Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Lista DR 1/12/12
Rincewind Niedostępny
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 1 734
Dołączył: Sep 2010
Post: #1
Lista DR 1/12/12
01. Flexin - Masters In France (WAL)
02. Your Love - The Domino State (ENG)
03. Unlike - Vision Talk (SWE)
04. Timeaway - Darkstar (ENG)
05. Museum - Fiction (ENG)
06. In My Head - Picture Book (ENG)
07. After The Fact - Cats On Fire (FIN)
08. Blinded By The Moonlight - Attaque (ENG)
09. Baiya - Delphic (ENG)
10. Trust - Christianoshi (ENG)

11. Humanimal – Fire In The Hamptons (USA)
12. Hypnotic Regression – Girls Names (NIR)
13. Hanoi – Bambinos (AUS)
14. Days Gone By – Beech And Peech (AUS)
15. Black Chandelier – Biffy Clyro (SCO)
16. Sad Eyes – Crystal Castles (USA)
17. Sense Of Self – City Calm Down (AUS)
18. Eat My Light – Divenere (ITA)
19. Told You So – Cub Scouts (AUS)
20. Donna – Randez-Vous (FRA)

21. Jeff Leopard – Gallops (ENG)
22. Triumph – WU LYF (ENG)
23. This Landscape Is Our Escape – Dream Curtain (SWE)
24. Dreaming Legend – Pegase (FRA)
25. Breaking My Bones – From Indian Lakes (USA)
26. Mario’s Flaming Whiskers III – Deerhoof (USA)
27. Scotch – Dead Radio (AUS)
28. Sing Loud – Alpha Rev (USA)
29. The Afterman – Coheed And Cambria (USA)
30. Different Pulses – Asaf Avidian (ISR)

31. Stargazer – Fire In The Hamptons (USA)
32. It’s All Gonna Fall – The Knux (USA)
33. Dark Fruit – Alligator Indian (USA)
34. Silent Machine – Cat Power (USA)
35. Diamonds – Lola Colt (ENG)
36. Automatic Systematic Habit – Garbage (USA)
37. New Life – Handsome Poets (NED)
38. Move To The Mountains – Clock Opera (ENG)
39. Saviour – Secret Company (ENG)
40. Hidden Away – Confield (ITA)

41. Ragnarock – Fairhorns (ENG)
42. Confessor – Black Country Communion (USA)
43. Evil Parade – Barbarella (NED)
44. Fathering/Mothering – Chad Valley feat. Anne Lise Frøkedal (ENG/NOR)
45. Beggar – Colour Coding (AUS)
46. Debbie’s Dirty Harry - Fat Goth (SCO)
47. Moon – Thiago Pethit (BRA)
48. Gutter World – Indigo Vertebrae (ENG)
49. Summer Smoke – Cemeteries (USA)
50. Misfortune Teller – Down (USA)
17.12.2012 12:07 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
prz_rulez Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 20 111
Dołączył: Jun 2007
Post: #2
RE: Lista DR 1/12/12
Bardzo podobają mi się te informacje w nawiasach Icon_smile Choć szkoda mi, że mnogość krajów nie przekłada się na mnogość języków - ale to takie moje zboczenie Icon_wink
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 17.12.2012 04:22 PM przez prz_rulez.)
17.12.2012 04:21 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
thestranglers Offline
Moderator
*****

Liczba postów: 31 127
Dołączył: Dec 2014
Post: #3
RE: Lista DR 1/12/12
Ludzie, Rince wrócił! Icon_smile

Oczywiście nie znam praktycznie nic z Twojego zestawu. Tyle do poznawania a czasu tak mało Icon_neutral

Jeszcze muszę dorzucić swoje trzy grosze:
Rincewind napisał(a):16. Sad Eyes – Crystal Castles (USA)
Crystale są przecież z Toronto Icon_wink
17.12.2012 04:27 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Rincewind Niedostępny
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 1 734
Dołączył: Sep 2010
Post: #4
RE: Lista DR 1/12/12
prz_rulez napisał(a):Choć szkoda mi, że mnogość krajów nie przekłada się na mnogość języków - ale to takie moje zboczenie
A ja im więcej jeżdżę po świecie, tym bardziej wyzbywam się takiego "zboczenia". I chciałbym, żeby znajomość angielskiego, przynajmniej w podstawowym zakresie, była obowiązkiem. Kto chociaż raz próbował zjeść coś wieczorem we Francji, a nie zna języka francuskiego, ten prawdopodobnie przyzna mi rację.
thestranglers napisał(a):Ludzie, Rince wrócił!
Przechodziłem obok, więc postanowiłem wpaść na chwilkę. A tak bardziej na poważnie, to Dziobas mnie molestował, żebym zestawił jakąś listę, a Yacy chciał mnie zamrozić. I nawet wyraziłem już zgodę na hibernację, ale pomyślałem sobie, że jeśli nie zdążą mnie zamrozić zanim przyjdzie odwilż, to się nie dam zamrozić. No i przyszła odwilż, więc skleciłem coś tam naprędce.
thestranglers napisał(a):Oczywiście nie znam praktycznie nic z Twojego zestawu. Tyle do poznawania a czasu tak mało
Skoro tak się sprawa ma, to zachęcam do poznawania. Każda pozycja ma podpięty link do YouTube'a lub Soundclouda. Wystarczy kliknąć i posłuchać, a chyba warto i nie ma się co ociągać, bo za chwilę będzie nowe notowanie, a jak to u mnie zwykle bywa, może wymieść połowę zestawienia.
thestranglers napisał(a):Crystale są przecież z Toronto
Faktycznie. Mógłbym napisać, że celowo to zrobiłem, by sprawdzić, czy ktoś w ogóle czyta, ale niestety nie byłem taki cwany. Moja pomyłka. Z rozpędu przesunąłem ich trochę bardziej na południe.
17.12.2012 05:18 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
dziobaseczek Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 8 100
Dołączył: Nov 2008
Facebook Last.fm
Post: #5
RE: Lista DR 1/12/12
Przykładam się do radości z powrotu Rincewinda na forum. Oczywiście jest tu masa zupełnie anonimowych formacji. Ale sądzę, ze sukcesywnie będziemy sobie dawkować ten zestaw. Na pewno cieszę się z obecności Picture Book, Masters In France (to może być hit), The Domino State (to już jest hit), Cub Scouts (to był hit) i Fiction. Miło widzieć też na 17 mój aktualny numer 1. Sporo osób nie zauważyło powrotu Coheed And Cambria i tuzów stoner rocka - Down. Jest też Deerhoof, choć a razie nie mogę się przekonać do nowych kompozycji. Tak trzymaj!

http://www.mycharts.pl/forumdisplay.php?fid=111 Icon_wink
17.12.2012 05:22 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
prz_rulez Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 20 111
Dołączył: Jun 2007
Post: #6
RE: Lista DR 1/12/12
Rincewind napisał(a):A ja im więcej jeżdżę po świecie, tym bardziej wyzbywam się takiego "zboczenia". I chciałbym, żeby znajomość angielskiego, przynajmniej w podstawowym zakresie, była obowiązkiem. Kto chociaż raz próbował zjeść coś wieczorem we Francji, a nie zna języka francuskiego, ten prawdopodobnie przyzna mi rację.
Angielski jest dla mnie podstawą, więc właściwie już go nie liczę Icon_wink
Rincewind napisał(a):Wystarczy kliknąć i posłuchać, a chyba warto i nie ma się co ociągać, bo za chwilę będzie nowe notowanie, a jak to u mnie zwykle bywa, może wymieść połowę zestawienia.
Mam nadzieję, że nie stanie się to z numerem 36. Icon_cool
17.12.2012 05:31 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Rincewind Niedostępny
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 1 734
Dołączył: Sep 2010
Post: #7
RE: Lista DR 1/12/12
dziobaseczek napisał(a):Przykładam się do radości z powrotu Rincewinda na forum.
Dzięki. W końcu to zrobiłem, bo już tak męczyłeś, że chciałem w końcu mieć chwilę spokoju od tego tematu Icon_wink2
dziobaseczek napisał(a):Oczywiście jest tu masa zupełnie anonimowych formacji.
Traktuję to jako komplement, a najbardziej użyte na samym początku słowo "oczywiście" Icon_smile2
dziobaseczek napisał(a):Ale sądzę, ze sukcesywnie będziemy sobie dawkować ten zestaw.
Hmmm... nie ma co za bardzo zwlekać, bo będzie się tu dużo działo i można coś przegapić.
prz_rulez napisał(a):Na pewno cieszę się z obecności Picture Book, Masters In France (to może być hit), The Domino State (to już jest hit), Cub Scouts (to był hit) i Fiction.
Picture Book ma tu naprawdę fajny kawałek, Masters In France wg zapowiedzi wypuści swój utwór na singlu dopiero w marcu, ale wg mnie warto go poznać już teraz, The Domino State - wiadomo, Cub Scouts jakoś nie porwał mnie w stany wysokie, ale trzyma powyżej średniej, a Fiction ma szansę na jeszcze wyższe pozycje. Polecam też Cats On Fire, Attaque i Fire In The Hamptons.
18.12.2012 02:07 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości