3 . HPW czai się ,czy krepuje wejsc do TOP 10 ?? , bo Violet hill za tydzien wchodzi tam na 100%. Z Coldplayów w sumie nie jest słaby, ale mnie czegoś w nim brakuje... Własciwie to z nim jest tak, że jak sie fajnie zaczyna ...to juz musi sie konczyć :roll: Icon_mrgreen Cieszę sie także z awansów nr 15, 16. Ogólnie fajna ta Twoja lista Icon_biggrin3 Pozdrawiam
18.05.2008 07:18 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Listoholik
Unregistered

 
Post: #3
 
neon.ka napisał(a):05 04 16 16 True Love Will Never Fade - Mark Knopfler
07 05 05 16 Our Shangri-La - Mark Knopfler
08 08 09 16 Ostatnie wspólne zdjęcie - Tomek Makowiecki
19 15 15 16 Sudden Inspiration - Jim Brickman


ojoj, ile dinozaurów na Twojej liście. normalnie park jurajski Icon_wink2 Icon_mrgreen
18.05.2008 07:18 PM
Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
AKT! Offline
jegomość
*****

Liczba postów: 24 587
Dołączył: May 2008
Post: #4
 
Cytat:18 26 NN 02 Ballada dla śpiącej królewny - Anita Lipnicka
O, bardzo lubię ten numer Icon_wink2 Pamiętam, że szalałem równo w czasach promocji tej płyty za tym kawałkiem. W ogóle lubię Anitę i jej solowe nagrania Icon_smile2

— ——————
—— ——— ——————
————— ———————
————
— ————— — ——
———
18.05.2008 08:02 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
jotem3 Offline
Dużo pisze
****

Liczba postów: 300
Dołączył: Aug 2007
Post: #5
Re: Notowanie 16 Listy (17.05.2008)
I dziś, jak tydzień temu zawitałem do Ciebie, by zacząć od końca... Od wypadków. Smutnych, ale takie życie. All Things Must Spaść jak mawiał Nie-dźwiedź... Pani Amy i Pani Halina już poza trzydziestką. A tylko się obejrzeć, a za tydzień pobiegnie za nimi kolejna Amy... Bo gruchnęła dziś niesamowicie.
Teraz troszkę o piosenkach opadowych. I znów jest ich kilka. Wspomniana Amy, starszy Jason Reeves, Happysad podąrzający wciąż długa drogą. No to w sumie nie aż tak dużo. Zobaczmy co po drugiej stronie, po stronie awansów. Historia Happysadu wykaraskała się ze strefy spadku (przynajmniej na dziś), królewna Anita ze swoją balladą spory awans zanotowała, Lao-Ptyś Miętowy-Cze znów oczko ku górze, nowszy Jason Reeves (ładny, przesłuchałem, i będzie nowość u mnie, oj będzie...).
I na koniec to co prawie na początku, prawie, a robi różnicę Icon_wink2 Mój obecny numer jeden - Stare Dobre Małżeństwo, znów ku górze. Znów na szczyt ?? OBY!! Icon_smile2 Bo w końcu, gdy zamknę oczy, widzę ciemność... Do następnego tygodnia. Serdeczności Icon_smile2
18.05.2008 08:18 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Yacy Offline
Super Moderator
******

Liczba postów: 18 080
Dołączył: Jun 2007
Facebook Last.fm
Post: #6
 
Lista przebojów bez nr 1? Icon_frown
No trudno...
neon.ka napisał(a):18 26 NN 02 Ballada dla śpiącej królewny - Anita Lipnicka
bardzo podoba mi sie Twój największy skok na liście. Świetnie Icon_wink2
neon.ka napisał(a):27 18 18 09 Run - Amy Macdonald
Ale największego spadku to mi trochę szkoda... Chociaż u mnie Amy też raczej w dół Icon_frown
neon.ka napisał(a):02 03 01 05 Akt miłosny albo życie - Stare Dobre Małżeństwo
szkoda, że nie tak jak u mnie - o dwa oczka do góry... Icon_smile2
neon.ka napisał(a):13 13 12 03 Dziewczyny z podwórka, chłopaki z mojej ulicy - Pudelsi
a jednak myślałem, że podskoczą małe co nieco...

neon.ka napisał(a):12 16 24 03 Violet Hill - Coldplay
i znów różnica oczka Icon_smile2 Tylko w drugą stronę. Icon_smile2 Ciekawe, ciekawe jak się dalej rozwinie ten korespondencyjny ... nie pojedynek, nie wyścig, właściwie nie weim co Icon_wink2

.
KN:"Nic nie jest wieczne... może ta sytuacja też nie.
<OBY>"
18.05.2008 08:40 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
abd3mz Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 5 401
Dołączył: Jan 2008
Post: #7
 
Yacy napisał(a):Lista przebojów bez nr 1? Icon_frown
No trudno...
No trudno. Icon_frown Pozostaje nam liczyć na to, że jak neon.ka odpocznie od niego to zabłyśnie jeszcze jaśniej. Icon_smile2
neon.ka napisał(a):11 12 14 08 Hydropiekłowstąpienie - Lao Che
neon.ka napisał(a):26 29 22 08 Bóg zapłać - Lao Che
To jest najważniejsze. Icon_biggrin3 A Kowboje jak Ci się podobają, bo chyba tego nie wiem. Jeśli trzeci utwór z Gospel miałby wejść na listę to co to by było?
Jeszcze misie tak przypomniało:
neon.ka napisał(a):17 14 10 10 Idź swoją drogą - Raz Dwa Trzy
Nie dasz się namówić na przecinki? Icon_wink2
neon.ka napisał(a):30 NN -- 01 Nagle zapomnieć wszystko - Cool Kids Of Death
Mnie coraz bardziej odrzuca... No nic, może się zmobilizuję i przesłucham płytę.
neon.ka napisał(a):22 NN -- 01 (You Want To) Make A Memory - Bon Jovi
A to pewnie coś starszego? Icon_smile2 [Brwi niewzruszone. Icon_wink2]
A i tutaj:
neon.ka napisał(a):13 13 12 03 Dziewczyny z podwórka, chłopaki z mojej ulicy - Pudelsi
to przydałoby się pobrudzić "u". Icon_wink2

Naprawdę fajnie oglądać czwartą [a właściwie trzecią Icon_wink2] kolumnę. Icon_smile2
Mam nadzieję, że do podsumowania listy będziesz liczyła trzydziestkę. Icon_smile2
18.05.2008 09:55 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Listoholik
Unregistered

 
Post: #8
 
abd3mz napisał(a):ajnie oglądać czwartą [a właściwie trzecią ] kolumnę.


50 kolumn na 50 notowanie listy Icon_razz Icon_razz Icon_mrgreen
18.05.2008 10:26 PM
Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
neon.ka Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 1 317
Dołączył: Feb 2008
Post: #9
 
Aro napisał(a):HPW czai się ,czy krepuje wejsc do TOP 10 ??
HPW strzela tylko armatkami wodnymi, a w pierwszej dziesiątce działa armatnie są wystawione, więc ciężko jest Icon_wink2 . Muszę się dokładnie przyjrzeć temu Lao Che, bo naprawdę inne wyniki powinni tu osiągać i zupelnie nie rozumiem dlaczego tak się nie dzieje...
Aro napisał(a):bo Violet hill za tydzien wchodzi tam na 100%.
Chris śpiewa, że nie chce być żołnierzem, więc też nie wiem co powie na te armaty, o których ja przed chwilą Icon_wink2 .
Listoholik napisał(a):ojoj, ile dinozaurów na Twojej liście. normalnie park jurajski
widzisz, niby takie duże z nich zwierzęta, a ukryły się przed Tobą jeszcze trzy kolejne... coś się kiepsko rozglądałeś... [od zauważania grzybów to tu jest Konrad Icon_wink2 ]
jotem3 napisał(a):A tylko się obejrzeć, a za tydzień pobiegnie za nimi kolejna Amy...
jakiś kryzys ją dotknął... w ogóle odłożyłam w tym tygodniu jej płytę... więc chyba masz rację...
jotem3 napisał(a):nowszy Jason Reeves (ładny, przesłuchałem, i będzie nowość u mnie, oj będzie...).
świetnie! Icon_smile2 u mnie chyba jeszcze nie powiedział ostatniego słowa. a płytkę całą masz u siebie na chomiku, a nie przesłuchałeś?! to tak tylko dla innych udostepniona? [zaskoczona]
jotem3 napisał(a):Bo w końcu, gdy zamknę oczy, widzę ciemność...
Icon_frown
Yacy napisał(a):Lista przebojów bez nr 1?
No trudno...
taki stan może się jeszcze trochę utrzymać...
tak samo jeśli chodzi o komentowanie Waszych list, za co przepraszam [chociaż postaram się bardzo w przerwach w pracy Icon_smile2 ]. Ale zaglądam i czytam.
Yacy napisał(a):Ciekawe, ciekawe jak się dalej rozwinie ten korespondencyjny ... nie pojedynek, nie wyścig, właściwie nie wiem co
to zależy jak wysokie to wzgórze jest Icon_wink2 masz ochotę się jeszcze powspinać? nie wiem, jaki tam widok z góry będzie...
abd3mz napisał(a):A Kowboje jak Ci się podobają, bo chyba tego nie wiem. Jeśli trzeci utwór z Gospel miałby wejść na listę to co to by było?
no dobra, napiszę jeszcze raz Icon_wink2 : najbliżej to chyba ma 'Do syna Józefa Cieślaka'.
chociaż zaraz za nią są Kowboje (dzięki promocji obok). Jak sobie tak myślę o tych ich wszystkich piosenkach, to spokojnie je widzę w pierwszej dziesiątce, a potem jak stają pośród innych, to widać co z tego wynika. Jakoś tego nie rozumiem Icon_wink2
abd3mz napisał(a):Jeszcze misie tak przypomniało:
neon.ka napisał(a):17 14 10 10 Idź swoją drogą - Raz Dwa Trzy
Nie dasz się namówić na przecinki?
dam Icon_smile2 .
abd3mz napisał(a):A to pewnie coś starszego? [Brwi niewzruszone. ]
wyobraź sobie, że nie Icon_smile2 . Przy okazji pojawienia się nowego singla Bon Jovi u Pana Niedźwiedzia, posłuchałam całej płyty. no i mnie zauroczył poprzedni singiel, który chyba jakoś przegapiłam... [płyta jest z 2007 roku Icon_smile2 ]. sprawdziłam, że to było jakiś niedawny czas temu tu na kilku listach. a w ogóle to śmiesznie sobie wymyślili z singlami, bo po kolei powychodziły pierwsze cztery z płyty [ja tak nie lubię, bo wolę trafiać na single co jakiś czas podczas słuchania płyty, a nie tak pod rząd. nudzi się].
abd3mz napisał(a):Mam nadzieję, że do podsumowania listy będziesz liczyła trzydziestkę.
tak, owszem. pobawisz się pod koniec roku w Znawcę? Icon_smile2

I wish I was special.
But I’m a creep.
***
I want You to notice
When I’m not around.
20.05.2008 01:25 AM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
ku3a Offline
Administrator
*******

Liczba postów: 19 088
Dołączył: Jun 2007
Post: #10
 
pierwsze miejsce utrzymane. uff!
co ja tu bede o pierwszej dziesiatce pisac - rewelacja i juz. i sam poczatek drugiej dziesiatki tez. a ze cos tam oczko wyzej czy nizej - trudno Icon_smile2. przyjdzie podsumowanie i wszystko wyrowna Icon_razz.
Coolków sie raczej nie spodziewalem Icon_smile2.
uuu, w tekstopie na podium same zagraniczniaki...
neon.ka napisał(a):śmiesznie sobie wymyślili z singlami, bo po kolei powychodziły pierwsze cztery z płyty [ja tak nie lubię, bo wolę trafiać na single co jakiś czas podczas słuchania płyty, a nie tak pod rząd. nudzi się
ciekawe jaki bedzie trzeci singiel Lao Icon_razz
20.05.2008 03:56 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
abd3mz Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 5 401
Dołączył: Jan 2008
Post: #11
 
neon.ka napisał(a):widzisz, niby takie duże z nich zwierzęta, a ukryły się przed Tobą jeszcze trzy kolejne... coś się kiepsko rozglądałeś...
Icon_lol
neon.ka napisał(a):no dobra, napiszę jeszcze raz Icon_wink2
Czyli przegapiłem? Mam nadzieję, że to nie ja o to wcześniej pytałem. Icon_wink2
neon.ka napisał(a):Jak sobie tak myślę o tych ich wszystkich piosenkach, to spokojnie je widzę w pierwszej dziesiątce, a potem jak stają pośród innych, to widać co z tego wynika. Jakoś tego nie rozumiem Icon_wink2
Widzisz, a mi w tym tygodniu udało się je zobaczyć w dziesiątce. Icon_wink2
neon.ka napisał(a):dam Icon_smile2 .
To czekam aż się pojawią. Icon_wink2
neon.ka napisał(a):wyobraź sobie, że nie Icon_smile2 .
Co prawda Bon Jovi jeszcze niczym mnie nie zachwycił, ale w takim razie poszukam płyty. Icon_smile2
neon.ka napisał(a):pobawisz się pod koniec roku w Znawcę? Icon_smile2
Notowań za dużo nie masz, więc nawet mógłbym policzyć podsumowanie i znać wyniki wcześniej. Icon_wink2 Chętnie się pobawię. Icon_smile2 [A moje podsumowanie będzie wcześniej.]
neon.ka napisał(a):(dzięki promocji obok)
Dlaczego tak? Icon_wink2
ku3a napisał(a):ciekawe jaki bedzie trzeci singiel Lao Icon_razz
Ja się dziwię, że jest drugi a Ty myślisz o trzecim. Icon_razz Chociaż jak na Lao to bardzo radiowa płyta. [Z drugiej strony zaczynam się powoli obawiać, że Lao będzie znane tylko z Gospel...]
20.05.2008 05:59 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Konrad Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 6 055
Dołączył: Jun 2007
Post: #12
 
22 NN -- 01 (You Want To) Make A Memory - Bon Jovi

Kibicuję Jonowi Bonovi Icon_mrgreen Icon_lol

[Obrazek: musicbar.php?username=konrad144&color=green]
20.05.2008 06:25 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
jotem3 Offline
Dużo pisze
****

Liczba postów: 300
Dołączył: Aug 2007
Post: #13
 
neon.ka napisał(a):
jotem3 napisał(a):nowszy Jason Reeves (ładny, przesłuchałem, i będzie nowość u mnie, oj będzie...).
świetnie! Icon_smile2 u mnie chyba jeszcze nie powiedział ostatniego słowa. a płytkę całą masz u siebie na chomiku, a nie przesłuchałeś?! to tak tylko dla innych udostepniona? [zaskoczona]
Całą płytę przesłuchałem tylko z raz, i to też niedokładnie. Czas... A ściągnąłem wtedy, przede wszystkim, byście mogli się cieszyć tymi dźwiękami (przede wszystkim Ty i Sebastian) Icon_wink2 A teraz wyłapuję to co umieszczacie na Listach i słucham czy warto tez umieścić u siebie. Takie małe lenistwo z mojej strony Icon_wink2
neon.ka napisał(a):
jotem3 napisał(a):Bo w końcu, gdy zamknę oczy, widzę ciemność...
Icon_frown
Tak, ten pośpiech. Oczywiście, że gdy zamykam oczy to widzę jaśniej, bo wiesz co przejmuje funkcję wzroku Icon_wink2 I widzę jaśniej to, że za tydzień znów będzie numerem jeden Icon_smile2
serdeczności
20.05.2008 10:00 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
neon.ka Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 1 317
Dołączył: Feb 2008
Post: #14
 
ku3a napisał(a):Coolków sie raczej nie spodziewalem .
a przecież mówiłam, że muszę ich sobie po prostu trochę popromować w domowym zaciszu Icon_smile2 . nie wiem na razie na jak wielką karierę maja szansę, no ale póki co - są!
ku3a napisał(a):uuu, w tekstopie na podium same zagraniczniaki...
ale za to jakie!
to zdziwienie to tylko ze względu na spadek happysad, czy z jakiegoś innego powodu? Icon_smile2
abd3mz napisał(a):Czyli przegapiłem? Mam nadzieję, że to nie ja o to wcześniej pytałem.
przegapiłeś, i to nie jeden raz Icon_smile2 - wcześniej ktoś też przegapił i dlatego potem było jeszcze drugi raz Icon_wink2
abd3mz napisał(a):Widzisz, a mi w tym tygodniu udało się je zobaczyć w dziesiątce.
tak, a to ma się ciekawie zwłaszcza w odniesieniu do tych słów:
abd3mz 11 maja napisał(a):więc jeszcze tylko słowo o tym, że zmęczyłem się zarówno Lao Che jaki i Anną Marią.
Icon_lol Icon_lol Icon_lol
abd3mz napisał(a):[A moje podsumowanie będzie wcześniej.]
po pół roku?
jotem3 napisał(a):A ściągnąłem wtedy, przede wszystkim, byście mogli się cieszyć tymi dźwiękami (przede wszystkim Ty i Sebastian)
cały czas mnie zastanawia, gdzie to znalazłeś, bo juz podejrzewałam, że kupiłeś sobie oryginalną płytę, żeby nam ja udostepnić Icon_smile2 [wiem, że byłbyś do tego zdolny! Icon_smile2 ]. jeszcze raz wielkie dzięki!
a te wybrane przez Sebastiana na Jego liście Cię nie 'wzięły'?
jotem3 napisał(a):Oczywiście, że gdy zamykam oczy to widzę jaśniej,
(...)
I widzę jaśniej to, że za tydzień znów będzie numerem jeden
uff. Icon_biggrin3

I wish I was special.
But I’m a creep.
***
I want You to notice
When I’m not around.
21.05.2008 01:03 AM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
jotem3 Offline
Dużo pisze
****

Liczba postów: 300
Dołączył: Aug 2007
Post: #15
 
neon.ka napisał(a):
jotem3 napisał(a):A ściągnąłem wtedy, przede wszystkim, byście mogli się cieszyć tymi dźwiękami
...bo juz podejrzewałam, że kupiłeś sobie oryginalną płytę, żeby nam ja udostepnić Icon_smile2 [wiem, że byłbyś do tego zdolny! Icon_smile2 ]
widzę, że dobrze mnie znasz... Icon_wink2
neon.ka napisał(a):a te wybrane przez Sebastiana na Jego liście Cię nie 'wzięły'?
jeszcze nie, i muszą poczekać, aż THE END zadebiutuje i ... spadnie Icon_wink2
21.05.2008 02:04 AM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
ku3a Offline
Administrator
*******

Liczba postów: 19 088
Dołączył: Jun 2007
Post: #16
 
abd3mz napisał(a):Ja się dziwię, że jest drugi a Ty myślisz o trzecim.
po prostu sobie pomyslalem, ze pierwszym singlem byla pierwsza piosenka na plycie, a drugim druga Icon_razz.
neon.ka napisał(a):to zdziwienie to tylko ze względu na spadek happysad, czy z jakiegoś innego powodu?
raczej ze wzgledu na to, ze sie przyzwyczailem, ze polskie utwory przodowaly w tym zeestawieniu Icon_smile2
21.05.2008 10:53 AM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Lilian Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 2 866
Dołączył: Aug 2007
Post: #17
 
u Ciebie Lao razy dwa. Oba jakos tak nieśmiało sie ruszaja w tym notowaniu Icon_wink2

MarKi leciutko odpuszczaja, za to Tomek Makowiecki ani mysli Icon_mrgreen i tez trwa na Twojej liscie zdaje sie od poczatku? Icon_smile2

Coldplayowi tutaj tez kibicuję Icon_wink2
a jak odbierasz ta jedna płyte, co miała byc słuchana miedzy Metalliką? Icon_mrgreen w polskim tłumaczeniu... Pieśni wiary i oddania Icon_biggrin3
21.05.2008 02:34 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
abd3mz Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 5 401
Dołączył: Jan 2008
Post: #18
 
neon.ka napisał(a):tak, a to ma się ciekawie zwłaszcza w odniesieniu do tych słów: (...)
Icon_redface2 Icon_lol Czasami piszę różne głupoty i chwilę potem muszę się z nich wycofywać. Icon_wink2 Tak naprawdę to gdy pisałem komentarz to zapomniałem o koncercie... :roll: Jak wróciłem do domu to standardowa procedura: poczta, rss, fora, ramówka Trójki...[w trochę innej kolejności Icon_wink2] i widzę, że to jest DZISIAJ Icon_exclaim Co nie zmienia faktu, że kryzys był i jak dla mnie nie mogło być lepszego terminu na koncert. To co się stało na mojej liście to głównie zasługa tego, że mogłem bardzo często do niego wracać. [I tu należą się ogromne podziękowania dla Jacka, kriska i anonimowego chomika. Icon_smile2]
neon.ka napisał(a):po pół roku?
Prawie. Icon_wink2 Po najbardziej okrągłych notowaniach. Icon_wink2 [Chyba, że zaraz się okaże są bardziej okrągłe od tych o których myślę. Icon_razz]
ku3a napisał(a):po prostu sobie pomyslalem, ze pierwszym singlem byla pierwsza piosenka na plycie, a drugim druga Icon_razz .
Myślę, że oboje nie mielibyśmy nic przeciwko żeby kolejnym była trzecia, prawda? Icon_wink2 [A i neon.ce chyba bardzo też by to nie przeszkadzało. Icon_wink2]
21.05.2008 06:12 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
neon.ka Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 1 317
Dołączył: Feb 2008
Post: #19
 
jotem3 napisał(a):widzę, że dobrze mnie znasz... Icon_wink2
w kwestii muzycznej już chyba trochę tak Icon_smile2
jotem3 napisał(a):
neon.ka napisał(a):a te wybrane przez Sebastiana na Jego liście Cię nie 'wzięły'?
jeszcze nie, i muszą poczekać, aż THE END zadebiutuje i ... spadnie Icon_wink2
ooo, to jeszcze z pół roku najmarniej Icon_mrgreen . no dobra, poczekamy.
Lilian napisał(a):u Ciebie Lao razy dwa. Oba jakos tak nieśmiało sie ruszaja w tym notowaniu Icon_wink2
wszyscy są tym zaskoczeni łącznie ze mną Icon_biggrin3 .
Lilian napisał(a):a jak odbierasz ta jedna płyte, co miała byc słuchana miedzy Metalliką? Icon_mrgreen w polskim tłumaczeniu... Pieśni wiary i oddania Icon_biggrin3
no więc to jest zdecydowanie do wyjaśnienia, bo chyba musiałaś być wtedy jednak u kogoś innego, niż u mnie, bo u mnie na komputerku została po Twojej wizycie płyta 'Playing The Angel' Icon_wink2 [co widać było zresztą w moim zeszłotygodniowym zestawie płyt - się zdziwiłam nawet, że w ogóle na to nie zareagowałaś Icon_wink2 ]. no ale dobra... reszta wyjaśnień inna drogą Icon_smile2 .
abd3mz napisał(a):Icon_redface2 Icon_lol Czasami piszę różne głupoty i chwilę potem muszę się z nich wycofywać. Icon_wink2 Tak naprawdę to gdy pisałem komentarz to zapomniałem o koncercie... :roll:
pamiętam jak w czasie koncertu napisałeś coś w ten deseń: dlaczego ja układam listę w niedzielę? Icon_wink2 - to właściwie sugerowało już wszystko Icon_smile2
abd3mz napisał(a):Prawie. Icon_wink2 Po najbardziej okrągłych notowaniach. Icon_wink2 [Chyba, że zaraz się okaże są bardziej okrągłe od tych o których myślę. Icon_razz]
najbardziej okrągły jest koniec roku i koniec Icon_smile2 . no ale ok. jeśli wolisz połowę grudnia... Icon_smile2
abd3mz napisał(a):Myślę, że oboje nie mielibyśmy nic przeciwko żeby kolejnym była trzecia, prawda? Icon_wink2 [A i neon.ce chyba bardzo też by to nie przeszkadzało. Icon_wink2]
byle nie 'Paciorek' i 'Zbawiciel Diesel' (sorry Aro Icon_wink2 ). ale mimo wszystko trzy pod rząd to nie jest mój ulubiony układ. na szczęście nie słucham bardzo często radia, więc nie odczuwam nadmiaru ataku na mnie tych singli. a tak poza tym, to dla mnie następny to już będzie czwarty a nie trzeci Icon_wink2

I wish I was special.
But I’m a creep.
***
I want You to notice
When I’m not around.
21.05.2008 07:07 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Lilian Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 2 866
Dołączył: Aug 2007
Post: #20
 
neon.ka napisał(a):no więc to jest zdecydowanie do wyjaśnienia, bo chyba musiałaś być wtedy jednak u kogoś innego, niż u mnie
niemożliwe! Icon_biggrin3 Icon_mrgreen
neon.ka napisał(a):bo u mnie na komputerku została po Twojej wizycie płyta 'Playing The Angel' Icon_wink2
nie miałam jej przy sobie w Wa-wie podczas naszej majówki Icon_wink2
neon.ka napisał(a):[co widać było zresztą w moim zeszłotygodniowym zestawie płyt - się zdziwiłam nawet, że w ogóle na to nie zareagowałaś Icon_wink2 ]
jakos mi umknęło Icon_razz nie wiem jak...
[juz lece sprawdzic Icon_razz Icon_mrgreen ]
neon.ka napisał(a):no ale dobra... reszta wyjaśnień inna drogą Icon_smile2 .
taaak, no to czekam z niecierpliwością Icon_mrgreen
ale chyba juz tłumaczyłam Ci co z tymi płytami było zamienione? Icon_wink2

P.S. Nadal nie rozumiem dlaczego wpisałas w swoim komputerku nazwe PTA Icon_wink2 :roll:

EDIT: zajrzałam do wiadomego wątku na forum Icon_smile2
EDIT 2: moze napisz jaki tytuł ma pierwsza piosenka z tej płyty która masz na kompie...? [a jesli wolisz, to moze byc inna droga] Icon_wink2
22.05.2008 12:15 AM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Podobne wątki
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  Notowanie 11 Listy (12.04.2008) neon.ka 20 5 081 29.01.2009 11:21 AM
Ostatni post: (s)
  Notowanie 26 Listy (26.07.2008) neon.ka 3 1 453 04.08.2008 09:01 PM
Ostatni post: Yacy
  Notowanie 25 Listy (19.07.2008) neon.ka 6 1 733 27.07.2008 12:04 AM
Ostatni post: mrsap
  Notowanie 24 Listy (12.07.2008) neon.ka 9 2 135 20.07.2008 05:10 PM
Ostatni post: abd3mz
  Notowanie 23 Listy (05.07.2008) neon.ka 14 3 067 12.07.2008 11:15 PM
Ostatni post: abd3mz
  Notowanie 22 Listy (28.06.2008) neon.ka 9 2 471 07.07.2008 05:14 PM
Ostatni post: Yacy
  Notowanie 21 Listy (21.06.2008) neon.ka 22 4 487 27.06.2008 01:19 PM
Ostatni post: abd3mz
  Notowanie 20 Listy (14.06.2008) neon.ka 13 2 751 19.06.2008 12:42 PM
Ostatni post: ku3a
  Notowanie 19 Listy (07.06.2008) neon.ka 11 2 469 14.06.2008 03:31 PM
Ostatni post: saferłel
  Notowanie 18 Listy (31.05.2008) neon.ka 14 2 895 07.06.2008 06:23 PM
Ostatni post: Yacy

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości