Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Top 2012 Kordiana - niesingle i gatunki
Kordian Offline
the only Kordian in this village
*****

Liczba postów: 1 355
Dołączył: Apr 2012
Facebook Last.fm Twitter
Post: #13
RE: Top 2012 Kordiana - niesingle i gatunki
(03.01.2013 04:18 PM)aaktt napisał(a):  
Kordian napisał(a):Tam naprawdę nie widać nic o Ke$hy?
To był tylko pierwszy z brzegu przykład, że recenzje są niezbyt aktualne Icon_wink

Chciałem napisać, że jedyny Icon_razz2 (z okazji urodzin tej pani), ale...w sumie to nie wiem, bo najczęściej mam tylko tyle czasu dla tej strony, ile mi trzeba na napisanie artykułu i wirtualne nasiadówki redakcyjne Icon_wink (Przypominam, że na co dzień jestem rozliczany przede wszystkim z wiedzy o energetyce i bezpieczeństwie międzynarodowym, a nie muzyce Icon_wink Naczelny zawsze ripostuje: "Mamy stałych czytelników, oni wszystko łykną nawet z dwudniowym opóźnieniem", ale ilu ich może być 20-30? Myślę z czasem będzie mniej "mejnstrimu", bo pojawiło się kilka nowych osób, których on średnio interesuje, a nie wiadomo, czy nie będzie kolejnej rotacji, jak to bywa ze stronami non-profit.

(03.01.2013 04:18 PM)aaktt napisał(a):  A muzyka australijska to chyba jednak nie do końca muzyka świata, choćby dlatego, że mówią tam po angielsku, a stylistycznie jest gdzieś pomiędzy wpływami UK i USA Icon_wink

Naczelnemu chodziło na pewno o to, że to baaardzo daaaleeekoooo, więc muzyka świata Icon_wink O rdzennej muzyce bym i napisał, bo wszystko znajdzie jakiegoś odbiorcę, ale kiedy znaleźć czas na dokształcanie się w tym kierunku? W ogóle nie wiem, jak długo tam jeszcze zagrzeję miejsce (patrz wyżej).
03.01.2013 04:28 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Wiadomości w tym wątku
RE: Top 2012 Kordiana - niesingle i gatunki - Kordian - 03.01.2013 04:28 PM

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości