Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Hadouken! - Every Weekend (2013)
dziobaseczek Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 8 101
Dołączył: Nov 2008
Facebook Last.fm
Post: #9
RE: Hadouken! - Every Weekend (2013)
Dwa pierwsze kawałki chyba były singlami. O ile dla fanów electro-trash debiut był ciekawy i bardzo obiecujący, to kierunek w jakim idzie kapela jest zły. Są wprawdzie melodie, ale niestety są one dość słabe i nie wpadają w ucho. Może tylko As One i Bliss Out jakoś dal się zapamiętać. A same efekty dźwiękowe są dobre może dla fanów e-trashu, ale dla normalsów trochę męczące. W rezultacie płyta jest bardzo ciężkostrawna. Fani ortodoksyjnego Glitch Hopu czy mocnego elektro trashu też mogą być zawiedzeni, bo płyta jest płaska brzmieniowo i odstaje od produkcji tuzów np. F.o.o.l. oraz jest wyraźnie przekombinowana. Agresja jaka zionie z tej muzyki jest jakaś udawana, tak jakby na siłę chcieli coś udowodnić. Nie znalazłem w tej płycie nic wartościowego, poza kilkoma obiecującymi momentami, a powiedział to też mój kolega, który na co dzień żywi się takimi dźwiękami (z nim słuchałem tego). Generalnie, płyta tak strasznie męcząca, że ciszę przyjąłem z euforią i nie był to bynajmniej efekt przeciętnego nagłośnienia w służbowym aucie.

http://www.mycharts.pl/forumdisplay.php?fid=111 Icon_wink
24.03.2013 03:55 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Wiadomości w tym wątku
RE: Hadouken! - Every Weekend (2013) - michal91d - 21.03.2013, 09:53 AM
RE: Hadouken! - Every Weekend (2013) - dziobaseczek - 24.03.2013 03:55 PM

Podobne wątki
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  Vampire Weekend - Contra michal91d 32 4 313 08.09.2012 03:43 PM
Ostatni post: michal91d
  Vampire Weekend - Vampire Weekend kleschko 12 2 175 02.08.2010 01:43 PM
Ostatni post: kleschko

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości