Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Akcent - Chimie intre noi
prz_rulez Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 20 111
Dołączył: Jun 2007
Post: #1
Akcent - Chimie intre noi
[Obrazek: 579753_502222933121263_921525921_n.jpg]
To nie jest co prawda już taki świeży singiel, parę miesięcy ma, ale informuję, że panowie wciąż działają Icon_wink Nawet nie jest takie złe.


16.02.2013 12:26 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
1981 Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 3 661
Dołączył: Jun 2007
Post: #2
RE: Akcent - Chimie intre noi
A dlaczego miałoby być złe? "Kylie" było świetne! Icon_smile
17.02.2013 03:47 AM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
prz_rulez Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 20 111
Dołączył: Jun 2007
Post: #3
RE: Akcent - Chimie intre noi
Bo ostatnio coś panowie mieli problemy z ciekawymi melodiami.
17.02.2013 09:48 AM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Tomekk Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 14 497
Dołączył: Aug 2008
Post: #4
RE: Akcent - Chimie intre noi
"Kylie" to był hit Icon_smile
i chyba pozostaną już One Hit wonder Icon_rolleyes
17.02.2013 03:34 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
prz_rulez Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 20 111
Dołączył: Jun 2007
Post: #5
RE: Akcent - Chimie intre noi
O nie, dla mnie (i nie tylko dla mnie) oni nie byli One Hit Wonder. Trzy numery w pierwszej dziesiątce mojej listy, numer jeden, którym nie było "Kylie", "King Of Disco", którego dawno nie słuchałem, ale mam do niego sentyment, a nawet "Let's Talk About It", które co prawda nie weszło nigdy do Top 100 mojej listy, ale ostatnio zabrzmiało mi całkiem w porządku. Problem w tym, że w pewnym momencie ich muzyka straciła swoją lekkość i zaczęli brzmieć jak dziesiątki innych, podobnych wykonawców (inna sprawa, że tak stało się z dużą częścią wykonawców z Rumunii i Mołdawii. Swego czasu śledziłem regularnie zestawienie top 10 mołdawskiego radia ProFM i byłem pod wrażeniem różnorodności ich muzyki popularnej. W tym momencie zaś większość z ich utworów brzmi bardzo podobnie). Nie wiem, na ile ten nowy utwór to taki "wypadek przy pracy", czy świadoma zmiana wizerunku.

(Pewnie niektórzy będą zdziwieni, że można wygenerować tyle tekstu na temat rumuńsko-mołdawskiej muzyki Icon_razz2 )
18.02.2013 02:00 AM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości