Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Dziobasowa Lista Antyprzebojów - 165 notowanie listy - 02 - 09 January 2013
dziobaseczek Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 8 100
Dołączył: Nov 2008
Facebook Last.fm
Post: #1
duży usmiech Dziobasowa Lista Antyprzebojów - 165 notowanie listy - 02 - 09 January 2013
Koniec ciepłego kurwidołka, pora na nowe świeżynki. Sporo nowości, ale jednak miesiąc minął. Cały miesiąc bez nowego notowania to trochę frustrujące. Ale dziobas jest nienasycony dźwiękami. Na szczycie moja świąteczna obsesja Icon_smile Tęsknota za tym co było. Ale coś czuję, że nie wróci. Wracają politycy i czaszka mi się smaży. Co do nowości. Chciałbym pisać, bo i jest o czym. Ale słuchajcie i może w ciągu tygodnia napiszę, bo niektóre piosenki godne są kilku słów. pora na nowy rok i nowe wyzwania. Oczywiście nowości starannie wyselekcjonowane, a niektóre od świąt już mi spać nie dają Icon_smile Słuchajcie, każdy komentujący dostanie paczuszkę elektroniczną z odpowiednimi dźwiękami.

01 12 05 I Am Giant - City Limits


02 02 03 The Domino State - Your Love
03 NE 01 New Politics - Harlem

-------------------------------------------
04 06 03 The Mary Onettes – Evil Coast
05 NE 01 HAIM - Send Me Down
06 25 03 Ra Ra Riot - Beta Love
07 NE 01 The Shallows – Honestly
08 39 02 Shout Out Louds - Blue Ice
09 26 03 The Good Natured - 5-HT
10 NE 01 drdr - Cry Me A River


-------------------------------------------

11 44 03 Ghost Beach - Tear Us Apart
12 NE 01 Big Black Delta - Betamax
13 14 03 Delphic – Baiya
14 NE 01 Lost Animal – Say no to thugs
15 NE 01 Bright Light Bright Ligh - Waiting For The Feeling

16 01 07 City Calm Down - Sense Of Self
17 NE 01 Port Isla - Sinking Ship
18 11 05 Kingsfoil - Grapevine Valentine
19 21 05 Jubilants - Fiasco
20 26 03 Junk Culture – Growing Pains
-------------------------------------------
21 08 07 We Are Fm - My World
22 13 05 Parade Of Lights - Just Give It Up
23 09 07 Shiny Toy Guns - Fading Listening
24 NE 01 Pinemarten – Built For Two
24 NE 01 Peace – Wraith

25 05 05 Big Black Delta - ifuckingloveyou
26 04 05 Sky Ferreira – Everything Is Embarrassing
26 30 03 Gold Fields - Dark Again (Lights Out)
27 NE 01 Between Borders – Run Run Run
28 16 05 The Pass - Alone again
29 43 03 Tiger Love - Summer Rain
30 03 08 Foals - Inhaler
-------------------------------------------
31 37 03 Hey - Bez chorągwi
32 NE 01 Picture Book – In My Head
33 NE 01 Django Django – Life's a Beach

34 32 04 Lola Kite - Energy Could Be Our Closest Friend
35 10 10 The Presets - Fall
36 07 07 Kindness - That's Alright
37 42 03 Robots Don't Sleep - Little White Lies
37 33 07 Stereophonics - In A Moment
38 42 03 Flock of Dimes – (This Is Why) I Can't Wear White
39 15 07 My Preserver - King Jesus
40 17 10 Swiss Lips – In The Water
-------------------------------------------
41 19 07 El Perro Del Mar - Walk On By
42 20 07 Everything Everything - Kemosabe
42 NE 01 Kate Boy - Northern Lights
43 NE 01 San Cisco - Beach

44 28 05 WAZU - Murder 1
45 20 07 Capital Cities - Nothing Compares 2 U
45 NE 01 Chromatics - Cherry
47 NE 01 O Safari - Taxi

48 35 07 Fenech-Soler - All I Know
49 37 05 Miaoux Miaoux - Better For Now
50 42 05 Bastille - Weight of Living Part 2

-------------------------------------------

http://www.mycharts.pl/forumdisplay.php?fid=111 Icon_wink
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 06.01.2013 01:06 AM przez dziobaseczek.)
05.01.2013 09:52 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
fazzer77 Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 1 081
Dołączył: Dec 2012
Post: #2
RE: Dziobasowa Lista Antyprzebojów - 165 notowanie listy - 02 - 09 January 2013
dziobaseczek napisał(a):32 NE 01 Picture Book – In My Head
dziobaseczek napisał(a):42 NE 01 Kate Boy - Northern Lights
dziobaseczek napisał(a):47 NE 01 O Safari - Taxi

Trzy rewelacyjne nowości chociaż Kate Boy ze Szwecji już miałem przyjemność odsłuchać parenaście razy.....
Dziobas dajesz swietną muzę i liczę na to że będziemy się fajnie uzupełniać........
05.01.2013 10:13 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
dziobaseczek Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 8 100
Dołączył: Nov 2008
Facebook Last.fm
Post: #3
RE: Dziobasowa Lista Antyprzebojów - 165 notowanie listy - 02 - 09 January 2013
fazzer77 napisał(a):Dziobas dajesz swietną muzę i liczę na to że będziemy się fajnie uzupełniać........
sie wie Icon_smile Chciałbym Ci coś polecić, ale musiałbym wszystko, bez sensu. daj mi e-maila na dziobaseczek@o2.pl - dostaniesz paczkę Icon_smile

http://www.mycharts.pl/forumdisplay.php?fid=111 Icon_wink
05.01.2013 10:14 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Rincewind Niedostępny
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 1 734
Dołączył: Sep 2010
Post: #4
RE: Dziobasowa Lista Antyprzebojów - 165 notowanie listy - 02 - 09 January 2013
dziobaseczek napisał(a):03 NE 01 New Politics - Harlem
Nie znałem wcześniej tego kawałka. Pierwszy odsłuch jakoś mnie nie zachwycił. Czegoś mi w tej potrawie brakuje, może jakichś trochę ostrzejszych przypraw, a może jest to swojego rodzaju bigos, który dopiero nabierze mocy przy kolejnych odtworzeniach.
dziobaseczek napisał(a):05 NE 01 HAIM - Send Me Down
Tę znam i lubię.
dziobaseczek napisał(a):07 NE 01 The Shallows – Honestly
Bardzo wysoko debiutują, ale podejrzewam, że już wyżej nie zajdą. Utwór fajny, ale brak mu tego specyficznego pierwiastka, który uczyniłby z niego przebój.
dziobaseczek napisał(a):10 NE 01 drdr - Cry Me A River
Ciekawy cover Justina Timberlake'a. Zadziwia mnie liczba utworów z żeńskimi wokalami, jakie ostatnio przewijają się przez Twoją listę i docierają do wysokich pozycji. A byłem prawie przekonany, że nie jesteś zwolennikiem kobiecych głosów w muzyce. Chyba coś się musiało zmienić w tej kwestii.
dziobaseczek napisał(a):12 NE 01 Big Black Delta - Betamax
Widzę, że zaraziłem Cię wirusem o nazwie "Big Black Delta". Takim wirusem niewątpliwie warto się zarazić. Ja w tej chwili męczę ich starszy utwór "Huggin and Kissin".
dziobaseczek napisał(a):14 NE 01 Lost Animal – Say no to thugs
Ten też już znam, ale podobnie jak Ty poznałem go niedawno. Jedyne co mi w nim nie pasuje, to że brzmi tak jakby miał się w którymś momencie bardziej rozwinąć. Człowiek słuch w takiej nadziei, i niestety nadchodzi koniec, a tego rozwinięcia nie ma.
dziobaseczek napisał(a):15 NE 01 Bright Light Bright Ligh - Waiting For The Feeling
A ten pół roku temu startował do mojej listy i mu się nie powiodło. Chyba zabił go w moich uszach ten monotonny beat perkusyjny.
dziobaseczek napisał(a):17 NE 01 Port Isla - Sinking Ship
Kolejny z którym już od jakiegoś czasu próbuję się zaprzyjaźnić, ale jak dotąd bezskutecznie. Jakoś nie potrafi do mnie dotrzeć.
dziobaseczek napisał(a):24 NE 01 Pinemarten – Built For Two
Tego nie znałem. Pierwsza minuta niezwykle senna, ale w przeciwieństwie do Lost Animal, ten utwór rozwija się jak należy. I to lubię. Będę go słuchał i może kiedyś zawita na moją listę.
dziobaseczek napisał(a):24 NE 01 Peace – Wraith
Peace to jedna z moich ulubionych nowych twarzy. Jakby poszli w stronę trochę ostrzejszej aranżacji, to byłbym jeszcze bardziej z nich zadowolony, bo to ich granie wręcz nadaje się na nieco cięższe brzmienie.
dziobaseczek napisał(a):27 NE 01 Between Borders – Run Run Run
Kolejna nowinka. Po pierwszym przesłuchaniu stwierdzam, że ma szansę zaistnieć również u mnie.
dziobaseczek napisał(a):32 NE 01 Picture Book – In My Head
To moja ulubiona nowość z tego zestawienia. U mnie obecnie w pierwszej piątce i myślę, że tu może być podobnie.
dziobaseczek napisał(a):33 NE 01 Django Django – Life's a Beach
Zastanawiam się czemu nie zlinkowałeś do oryginalnego teledysku, ale mniejsza o to. Utwór naprawdę dobry, może nie wpada tak łatwo w ucho jak Default, ale też nie jest tak przekombinowany jak tamten i nie powinien się za szybko znudzić.
dziobaseczek napisał(a):42 NE 01 Kate Boy - Northern Lights
Ten znam i lubię. I przeglądając wyłącznie same nowości stwierdzam, że dla mnie najnowsze wydanie Twojej listy ma znacznie atrakcyjniejsze nogi niż górne partie.
dziobaseczek napisał(a):43 NE 01 San Cisco - Beach
Kolejny, z którym już dobrze jestem zaznajomiony, i któremu dałbym wyższą pozycję. Może w następnym notowaniu powiedzie im się lepiej.
dziobaseczek napisał(a):45 NE 01 Chromatics - Cherry
Chromatics wydali jedną z ciekawszych płyt 2012. Niestety nie wszędzie należycie ją doceniono. Cherry na niej się nie znalazło, chociaż mogłoby.
dziobaseczek napisał(a):47 NE 01 O Safari - Taxi
Na samym dole jest też coś francuskiego. Nie znałem tego wcześniej, ale na tyle dobre, że może wziąć udział w eliminacjach do mojej listy. Co prawda spodziewałem się innych francuskich utworów, ale chyba jeszcze nie ma dla nich miejsca na dziobasowej.
07.01.2013 02:02 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Tomekk Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 14 497
Dołączył: Aug 2008
Post: #5
RE: Dziobasowa Lista Antyprzebojów - 165 notowanie listy - 02 - 09 January 2013
dziobaseczek napisał(a):05 NE 01 HAIM - Send Me Down
Don't Save Me chyba tak dobrze sobie nie radziło Icon_razz

dziobaseczek napisał(a):30 03 08 Foals - Inhaler
ałć, bloesny spadek, why?

dziobaseczek napisał(a):31 37 03 Hey - Bez chorągwi
powolutku jedyny kawałek po polsku może coś zawojuje.
07.01.2013 04:27 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
dziobaseczek Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 8 100
Dołączył: Nov 2008
Facebook Last.fm
Post: #6
RE: Dziobasowa Lista Antyprzebojów - 165 notowanie listy - 02 - 09 January 2013
Rincewind napisał(a):Pierwszy odsłuch jakoś mnie nie zachwycił.
boję się, że skoro pierwsze spotkanie nie zachwyciło, to następne też tego nie uczynią. Ale mogę się mylić. Ja padłem od razu.
Rincewind napisał(a):Utwór fajny, ale brak mu tego specyficznego pierwiastka, który uczyniłby z niego przebój.
no dyskutowałbym, pożyjemy i zobaczymy.
Rincewind napisał(a):Jakoś nie potrafi do mnie dotrzeć.
u mnie było podobnie, Ale ochy i Achy Michała zrobiły swoje. Fakt, że w tej piosence jest coś wiecej, jakiś mrok spoglądający spod charakterystycznych dla Days of The new gitar akustycznych, folkowa skoczność The Dodos, bluesowy ciężar Black Keys a i to pianino w refrenie przywołuje na myśl zapomniane Ella Rouge . Sporo takich brzmień ostatnio, ale to się wybija.
Rincewind napisał(a):jak Default, ale też nie jest tak przekombinowany jak tamten i nie powinien się za szybko znudzić.
jest świetny, piosenkowy i ambitnie poszarpany.
Rincewind napisał(a):Chromatics wydali jedną z ciekawszych płyt 2012. Niestety nie wszędzie należycie ją doceniono.
bo to nie jest łatwa muzyka, właściwie nie ma na niej melodii. Stąd brak sukcesu.
Rincewind napisał(a):Peace to jedna z moich ulubionych nowych twarzy. Jakby poszli w stronę trochę ostrzejszej aranżacji, to byłbym jeszcze bardziej z nich zadowolony, bo to ich granie wręcz nadaje się na nieco cięższe brzmienie.
tak, zgadzam się, słuszne spostrzeżenie. Trochę jakby na hamulcu jechali. Ale i tak objawienie wielkie. No i wyborna piosenka.
Rincewind napisał(a):Widzę, że zaraziłem Cię wirusem o nazwie "Big Black Delta".
oj, zaraza, którą przesyłam komu tylko jestem w stanie Icon_smile Świetne granie.
Rincewind napisał(a):Zadziwia mnie liczba utworów z żeńskimi wokalami, jakie ostatnio przewijają się przez Twoją listę i docierają do wysokich pozycji. A byłem prawie przekonany, że nie jesteś zwolennikiem kobiecych głosów w muzyce. Chyba coś się musiało zmienić w tej kwestii.
i tutaj masz racje, taki dziwny okres. Faktycznie też dziewczyny w czołówce to konkretne babeczki mające sporo do zaoferowania. Ale rzeczywiście tendencja jest nieco zaskakująca.
Rincewind napisał(a):10 NE 01 drdr - Cry Me A River
Ciekawy cover Justina Timberlake'a.
to wielkie zaskoczenie, bo już sam nie wiem, czy to Timberlake miał robił cover czy odwrotnie. Świetne ambientowe granie przywołujace dokonania zapomnianej formacji Olive. Żadkość u dziobasa. Mainstreamowcy koniecznie powinni to podkraść.
Tomekk napisał(a):Don't Save Me chyba tak dobrze sobie nie radziło
powiem Ci, że Don't Save Me jest rewelacyjne, ale trzeba było wybrać na tę chwilę i Send Me Down miażdży.
Tomekk napisał(a):ałć, bloesny spadek, why?
robi się miejsce dla nowej piosenki Icon_smile
Tomekk napisał(a):powolutku jedyny kawałek po polsku może coś zawojuje.
co ciekawe sa spore szanse na drugą polskość w zestawieniu.

http://www.mycharts.pl/forumdisplay.php?fid=111 Icon_wink
07.01.2013 05:25 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Rincewind Niedostępny
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 1 734
Dołączył: Sep 2010
Post: #7
RE: Dziobasowa Lista Antyprzebojów - 165 notowanie listy - 02 - 09 January 2013
dziobaseczek napisał(a):i tutaj masz racje, taki dziwny okres. Faktycznie też dziewczyny w czołówce to konkretne babeczki mające sporo do zaoferowania. Ale rzeczywiście tendencja jest nieco zaskakująca.
Może i zaskakująca, ale mi się podoba. Nie zmieniaj tego. Tak jest dobrze.
dziobaseczek napisał(a):robi się miejsce dla nowej piosenki Icon_smile
Chyba wiem której Icon_smile2. Foals co jakiś czas odkrywa kolejne kawałki z nowego albumu, w takiej postaci z sesji nagraniowej. Late Night, które ujawnili jakiś czas temu może nawet być przebojem tu i ówdzie. Natomiast odsłonięty niedawno Moon jest spokojny, żeby nie powiedzieć smętny i prawdopodobnie furory nie zrobi, chyba że go dobrze zaaranżują.
dziobaseczek napisał(a):co ciekawe sa spore szanse na drugą polskość w zestawieniu.
Ciekawe co tam chowasz w rękawie? Ja chciałbym żeby to był Tune Icon_smile2
08.01.2013 02:55 AM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Dobromiera Offline
głośna mniejszość
*****

Liczba postów: 7 074
Dołączył: Jun 2011
Bebo Facebook Flickr Last.fm LinkedIn MySpace
NK.pl Twitter YouTube
Post: #8
RE: Dziobasowa Lista Antyprzebojów - 165 notowanie listy - 02 - 09 January 2013
(05.01.2013 09:52 PM)dziobaseczek napisał(a):  Słuchajcie, każdy komentujący dostanie paczuszkę elektroniczną z odpowiednimi dźwiękami.

O. Icon_smile

Cytat:
01 12 05 I Am Giant - City Limits

Rozminęliśmy się z numerem 1 ale ważne że na obu naszych listach zaliczył jedynkę. Icon_smile

Cytat:03 NE 01 New Politics - Harlem [/color][/size][/b]
[/quote]

No Icon_biggrin Czekałem na coś od nich. Jakoś tak bardziej 'emo' się zrobili mam wrażenie. Ale te wstawki "gołGOŁgoł" są fajne. ;P

Cytat:05 NE 01 HAIM - Send Me Down

Mavoy je promuje, oczywiście popieram. Icon_smile

Cytat:15 NE 01 Bright Light Bright Ligh - Waiting For The Feeling [/color][/u][/b]

Lepiej późno niż wcale.

Cytat:21 08 07 We Are Fm - My World

Jakiś czas temu próbowałem pobrać ale się nie udało :<

Cytat:27 NE 01 Between Borders – Run Run Run

Trochę cukierkowe, ale chwytliwe.

Prace nad nową Muzyczną Galaktyką trwają. Żegnaj phorum.pl, witaj niezależności!

https://rateyourmusic.com/~Szysza32
09.01.2013 11:59 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Rincewind Niedostępny
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 1 734
Dołączył: Sep 2010
Post: #9
RE: Dziobasowa Lista Antyprzebojów - 165 notowanie listy - 02 - 09 January 2013
Art. Brut. napisał(a):We Are Fm - My World
Jakiś czas temu próbowałem pobrać ale się nie udało :<

Spróbuj tutaj http://www.jamendo.com/pl/list/a104336/season-one
10.01.2013 12:15 AM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
dziobaseczek Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 8 100
Dołączył: Nov 2008
Facebook Last.fm
Post: #10
RE: Dziobasowa Lista Antyprzebojów - 165 notowanie listy - 02 - 09 January 2013
Art. Brut. napisał(a):O.
wyślij mi maila na privie (Tomekk też niech to zrobi) to dostaniecie paczuszkę z nowalijkami. I tak będzie dla każdego komentującego.
Art. Brut. napisał(a):Jakoś tak bardziej 'emo' się zrobili mam wrażenie
można odnieść takie wrażenie, ale w niczym mi to nie przeszkadza. Może tylko pomóc np marsvolcie sie do nich przekonać Icon_smile
Art. Brut. napisał(a):Lepiej późno niż wcale.
nie mogłem się uwolnić od tego beatu (dzięki Kordian)
Art. Brut. napisał(a):Mavoy je promuje, oczywiście popieram.
a popieram mawoyowskie popieranie, bo ta formacja bardzo się wyróżnia spośród tego typu produkcji.
Art. Brut. napisał(a):Trochę cukierkowe, ale chwytliwe.
bardzo fajne granie zza Odry. Polecam.
Art. Brut. napisał(a):Rozminęliśmy się z numerem 1 ale ważne że na obu naszych listach zaliczył jedynkę.
W święta po prostu tłukłem na okrągło. Nie mogło nie być na szczycie.

http://www.mycharts.pl/forumdisplay.php?fid=111 Icon_wink
10.01.2013 07:57 AM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
adik 303
Unregistered

 
Post: #11
RE: Dziobasowa Lista Antyprzebojów - 165 notowanie listy - 02 - 09 January 2013
dziobaseczek napisał(a):09 26 03 The Good Natured - 5-HT
Chyba wiesz o czym marzę za tydzień? Icon_wink

dziobaseczek napisał(a):13 14 03 Delphic – Baiya
Oni u mnie dopiero czekają na swoją szansę, choć póki co podoba mi się trochę mniej niż Good Life Icon_sad

dziobaseczek napisał(a):26 04 05 Sky Ferreira – Everything Is Embarrassing
Tej pani się dawno pozbyłem (i chyba niedoceniłem), ale bardzo chwytliwe jak na taki gatunek.

dziobaseczek napisał(a):31 37 03 Hey - Bez chorągwi
Jeden z lepszych utworów na bardzo dobrej płycie Icon_smile

dziobaseczek napisał(a):37 33 07 Stereophonics - In A Moment
A to drugi były #1 u mnie Icon_wink
10.01.2013 10:47 AM
Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Dobromiera Offline
głośna mniejszość
*****

Liczba postów: 7 074
Dołączył: Jun 2011
Bebo Facebook Flickr Last.fm LinkedIn MySpace
NK.pl Twitter YouTube
Post: #12
RE: Dziobasowa Lista Antyprzebojów - 165 notowanie listy - 02 - 09 January 2013
(10.01.2013 12:15 AM)Rincewind napisał(a):  
Art. Brut. napisał(a):We Are Fm - My World
Jakiś czas temu próbowałem pobrać ale się nie udało :<

Spróbuj tutaj http://www.jamendo.com/pl/list/a104336/season-one

Icon_eek Dzięki. Icon_smile

(10.01.2013 07:57 AM)dziobaseczek napisał(a):  wyślij mi maila na privie (Tomekk też niech to zrobi) to dostaniecie paczuszkę z nowalijkami. I tak będzie dla każdego komentującego.

Poszło.

Cytat:
Art. Brut. napisał(a):Rozminęliśmy się z numerem 1 ale ważne że na obu naszych listach zaliczył jedynkę.
W święta po prostu tłukłem na okrągło. Nie mogło nie być na szczycie.

Tak, chodziło mi o to że jakby tydzień wcześniej było na 1. u ciebie albo tydzień później u mnie to byłby wspólny numer 1. Icon_razz2

Prace nad nową Muzyczną Galaktyką trwają. Żegnaj phorum.pl, witaj niezależności!

https://rateyourmusic.com/~Szysza32
10.01.2013 04:17 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
michal91d
Unregistered

 
Post: #13
RE: Dziobasowa Lista Antyprzebojów - 165 notowanie listy - 02 - 09 January 2013
ileż tu znakomitości!
dziobaseczek napisał(a):02 02 03 The Domino State - Your Love
04 06 03 The Mary Onettes – Evil Coast
09 26 03 The Good Natured - 5-HT
17 NE 01 Port Isla - Sinking Ship
24 NE 01 Peace – Wraith
30 03 08 Foals - Inhaler
37 33 07 Stereophonics - In A Moment
za tych najbardziej trzymam kciuki. Trochę boli spadek mojego obecnego lidera, ale nie narzekam Icon_smile Nowości na P - świetneIcon_smile
10.01.2013 04:57 PM
Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
dziobaseczek Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 8 100
Dołączył: Nov 2008
Facebook Last.fm
Post: #14
RE: Dziobasowa Lista Antyprzebojów - 165 notowanie listy - 02 - 09 January 2013
Dziękuję za adresy, wszystkim wysłałem paczuszki. Miłego słuchania. Myślę, że tak już pozostanie. Michał, a ty nie chcesz?
michal91d napisał(a):Nowości na P - świetne
czyli wszystkie nowości wykonawców, których nazwa zaczyna się na P?
adik 303 napisał(a):Tej pani się dawno pozbyłem (i chyba niedoceniłem),
ja się tak łatwo nie pozbędę, bo mi serduszko mocniej bije przy niej Icon_smile Oglądanie tego teledysku traktuję jako formę relaksu i terapii Icon_smile
adik 303 napisał(a):choć póki co podoba mi się trochę mniej niż Good Life
mam wielkie nadzieję na powtórkę z Submission. Zobaczymy co pokaże płyta, ktoś już słuchał Collection?

http://www.mycharts.pl/forumdisplay.php?fid=111 Icon_wink
10.01.2013 05:33 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
michal91d
Unregistered

 
Post: #15
RE: Dziobasowa Lista Antyprzebojów - 165 notowanie listy - 02 - 09 January 2013
dziobaseczek napisał(a):Dziękuję za adresy, wszystkim wysłałem paczuszki. Miłego słuchania. Myślę, że tak już pozostanie. Michał, a ty nie chcesz?
mi nie trzeba, jakoś sobie radzęIcon_wink
dziobaseczek napisał(a):czyli wszystkie nowości wykonawców, których nazwa zaczyna się na P?
tak!Icon_smile
10.01.2013 05:36 PM
Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Konrad Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 6 071
Dołączył: Jun 2007
Post: #16
RE: Dziobasowa Lista Antyprzebojów - 165 notowanie listy - 02 - 09 January 2013
Ja odnośnie nowości sie nie wypowiem bo mam sporo w tym zaległości. Dziś będąc w centrum handlowym leciało właśnie w tle "told You So" Cub Scouts i sobie pomyślałem, że to wynalazek Dziobasa. Z resztą bardzo udany jak wiele innych. Przez ostatnie 2 lata zwróciłeś uwagę na tyle dobrej muzy, że wprost trudno to opisać słowami.

[Obrazek: musicbar.php?username=konrad144&color=green]
13.01.2013 01:27 AM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
prz_rulez Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 20 111
Dołączył: Jun 2007
Post: #17
RE: Dziobasowa Lista Antyprzebojów - 165 notowanie listy - 02 - 09 January 2013
Dziobasie, poleć mi coś, co mnie wbije w ziemię i powali na kolana.
13.01.2013 02:00 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Kordian Offline
the only Kordian in this village
*****

Liczba postów: 1 355
Dołączył: Apr 2012
Facebook Last.fm Twitter
Post: #18
RE: Dziobasowa Lista Antyprzebojów - 165 notowanie listy - 02 - 09 January 2013
(08.01.2013 02:55 AM)Rincewind napisał(a):  
dziobaseczek napisał(a):i tutaj masz racje, taki dziwny okres. Faktycznie też dziewczyny w czołówce to konkretne babeczki mające sporo do zaoferowania. Ale rzeczywiście tendencja jest nieco zaskakująca.
Może i zaskakująca, ale mi się podoba. Nie zmieniaj tego. Tak jest dobrze.

Wydaje mi się, że powód jest prozaiczny - dawno nie było SaG Playlist, a jej autor otwarcie przyznaje, że nie lubi wokalistek Icon_wink (nawet w zespołach)

Bardzo mnie cieszy, że pojawiło się "Waiting for a Feeling". Dla mnie to dowód, że Tobie trzeba puszczać co popadnie, bo nigdy nie wiadomo, co Cię oczaruje Icon_wink Myślałem, że to znasz i już dawno u Ciebie było. Teraz już wiesz, dlaczego nie było u mnie "Feel It" tego wykonawcy - po prostu czułem, że nie ma startu do tego numeru. Co z tego notowania mi się najbardziej podobało, pewnie okaże się za jakiś czas na liście Icon_wink Na razie mam okres takiego otwarcia na muzykę, jakiego nie miałem gdzieś od lipca i chyba w dwóch notowaniach pod rząd będzie po 9 nowości (czyli głównie staroci, które dopiero u mnie zaskoczyły, ale moim zdaniem naprawdę wartych tych pozycji, które osiągną). Ale potem na pewno znowu przyjdzie uspokojenie i paczka od Ciebie będzie jak znalazł Icon_wink
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 13.01.2013 02:50 PM przez Kordian.)
13.01.2013 02:48 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
dziobaseczek Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 8 100
Dołączył: Nov 2008
Facebook Last.fm
Post: #19
RE: Dziobasowa Lista Antyprzebojów - 165 notowanie listy - 02 - 09 January 2013
Konrad napisał(a):Dziś będąc w centrum handlowym leciało właśnie w tle "told You So" Cub Scouts i sobie pomyślałem, że to wynalazek Dziobasa.
niesamowite, cub scouts w hipermarkecie. To chyba było centrum handlowe dla hipsterów w Nowej Zelandii. Ale tak czy siak, wypada się tylko z tego cieszyć.
Konrad napisał(a):Przez ostatnie 2 lata zwróciłeś uwagę na tyle dobrej muzy, że wprost trudno to opisać słowami.
to zasługa tych niesamowitych artystów, którzy raczą nas. Ja tylko jestem medium, który wybiera i przesiewa Icon_smile
prz_rulez napisał(a):Dziobasie, poleć mi coś, co mnie wbije w ziemię i powali na kolana.
Ostatnio nie może mi ze łba wyjść ta piosenka: To będzie potężny przebój na wielu listach, nie koniecznie dziobasowej Icon_smile

Kordian napisał(a):dawno nie było SaG Playlist, a jej autor otwarcie przyznaje, że nie lubi wokalistek
Coś w tym jest. Ja kiedyś wogóle mało słuchałem babskiego grania. Ale mój gust bez ustanku się zmienia i takie granie jak powyższe Elliphant czy Solange nigdy by u mnie nie przeszło tak łatwo Icon_smile
Kordian napisał(a):Dla mnie to dowód, że Tobie trzeba puszczać co popadnie, bo nigdy nie wiadomo, co Cię oczaruje
zgadza się, po prostu prosty bicik, ale generalnie doskonała taneczna piosenka. A ja takie sobie bardzo cenię.
Kordian napisał(a):chyba w dwóch notowaniach pod rząd będzie po 9
po prostu8 jestem zjarany i podekscytowany Icon_smile

http://www.mycharts.pl/forumdisplay.php?fid=111 Icon_wink
13.01.2013 08:48 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Tomekk Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 14 497
Dołączył: Aug 2008
Post: #20
RE: Dziobasowa Lista Antyprzebojów - 165 notowanie listy - 02 - 09 January 2013
dziobaseczek napisał(a):Ostatnio nie może mi ze łba wyjść ta piosenka
fajna Icon_smile
też sądzę, że może być przebojem.
14.01.2013 02:42 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Podobne wątki
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  Dziobasowa Lista Antyprzebojów Top 30 - 499 - 500 - April 2024 dziobaseczek 4 113 25.04.2024 02:08 PM
Ostatni post: AKT!
  Dziobasowa Lista Antyprzebojów Top 30 - 497 - 498 - March 2024 dziobaseczek 0 211 18.03.2024 09:00 PM
Ostatni post: dziobaseczek
  Dziobasowa Lista Antyprzebojów Top 30 - 495 - 496 - February 2024 dziobaseczek 0 189 19.02.2024 08:29 PM
Ostatni post: dziobaseczek
  Dziobasowa Lista Antyprzebojów Top 30 - 493 - 494 - January 2024 dziobaseczek 1 206 20.01.2024 02:45 AM
Ostatni post: dziobaseczek
  Dziobasowa Lista Antyprzebojów Top 30 - 491 - 492 - December 2023 dziobaseczek 1 249 15.12.2023 11:56 PM
Ostatni post: Konrad
  Dziobasowa Lista Antyprzebojów Top 30 - 489 - 490 - November 2023 dziobaseczek 1 256 19.11.2023 11:45 PM
Ostatni post: Konrad
  Dziobasowa Lista Antyprzebojów Top 30 - 487 - 488 - October 2023 dziobaseczek 0 231 20.10.2023 07:49 PM
Ostatni post: dziobaseczek
  Dziobasowa Lista Antyprzebojów Top 30 - 485 - 486 - September 2023 dziobaseczek 1 375 18.09.2023 10:03 PM
Ostatni post: AKT!
  Dziobasowa Lista Antyprzebojów Top 30 - 483-484 - August2023 dziobaseczek 0 319 01.08.2023 09:28 PM
Ostatni post: dziobaseczek
  Dziobasowa Lista Antyprzebojów Top 30 - 481-482 - Juli 2023 dziobaseczek 0 252 08.07.2023 12:28 AM
Ostatni post: dziobaseczek

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości