Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Travis - Where You Stand
michal91d
Unregistered

 
Post: #1
Travis - Where You Stand
Skoro już jesteśmy przy brytyjskim graniu to grupa Travis wraca. Na pierwszą połowę tego roku zapowiedziana jest premiera nowego krążka, który podobno ma nosić nazwę "Seven". Czego można się spodziewać? Ja liczę na połączenie "The Man Who" oraz "The Boy with No Name".

Przebieg prac udostępniali na bieżąco na filmikach ze studia: http://www.ustream.tv/channel/travis-studio-cam Niektóre trwają ponad godzinę i można na nich usłyszeć całkiem konkretne fragmenty nowych utworów.

Prawdopodobna tracklista:
01 Mother
02 Moving
03 Reminder
04 Where You Stand
05 Warning Sign
06 Another Guy
07 New Shoes
08 Anniversary
09 Boxes
10 Big Screen
11 Daydream

Panowie wczoraj rozpoczęli prace nad teledyskiem do nowego singla, więc premiery nagrania można spodziewać się w przeciągu kilku tygodni.
01.02.2013 04:16 PM
Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
thestranglers Offline
Moderator
*****

Liczba postów: 31 129
Dołączył: Dec 2014
Post: #2
RE: Travis - Seven
michal91d napisał(a):Panowie wczoraj rozpoczęli prace nad teledyskiem do nowego singla
A teledyski mają niebywałe Icon_wink
01.02.2013 05:39 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
bugman Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 1 630
Dołączył: Dec 2008
Post: #3
RE: Travis - Seven
uwielbiam ich. najbardziej radosny, sympatyczny zespol na swiecie
02.02.2013 09:15 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
saferłel Offline
Paweł
*****

Liczba postów: 21 777
Dołączył: Jun 2007
Post: #4
RE: Travis - Seven
Ja spodziewam się jakieś singla na poziomie. Zdecydowanie jest to kapela, która może dostarczyć jeden duży przebój, ale bardzo dobrej płyty jeszcze nie nagrała i m.in. to bardzo mi w nich przeszkadza Icon_smileIcon_wink

Call it performance, call it art/I call it disaster if the tapes don't start.
02.02.2013 09:22 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
bugman Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 1 630
Dołączył: Dec 2008
Post: #5
RE: Travis - Seven
ja tam uwazam ze dobra plyte juz zrobili i to nie jedna. to nigdy nie bedzi zespol z wyzszych sfer i na cale szczescie nawet oni sami nie chca. nie musza kombinowac jak redjohed np
02.02.2013 09:27 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Remo Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 3 814
Dołączył: Aug 2010
Last.fm
Post: #6
RE: Travis - Seven
Ja bardzo lubię 12 Memories więc czekam Icon_wink
02.02.2013 09:42 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
saferłel Offline
Paweł
*****

Liczba postów: 21 777
Dołączył: Jun 2007
Post: #7
RE: Travis - Seven
Nie wiem co znaczy "zespół z wyższych sfer", ale jak tak popatrzyłem po RYM-ie, to najwyższe ich oceny u mnie to 3/5. Generalnie prawie każdy ich album ma taką notę. To jest niezły poziom, ale daleko do jakichkolwiek zachwytów. A wiecie, że dla mnie zespół bez bardzo dobrej płyty (zespół z takim statusem, z takim bagażem doświadczeń i naprawdę niezłymi singlami) to tak....trochę niespełniony i ubogi.

Call it performance, call it art/I call it disaster if the tapes don't start.
02.02.2013 09:44 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
thestranglers Offline
Moderator
*****

Liczba postów: 31 129
Dołączył: Dec 2014
Post: #8
RE: Travis - Seven
saferłel napisał(a):A wiecie, że dla mnie zespół bez bardzo dobrej płyty
E tam, jedna jest bardzo dobra! Icon_smile
03.02.2013 11:50 AM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Dobromiera Offline
głośna mniejszość
*****

Liczba postów: 7 074
Dołączył: Jun 2011
Bebo Facebook Flickr Last.fm LinkedIn MySpace
NK.pl Twitter YouTube
Post: #9
RE: Travis - Seven
Ja też jakoś nie mogę się przekonać do ich albumów w całości, choć single są bardzo dobre.

Prace nad nową Muzyczną Galaktyką trwają. Żegnaj phorum.pl, witaj niezależności!

https://rateyourmusic.com/~Szysza32
03.02.2013 01:10 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
michal91d
Unregistered

 
Post: #10
RE: Travis - Seven
Nowym singlem będzie utwór "Another Guy". Premiera w ciągu najbliższych tygodni (a może nawet dni).

Swoją drogą Fran Healy kiedyś zaprezentował ten utwór na swoim profilu na twitterze. Wrzucił go na soundclouda tuż po północy i usunął po 10 minutach. Ja nie doczekałem i zasnąłem tuż przed "premierą". Jak się zorientowałem było już za późno...
25.02.2013 07:45 PM
Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Adam1992 Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 806
Dołączył: May 2012
Post: #11
RE: Travis - Seven
Single mają bardzo dobre, więc nie mogę się doczekać Icon_wink.
25.02.2013 08:20 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
michal91d
Unregistered

 
Post: #12
RE: Travis - Seven
No to co, ruszamy z promocją?
Travis napisał(a):Dear All,
Album 7 is finished!!!! So here is a pre-single teaser song to start things moving, it's called "Another Guy".
Rather than put the track out there alone we, and our dear friend, the legendary film director Wolfgang Becker made a little dramatisation which does all the things a Travis video should do. We decided, in light of everything going Hi- Definition , we'd shoot on a VHS camera. Also we asked Wolfgang to star in it, because he is the coolest guy in Berlin. Oh I think there is a Widget...a button which will allow you to download the song...OK...Travis are back!
enjoy the song,
luv
Fran




Utwór do ściągnięcia za darmo z http://www.travisonline.com/


EDIT: Muszę powiedzieć, że na razie średnio mi się podoba. Szczególnie perkusja, która brzmi jak z automatu... A temu nagraniu bliżej to "smętów" z The Man Who i 12 Memories. Czekam na właściwy singielIcon_smile
20.03.2013 07:51 PM
Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
prz_rulez Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 20 111
Dołączył: Jun 2007
Post: #13
RE: Travis - Seven
Jest moc!
Aczkolwiek klip specyficzny Icon_cool
20.03.2013 08:01 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
thestranglers Offline
Moderator
*****

Liczba postów: 31 129
Dołączył: Dec 2014
Post: #14
RE: Travis - Seven
Ej, ja nie kojarzę żeby na 12 Memories były smęty. To raczej ostatnia ich płyta z jajami Icon_razz2
20.03.2013 10:28 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
bugman Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 1 630
Dołączył: Dec 2008
Post: #15
RE: Travis - Seven
numer sredni, 1 chyba singiel travis z nowej plyty co mnie nie porwal. daleko mu do sing, re offender czy closer
20.03.2013 10:48 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
michal91d
Unregistered

 
Post: #16
RE: Travis - Seven
bugman napisał(a):1 chyba singiel travis z nowej plyty co mnie nie porwal
ale to nie jest singiel Icon_wink To nagranie znajdzie się na albumie, ma teledysk, ale singlem będzie coś innego Icon_smile
20.03.2013 10:56 PM
Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
bugman Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 1 630
Dołączył: Dec 2008
Post: #17
RE: Travis - Seven
(20.03.2013 10:56 PM)michal91d napisał(a):  
bugman napisał(a):1 chyba singiel travis z nowej plyty co mnie nie porwal
ale to nie jest singiel Icon_wink To nagranie znajdzie się na albumie, ma teledysk, ale singlem będzie coś innego Icon_smile

no to material promo. zwal jak zwal.
20.03.2013 11:10 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
saferłel Offline
Paweł
*****

Liczba postów: 21 777
Dołączył: Jun 2007
Post: #18
RE: Travis - Seven
Michał - ja Ci chyba muszę podesłać jakiś numer z perkusją z automatu, to wtedy pokochasz perkusję w tym nagraniu.

Numer taki, jakiego można się było spodziewać, czyl nieinwazyjny ciumcioch Icon_wink

Call it performance, call it art/I call it disaster if the tapes don't start.
21.03.2013 12:44 AM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
michal91d
Unregistered

 
Post: #19
RE: Travis - Where You Stand
Album pod tytułem "Where You Stand" ukaże się 19 sierpnia. Promować go będzie singiel o takim samym tytule, który na rynku pojawi się w najbliższy wtorek (30 kwietnia)
25.04.2013 06:24 PM
Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
michal91d
Unregistered

 
Post: #20
RE: Travis - Where You Stand
Świetny wywiad z Franem Healy:
http://thequietus.com/articles/12379-fra...-interview
Polecam!

Jest nieco długawy, ale interesujący Icon_smile
30.05.2013 04:07 PM
Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Podobne wątki
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  Travis - L.A. Times Szymek79 2 60 21.03.2024 06:20 PM
Ostatni post: AKT!
  Travis Scott - Utopia AKT! 0 52 28.07.2023 11:20 AM
Ostatni post: AKT!
  Travis - Ode To J.Smith saferłel 9 2 045 06.10.2008 03:45 PM
Ostatni post: saferłel

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości