Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Top 100 2012 - ulubione single
Kordian Offline
the only Kordian in this village
*****

Liczba postów: 1 355
Dołączył: Apr 2012
Facebook Last.fm Twitter
Post: #61
RE: Top 100 2012 - ulubione single
(29.12.2012 12:28 PM)michal91d napisał(a):  
Kordian napisał(a):12. Kent - 999
chyba tylko nam i 1981 podobała się nowa płyta Kent
Może ludzie wstydzą się przyznać, że lubią piosenki, których największą zaletą jest to, że dobrze brzmią w radiu. Ja się nie wstydzę.

(29.12.2012 12:45 PM)prz_rulez napisał(a):  
Kordian napisał(a):I pamiętajcie - nawet w najdzikszych momentach możemy dosięgnąć wielkości. Niech to będzie naszym mottem na 2013!
O, to mi się podoba Icon_smile
Dziękuję Icon_smile To jeden z moich ostatnich postów na blogu przed dłuższą przerwą, dlatego starałem się wprowadzić pierwiastek literackości. No i ten tekst mówi o sytuacjach, które się zdarzają.

(29.12.2012 12:45 PM)prz_rulez napisał(a):  
Kordian napisał(a):1. Markus Krunegård - Korallreven & Vintergatan
Na mojej twarzy mimowolnie pojawił się uśmiech Icon_smile
W wolnej chwili mogę spróbować to przetłumaczyć.

Byłbym bardzo wdzięczny szczególnie za pomoc przy tych dwóch dziwnych linijkach w tej drugiej coś było o "chronieniu ludzi" i wyrazach oznaczonych znakami zapytania. Różaną łaźnię już rozszyfrowałem - to siedziba premiera Szwecji (Rosenbaden).

(29.12.2012 03:51 PM)thestranglers napisał(a):  Jestem i ja w Twoim podsumowaniu! Tak czułem że mamy zbliżone gusta ale liczba wspólnych na listach przeszła moje oczekiwania Icon_smile

Miód na me serce! Ale dziwię się, że wątpiłeś, przecież często do siebie zaglądamy - choć ja się trochę inspiruję Tobą via Listoholik, bo macie trochę podobne zestawy.

(29.12.2012 03:51 PM)thestranglers napisał(a):  śmieszyły mnie tylko wpisy ludzi że jest ...za ciemne Icon_biggrin
Podli rasiści Icon_biggrin

(29.12.2012 03:51 PM)thestranglers napisał(a):  
Kordian napisał(a):136. Crystal Castles - Wrath of God
Miło że zaistnieli w zestawieniu.

pewnie niedługo pojawią się w tym "rutynowym".

(29.12.2012 03:51 PM)thestranglers napisał(a):  Chyba nie będę do nich już wracał...
Mnie też zrazili, ale ja nie jestem pamiętliwy.

(29.12.2012 03:51 PM)thestranglers napisał(a):  ja jeszcze jestem przed odsłuchem płytyIcon_redface
Warto - dla mnie petarda!

(29.12.2012 03:51 PM)thestranglers napisał(a):  
Kordian napisał(a):8. Bat For Lashes - All Your Gold
Ależ wysoko u Ciebie.
No miałem taki kaprys Icon_smile Ale dla mnie to jest artystka albumowa - dobra płyta, to i dobra lokata singla. Wiem, że to żadne wytłumaczenie, bo płyta Chromatics mi się podobała, a singiel jest na 100, może dlatego, że słyszałem więcej dobrych singli niż dobrych płyt i te z epek tez trzeba było gdzieś upchnąć.

(29.12.2012 04:57 PM)meni napisał(a):  Napisałbym, że pierwszy raz coś w życiu wygrałem, ale to nie prawda. Icon_razz

A w ogóle przyjmujesz nagrodę, czy wymyślić coś innego Icon_wink? I nie mów, że myślałeś, że Jag ser dig u mnie wygra Icon_wink

(29.12.2012 05:56 PM)dziobaseczek napisał(a):  Jest tu dużo świetnej muzyki w dodatku kapitalnie opisanej.

Z pierwszym się siłą rzeczy zgadzam, z drugim nie Icon_smile Opisy to była wypadkowa sił, chęci i możliwości, ale z końcówki jestem bardzo zadowolony.

(29.12.2012 05:56 PM)dziobaseczek napisał(a):  zaskakująco wysoka pozycja, zwłaszcza, że chyba nie doceniłeś innych piosenek Icon_smile

Doceniłem Stay Gold, ale za późno, nie było go w podsumowaniu 2011 :/ Na szczęście mogę je uwzględnić na All About Music. Podobała mi się też ostatnia piosenka na płycie - 77.

(29.12.2012 05:56 PM)dziobaseczek napisał(a):  Cieszę się, że to nie Jeśka jest na podium Icon_smile
ale jest Icon_wink

(29.12.2012 05:56 PM)dziobaseczek napisał(a):  Bardzo przemyślane i przemodlone zestawienie.

Tak mocno, że w międzyczasie były trzy zmiany Icon_smile i dwie w poczekalni.

(29.12.2012 05:56 PM)dziobaseczek napisał(a):  RT Lista okrzepła i stanowi jedną z najsilniejszych i najoryginalniejszych topów na my_charts.

Aż chce się robić kolejne zestawienie!
30.12.2012 02:05 AM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
prz_rulez Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 20 111
Dołączył: Jun 2007
Post: #62
RE: Top 100 2012 - ulubione single
No zdecydowanie czekam na nowe zestawienie - muszę się w końcu dowiedzieć, gdzie wyląduje Markus Icon_lol
30.12.2012 03:19 AM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
meni Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 1 923
Dołączył: Feb 2011
Last.fm
Post: #63
RE: Top 100 2012 - ulubione single
Kordian napisał(a):A w ogóle przyjmujesz nagrodę, czy wymyślić coś innego Icon_wink?
Tak, teraz już tak. Dobrze wiesz, że moje nastawienie już się zmieniło. Icon_wink
Kordian napisał(a):I nie mów, że myślałeś, że Jag ser dig u mnie wygra Icon_wink
Tzn. mimowolnie byłem przekonany, ze się gdzieś po drodze pojawi. Oczywiście gdy sobie przypomniałem, że lubisz płytę Kent. A skoro nie pojawiło się do miejsca 2... Icon_wink

http://rateyourmusic.com/~meni
30.12.2012 02:27 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Tomekk Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 14 491
Dołączył: Aug 2008
Post: #64
RE: Top 100 2012 - ulubione single
Kordian napisał(a):2. Jessie Ware - Wildest Moments
z czołowki najlepszy utwór Icon_wink

Zwycięzcy nie znam Icon_rolleyes
ale po pierwszym przesłuchaniu brzmi przyzwoicie. Taki pop-rock, ale nietandetny Icon_smile

Kordian napisał(a):9. Lana Del Rey - National Anthem
mogłeś wybrać lepszą Lanę, ale i tak jest nieźle.
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 30.12.2012 02:33 PM przez Tomekk.)
30.12.2012 02:29 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
adik 303
Unregistered

 
Post: #65
RE: Top 100 2012 - ulubione single
Kordian napisał(a):Kolejna wokalistka, która do tego roku szczególnie mnie nie interesowała (Adik, nie bij!).
Tak się zastanawiałem czy się pojawi - w końcu ją wychwalałeś, ale top 10 się nie spodziewałem. I jest to dla mnie tak miła niespodzianka, że jestem w stanie nawet wybaczyć zacytowane zdanie Icon_lol
30.12.2012 02:31 PM
Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Remo Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 3 814
Dołączył: Aug 2010
Last.fm
Post: #66
RE: Top 100 2012 - ulubione single
Zaskoczył mnie zwycięzca. Raz go już gdzieś słyszałem, jest ok. Ale reszta top10 to już raczej formalność. Własnie takie brzmienia kojarzą mi się z Kordianem.
30.12.2012 02:36 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
thestranglers Offline
Moderator
*****

Liczba postów: 31 003
Dołączył: Dec 2014
Post: #67
RE: Top 100 2012 - ulubione single
Kordian napisał(a):śmieszyły mnie tylko wpisy ludzi że jest ...za ciemne
Podli rasiści
Nie no, ci komentujący chyba naprawdę kierowali się tym że faktycznie tak wygląda jakby operatorzy na lampach oszczędzali. To przypomnijmy sobie i tu ten teledysk:

http://www.youtube.com/watch?v=SZoHSce004M

Kordian napisał(a):Ale dziwię się, że wątpiłeś, przecież często do siebie zaglądamy - choć ja się trochę inspiruję Tobą via Listoholik, bo macie trochę podobne zestawy.
A to racja, trzymam z moim ziomalem. No to trzeba by wspólne inspiracje omówić przy bro, i nie myślę tu tylko o pani Cretu Icon_wink

Kordian napisał(a):Warto - dla mnie petarda!
No to dostałem prezent i na gwiazdkę i na sylwestra Icon_smile
30.12.2012 09:20 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Kordian Offline
the only Kordian in this village
*****

Liczba postów: 1 355
Dołączył: Apr 2012
Facebook Last.fm Twitter
Post: #68
RE: Top 100 2012 - ulubione single
(30.12.2012 02:36 PM)Remo napisał(a):  Własnie takie brzmienia kojarzą mi się z Kordianem.

Jeszcze nie zaczął się 2013, ale już wydaje mi się, że za rok będziesz mógł napisać to samo Icon_smile Chociaż wśród grudniowych nowości i w poczekalni jest trochę bardziej tradycyjnych indie gitar, które na pewno nie powiedziały jeszcze ostatniego słowa.

(30.12.2012 09:20 PM)thestranglers napisał(a):  A to racja, trzymam z moim ziomalem. No to trzeba by wspólne inspiracje omówić przy bro, i nie myślę tu tylko o pani Cretu Icon_wink
Icon_biggrin Moja babcia ze strony matki jest z Pabianic, a potem długie lata mieszkała w Witominie, o którym wspominałeś gdzie indziej. Tam poznała dziadka.

(30.12.2012 09:20 PM)thestranglers napisał(a):  No to dostałem prezent i na gwiazdkę i na sylwestra Icon_smile
Płytę czy bilet na polski koncert? Icon_wink

A tak w ogóle to nikt nie zadał trzech ważnych pytań:

1. Dlaczego w poczekalni jest piosenka Chairlift z długim tytułem, która jest zeszłorocznym singlem?

2. Dlaczego Garbage reprezentuje coś, co wbrew temu, co napisałem, nie było nawet promosinglem tylko darmową przynętą?

i najważniejsze, trzecie:

3. Na nogi i grzywkę Sarah McIntosh, gdzie są VAN SHE????? (O The Good Natured też się nikt nie upomniał, ale pewnie dlatego, że nic nie dałem z pierwszej epki - szkoda, szkoda, że to był jeszcze 2011). Na szczęście singlowość Swiss Lips jest dość dyskusyjna, mam nadzieję, że będę mógł ich dać za rok, a nie denne Carolyn. Obiecuje, ze to już była ostatnia korekta.

Jeszcze z kwestii organizacyjnych:

1. Oczywiście tak naprawdę traktuję 3 miejsce Michała jako jeszcze jedno 1 ex aequo, bo szło przecież tylko o niepoprawienie ostatniej odpowiedzi na czas.

2. Postaram się przejrzeć topy wszystkich i napisać chociaż kilka zdań każdemu, ale obawiam się, że to może się przeciągnąć nawet do lutego :?

3. Dzisiaj niestety u mnie tylko domówka na pół gwizdka :/, więc pewnie poświęcę parę chwil na ostateczne ułożenie topu niesinglowego. Mam nadzieję, że jutro wieczorem coś wrzucę.
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 31.12.2012 03:26 PM przez Kordian.)
31.12.2012 02:30 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
dziobaseczek Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 8 094
Dołączył: Nov 2008
Facebook Last.fm
Post: #69
RE: Top 100 2012 - ulubione single
Kordian napisał(a):tak w ogóle to nikt nie zadał trzech ważnych pytań:
no to niniejszym zadajemy Icon_smile
Kordian napisał(a):3. Dzisiaj niestety u mnie tylko domówka na pół gwizdka :/, więc pewnie poświęcę parę chwil na ostateczne ułożenie topu niesinglowego. Mam nadzieję, że jutro wieczorem coś wrzucę.
będziemy bacznie obserwować Icon_smile

http://www.mycharts.pl/forumdisplay.php?fid=111 Icon_wink
31.12.2012 08:52 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
thestranglers Offline
Moderator
*****

Liczba postów: 31 003
Dołączył: Dec 2014
Post: #70
RE: Top 100 2012 - ulubione single
Kordian napisał(a):Płytę czy bilet na polski koncert?
Płytę. Ależ ona brzmi. Miałeś całkowitą rację. Pamiętajcie tylko o niej przy podsumowaniach longplayów! Icon_smile
01.01.2013 01:54 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Podobne wątki
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  Moje ulubione piosenki 2018 roku Kordian 15 10 375 03.01.2019 05:20 PM
Ostatni post: AKT!

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości