Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
podsumowanie 2012
Yacy Offline
Super Moderator
******

Liczba postów: 18 124
Dołączył: Jun 2007
Facebook Last.fm
Post: #41
RE: podsumowanie 2012
Świetny zwycięzca!!! Icon_smile2

jak piszesz Wilki dwa zdobyły najmniej punktów w historii nr 1. Icon_smile2
ale czy to jest minus? wg mnie raczej plus, bo to świadczy o tym, że to był bardzo wyrównany rok Icon_smile2
chociaż skoro piszesz o minusie, to może świadczyć o tym że wg Cibie to równianie w dół...

do poczytania za rok Icon_razz

.
KN:"Nic nie jest wieczne... może ta sytuacja też nie.
<OBY>"
25.02.2013 08:21 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Szymek79 Offline
Moderator
*****

Liczba postów: 40 596
Dołączył: Sep 2010
Last.fm
Post: #42
RE: podsumowanie 2012
2x Ptaszyna na podium po prostu genialnieIcon_smile

[Obrazek: 1522fe537720d3c6gen.jpg]
25.02.2013 08:40 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
tadzio3 Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 6 694
Dołączył: Jun 2007
Post: #43
RE: podsumowanie 2012
"Dodekafonia" miała trzeci wynik w historii spośród zwycięzców roku (i najlepszy od 16 lat!) Tego to nie pamiętałem. Nie pamiętałem też, że piosenką roku było "Gdy nie ma dzieci" i "Staring at the Sun" Icon_razz

MOJA LISTA DO ODSŁUCHU
25.02.2013 09:59 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Miszon Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 11 500
Dołączył: Aug 2008
Post: #44
RE: podsumowanie 2012
Zarąbiste zestawienie tych dotychczasowych zwycięzców! Same klasyki! (Plus 2 nieoczywiste kawałki: Numb i Bóg zapłać)
ku3a napisał(a):"Nic na siłę" było mi potwornie bliskie w czasie ubiegłorocznego kalendarzowego lata...
Mi się raczej kojarzy cytat z innej piosenki Bukartyka:
"skoro jest jak jest to po co zmieniać".
Icon_wink2

[Obrazek: jswidget.php?username=Miszon&amp;num...gewidget=1]
26.02.2013 12:58 AM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
ku3a Offline
Administrator
*******

Liczba postów: 19 103
Dołączył: Jun 2007
Post: #45
RE: podsumowanie 2012
Yacy napisał(a):chociaż skoro piszesz o minusie, to może świadczyć o tym że wg Cibie to równianie w dół...
po prostu nie było kogoś, kto swoim wynikiem wywołałby wielki respekt. może gdyby punkty "Bird of Sorrow" nie dzieliły się na 2 lata. tak, na pewno...
Szymek79 napisał(a):2x Ptaszyna na podium po prostu genialnieIcon_smile
a "Skinny Love" dzięki Twojej rekomendacji! raz jeszcze serdecznie dziękuję! Icon_biggrin3
tadzio3 napisał(a):Nie pamiętałem też, że piosenką roku było "Gdy nie ma dzieci" i "Staring at the Sun" Icon_razz
nie pamiętam czy była okazja, żeby ta informacja się kiedyś tu pojawiła Icon_smile2
Miszon napisał(a):Zarąbiste zestawienie tych dotychczasowych zwycięzców!
tak, sam się ucieszyłem, bo nie miałem tego tak zebranego w jednym miejscu, a zrobiłem to na potrzeby tego podsumowania tu Icon_smile2.
Miszon napisał(a):Mi się raczej kojarzy cytat z innej piosenki Bukartyka:
"skoro jest jak jest to po co zmieniać".
też dobry Icon_wink2.
26.02.2013 01:12 AM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
tadzio3 Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 6 694
Dołączył: Jun 2007
Post: #46
RE: podsumowanie 2012
ku3a napisał(a):nie pamiętam czy była okazja, żeby ta informacja się kiedyś tu pojawiła
Gdzieś już kiedyś wspominałeś o niektórych piosenkach roku, ale chyba w jednym miejscu wszystkich nie wymieniłeś jeszcze.
A co do numeru jeden to już jak zostało top 3 to byłem niemal pewny, że to musi być Luxtorpeda. Teraz jestem jednak zaskoczony, że przewaga była tak niewielka. "Wilki dwa" zaczynały niepozornie i później trafiły do twego zestawienia niż inne piosenki z płyty. Zapewne w tym przypadku sukces jak i obecność na LP3 też miała duże znaczenie.

MOJA LISTA DO ODSŁUCHU
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 26.02.2013 10:26 AM przez tadzio3.)
26.02.2013 10:25 AM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
ku3a Offline
Administrator
*******

Liczba postów: 19 103
Dołączył: Jun 2007
Post: #47
RE: podsumowanie 2012
tadzio3 napisał(a):"Wilki dwa" zaczynały niepozornie i później trafiły do twego zestawienia niż inne piosenki z płyty.
tak, wcześniej np. "Hymn" zdążył być na pierwszym i dłuższy czas byłem pewien, że to będzie mój ulubiony numer z płyty.
tadzio3 napisał(a):Zapewne w tym przypadku sukces jak i obecność na LP3 też miała duże znaczenie.
te dodatkowe odsłuchy zawsze muszą działać na plus. i nawet jak tam na miejscu zwykle nie ma czasu, żeby sobie po prostu słuchać piosenek, to nawet półświadomie się je odbiera.
więc tak, na pewno obecność na LP3 miała jakiś wpływ.
26.02.2013 11:03 AM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Podobne wątki
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  podsumowanie 2012 - płyty ku3a 27 4 580 16.03.2013 07:16 PM
Ostatni post: dziobaseczek

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości