Ankieta: Kt
Depeche Mode - Black Celebration
Dave Gahan - A Little Lie
happysad - D
[Wyniki ankiety]
 
Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Lilian Lista Przebojów - not. 5, 12.05.2008
abd3mz Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 5 401
Dołączył: Jan 2008
Post: #21
 
Lilian napisał(a):a jak to sie stało? Ku3a siedział obok Ciebie? abd3mz, przyznaj sie , ze byłes/jestes teraz w Wa-wie Icon_wink2 Icon_smile2
Icon_biggrin3 Wbrew pozorom to bardzo proste. Icon_wink2 Przed postem ku3y nie było żadnego głosu na LED, a teraz jest jeden. Icon_biggrin3
Lilian napisał(a):Ciekawe czy zauważyłes edita Icon_biggrin3
Yhy. Icon_smile2
14.05.2008 07:42 AM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
saferłel Offline
Paweł
*****

Liczba postów: 21 777
Dołączył: Jun 2007
Post: #22
 
Wybrałem opcję: David Gahan - A Little Lie, Black Celebration i tak sobie poradzi Icon_razz2
Eh widzę, że strasznie punkowe się forum zrobiło, że Anarchie ludzie wybierają ;]
Tak jak napisałem Black Celebration radzi sobie doskonale, tak jak w sumie i Dave, który wraca w górę....więc może mogłem obstawić Use You? W każdym razie cieszę się ogromnie, że kolejnym numerem z jego płyty u ciebie jest właśnie Use You. W moim top 3 numerów z Hourglass się znajduje ;] Te kropeczki przy nazwie To Have And To Hold to pewnie był jakiś rebus...i zaraz do tego dojdę jak poczytam komentarze do twojej listy, które już ludzie napisali, a osobiście wstawię tu nazwe DM Icon_razz2 Koniec Świata coś popularny bardzo band się zrobił, na kilku listach jest wysoko. Wypada poznać.
Szkoda, że już w 2 tyg Makowitzi Band spada, ale w sumie mp3 nie brzmi tak szałowo jak wersja z TV (WHY!) Icon_sad Za to Hydropiekło w górę, właśnie się z Makowitzem zamieniło.

Call it performance, call it art/I call it disaster if the tapes don't start.
14.05.2008 08:33 AM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Yacy Offline
Super Moderator
******

Liczba postów: 18 137
Dołączył: Jun 2007
Facebook Last.fm
Post: #23
 
Lilian napisał(a):a druga część pytania? Icon_wink2
z okazji ukazania się płyty Endless z remixami? (pobieżnie przejrzałem net i coś takiego mi wyskoczyło, ale w e-sklepach cisza...

.
KN:"Nic nie jest wieczne... może ta sytuacja też nie.
<OBY>"
14.05.2008 10:09 AM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
saferłel Offline
Paweł
*****

Liczba postów: 21 777
Dołączył: Jun 2007
Post: #24
 
O kurcze wychodzi coś takie. Musze to mieć!! Ale wstyd - nie wiedziałem o premierze Icon_razz2

Call it performance, call it art/I call it disaster if the tapes don't start.
14.05.2008 10:12 AM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Yacy Offline
Super Moderator
******

Liczba postów: 18 137
Dołączył: Jun 2007
Facebook Last.fm
Post: #25
 
NO tak Twoja szybkość powalająca Icon_wink2 Wklepalem i wyskoczyło mi coś takie:

Muzyka :: Depeche Mode - Endless (2008) [2CD] [mp3@192]

ale link
http://torrenty.org/torrent/188393
nie otwiera mi isę w pracy.

Nie wiem czy to jest coś pewnego Icon_wink2

.
KN:"Nic nie jest wieczne... może ta sytuacja też nie.
<OBY>"
14.05.2008 10:15 AM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Lilian Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 2 883
Dołączył: Aug 2007
Post: #26
 
ależ przyjemnie czyta sie Wasze opinie w pracy Icon_smile2 wywolaliście uśmiech na mojej twarzy Icon_biggrin3
(odstresowalam sie po wczorajszym niemilym dniu)

ku3a napisał(a):
Lilian napisał(a):obstawiam, ze zaznaczyłes "Londyn". To jak, dobrze? Icon_smile2
jak wezmiesz jeszcze pod uwage czy ktos inny mogl na to oddac glos, to masz gotową odpowiedz Icon_wink2.
taki tez wynik dala moja analiza Icon_mrgreen
super! ciesze sie ze tak wybrales! Icon_biggrin3
ku3a napisał(a):
Lilian napisał(a):a co powiesz o nowościach?
no skoro juz sie pytasz, to tak: Icon_razz
- najwyzszej w tej chwili nie kojarze
hmm... a moze chciabys spróbować sie z tym zmierzyc? Icon_wink2
14.05.2008 10:58 AM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
ku3a Offline
Administrator
*******

Liczba postów: 19 114
Dołączył: Jun 2007
Post: #27
 
czy to moze zespol ktorego muzyka masowo moze wchodzic na Twoja liste? Icon_wink2
14.05.2008 11:02 AM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Lilian Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 2 883
Dołączył: Aug 2007
Post: #28
 
saferłel napisał(a):Te kropeczki przy nazwie To Have And To Hold to pewnie był jakiś rebus...
Icon_biggrin3 Icon_mrgreen
saferłel napisał(a):osobiście wstawię tu nazwe DM Icon_razz2
no dobra, dobrze obstawiasz Icon_wink2
ale Yacy byl pierwszy. Brawo, Yacy! Icon_biggrin3
co do drugiej części chodzilo mi o cos innego Icon_smile2
nie syszalam tez o tym "Endless" Icon_redface2 , trzeba bedzie sie temu przyjrzec Icon_wink2
saferłel napisał(a):Koniec Świata coś popularny bardzo band się zrobił, na kilku listach jest wysoko. Wypada poznać.
pewnie bo warto Icon_smile2
saferłel napisał(a):Szkoda, że już w 2 tyg Makowitzi Band spada, ale w sumie mp3 nie brzmi tak szałowo jak wersja z TV (WHY!) Icon_sad
tak, wersja koncertowa bardziej powalająca, mp3 mniej mnie kręci...
14.05.2008 11:08 AM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Lilian Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 2 883
Dołączył: Aug 2007
Post: #29
 
ku3a napisał(a):czy to moze zespol ktorego muzyka masowo moze wchodzic na Twoja liste? Icon_wink2
yhym Icon_mrgreen
14.05.2008 11:11 AM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
saferłel Offline
Paweł
*****

Liczba postów: 21 777
Dołączył: Jun 2007
Post: #30
 
Podejrzewam, że TVP mocno podrasowało A Girl Like You ;] Eh wypada mi tylko żałować, że nie komentował pierwszy twojej listy, inaczej bym zgadł Icon_razz2 Ale jakby co to ja chętny jestem w przyszłości do każdego nowego rebusa Icon_razz2 Jak chcesz to możesz wykropkować całe następne notowanie ;]

Call it performance, call it art/I call it disaster if the tapes don't start.
14.05.2008 11:20 AM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Lilian Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 2 883
Dołączył: Aug 2007
Post: #31
 
abd3mz napisał(a):Tak i nie przestanę. Icon_mrgreen
Icon_lol
abd3mz napisał(a):[Jak Ci się to nie podoba to daj znać.]
/zastanawia sie/ ... a po namysle ... nie daję znać Icon_mrgreen
wczoraj Lilian napisał(a):jak znajde to wrzuce linka Icon_wink2
to było tutaj. prosze: Icon_smile2
http://www.mycharts.pl/forum/viewtopic.php?t=956
14.05.2008 06:12 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
abd3mz Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 5 401
Dołączył: Jan 2008
Post: #32
 
Lilian napisał(a):/zastanawia sie/ ... a po namysle ... nie daję znać Icon_mrgreen
Icon_lol
Lilian napisał(a):prosze: Icon_smile2
http://www.mycharts.pl/forum/viewtopic.php?t=956
Miałaś rację, jak temat się zaczynał to mnie tu nie było. Icon_smile2 Chyba nie czytałem tematów rozpoczętych rok wcześniej. Icon_wink2
14.05.2008 06:23 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Lilian Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 2 883
Dołączył: Aug 2007
Post: #33
 
abd3mz napisał(a):
Lilian napisał(a):a jak to sie stało? Ku3a siedział obok Ciebie? abd3mz, przyznaj sie , ze byłes/jestes teraz w Wa-wie Icon_wink2 Icon_smile2
Icon_biggrin3 Wbrew pozorom to bardzo proste. Icon_wink2 Przed postem ku3y nie było żadnego głosu na LED, a teraz jest jeden. Icon_biggrin3
yhy. no chyba ze... zapomniałam ze co chwilke śledzisz wszystkie ruchy na forum Icon_wink2
a mnie zasugerowały te słowa:
abd3mz napisał(a):Ja widziałem. Tak zaznaczył Londyn. Icon_razz
dlatego sądziłam, ze musiałes spotkac gdzies Kube Icon_wink2 Icon_mrgreen

prz_rulez napisał(a):
Lilian napisał(a):who knows?
Hmm... God?
everything is ... in God's hands... (dawno nie słuchałam Nelly Icon_wink2 )

saferłel napisał(a):Podejrzewam, że TVP mocno podrasowało A Girl Like You ;]
właśnie endżojuję Icon_mrgreen a Ty, saferłel, masz to nagranie z TV?
saferłel napisał(a):Ale jakby co to ja chętny jestem w przyszłości do każdego nowego rebusa Icon_razz2 Jak chcesz to możesz wykropkować całe następne notowanie ;]
bardzo kusząca propozycja! Icon_biggrin3 Icon_mrgreen Icon_lol
pomyślimy... Icon_wink2
14.05.2008 06:37 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
saferłel Offline
Paweł
*****

Liczba postów: 21 777
Dołączył: Jun 2007
Post: #34
 
No widzisz ja właśnie nie mam tego nagrania z TV ;], ciągle tylko tą mp3.

Call it performance, call it art/I call it disaster if the tapes don't start.
14.05.2008 06:42 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
abd3mz Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 5 401
Dołączył: Jan 2008
Post: #35
 
Lilian napisał(a):yhy. no chyba ze... zapomniałam ze co chwilke śledzisz wszystkie ruchy na forum Icon_wink2
Co chwilę to nie, bo zdarza misie spać i -rzadziej- jeść. Icon_wink2
Lilian napisał(a):a mnie zasugerowały te słowa:
Nie bardzo wiedziałem jak to napisać. Icon_wink2
Lilian napisał(a):dlatego sądziłam, ze musiałes spotkac gdzies Kube Icon_wink2 Icon_mrgreen
Icon_biggrin3 [Chociaż teraz widzę, że nie zaprzeczałem, więc zostawię takie małe niedomówienie. Icon_wink2 Icon_mrgreen ]
Lilian napisał(a):bardzo kusząca propozycja! Icon_biggrin3 Icon_mrgreen Icon_lol
pomyślimy... Icon_wink2
Znawca rozprzestrzenia się na wszystkie tematy? Icon_wink2 Icon_mrgreen
14.05.2008 06:53 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Lilian Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 2 883
Dołączył: Aug 2007
Post: #36
 
saferłel napisał(a):No widzisz ja właśnie nie mam tego nagrania z TV ;], ciągle tylko tą mp3.
proszz: Icon_mrgreen
http://www.itvp.pl/rozrywka/video.html?c...ideo=33147
(przesuń nieco to nagranie video do siódmej minuty)
abd3mz napisał(a):Co chwilę to nie, bo zdarza misie spać i -rzadziej- jeść. Icon_wink2
ciekawe uzasadnienie Icon_lol Icon_lol
to tylko znaczy, ze jestes normalnym ... szaleńcem! Icon_biggrin3
abd3mz napisał(a):[Chociaż teraz widzę, że nie zaprzeczałem, więc zostawię takie małe niedomówienie. Icon_wink2 Icon_mrgreen ]
Icon_smile2
abd3mz napisał(a):Znawca rozprzestrzenia się na wszystkie tematy? Icon_wink2 Icon_mrgreen
a jak Twój Myslotop? juz od dawna znany?
(ja jeszcze kilka sekundek sie zastanowie Icon_wink2 )

Kuba, to co, chcesz spróbowac? moze będzie podobnie jak z "Hourglass"?
mnie ten kawałek zahipnotyzował...
saferłel, zeby Cie dowartosciowac Icon_wink2 - pamietasz z której to płyty? Icon_smile2
(chyba nie trudne to pytanie Icon_razz )
14.05.2008 07:18 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
ku3a Offline
Administrator
*******

Liczba postów: 19 114
Dołączył: Jun 2007
Post: #37
 
Lilian napisał(a):Kuba, to co, chcesz spróbowac?
ale co? Icon_razz
zeby sie zapoznac z tym wykropkowanym?
Lilian napisał(a):saferłel, zeby Cie dowartosciowac Icon_wink2 - pamietasz z której to płyty? Icon_smile2
(chyba nie trudne to pytanie Icon_razz )
szczegolnie, ze ja juz wczesniej prawie odpowiedzialem Icon_razz
14.05.2008 08:58 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
saferłel Offline
Paweł
*****

Liczba postów: 21 777
Dołączył: Jun 2007
Post: #38
 
Lillian, ja wiem wszystko Icon_biggrinIcon_biggrin! Muzyka Dla Mas!, jeśli ciagle dyskutujemy o tym nagraniu, ale przyznam, że jest to jedno ze słabszych według mnie nagrań na tym albumie. Oczywiście słowo słabsze w cudzysłowiu, bo piosenka jest bardzo fajna, ale oprócz niej tam są same genialne numery, które składają się na pierwszy z 3 genialnych krążków jakie po sobie nastąpiły ;]

Wielkie dzięki za link! I to jest właśnie to!

Call it performance, call it art/I call it disaster if the tapes don't start.
14.05.2008 08:59 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
abd3mz Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 5 401
Dołączył: Jan 2008
Post: #39
 
Lilian napisał(a):to tylko znaczy, ze jestes normalnym ... szaleńcem! Icon_biggrin3
A dziękuję bardzo! Icon_biggrin3 [Ale z W. nie mam szans. Icon_wink2 Icon_biggrin3]
Lilian napisał(a):a jak Twój Myslotop? juz od dawna znany?
Czeka na Znawców. Icon_wink2
14.05.2008 10:06 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Lilian Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 2 883
Dołączył: Aug 2007
Post: #40
 
ku3a napisał(a):
Lilian napisał(a):Kuba, to co, chcesz spróbowac?
ale co? Icon_razz zeby sie zapoznac z tym wykropkowanym?
noo Icon_mrgreen
ku3a napisał(a):
Lilian napisał(a):(chyba nie trudne to pytanie Icon_razz )
szczegolnie, ze ja juz wczesniej prawie odpowiedzialem Icon_razz
no tak, ta masowość była nieco dziwna Icon_razz troche mnie zaćmiło, ze w tym poscie tez powinnam szukac nawiązań...

a u mnie teraz "Unforgiven II"! Icon_biggrin3 Znacie tę kapele, która gra? Icon_mrgreen
14.05.2008 10:47 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Podobne wątki
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  Lilian Lista Przebojów, not. 56, 30.11.2013 Lilian 7 2 183 11.05.2014 10:04 PM
Ostatni post: Yacy
  Lilian Lista Przebojów, not. 55, 11.05.2013 Lilian 4 2 025 14.06.2013 10:51 AM
Ostatni post: Yacy
  Lilian Lista Przebojów, not. 54, 23.12.2012 Lilian 6 1 974 16.04.2013 10:55 PM
Ostatni post: Miszon
  Lilian Lista Przebojów, not. 53, 26.08.2012 Lilian 4 2 083 23.12.2012 12:40 AM
Ostatni post: Lilian
  Lilian Lista Przebojów - not. 52, 24.04.2012 Lilian 4 2 014 20.05.2012 08:54 PM
Ostatni post: Yacy
  Lilian Lista Przebojów - not. 51, 08.04.2012 Lilian 8 2 806 18.04.2012 08:03 PM
Ostatni post: Lilian
  Top Wszech Czasów Lilian (2009) Lilian 8 10 794 11.04.2012 09:50 AM
Ostatni post: LucynaJan81
  Lista Przebojów Lilian - notowanie 50, 31.12.2011 Lilian 7 3 048 14.02.2012 03:05 AM
Ostatni post: Miszon
  Czwarty Top Wszech Czasów Lilian (2010/11) Lilian 12 3 106 23.01.2012 11:34 AM
Ostatni post: ku3a
  Lilian Lista Przebojów - not. 49, 05.09.2011 Lilian 3 1 994 06.09.2011 01:36 AM
Ostatni post: Lilian

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości