Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
notowanie 24 z dnia 10.05.2008
Aro Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 4 963
Dołączył: Nov 2007
Post: #1
notowanie 24 z dnia 10.05.2008
Zanosiło się od jakiegoś czasu . I stało się. Kilka tygodni temu nawet ja nie przypuszczałem , że M.I.A. Avenged Sevenfoldów osiągnie szczyt. Udało się . Icon_biggrin3 Po czternastu tygodniach walki na liście, a wcześniej gdzieś tam w wirtualnych dziesiątkach. To wszystko jakoś tak dziwnie się układało , choć utwór ma już z 3 lata i pochodzi ze starszego albumu „City of Evil”. Niesamowite, jak jest obecnie mocny……,Poprzedniego lidera pokonał jeszcze Homo Twist z pokręconą „Prawdziwą miłościąâ€. Mało polskości na mojej liście tym bardziej cieszy fakt, że doszli już tak wysoko. Dwa najdłuższe utwory na liście obok siebie , a i mam wrażenie że "Anesthetize" PorcupineTree to także zaskoczenie nawet dla mnie. Panowie Davidowie już na 5 . No coraz bardziej ciekawie się to wszystko zapowiada……. Icon_smile2
Z pierwszej dziesiątki tym razem nagle wypadła Anna Maria z Hurtem , a wpadł do niej silny Goliat z Pogrzebem.

W zestawieniu tym razem sześć nowości. Opeth w tym tygodniu był taki power playem Icon_lol tak i Porcelain heart osobno, jak i całość z płytki Watershed . Przekonał natychmiast i od razu debiutuje na 21. Druga nowość wyrwana z Rapida Icon_mrgreen tak w ostatniej chwili . Bruce Dickinson z zespołem postanowili (według oficjalnych informacji 12 maja ) wydać kompilacyjny album pt. Somewhere back In Time: 1980-1989. , Ja wybrałem od razu „Phantom of the opera” . Za to "Matematyk" nadal zachwyca bardzo mocno , no i musiał z niego debiutować juz trzeci Homo Twist utrzymany w żałobnym tonie - elegii wielkiego mistrza. Na liście pojawia sie także nowy Hurt z Vol. II i Dropkick Murphys ......z niewidzialnej poczekalni. A "Porannej wiadomości" chyba naprawdę świetnie sie słucha w nocy.....



Notowanie 24 z dnia 10.05.2008 r.


01 . 02 . 14 . M.I.A. - Avenged Sevenfold
02 . 03 . 05 . PRAWDZIWA MIŁOŚĆ – Homo Twist
03 . 01 . 06 . IN THE PRESENCE OF ENEMIES PART 2 - Dream Theater
04 . 06 . 05 . ANESTHETIZE - Porcupine Tree
05 . 08 . 04 . COMFORTABLY NUMB ( LIVE AT THE ROYAL ALBERT HALL) - David Gilmour feat. David Bowie
06 . 04 . 15 . JESZCZE W ZIELONE GRAMY - Raz Dwa Trzy
07 . 05 . 17 . WITCH'S BREW - Peter Cincotti
08 . 10 . 04 . ADRENALIN – Bauhaus
09 . 15 . 07 . GOLIATH – The Mars Volta
10 . 13 . 08 . THE FUNERAL - Band Of Horses

11 . 09 . 14 . NAGLE - Anna Maria Jopek
12 . 11 . 07 . LOST – Avenged Sevenfold
13 . 07 . 10 . THANK YOU FOR LISTENING – Hurt
14 . 16 . 04 . PÓŹNOJESIENNY WIERSZ PANA COGITO - Natasza Czarmińska
15 . 12 . 07 . SALUTE YOUR SOLUTION – The Raconteurs
16 . 14 . 20 . AFTERLIFE - Avenged Sevenfold
17 . 17 . 03 . WIERSZ O PŁACZU – Stare Dobre Małżeństwo
18 . 18 . 09 . LAUDANUM - The Chronicles of Israfel
19 . 24 . 03 . CHROMOLE – Waglewski Fisz Emade
20 . 19 . 24 . GOODBYE PHILADELPHIA - Peter Cincotti

21 . NN . 01 . PORCELAIN HEART - Opeth
22 . 23 . 08 . NIC NIE PACHNIE JAK TY – Plateau & Renata Przemyk
23 . 27 . 09 . UNFURL – Katatonia
24 . 29 . 04 . THE BLEEDING – Five Finger Death Punch
25 . 20 . 06 . MATEMATYK – Homo Twist
26 . 22 . 21 . CONQUEST - The White Stripes
27 . 30 . 04 . NIEPRZYGODA – Happysad
28 . 28 . 04 . A SEAFARER’S KNOT - Fair to Midland
29 . 31 . 03 . CINDERELLA BEAUTIFUL – Peter Cincotti
30 . 26 . 24 . LOST - Michael Buble

31 . NN . 01 . PHANTOM OF THE OPERA – Iron Maiden
32 . 39 . 02 . THE TWYNCYN/TREMBLING WILLOWS - Pure Reason Revolution
33 . 32 . 04 . THE TEMPLE OF THE CRESCENT MOON – Tiamat
34 . 36 . 02 . MOJE BIESZCZADY - KSU
35 . 21 . 08 . SCHIZOPHRENIC PRAYER - Riverside
36 . 25 . 10 . BRAND NEW START - Alter Bridge
37 . NN . 01 . LEMA PAMIĘCI KOSMICZNY POGRZEB – Homo Twist
38 . NN . 01 . SUMMERS LOST - Hurt
39 . NN . 01 . THE STATE OF MASSACHUSETTS - Dropkick Murphys
40 . NN . 01 . PORANNA WIADOMOŚĆ – Agressiva 69
09.05.2008 07:13 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
ku3a Offline
Administrator
*******

Liczba postów: 19 102
Dołączył: Jun 2007
Post: #2
 
nie wiem jaki cudem, ale mialem ten watek zaznaczony jako ten, w ktorym juz pisalem. ciekawe, ze ma on na razie 0 odpowiedzi! Icon_eek2

cóż ja moge powiedziec, skoro w koncu dzieje sie to, na co dlugo czekalem na innych listach Icon_biggrin3. czy sie myle, ze to pierwsza lista po mojej, na ktorej "M.I.A." wchodzi na szczyt? fantastyczna informacja! Icon_biggrin3 bo przyznam, ze do konca sądzilem, ze jednak i tym razem bedzie czegos brakowac. uff, to teraz juz jestem zaspokojony na Twojej liscie Icon_smile2. musze sobie wyszukac inne cele, ktorym zaczne kibicowac Icon_mrgreen.
wszystkie nowosci albo super, albo wygladają na super. np. Iron Maiden - nie pamietam tego kawalka, no ale to przecież Ajroni Icon_smile2.
"Chromole" ladnie Icon_smile2.
o jaaaaa, "The Bleeding" 5 do gory! nie no, rewelka notowanie!! Icon_mrgreen Icon_mrgreen
09.05.2008 07:21 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Aro Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 4 963
Dołączył: Nov 2007
Post: #3
 
ku3a napisał(a):nie wiem jaki cudem, ale mialem ten watek zaznaczony jako ten, w ktorym juz pisalem. ciekawe, ze ma on na razie 0 odpowiedzi!
Jeszcze kilka godzin temu faktycznie skomentowałeś... juz starszy wątek. A po za tym stwierdziłem że nie bedę czekał do jutra z niespodzianką. Icon_smile2
ku3a napisał(a):cóż ja moge powiedziec, skoro w koncu dzieje sie to, na co dlugo czekalem na innych listach . czy sie myle, ze to pierwsza lista po mojej, na ktorej "M.I.A." wchodzi na szczyt? fantastyczna informacja! bo przyznam, ze do konca sądzilem, ze jednak i tym razem bedzie czegos brakowac. uff, to teraz juz jestem zaspokojony na Twojej liscie .
Ciesze sie bardzo, że sie cieszysz. I chyba faktycznie nie było MIA na listach na szczycie z wyjątkiem Twojej oczywiscie. No i przyznam ,że ten utwór poznałem dzieki Tobie. O ile się nie myle była to także jedna z Twoich propozycji do wczesniejszej edycji NL. Wielkie dzieki Icon_biggrin3
ku3a napisał(a):Iron Maiden - nie pamietam tego kawalka, no ale to przecież Ajroni .
wrzuce linki : http://rs87.rapidshare.com/files/2510625....part1.rar oraz http://rs98.rapidshare.com/files/2510721....part2.rar a ten akurat jest w niesamowitej wersji LIVE . Polecam> Jutro postaram sie także wrzucic do zwierzaka Icon_wink2
09.05.2008 07:50 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
saferłel Offline
Paweł
*****

Liczba postów: 21 777
Dołączył: Jun 2007
Post: #4
 
Naprawdę M.I.A. mi się bardzo przejadła, przez te wszystkie tyg, co nie znaczy, że napiszę, że to słabe i nudne. Tak to nie jest. Absolutnie!
Ale jednak 2,5 czy 9 budzą większe emocję. Opeth, Opeth....coś z podwórka mojego Taty bodajże. Pewnie mam jakiś ich nagrania przez to na dysku Icon_razz2 Pojawia się świetny Lema Pamięci....Icon_biggrin Po za tym nowości nie z mojej beczki. Szkoda, że Riverside spadł. Jeden z bardziej cenionych grup gatunku u mnie Icon_sad

Call it performance, call it art/I call it disaster if the tapes don't start.
09.05.2008 07:53 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Aro Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 4 963
Dołączył: Nov 2007
Post: #5
 
saferłel napisał(a):Naprawdę M.I.A. mi się bardzo przejadła, przez te wszystkie tyg, co nie znaczy, że napiszę, że to słabe i nudne. Tak to nie jest. Absolutnie!
Ja zaczynam sie dopiero delektować MIA Icon_mrgreen
saferłel napisał(a):Opeth, Opeth....coś z podwórka mojego Taty bodajże
Heh.. to masz zatem porządnego tatę Icon_smile2 . Zatem podrzuć ojcu prezent : http://rapidshare.com/files/110560987/Op..._2008_.rar Icon_cool2
saferłel napisał(a):Riverside spadł
No fakt cholipcia ,mają słabszy tydzień niestety , może jeszcze powalczą .
09.05.2008 08:27 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
kleschko Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 2 993
Dołączył: Jan 2008
Facebook Last.fm Twitter
Post: #6
 
Aro napisał(a):29 . 31 . 03 . CINDERELLA BEAUTIFUL – Peter Cincotti
No to jest już nas dwóch. U mnie w tym tygodniu również w 30.

[Obrazek: kleschko.png]
09.05.2008 08:49 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
neon.ka Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 1 317
Dołączył: Feb 2008
Post: #7
 
Aro, a jak u Ciebie było z głosowaniem w 4NL. M.I.A. się tam wtedy chyba nie załapała? :?: Icon_biggrin3 [właśnie przeczytałam wcześniejsze komentarze do Twojej listy - wynika z nich, że się nie załapała Icon_wink2 ]
Jakoś niezmiennie mnie bardzo cieszy to 'Goodbye Philadelphia' u Ciebie, choć u mnie wypadło juz spory kawałek czasu temu. Co prawda już od kilku tygodni niezmiennie w dół sie porusza... no ale na szczęście w dosyć wolnym tempie Icon_smile2 . Wygląda na to, że to może być ostatnia piosenka, która będzie tu od samego początku [bo 'Lost' już się chyba nie odbije, prawda? jeśli coś się niespodziewanego oczywiście nie wydarzy Icon_smile2 ]
uh... ale szkoda Riverside... Icon_frown

I wish I was special.
But I’m a creep.
***
I want You to notice
When I’m not around.
10.05.2008 01:36 AM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Aro Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 4 963
Dołączył: Nov 2007
Post: #8
 
neon.ka napisał(a):Aro, a jak u Ciebie było z głosowaniem w 4NL. M.I.A. się tam wtedy chyba nie załapała? [właśnie przeczytałam wcześniejsze komentarze do Twojej listy - wynika z nich, że się nie załapała ]
Własciwie to sie nikt nie załapał....bo byłem tylko słuchaczem , kibicem naocznym NL4 Icon_mrgreen . No własnie zajrzałem także na wątek dot. NL4 na forum LP3 . Zabawa rozpoczęła sie 5.11. i pamietam, że juz wtedy podgladałem co sie dzieje na Mycharts. Gdy usłyszałem po raz pierwszy M.I.A pomyslałem takie sobie, jakies takie bez wyrazu.... i gdzies dopiero na przełomie stycznia-lutego chwyciło porzadnie...Naprawde dziwne to troche. Są utwory które po jednym , dwóch przesłuchaniach lądują u mnie w koszu. A teraz sie cieszę bardzo ,że 5.11.2007 moje dłonie odmówiły wykonania polecenia : "Czy napewno chcesz umieścić plik "Avenged Sevenfold - M.I.A..mp3" w koszu? Icon_mrgreen

Zajrzałem takze na liste ku3y i pozwoliłem sobie wkleic cytat z notowania 858 (za co z góry przepraszam) :
Cytat:14. 25. 02. M.I.A. - Avenged Sevenfold .....
"Avenged Sevenfold. Nie spodziewalem sie takiego wyniku "M.I.A.", ale w nastepnych tygodniach bedzie juz o wiele, wiele trudniej."
Icon_smile2
Moze to tylko wyrwane z kontekstu, ale chyba cos w tym utworze jest przedziwnego i szalenie ekscytującego , że wciąga w momencie w który zupełnie sie tego niespodziewamy. A i z kazdym nastepnych przesłuchaniem odkrywa sie w nim cos nowego , kolejne emocje , wrazenia , uczucia....

neon.ka napisał(a):Jakoś niezmiennie mnie bardzo cieszy to 'Goodbye Philadelphia' u Ciebie, choć u mnie wypadło juz spory kawałek czasu temu.
wprawdzie nie robiłem jeszcze dokładnych podsumowań ale Goodbye... bedzie u mnie wysoko ...
neon.ka napisał(a):bo 'Lost' już się chyba nie odbije, prawda? jeśli coś się niespodziewanego oczywiście nie wydarzy ]
Z Lostem także jest nieźle, ale przyznam, że bedzie to chyba/tylko tendencja w dół niestety.....
10.05.2008 09:07 AM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
p.u.r.h. Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 1 070
Dołączył: Jun 2007
Post: #9
 
Opeth! Icon_mrgreen Nie tak świetnie jak u mnie ale też ładnie Icon_smile2 Ciekawe czy za jakiś czas będziemy mieć wspólnego lidera? Icon_wink2 A nowy lider mimo wszystko zaskakujący: to niesamowite co ten utwór wyczynia na różnych listach na tym Forum... Icon_wink2 Ciekawie co by było u mnie gdybym rok temu jednak zdecydował się na jego wstawienie: ale akurat chwilę potem ukazał się ich nowy album i na nim się skoncentrowałem Icon_wink2
Druga nowość dziwi mnie trochę: ja takich staroci nie mam w zwyczaju wstawiać, no chyba że to jakaś nowa wersja, albo live Icon_smile2 Pozostałe nowości prezentują się interesująco, Homo Twista jeszcze nie znam, ale tytuł jest bardzo zachęcający Icon_mrgreen
Oko cieszą też awanse na miejscach 4, 9, 23, 24, 32 Icon_biggrin3

[Obrazek: musicbar.php?username=purh50&color=black]
10.05.2008 11:24 AM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Aro Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 4 963
Dołączył: Nov 2007
Post: #10
 
p.u.r.h. napisał(a):Opeth! Nie tak świetnie jak u mnie ale też ładnie Ciekawe czy za jakiś czas będziemy mieć wspólnego lidera?
Porcelanowe serce robi ogromne wrażenie. Icon_biggrin3 Zajrzałem na zapowiedzi płytowe... i okazuje sie że to co na rapidzie to nie wszystko Icon_wink2 . Wydawnictwo będzie dostępne również w wersji limitowanej, wzbogaconej o trzy covery: "Bridge Of Sighs" Robina Trowera, "Den ständiga resan" Marie Fredriksson (znanej z Roxette) i "Would?" Alice In Chains . Ho ho.....
p.u.r.h. napisał(a):Druga nowość dziwi mnie trochę: ja takich staroci nie mam w zwyczaju wstawiać, no chyba że to jakaś nowa wersja, albo live Pozostałe nowości prezentują się interesująco, Homo Twista jeszcze nie znam, ale tytuł jest bardzo zachęcający
Przypadkowo dowiedziałem sie o kompilacji Ironów, co mnie od razu zaciekawiło . A "Phantom of the opera" jest , jak wspomniałem , w fantastycznej wersji Live. Polecam także HT .

Własnie do pobrania na chomiku Icon_smile2
10.05.2008 12:15 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
abd3mz Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 5 401
Dołączył: Jan 2008
Post: #11
 
Aro napisał(a):03 . 01 . 06 . IN THE PRESENCE OF ENEMIES PART 2 - Dream Theater
6 tygodni na liście, 5 na pierwszym niezły wynik. Icon_smile2 Powalczy jeszcze o koszulkę lidera? Icon_wink2
Aro napisał(a):21 . NN . 01 . PORCELAIN HEART - Opeth
Na razie mnie nie chwyciło, ale masz szanse.
Aro napisał(a):37 . NN . 01 . LEMA PAMIĘCI KOSMICZNY POGRZEB – Homo Twist
Jakoś na razie nie mogę przekonać się do płyty... Będę próbował co jakiś czas. Icon_smile2 Jeśli miałbym wybrać swój ulubiony utwór to pewnie byłby ten. Nie wiem czy Maleńczuk solo czy z Homo Twist nagrał też Bema pamięci żałobny rapsod. Słyszałem u Owczarka. Icon_smile2 Taka ciekawostka. Icon_wink2
10.05.2008 12:28 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Aro Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 4 963
Dołączył: Nov 2007
Post: #12
 
abd3mz napisał(a):6 tygodni na liście, 5 na pierwszym niezły wynik. Powalczy jeszcze o koszulkę lidera?
Cos czuję , że chyba juz nie.
abd3mz napisał(a):Jakoś na razie nie mogę przekonać się do płyty... Będę próbował co jakiś czas. Jeśli miałbym wybrać swój ulubiony utwór to pewnie byłby ten. Nie wiem czy Maleńczuk solo czy z Homo Twist nagrał też Bema pamięci żałobny rapsod. Słyszałem u Owczarka. Taka ciekawostka.
A ta ciekawostka to jest na trzeciej płycie Homo Twistów "Moniti Revan" . Mam gdzies to ... ale szybciej chyba będzie tu: http://rapidshare.com/files/67031294/Hom..._Revan.rar Icon_cool2
Oczywiscie polecam także utwór ; "Arkadiusz" Icon_mrgreen
10.05.2008 12:36 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
p.u.r.h. Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 1 070
Dołączył: Jun 2007
Post: #13
 
Aro napisał(a):Porcelanowe serce robi ogromne wrażenie. Icon_biggrin3 Zajrzałem na zapowiedzi płytowe... i okazuje sie że to co na rapidzie to nie wszystko Icon_wink2 . Wydawnictwo będzie dostępne również w wersji limitowanej, wzbogaconej o trzy covery: "Bridge Of Sighs" Robina Trowera, "Den ständiga resan" Marie Fredriksson (znanej z Roxette) i "Would?" Alice In Chains . Ho ho.....
Faktycznie brzmi ciekawie, zwłaszcza ta Alicja... Icon_wink2
Aro napisał(a):Przypadkowo dowiedziałem sie o kompilacji Ironów, co mnie od razu zaciekawiło . A "Phantom of the opera" jest , jak wspomniałem , w fantastycznej wersji Live. Polecam także HT .
Jak wersja live, to co innego Icon_smile2 Inna sprawa że ja ten numer słabo pamiętam, więc tym bardziej muszę posłuchać Icon_wink2
Aro napisał(a):Własnie do pobrania na chomiku Icon_smile2
Domyślam się Icon_smile2 Ale wygląda na to ze chyba jednak będę zmuszony założyć sobie tam konto... Icon_wink2

[Obrazek: musicbar.php?username=purh50&color=black]
10.05.2008 12:53 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
mrsap Offline
Weteran
*****

Liczba postów: 2 339
Dołączył: Jun 2007
Post: #14
 
Mamy coraz więcej wspólnych utworów. W tej chwili naliczyłem ich aż jedenaście.
Szkoda, że spada już "Thank You For Listening", ale u mnie ma podobną tendencję, więc nie powinienem narzekać. Za to debiutuje nowy kawałek z "Vol II" - ten który najbardziej podobał mi się na początku. Jest obok "Thank you..." najbardziej majestatyczny, ale nie ma w nim tyle emocji, co w "Assurance" Icon_wink2
"M.I.A." wciąż triumfuje na forum... Ciekawe kiedy to się skończy Icon_wink2

Moja lista na Spotify
Archiwum mojej listy
Profil na Last.fm
11.05.2008 10:21 AM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
kajman Online
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 40 636
Dołączył: Jun 2007
Post: #15
 
Można się załamać z nadmiaru sczęścia, bo w czołówce awansują M.I.A., Anesthetize, Goliath, Funeral i Cogito, ale przynajmniej niektóre z awansów powodują spadki Bardzo lubianych przeze mnie piosenek. Dalej też same prawie znakomite utwory.
A do tego jeszcze nowości, z których 4 znam, a dwie (Hurt i Dropkick) bardzo mi się podobają.
11.05.2008 04:59 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
mrsap Offline
Weteran
*****

Liczba postów: 2 339
Dołączył: Jun 2007
Post: #16
 
Aro napisał(a):37 . NN . 01 . LEMA PAMIĘCI KOSMICZNY POGRZEB – Homo Twist
Rozwaliła mnie ta piosenka.

Moja lista na Spotify
Archiwum mojej listy
Profil na Last.fm
11.05.2008 06:07 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Podobne wątki
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  notowanie 57 z dnia 27.12.2008 r. Aro 7 1 598 30.12.2008 11:23 PM
Ostatni post: kajman
  notowanie 56 z dnia 20.12.2008 r. Aro 24 4 416 23.12.2008 10:00 PM
Ostatni post: bear
  notowanie 55 z dnia 13.12.2008 r. Aro 15 2 787 20.12.2008 01:18 PM
Ostatni post: Aro
  notowanie 54 z dnia 06.12.2008 r. Aro 14 2 481 10.12.2008 10:49 AM
Ostatni post: Yacy
  notowanie 53 z dnia 29.11.2008 r. Aro 26 4 246 06.12.2008 09:19 AM
Ostatni post: Aro
  notowanie 52 z dnia 22.11.2008 r. Aro 17 3 267 26.11.2008 09:54 PM
Ostatni post: Aro
  notowanie 51 z dnia 15.11.2008 r. Aro 10 2 235 22.11.2008 01:30 PM
Ostatni post: Gary
  notowanie 50 z dnia 08.11.2008 r. Aro 26 4 298 13.11.2008 11:56 PM
Ostatni post: abd3mz
  notowanie 49 z dnia 01.11.2008 r. Aro 14 2 945 06.11.2008 09:33 PM
Ostatni post: abd3mz
  notowanie 48 z dnia 25.10.2008 r. Aro 23 4 017 29.10.2008 08:21 PM
Ostatni post: Aro

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości