Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Notowanie 15 Listy (10.05.2008)
neon.ka Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 1 317
Dołączył: Feb 2008
Post: #1
Notowanie 15 Listy (10.05.2008)
Zacznę od miejsca trzeciego, bo rozdziela ono to, co już ugruntowane od tego, co fruwa sobie ostatnio na skrzydłach emocji. Z tego widać, że w każdym tygodniu ma do spełnienia inną rolę Icon_wink2 . Ale życie jest silne, więc pewnie jeszcze nie powiedziało ostatniego słowa... [muszę pomyśleć nad zadaniem dla niego na następny raz Icon_smile2 ].
Na samym szczycie wszystko wróciło do normy. A co to by się miało stać, gdybym dziś była na tym Juwenaliowym koncercie... [może stałabym się twórcą jakiegoś nowego pomysłu na listę przebojów - z miejscami wyższymi niż pierwsze Icon_smile2 ]. A może nie powinni tego na plenerach grać...
A tuż za podium może małe zaskoczenie... a może nie Icon_smile2 [ten koncertowy bootleg działa cuda]. To nie było plenerowe, chociaż przestrzeni dużo do wykorzystania nam dano. Ale na tyle mało, że można było być blisko. Blisko tych, z którymi się było [ech... przez chwilę musiałam o to zawalczyć. Dobrze, że osoba życzliwa (czyli ja Icon_wink2 ) mówiła do osoby życzliwej (czyli tamta pani) i zrozumienie przepchnęło mnie z powrotem do przodu, żeby nie być osobno. Taki sobie jeszcze obrazek z Markowego koncertu. Proszę je sobie wszystkie poskładać razem i usłyszeć jako moją relację Stamtąd i z Wtedy].
Ha, i tym sposobem mam w pierwszej dziesiątce dwukrotny zestaw potrójnych utworów tych samych wykonawców. Wołajcie tu zbysza!!! Icon_wink2
Dalej się dzieje różnie.
A potem dwie nowości. Jedna z jednej tutejszej Listy [będzie wiadomo której Icon_smile2 ], a druga... można powiedzieć, że to efekt uboczny moich przygotowań do ułożenia swojego Topu Wszechczasów Icon_smile2 . Piosenka niemłoda... i słyszana przeze mnie wcześniej. Ale zupełnie bez echa w moim uchu wtedy. W zasadzie w ogóle o niej nie pamiętałam. A teraz owszem. I to bardzo.
Pomniejszyła się o jeden ilość piosenek będących tu od początku... Szkoda.

Tak przy okazji dodam odnośnie happysad. Jestem piekielnie sfrustrowana ułożeniem piosenek na płycie 'Wszystko jedno'. 'Jeszcze, jeszcze', które jest poza jakimkolwiek porównaniem, jest pomiędzy dwoma najgorszymi piosenkami na tym krążku. 'Nocy jak każda inna' nie jestem w stanie w ogóle słuchać, zawsze ją przeskakuję, a 'Czarownicy psa' zaledwie toleruję. Bardzo mi to przeszkadza w odbiorze całości. A, i jeszcze miałam się uzewnętrznić w takiej kwestii, że na koncercie zostałam bardzo mocno zaskoczona trzecim obliczem happysadu. Wiedziałam, że jest melancholijny, że bywa mocniej rockowy... ale że jest też aż tak ostry, jak bywa na 'Wszystko jedno', to nie wiedziałam. W zasadzie to najmniej lubiany przeze mnie ich fragment - ten najmniej łagodny... chociaż na koncert dobry [o ile ułoży sie odpowiednio setlistę Icon_wink2 ]. I ta garażowa jakość dźwięku na płycie też ma w sobie coś. Brzmi buntem Icon_smile2 .

Dodałam jedną kolumnę opisującą listę, teraz pierwsze trzy pokazują historię utworu z ostatnich trzech tygodni (ja lubię widzieć tendencje ruchów piosenek), a w czwartej jest jak zawsze ilość tygodni w notowaniu.

Notowanie 15:
01 02 01 06 Jeszcze, jeszcze - happysad
02 03 04 06 Wszystko jedno - happysad
03 01 05 04 Akt miłosny albo życie - Stare Dobre Małżeństwo
04 16 29 15 True Love Will Never Fade - Mark Knopfler
05 05 10 15 Our Shangri-La - Mark Knopfler
06 07 06 04 Walking After You - Foo Fighters
07 04 03 10 Długa droga w dół - happysad
08 09 11 15 Ostatnie wspólne zdjęcie - Tomek Makowiecki
09 08 08 05 Nobody's Got The Gun - Mark Knopfler
10 11 27 03 The End - Jason Reeves

11 06 07 10 Entwined - Jason Reeves
12 14 13 07 Hydropiekłowstąpienie - Lao Che
13 12 NN 02 Dziewczyny z podwórka, chłopaki z mojej ulicy - Pudelsi
14 10 12 09 Idź swoją drogą - Raz Dwa Trzy
15 15 20 15 Sudden Inspiration - Jim Brickman
16 24 NN 02 Violet Hill - Coldplay
17 28 26 03 Schizophrenic Prayer - Riverside
18 18 09 08 Run - Amy Macdonald
19 13 18 08 Miłość - Aga Zaryan
20 17 14 12 Yahweh - U2

21 19 16 15 Map Of The Problematique - Muse
22 NN -- 01 Rise Above This - Seether
23 30 NN 02 I Don't Care - Apocalyptica & Adam Gontier
24 20 15 05 Youth Of Today - Amy Macdonald
25 21 17 15 Taka historia - happysad
26 NN -- 01 Ballada dla śpiącej królewny - Anita Lipnicka
27 26 24 05 Statues - Foo Fighters
28 25 30 03 Zostań aniołem - Halina Frąckowiak
29 22 23 07 Bóg zapłać - Lao Che
30 23 22 15 Assassin - Muse

wypadły:
27 19 08 Who's Fucking Who - Lessdress
29 25 14 Do Me A Favour - Arctic Monkeys

TeksTop 11:
1. Wszystko jedno - happysad
2. The End - Jason Reeves
3. Jeszcze, jeszcze - happysad
4. Thank You For Listening - Hurt
5. Do syna Józefa Cieślaka - Lao Che
6. Entwined - Jason Reeves
7. Długa droga w dół - happysad
8. Akt miłosny albo życie - Stare Dobre Małżeństwo
9. Po - Stare Dobre Małżeństwo
10. A Night In Summer Long Ago - Mark Knopfler

I wish I was special.
But I’m a creep.
***
I want You to notice
When I’m not around.
11.05.2008 01:48 AM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
jotem3 Offline
Dużo pisze
****

Liczba postów: 300
Dołączył: Aug 2007
Post: #2
 
Zacznę od końca. A w zasadzie prawie od końca. A dokładnie od miejsca 28, czyli od mojego numer 1. Troszkę w odwrocie... Szkoda, ale może nie wszystko jeszcze stracone ??
Jeśli już zacząłem od końca, od prawie końca, to pójdę tym śladem i dwa kolejne zasmucające spadki w tej dziesiątce - Taka historia i Youth Of Today. Idąc tą drogą wciąż w górę - nie pobiegała sobie kolejna Amy i zatrzymała się na 18. Hydropiekłowstąpienie zstąpiło ze szczytu Trójkowego, ale u Ciebie znów do góry. Za to Jason Reeves zamienił się piosenkami w pierwszej dyszce. Muszę posłuchać Koniec, ale znów smutek na mej twarzy, bo Entwined bardzo mi się spodobało (ciekawe przez kogo Icon_wink2 ), a tu 5 w dół...
I już coraz bliżej szczytu. I znów w dół, tym razem długą drogą. I znów w dół, tym razem z aktem albo z życiem...
Reasumując - lista opadowa, choć słońce wreszcie gorące, ale za tydzień kolejne notowanie, a tam - wszystko się może zdarzyć... Czyż nie ??
11.05.2008 02:02 AM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Yacy Offline
Super Moderator
******

Liczba postów: 18 080
Dołączył: Jun 2007
Facebook Last.fm
Post: #3
 
A już mialem się kłaść...
Zacznę od ubiegłego tygodnia i Coldplay. U Ciebie jest o oczko wyżej czyli aż tak bardzo sie nie "poróżniliśmy" Icon_wink2 Chociaż u mnie Riverside jeszcze wyprzedza Coldplay Icon_smile2
Teraz druga nowość... Potrafisz zaskoczyć - nie ma co!
Trochę statystyki:
debiut w 4 notowaniu, 3 x na 1 miejscu (mogło być 2 razy tyle, ale wtedy królowała u mnie Dido i THANK YOU), spadła po 20 tygodniach. a miałem wtedy tylko Top10, więc to spory sukces. Jeśli chodzi o top to jest u mnie w poczekalni. Chociaz troche przegapiłem bo juz by mogła być - razem z Dido zresztą Icon_frown. No nic będzie debiut za rok. Do tej pory bardzo lubię ten kawałek i cieszę się że znalazł uznanie w Twoich ... uszach Icon_wink2
Drugą nowość słyszałem, ale raczej to nie to ...
neon.ka napisał(a):13 12 NN 02 Dziewczyny z podwórka, chłopaki z mojej ulicy - Pudelsi
myślalem, ze mocniej wystrzeli... Może gdyby nie koncert...

Bardzo mi sie podoba pomysł z 4 kolumną - faktycznie fajnie to wygląda, widać ruch utworów. Niezłe!!!

.
KN:"Nic nie jest wieczne... może ta sytuacja też nie.
<OBY>"
11.05.2008 02:10 AM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
abd3mz Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 5 401
Dołączył: Jan 2008
Post: #4
 
neon.ka napisał(a):A tuż za podium może małe zaskoczenie... a może nie Icon_smile2 [ten koncertowy bootleg działa cuda].
Jeśli ktoś miał mocno awansować to Mark albo Coldplay, więc jak dla mnie bez zaskoczenia. No, może trochę długość skoku. Icon_smile2 [Teraz widzę, że Riverside wykonał większy skok niż Coldplay. Misie niestety nie za bardzo -jak na Riverside- ten utwór podoba...]
neon.ka napisał(a):12 14 13 07 Hydropiekłowstąpienie - Lao Che
Mnie bardziej zaskoczył [i ucieszył] ten awans, bo myślałem, że powoli ale w dół. Icon_smile2
neon.ka napisał(a):29 22 23 07 Bóg zapłać - Lao Che
U mnie tendencja taka sama, miejsce podobne... [mówię o niewklejonym notowaniu].

Ciekawe czy teraz co tydzień będziemy żegnać jednego weterana...
Z TeksTopu muszę sobie przypomnieć pozycję 9 i 10, bo słabo kojarzę. Icon_smile2
Szkoda, że za tydzień nie dojdzie jeszcze jeden dreszczyk emocji. Jak po koncercie poradziło sobie Lao Che... Icon_frown

PS. A czwarta kolumna pojawi się też u mnie, ale nie będzie oznaczała tego co u Ciebie. Icon_razz
11.05.2008 09:45 AM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
mrsap Offline
Weteran
*****

Liczba postów: 2 339
Dołączył: Jun 2007
Post: #5
 
Dominacja happysad w ogóle mnie nie dziwi. U mnie ich najlepszy okres trwał jakieś 2-3 miesiące, ale skończyło się tylko na dwóch piosenkach w pierwszej dziesiątce, z czego żadna nie weszła do pierwszej trójki. Być może gdybym wystartował ze starszymi utworami, to byłoby inaczej. "Jeszcze, jeszcze" i "Wszystko jedno" należą do moich ulubionych na tamtej płycie.

Szkoda, że SDM ustąpił pierwsze miejsce. Ten utwór być może za kilka tygodni u mnie będzie numerem jeden. Na razie jednak w pierwszej trójce jest zupełnie inny utwór z tej płyty.
Zaskakujący jest dla mnie debiut Seethera na 22 miejscu. U mnie wypadł właśnie z pierwszej dziesiątki, ale może jeszcze do niej powróci. Jeśli nie z tą, to może z inną piosenką.
Oczko niżej kolejny przedstawiciel mojej listy - Apocalyptica z Adamem Gontierem na wokalu.

Moja lista na Spotify
Archiwum mojej listy
Profil na Last.fm
11.05.2008 10:16 AM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
kajman Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 40 383
Dołączył: Jun 2007
Post: #6
Re: Notowanie 15 Listy (10.05.2008)
Na razie nie jestem zadowolony, że spadło SDM, chociaż kto wie, co by było, gdybym poznał Happysady, ale jak na ten moment są one dla mnie za stare.
Akurat Marki lubię w odwrotnej kolejności (i prze4de wszystkim znacznie mniej), no ale to przecież Twoja lista.
Z nowości to Seether mnie nie ruszył, a Lipnicka solo podoba mi się tylko w 2 utworach z pierwszej płyty, a potem zupełnie mi nie leży.
11.05.2008 05:44 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
ku3a Offline
Administrator
*******

Liczba postów: 19 088
Dołączył: Jun 2007
Post: #7
 
bardzo chcialem powrotu na pierwsze i stalo sie. cudownie!!
utrzymanie drugiego miejsca tez cieszy mnie... szalenie Icon_mrgreen!
hehe, pieknego powrotu "True Love" sie spodziewalem, choc wlasciwie myslalem, ze tydzien temu bardziej podskoczy, a teraz juz nie tak bardzo. cieszy bardzo.
i w ogole cala dziesiatka cieszy Icon_smile2.
neon.ka napisał(a):22 NN -- 01 Rise Above This - Seether
Icon_biggrin3
a tak w ogole to musze napisac, ze w tym tygodniu chlopaki u mnie w pokoju zmienili radio - teraz leci Roxy FM. żałosna stacja, jak dla mnie. gdyby wyciąć muzyke, to by bylo to samo co Eska. a i muzycznie tez zadnych rewelacji. na przyklad dzisiaj 3 razy w ciagu pracy lecialo "Stop And Stare" One Republic. ale rekordem bylo "Indian Summer" MSP 2 razy w ciagu... kwadransa!!!

wracajac do listy - ciekawe do ktorego miejsca dojdzie Coldplay na Twojej liscie, na ktorej tak bardzo liczą sie teksty. wiem, tekstop jest oddzielnie, ale jednak widac, ze na liscie kroluja piosenki, w ktorych tekst jest niezmiernie wazny.
13.05.2008 11:31 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
(s) Offline
Początkujący
**

Liczba postów: 9
Dołączył: Apr 2008
Post: #8
 
Jakie owoce rosną w Szczęśliwym SADzie na Fioletowym Wzgórzu?

'z szumem w uszach będziemy grali nieustannie'
14.05.2008 11:03 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
neon.ka Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 1 317
Dołączył: Feb 2008
Post: #9
 
jotem3 napisał(a):Zacznę od końca. A w zasadzie prawie od końca. A dokładnie od miejsca 28, czyli od mojego numer 1. Troszkę w odwrocie... Szkoda, ale może nie wszystko jeszcze stracone ??
powiedziałabym, że to jedna z tych piosenek, które będąc istotnymi, nie są szczególnie 'listowymi'. do TeksTopu też nie wskoczy i to jest taki jej paradoks. [w przypadku tekstu obiektywność wygrywa tu z subiektywnością - a w TeksTopie są i takie, i takie, więc mogłoby się tam znaleźć. ale w tym przypadku decyzja szanownego jury jest taka, że jej tam nie będzie. podobnie jest z Pudelsami]
jotem3 napisał(a):Jeśli już zacząłem od końca, od prawie końca, to pójdę tym śladem i dwa kolejne zasmucające spadki w tej dziesiątce - Taka historia i Youth Of Today.
jedno z nich się może odbije, a drugie raczej nie...
jotem3 napisał(a):Za to Jason Reeves zamienił się piosenkami w pierwszej dyszce. Muszę posłuchać Koniec, ale znów smutek na mej twarzy, bo Entwined bardzo mi się spodobało (ciekawe przez kogo Icon_wink2 ), a tu 5 w dół...
tam na górze wszelkie spadki [i skoki też] w tej chwili mało pokazują, bo tam są tak niewielkie różnice w moim ulubieniu, że te 5 w dół to nic nie znaczy Icon_smile2 . 'Entwined' wciąż podoba mi się tak samo bardzo!
jotem3 napisał(a):I już coraz bliżej szczytu. (...) I znów w dół, tym razem z aktem albo z życiem...
a to jest jeszcze bliżej góry, więc różnice jeszcze mniejsze Icon_wink2 . A sobota już blisko i też już co nieco wiem o tym, co tam zastanę Icon_smile2 .
Yacy napisał(a):A już mialem się kłaść...
to może jakąś miłą kołysankę tu znalazłeś?... Icon_wink2
Yacy napisał(a):Zacznę od ubiegłego tygodnia i Coldplay. U Ciebie jest o oczko wyżej czyli aż tak bardzo sie nie "poróżniliśmy" Icon_wink2 Chociaż u mnie Riverside jeszcze wyprzedza Coldplay Icon_smile2
ciekawe tylko, czy u Ciebie po prostu się tak nie za szybko, ale rozpędza, czy to już blisko tego, co w ogóle może osiągnąć. A jak to u mnie, to może na razie zachowam milczenie Icon_smile2 .
Yacy napisał(a):Teraz druga nowość... Potrafisz zaskoczyć - nie ma co!
ale widzę, że chyba miło Icon_smile2 [Twoja statystyka ma zdopingować Anitę u mnie? Icon_wink2 . na dziś bym powiedziała, że na 1 miejsce nie ma szans, no chyba że piosenki z mojego szczytu nagle się pochorują. w sumie to naprawdę nieładnie z ich strony, że blokują wejście Icon_wink2 . jest kilka piosenek, które bardzo bym chciała, żeby chociaż przez 1 tydzień pokrólowały, bo na to zasługują, a tu...]
Yacy napisał(a):Jeśli chodzi o top to jest u mnie w poczekalni. Chociaz troche przegapiłem bo juz by mogła być - razem z Dido zresztą Icon_frown. No nic będzie debiut za rok.
właśnie się zaczęłam zastanawiać, czy nie podejść troszkę inaczej do tego mojego własnego Topu. poszukuję, przeszukuję, przyglądam się i przypominam różne rzeczy, które mam w sobie, a na przykład brak im tytułu. Żeby ten Top był jak najbardziej pełny, przedstawiał jak najprawdziwszy obraz. Ale może pozostanę przy tym, co mi się kojarzy natychmiast, a resztę pododaję za rok, za dwa. Tak jak Ty. to nie jest zły pomysł Icon_smile2
Yacy napisał(a):
neon.ka napisał(a):13 12 NN 02 Dziewczyny z podwórka, chłopaki z mojej ulicy - Pudelsi
myślalem, ze mocniej wystrzeli... Może gdyby nie koncert...
nie, nie. tak czy inaczej to by się u mnie znalazło. i pewnie do tego poziomu by doszło. dalej jest trudno, bo... już o tym napisałam wyżej Icon_smile2 . pierwsza 10 jest piekielnie silna...

I wish I was special.
But I’m a creep.
***
I want You to notice
When I’m not around.
15.05.2008 07:59 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
neon.ka Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 1 317
Dołączył: Feb 2008
Post: #10
 
abd3mz napisał(a):Ciekawe czy teraz co tydzień będziemy żegnać jednego weterana...
mam nadzieję, że nie...
abd3mz napisał(a):Z TeksTopu muszę sobie przypomnieć pozycję 9 i 10, bo słabo kojarzę. Icon_smile2
i jak efekty? Icon_smile2
abd3mz napisał(a):Szkoda, że za tydzień nie dojdzie jeszcze jeden dreszczyk emocji. Jak po koncercie poradziło sobie Lao Che... Icon_frown
dreszczyk będzie polegał na tym, jak sobie poradziło Lao Che bez koncertu Icon_wink2 .
mrsap napisał(a):Dominacja happysad w ogóle mnie nie dziwi.
to wszystko dlatego, że doznałam zmasowanego ataku ich płyt na mnie. nie zaczekałam ze starszą płytą aż mi się przestanie aż tak podobać 'Nieprzygoda' i tak to się skończyło - nieszczęśliwie dla innych utworów na liście Icon_wink2 . Środkowa płyta została już świadomie postawiona w kolejce do odsłuchania na jakiś późniejszy czas.
mrsap napisał(a):Szkoda, że SDM ustąpił pierwsze miejsce.
nie ustąpił. to tylko tak wygląda Icon_wink2 .
mrsap napisał(a):Zaskakujący jest dla mnie debiut Seethera na 22 miejscu. U mnie wypadł właśnie z pierwszej dziesiątki, ale może jeszcze do niej powróci.
ja dopiero co to poznałam, więc wcześniej być tu nie mogło Icon_smile2
kajman napisał(a):Na razie nie jestem zadowolony, że spadło SDM,
może z Ku3ą jakieś zakłady zrobicie co się wydarzy za tydzień/za dwa dni Icon_mrgreen . co by to nie było, zadowolony będzie tylko jeden Icon_wink2 [ale tak w ogóle to teraz już mam pełniejszy obraz co do tego, dlaczego Cię aż tak bardzo cieszą lub smucą pewne ruchy na listach. dotąd nie myślałam, że to ma też związek z pewnymi elementami tego forum Icon_smile2 ]
ku3a napisał(a):utrzymanie drugiego miejsca tez cieszy mnie... szalenie Icon_mrgreen!
Icon_lol
ku3a napisał(a):hehe, pieknego powrotu "True Love" sie spodziewalem, choc wlasciwie myslalem, ze tydzien temu bardziej podskoczy, a teraz juz nie tak bardzo.
bootleg, bootleg, bootleg!!! [zdecydowałeś się posłuchać tej drugiej wersji, którą zalinkowałam? bo pierwszej to pewnie nie, pomimo, że Ci się ściągnęła na komputer Icon_wink2 . a ja dotrwałam do końca. chociaż drugi raz bym już tego nie powtórzyła Icon_mrgreen . no ale ta druga jest rewelacyjna!]
ku3a napisał(a):i w ogole cala dziesiatka cieszy Icon_smile2.
SDM też? Icon_smile2 i Jason Reeves? [nie czepiam się Icon_wink2 . ale jestem ciekawa]
ku3a napisał(a):na przyklad dzisiaj 3 razy w ciagu pracy lecialo "Stop And Stare" One Republic. ale rekordem bylo "Indian Summer" MSP 2 razy w ciagu... kwadransa!!!
Icon_eek2 Icon_eek2
ku3a napisał(a):wracajac do listy - ciekawe do ktorego miejsca dojdzie Coldplay na Twojej liscie, na ktorej tak bardzo liczą sie teksty. wiem, tekstop jest oddzielnie, ale jednak widac, ze na liscie kroluja piosenki, w ktorych tekst jest niezmiernie wazny.
tekstowi Coldplayowemu na razie się nie przysłuchiwałam i jest tu póki co zdecydowanie ze względu na warstwę melodyczną. policzyłam - jednak jest trochę więcej niż połowa takich utworów, którym dałam tu miejsce świadomie TAKŻE ze względu na tekst. ale są też takie, w których to jest mniej istotne. rozkłada się to na dziś tak: 17:13.
(s) napisał(a):Jakie owoce rosną w Szczęśliwym SADzie na Fioletowym Wzgórzu?
oj, zobaczymy za dwa dni Icon_wink2 [mhm, Noe usłyszał Icon_wink2 ]. chociaż innych już chyba nie będzie... przynajmniej w sadzie. może na wzgórzu zamiast niego wybudują dom dla małżeństwa, to wtedy jakaś szansa się pojawi...
[ale masz ładny avatar Icon_biggrin3 ]

I wish I was special.
But I’m a creep.
***
I want You to notice
When I’m not around.
15.05.2008 08:23 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
ku3a Offline
Administrator
*******

Liczba postów: 19 088
Dołączył: Jun 2007
Post: #11
 
neon.ka napisał(a):zdecydowałeś się posłuchać tej drugiej wersji, którą zalinkowałam?
fakt, zapomnialem o tym!...
a to dlatego, ze Twoj post czytalem w pracy i nie moglem od razu sciagnac i odsluchac. no i w domu zwyczajnie zapomnialem, ze mialem do tego wrocic...
neon.ka napisał(a):SDM też? Icon_smile2 i Jason Reeves?
JR nie znam, a SDM powiedzmy, ze nie pogarsza odbioru dziesiatki Icon_wink2.
neon.ka napisał(a):Icon_eek2 Icon_eek2
tak, tak...
najpierw "Indian Summer", potem kilka minut reklam, a po nich... "Indian Summer"... Icon_confused2
15.05.2008 08:52 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Lilian Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 2 866
Dołączył: Aug 2007
Post: #12
Re: Notowanie 15 Listy (10.05.2008)
neon.ka napisał(a):A co to by się miało stać, gdybym dziś była na tym Juwenaliowym koncercie... [może stałabym się twórcą jakiegoś nowego pomysłu na listę przebojów - z miejscami wyższymi niż pierwsze Icon_smile2 ].
to dopiero byłoby ciekawie! Icon_smile2

neon.ka napisał(a):A tuż za podium może małe zaskoczenie... a może nie Icon_smile2 [ten koncertowy bootleg działa cuda].
dla mnie nie... Icon_wink2 [a więc wszystko przez bootleg Icon_mrgreen ]
No i fajną masz dziesiatkę. Taka HappyMarkowoSadowa Icon_biggrin3

A ja sie jeszcze ciesze z debiutu tutaj Anity Icon_biggrin3
Dlatego ze na "B" jak Ballada czy dlatego ze na "A" jak Anita ? Icon_wink2 Icon_mrgreen

Neon.ko, słuchałas dzis Trójki po 11? Stelmi mówił, ze jest juz nowa płyta Jacka Kuderskiego Icon_biggrin3
Co prawda pierwszy singiel nie od razu do mnie trafił, ale powoli sie do niego przekonuje...
A Stelmi powiedział cos w stylu: "Fajnie, Jacku, jakbys jako drugi singiel dał drugi utwór z płyty - "Powiedz mi"..." Icon_smile2 no i zagrał te piosenke. W ogóle bardzo ciepło wyrażał sie o tej płycie...
16.05.2008 07:11 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Konrad Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 6 055
Dołączył: Jun 2007
Post: #13
 
22 NN -- 01 Rise Above This - Seether - cieszy mnie ta nowość

26 NN -- 01 Ballada dla śpiącej królewny - Anita Lipnicka - ta starość też mnie cieszy. Bardzo lubię tę piosenkę

[Obrazek: musicbar.php?username=konrad144&color=green]
16.05.2008 09:07 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
abd3mz Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 5 401
Dołączył: Jan 2008
Post: #14
 
neon.ka napisał(a):i jak efekty? Icon_smile2
Żeby je sobie przypomnieć wystarczyło mi 5 pierwszych sekund, ale przesłuchałem kilka razy. Mark był w mojej dwudziestce [teraz widzę, że tylko na 16-tym...], więc bardzo go lubię. Raczej ze względu na muzykę niż tekst, bo słabo go rozumiem. [Nawet jak czytam.] A w ogóle mnie nie dziwi, że SDM Ci się podoba. Ma szansę na debiut na drugiej liście? Icon_smile2 [pewnie tak, bo jest jeszcze krótszy niż Akt Icon_wink2]
17.05.2008 10:29 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
neon.ka Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 1 317
Dołączył: Feb 2008
Post: #15
 
ku3a napisał(a):tak, tak...
najpierw "Indian Summer", potem kilka minut reklam, a po nich... "Indian Summer"... Icon_confused2
może się zdrzemnąłeś przez chwilkę? Icon_mrgreen
Lilian napisał(a):[a więc wszystko przez bootleg Icon_mrgreen ]
tak tak, i zachęcam bardzo do nadrobienia tych zaległości Icon_smile2 .
Lilian napisał(a):Dlatego ze na "B" jak Ballada czy dlatego ze na "A" jak Anita ? Icon_wink2 Icon_mrgreen
dlatego, że śpiąca. a ja bardzo lubię spać Icon_wink2
Lilian napisał(a):Neon.ko, słuchałas dzis Trójki po 11? Stelmi mówił, ze jest juz nowa płyta Jacka Kuderskiego Icon_biggrin3
jakoś z Myslovitz najmniej mnie ciekawi muzycznie właśnie Jacek... stąd z takim wielkim pędem nie zaznajamiam się z jego płytką. zresztą z indywidualnych dokonań panów z Myslo trafiło do mnie tylko Lenny Valentino...
abd3mz napisał(a):
neon.ka napisał(a):i jak efekty? Icon_smile2
(...) Raczej ze względu na muzykę niż tekst, bo słabo go rozumiem. [Nawet jak czytam.]
ej tam, przecież to TeksTop, więc liczy się tylko tekst Icon_wink2. myślałam, że musisz sobie przypomnieć właśnie słowa, a nie melodię Icon_wink2 .
abd3mz napisał(a):A w ogóle mnie nie dziwi, że SDM Ci się podoba. Ma szansę na debiut na drugiej liście? Icon_smile2 [pewnie tak, bo jest jeszcze krótszy niż Akt Icon_wink2]
zobaczymy... Icon_smile2 . w tym tygodniu jeszcze nie [zdradzając już to, czego jeszcze nie widać...].

I wish I was special.
But I’m a creep.
***
I want You to notice
When I’m not around.
18.05.2008 12:16 AM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
abd3mz Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 5 401
Dołączył: Jan 2008
Post: #16
 
neon.ka napisał(a):myślałam, że musisz sobie przypomnieć właśnie słowa, a nie melodię Icon_wink2 .
No i sobie przypomniałem, ale czy zrozumiałem to inna kwestia. Icon_wink2
18.05.2008 09:07 AM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Podobne wątki
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  Notowanie 11 Listy (12.04.2008) neon.ka 20 5 079 29.01.2009 11:21 AM
Ostatni post: (s)
  Notowanie 26 Listy (26.07.2008) neon.ka 3 1 453 04.08.2008 09:01 PM
Ostatni post: Yacy
  Notowanie 25 Listy (19.07.2008) neon.ka 6 1 732 27.07.2008 12:04 AM
Ostatni post: mrsap
  Notowanie 24 Listy (12.07.2008) neon.ka 9 2 134 20.07.2008 05:10 PM
Ostatni post: abd3mz
  Notowanie 23 Listy (05.07.2008) neon.ka 14 3 065 12.07.2008 11:15 PM
Ostatni post: abd3mz
  Notowanie 22 Listy (28.06.2008) neon.ka 9 2 470 07.07.2008 05:14 PM
Ostatni post: Yacy
  Notowanie 21 Listy (21.06.2008) neon.ka 22 4 486 27.06.2008 01:19 PM
Ostatni post: abd3mz
  Notowanie 20 Listy (14.06.2008) neon.ka 13 2 750 19.06.2008 12:42 PM
Ostatni post: ku3a
  Notowanie 19 Listy (07.06.2008) neon.ka 11 2 468 14.06.2008 03:31 PM
Ostatni post: saferłel
  Notowanie 18 Listy (31.05.2008) neon.ka 14 2 894 07.06.2008 06:23 PM
Ostatni post: Yacy

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości