Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Programy do tworzenia/obsługi listy przebojów
kolej_grzesiek Offline
głos niesłyszanych, głos niesłuchanych
*****

Liczba postów: 3 472
Dołączył: Feb 2009
Last.fm NK.pl YouTube
Post: #24
RE: Programy do tworzenia/obsługi listy przebojów
W latach 90, tak jak chyba u wszystkich zeszyty. Po reaktywacji w 2005 roku wszystkie notowania póki co jedynie w wersji elektronicznej - na ciągłość w zeszytach nie mam póki co czasu (podobnie w drugą stronę, czyli opracowanie starych notowań przed 1998 w wersji elektronicznej).
Od 2005 roku forma powstawania listy parokrotnie się zmieniała, aż pod koniec 2011 osiągnęła stan obecny. Do tworzenia listy używam OpenOffice Writera (na pakiet MS Office mam póki co alergię - za bardzo napikowany bajerami, które mnie kompletnie nie interesują) oraz XChange Viewera (czytnik plików PDF - moim zdaniem lepszy niż ten od Adobe, który na dodatek długo się ładuje). Powstały w OOW plik konwertuję do formatu PDF, po czym w programie XChange Viewer dokonuję ostatecznej konwersji do pliku graficznego JPEG (w Adobe nie jest to możliwe). Tak opracowaną listę wrzucam najpierw na Wordpressa, a stamtąd wklejam linki w odpowiednich tematach na mycharts.

WORDPRESS
YOUTUBE


낼 함깨 함깨 가야만해
Nine Muses WILD

Helax navždy
24.12.2012 02:14 AM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Wiadomości w tym wątku
RE: Programy do tworzenia/obsługi listy przebojów - michal91d - 23.12.2012, 12:17 PM
RE: Programy do tworzenia/obsługi listy przebojów - michal91d - 23.12.2012, 09:52 PM
RE: Programy do tworzenia/obsługi listy przebojów - kolej_grzesiek - 24.12.2012 02:14 AM

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości