Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
lista not. 1186 (08.12.2012)
thestranglers Offline
Moderator
*****

Liczba postów: 31 194
Dołączył: Dec 2014
Post: #1
lista not. 1186 (08.12.2012)
01.05.04 GRASSCUT pieces
02.03.07 CRYSTAL CASTLES plague
03.08.04 M83 steve mcqueen
04.06.02 GARBAGE automatic systematic habit
05.01.05 PRESETS promises
06.02.07 TWO DOOR CINEMA CLUB sun
07.07.02 GIN GA dancer
08.04.06 PURITY RING belispeak
09.09.06 BASTILLE bad blood
10.10.10 PET SHOP BOYS leaving

11.13.04 NO DOUBT looking hot
12.11.06 BAT FOR LASHES all your gold
13.19.02 SKYE featherlight
14.18.03 ALT-J matilda
15.14.08 ALT-J something good
16.26.02 STEREOPHONICS in a moment
17.12.07 BLOC PARTY kettling
18.15.09 GRIZZLY BEAR yet again
19.23.04 TRUST dressed for space
20.24.03 ELO point of no return

21.NE.01 BLOC PARTY truth
22.NE.01 HURRICANE DEAN flat random noise

23.17.08 HOT CHIP look at where we are
24.16.09 GYPSY AND THE CAT sorry
25.20.12 MUSE madness
26.22.08 HEY do rycerzy do szlachty do mieszczan
27.31.05 BRODKA dancing shoes
28.35.02 FOALS inhaler
29.29.05 KIM NOWAK mokry pies
30.21.20 SMASHING PUMPKINS the celestials

31.NE.01 FUTURE ISLANDS cotton flower
32.28.04 LANA DEL REY ride
33.27.12 JESSIE WARE wildest moments
34.38.02 PLACEBO b3
35.32.03 ELLIE GOULDING anything could happen
36.NE.01 SKUBAS linoskoczek
37.30.11 ARCHIVE hatchet
38.25.07 FLORENCE AND THE MACHINE breaking down
39.NE.01 EVERMORE follow the sun
40.NE.01 JESSIE WARE night light
08.12.2012 05:54 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
dziobaseczek Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 8 100
Dołączył: Nov 2008
Facebook Last.fm
Post: #2
RE: lista not. 1186 (08.12.2012)
thestranglers napisał(a):07.07.02 GIN GA dancer
To ciekawostka, muzyka, jaką bardzo sobie cenię, czyli elektro-dance-puk-pop-indie zaczyna wychodzić pod strzechy. Powoli przekonują się nawet tak hermetyczne media jak Trójka, dając jako piosenkę dnia taką w sumie niezrównoważoną i zawadiacką piosenkę. Duże zaskoczenie in plus. W świetle, że drastycznie na moich oczach psuje się stylistycznie Roxy, to duże wyjście naprzeciw często podróżującemu autem dziobasowi. Jest szansa, że po Reptile Youth będzie to kolejny sukces tego typu stylistyki na forum. Życzę sobie i im tego.
thestranglers napisał(a):31.NE.01 FUTURE ISLANDS cotton flower
choć to nie jest ich ulubiona ich piosena, to ich obecność nie jest dla mnie zaskoczeniem, to absolutna rewelacja muzyczna ostatnich lat w moim przekonaniu i nie chodzi tu tylko i wyłącznie o charyzmę wokalną, o niecodzienne brzmienie, ale o głębię. Nie utoniesz, bo nie ma progresywnego przepychu i nadmuchania, ale nie jest też płytkim stękaniem na hit listy, nie jest też typowym indie wynalazkiem podobnym do setek innych. Wyróżnia się i zasługuje na dużo więcej niż w tej chwili otrzymuje od publiczności.
thestranglers napisał(a):HURRICANE DEAN flat random noise
lubię być zaskakiwany. Nie znalem wcześniej. Pierwsze zetknięcie jest in plus, czy zdobędzie serce, to długa i żmudna droga. Z pewnością będę wracał do tej piosenki.
thestranglers napisał(a):EVERMORE follow the sun
nie może się przebić do mojego topu, nie dlatego, że nie lubię, i nie dlatego że wokalista ma głos idealny (wszak wszedł na listę Michała Icon_wink - już wiem śpiewają łołoło, łołoło ) Bo lubię bardzo, ale faktycznie nie może się przebić. A może faktycznie brakuje milimetrów. To tak jak w skokach, niby skoczył dobrze, timing, wybicie, świetnie nasmarowane narty a ląduje za blisko. Czekam na następny singiel, może powróci blask z Light Surrounding You czy Running.
thestranglers napisał(a):01.05.04 GRASSCUT pieces
Masz ciekawe podium, żadnych oczywistości. Listoholik się ucieszy z pewnością, że GRASSCUT przejęli najwyższy stopień podium. To arcyciekawa formacja, specjaliści od kociej muzyki - brak przebojowych melodii rekompensują niesamowitym klimatem kompozycji, świetnymi zabiegami aranżacyjnymi, genialnie korzystają z dorobku takich formacji jak deus czy Notwist. Bardzo ładnie bawią się dźwiękami. Nie jest to łatwa i oczywista muzyka. Czasem nieco pokręcona. Chwała Ci za to, że się nie boisz takich nieoczywistych rzeczy.
thestranglers napisał(a):05.01.05 PRESETS promises
choć spadek zaliczony, to liczę, że teraz będzie fall, bo mam nadzieję, że nie będziesz się przejmował tym, że nie wyszedł na singlu. Bo jak mi chodzi po łbie to wchodzi i koniec, nie tak jak u marsvolty (męczy się chłop z panic station i nie puszcza na listę, bo to nie singiel) Nie rozumiem.

http://www.mycharts.pl/forumdisplay.php?fid=111 Icon_wink
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 08.12.2012 08:03 PM przez dziobaseczek.)
08.12.2012 08:02 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Listoholik
Unregistered

 
Post: #3
RE: lista not. 1186 (08.12.2012)
thestranglers napisał(a):01.05.04 GRASSCUT pieces

mimo wszystko zaskoczył mnie ten ruch z Twojej strony. liczyłem na nowy numer 1, ale z drugiej strony bałem się, że to się nie stanie, więc wolałem za bardzo na ten temat nie myśleć Icon_smile a tu brawo! kolejny nasz wspólny numer 1 w 2012 roku.

widzę, że wystartowałeś z nowym kawałkiem Bloc Party. pysznie. muszę odświeżyć sobie płytę, bo rok nam się kończy, więc to czas na ponowne przesłuchanie ważnych płyt tego roku.

Yet Again u Ciebie szybuje już w dół, a u mnie wręcz przeciwnie, i przyznam, że zupełnie tego nie rozumiem, bo u mnie już na drugim, a na samym początku ten utwór nie zrobił na mnie zupełnie żądnego wrażenia..

nowy Bat For Lashes - all your gold - też już u mnie jest w podstawowym Top 50, i na bank będzie wędrować w górę, będziemy mieć kolejny wspólny akcent w górnych rejestrach listy.
08.12.2012 08:12 PM
Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
michal91d
Unregistered

 
Post: #4
RE: lista not. 1186 (08.12.2012)
dziobaseczek napisał(a):Czekam na następny singiel, może powróci blask z Light Surrounding You czy Running.
nowym singlem jest Hey My LoveIcon_wink
08.12.2012 08:26 PM
Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Remo Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 3 814
Dołączył: Aug 2010
Last.fm
Post: #5
RE: lista not. 1186 (08.12.2012)
thestranglers napisał(a):07.07.02 GIN GA dancer
A last przyjmuje ich tylko jako Ginga Icon_cry2
thestranglers napisał(a):03.08.04 M83 steve mcqueen
Ja jednak Wait zacznę promować.
thestranglers napisał(a):04.06.02 GARBAGE automatic systematic habit
Safer będzie niezadowolony ;D
thestranglers napisał(a):40.NE.01 JESSIE WARE night light
I jest, ale niżej niż oczekiwałem Icon_wink
08.12.2012 08:44 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Szymek79 Online
Moderator
*****

Liczba postów: 40 768
Dołączył: Sep 2010
Last.fm
Post: #6
RE: lista not. 1186 (08.12.2012)
thestranglers napisał(a):40.NE.01 JESSIE WARE night light
zacznę od końca, bo tam moja ulubiona nowość i dlaczego tak słabo!?Icon_wink

thestranglers napisał(a):36.NE.01 SKUBAS linoskoczek
no ciekawe jak długo u ciebie wytrzymają

thestranglers napisał(a):32.28.04 LANA DEL REY ride
Icon_sad

thestranglers napisał(a):13.19.02 SKYE featherlight
widzę, że Skye zmierza prosto Do Top10 co mnie bardzo cieszy ale u mnie aż na takie sukcesy nie ma co liczyć

[Obrazek: 1522fe537720d3c6gen.jpg]
08.12.2012 11:29 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
saferłel Offline
Paweł
*****

Liczba postów: 21 777
Dołączył: Jun 2007
Post: #7
RE: lista not. 1186 (08.12.2012)
thestranglers napisał(a):GRASSCUT pieces
A jednak Icon_wink Liczyłem na trochę inne rozwiązanie, liczyłem na Crystali, ale....przecież nie ma tragedii.

thestranglers napisał(a):CRYSTAL CASTLES plague
A Crystale na drugim Icon_smile

thestranglers napisał(a):GARBAGE automatic systematic habit
Wcale nie jestem niezadowolony - nigdzie nie napisałem, że nie lubię tej kompozycji. Po prostu nie umieściłbym go w top 70 DLP - to wszystko Icon_smile

thestranglers napisał(a):GIN GA dancer
To jest miła nutka. Podebrałem u Remka, widzę że tutaj też już jest i radzi sobie znakomicie. Brawo.

thestranglers napisał(a):PET SHOP BOYS leaving
Hah, fajnie, że się utrzymali. Teraz będę już jednak wypatrywał nowego singla i nie usatysfakcjonuje mnie powtórka z historii "Being Boring" Icon_wink PSB w każdym razie wciąż są obrońcami konserwatywnej muzyki w hipsterskim top 10 stranglersa Icon_biggrin +

thestranglers napisał(a):BLOC PARTY truth
Nie dziwi mnie ta nowość. Jesteś bardzo na tak względem ostatniej płyty BP i bardzo Cię to emocjonuje, co dzieje się wokół ich wydawnictw. To piękne Icon_smile

thestranglers napisał(a):HURRICANE DEAN flat random noise
O, a to coś do sprawdzenia. Bo nawet nie znam podmiotu wykonawczego.

thestranglers napisał(a):FUTURE ISLANDS cotton flower
Trochę im zajęło dojście na listę, ale lepiej późno niż wcale. Znów + dla Ciebie Icon_smile

thestranglers napisał(a):ELO point of no return
Właśnie powtarzam dyskografię i uzupełniam ewentualne braki. Świetna zabawa Icon_smile

Call it performance, call it art/I call it disaster if the tapes don't start.
08.12.2012 11:37 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
thestranglers Offline
Moderator
*****

Liczba postów: 31 194
Dołączył: Dec 2014
Post: #8
RE: lista not. 1186 (08.12.2012)
dziobaseczek napisał(a):07.07.02 GIN GA dancer
To ciekawostka, muzyka, jaką bardzo sobie cenię, czyli elektro-dance-punk-pop-indie zaczyna wychodzić pod strzechy. Powoli przekonują się nawet tak hermetyczne media jak Trójka, dając jako piosenkę dnia taką w sumie niezrównoważoną i zawadiacką piosenkę. Duże zaskoczenie in plus.
Pewnie i tym razem skończy się na piosence dnia jak to było ostatnio z Walk The Moon. Ach, gdyby tak swego czasu grali Drumsów...
Remo napisał(a):A last przyjmuje ich tylko jako Ginga
Hmm, w teledysku wyraźnie jest oddzielone...Icon_neutral
dziobaseczek napisał(a):31.NE.01 FUTURE ISLANDS cotton flower
choć to nie jest ulubiona ich piosenka, to ich obecność nie jest dla mnie zaskoczeniem, to absolutna rewelacja muzyczna ostatnich lat w moim przekonaniu i nie chodzi tu tylko i wyłącznie o charyzmę wokalną, o niecodzienne brzmienie, ale o głębię. Nie utoniesz, bo nie ma progresywnego przepychu i nadmuchania, ale nie jest też płytkim stękaniem na hit listy, nie jest też typowym indie wynalazkiem podobnym do setek innych.
Ładnie opisałeś tę faktycznie oryginalną ich muzykę. Chciałbym żeby odnieśli u mnie ciut lepszy wynik od "Before The Bridge".
saferłel napisał(a):Trochę im zajęło dojście na listę, ale lepiej późno niż wcale. Znów + dla Ciebie
Widziałem dobre wyniki np. u Kordiana. Wiedziałem że warto prędzej czy później sięgnąć po to.
dziobaseczek napisał(a):HURRICANE DEAN flat random noise
lubię być zaskakiwany. Nie znalem wcześniej. Pierwsze zetknięcie jest in plus, czy zdobędzie serce, to długa i żmudna droga. Z pewnością będę wracał do tej piosenki.
Nic więcej nie wiem o formacji poza tym że są z Niemiec. Najpierw długo merdała moje uszy reklama a teraz nastąpił atak na listę, pamiętam swego czasu że reklamowe Frameless zaszło dość wysoko.
dziobaseczek napisał(a):EVERMORE follow the sun
nie może się przebić do mojego topu, nie dlatego, że nie lubię
Powiem tak, trochę może brak większej ikry temu utworowi i tylko tyle co mogę mu zarzucić. A może aż tyle?
dziobaseczek napisał(a):01.05.04 GRASSCUT pieces
Masz ciekawe podium, żadnych oczywistości. Listoholik się ucieszy z pewnością, że GRASSCUT przejęli najwyższy stopień podium. To arcyciekawa formacja, specjaliści od kociej muzyki - brak przebojowych melodii rekompensują niesamowitym klimatem kompozycji, świetnymi zabiegami aranżacyjnymi
Dzięki Icon_wink typowa hipsterka, więc głęboko szukać nie musiałem. Utwór w tym tygodniu wykonał kolejny atak na moje zwoje mózgowe, tym razem z powodzeniem.
dziobaseczek napisał(a):05.01.05 PRESETS promises
choć spadek zaliczony, to liczę, że teraz będzie Fall, bo mam nadzieję, że nie będziesz się przejmował tym, że nie wyszedł na singlu

A właśnie że wyszedł i czeka w nowym roku na moje promo Icon_smile
Listoholik napisał(a):kolejny nasz wspólny numer 1 w 2012 roku.
Yet Again u Ciebie szybuje już w dół, a u mnie wręcz przeciwnie, i przyznam, że zupełnie tego nie rozumiem, bo u mnie już na drugim, a na samym początku ten utwór nie zrobił na mnie zupełnie żądnego wrażenia
Więc może jeszcze Grizzly dołączą do zacnego grona? Icon_wink
Listoholik napisał(a):widzę, że wystartowałeś z nowym kawałkiem Bloc Party. pysznie. muszę odświeżyć sobie płytę, bo rok nam się kończy, więc to czas na ponowne przesłuchanie ważnych płyt tego roku.
saferłel napisał(a):Nie dziwi mnie ta nowość. Jesteś bardzo na tak względem ostatniej płyty BP i bardzo Cię to emocjonuje, co dzieje się wokół ich wydawnictw. To piękne
Dzięki! No tak, co tu będę ukrywać, sentyment do "Silent Alarm" wciąż we mnie tkwi a za sprawą nowego LP tak trochę jakby czas wrócił się do 2005 roku.
Listoholik napisał(a):nowy Bat For Lashes - all your gold - też już u mnie jest w podstawowym Top 50, i na bank będzie wędrować w górę, będziemy mieć kolejny wspólny akcent w górnych rejestrach listy
Tylko musiałbyś się pośpieszyć bo tegotygodniowy spadek przypadkowy raczej nie jest...
Remo napisał(a):03.08.04 M83 steve mcqueen
Ja jednak Wait zacznę promować.
Przyjdzie czas na Wait ale szczyt możliwości przeżywają u mnie za sprawą tego nagrania więc myślę póki co o teraźniejszości. W sieci numer pojawił się z obrazkiem z "Między słowami" więc realnie mogą wyjść na samodzielne płytowe prowadzenie ("Midnight City" - 5. pozycja, "Reunion" - 3. pozycja).
Remo napisał(a):40.NE.01 JESSIE WARE night light
I jest, ale niżej niż oczekiwałem
Szymek79 napisał(a):zacznę od końca, bo tam moja ulubiona nowość i dlaczego tak słabo!?
Rozczarowuje mnie póki co ta kompozycja. Czyli po nowości na pierwszym przyszła na ostatnim miejscu, łaska pańska na pstrym koniu jeździ.
Szymek79 napisał(a):36.NE.01 SKUBAS linoskoczek
no ciekawe jak długo u ciebie wytrzymają
Po dwumiesięcznym graniu (!) wreszcie jest i pokazuje charakter.
Szymek79 napisał(a):13.19.02 SKYE featherlight
widzę, że Skye zmierza prosto Do Top10 co mnie bardzo cieszy ale u mnie aż na takie sukcesy nie ma co liczyć
Ja tam słyszę w tym nagraniu nutę klasyki popu lat zerowych, właśnie coś takiego powinno zostać orężem wszelkich komercyjnych stacji w naszym kraju.
saferłel napisał(a):CRYSTAL CASTLES plague
A Crystale na drugim
Jest dobrze, póki co są jak wino.
saferłel napisał(a):PET SHOP BOYS leaving
Hah, fajnie, że się utrzymali. Teraz będę już jednak wypatrywał nowego singla i nie usatysfakcjonuje mnie powtórka z historii "Being Boring". PSB w każdym razie wciąż są obrońcami konserwatywnej muzyki w hipsterskim top 10 stranglersa
Hehe, mało kto zagląda chyba do Biografii Artystów to wstydu takiego nie ma, ale np. "So hard" natenczas doceniłem. A nowy numerek to już po nowym roku, ok? Icon_wink
saferłel napisał(a):ELO point of no return
Właśnie powtarzam dyskografię i uzupełniam ewentualne braki. Świetna zabawa
Mam jedynie "Time" na półce, swego czasu strasznie mnie ta muzyka kręciła. Teraz nie ukrywam że płyta kurzy się.
09.12.2012 01:40 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Szymek79 Online
Moderator
*****

Liczba postów: 40 768
Dołączył: Sep 2010
Last.fm
Post: #9
RE: lista not. 1186 (08.12.2012)
thestranglers napisał(a):Ja tam słyszę w tym nagraniu nutę klasyki popu lat zerowych, właśnie coś takiego powinno zostać orężem wszelkich komercyjnych stacji w naszym kraju.
jestem jak najbardziej za ale to tylko nasze pobożne życzenia.

thestranglers napisał(a):Czyli po nowości na pierwszym przyszła na ostatnim miejscu, łaska pańska na pstrym koniu jeździ.
strasznie pstrym.Icon_lol

[Obrazek: 1522fe537720d3c6gen.jpg]
09.12.2012 01:48 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
saferłel Offline
Paweł
*****

Liczba postów: 21 777
Dołączył: Jun 2007
Post: #10
RE: lista not. 1186 (08.12.2012)
thestranglers napisał(a):"Silent Alarm" wciąż we mnie tkwi a za sprawą nowego LP tak trochę jakby czas wrócił się do 2005 roku.
No tak, takie albumy zostają w pamięci przez lata i wpływają też na postrzeganie danego zespołu już niemal do końca ich kariery Icon_smile

thestranglers napisał(a):A nowy numerek to już po nowym roku, ok?
Może być ;]

thestranglers napisał(a):Mam jedynie "Time" na półce, swego czasu strasznie mnie ta muzyka kręciła. Teraz nie ukrywam że płyta kurzy się.
U mnie plików mp3 na szczęście ta przypadłość nie dotyczy Icon_wink

Call it performance, call it art/I call it disaster if the tapes don't start.
09.12.2012 01:51 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
thestranglers Offline
Moderator
*****

Liczba postów: 31 194
Dołączył: Dec 2014
Post: #11
RE: lista not. 1186 (08.12.2012)
Mam małą przedświąteczną niespodziankę dla wszystkich tu zaglądających. Otóż w jutrzejszym notowaniu najwyższa nowość będzie na 1. miejscu! To coś zaległego sprzed kilku dobrych miesięcy. I związana z tym wydarzeniem zagadka - cóż to takiego? Icon_wink

Ps. Podpowiem że to nie jest singielIcon_exclaim
14.12.2012 03:34 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
saferłel Offline
Paweł
*****

Liczba postów: 21 777
Dołączył: Jun 2007
Post: #12
RE: lista not. 1186 (08.12.2012)
Nie dość, że numer 1, to jeszcz niesingiel? Ja bym wolał takie elastyczne zasady na co dzień, nie od święta Icon_wink

Call it performance, call it art/I call it disaster if the tapes don't start.
14.12.2012 04:00 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
michal91d
Unregistered

 
Post: #13
RE: lista not. 1186 (08.12.2012)
thestranglers napisał(a):I związana z tym wydarzeniem zagadka - cóż to takiego? Icon_wink
gdybyś był na koncercie Selah Sue to stawiałbym na jakiś jej utwór, ale tak to nie mam pojęciaIcon_lol
14.12.2012 04:23 PM
Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
saferłel Offline
Paweł
*****

Liczba postów: 21 777
Dołączył: Jun 2007
Post: #14
RE: lista not. 1186 (08.12.2012)
Ja stawiam na Garbage - The One.

Call it performance, call it art/I call it disaster if the tapes don't start.
14.12.2012 04:28 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Dobromiera Offline
głośna mniejszość
*****

Liczba postów: 7 076
Dołączył: Jun 2011
Bebo Facebook Flickr Last.fm LinkedIn MySpace
NK.pl Twitter YouTube
Post: #15
RE: lista not. 1186 (08.12.2012)
Bez kitu, The One będzie. Icon_wink Bo cóż innego. W sumie sam zastanowię się nad wpuszczeniem tego.

Prace nad nową Muzyczną Galaktyką trwają. Żegnaj phorum.pl, witaj niezależności!

https://rateyourmusic.com/~Szysza32
14.12.2012 04:43 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
thestranglers Offline
Moderator
*****

Liczba postów: 31 194
Dołączył: Dec 2014
Post: #16
RE: lista not. 1186 (08.12.2012)
Nie za dużo byłoby tego Garbage w Top 10? Icon_wink

saferłel napisał(a):Ja bym wolał takie elastyczne zasady na co dzień, nie od święta
Zastanawiam się poważnie nad olaniem wcześniejszych zasad, zwłaszcza w stosunku do polskich utworów. Gdy widzę ile cudownych krajowych nagrań przechodzi niezauważonych to żal Panie dzieju, oj żal.
14.12.2012 08:46 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
thestranglers Offline
Moderator
*****

Liczba postów: 31 194
Dołączył: Dec 2014
Post: #17
RE: lista not. 1186 (08.12.2012)
W ogóle jakaś choroba zżera polskie media skoro takie projekty jak Popkultura, Soniamiki, Tres B, Pablopavo i Ludziki, Loco Star czy Miss God pozostają wciąż niszowe. Oto moje postanowienie na nowy rok: więcej polskiej alternatywy!
14.12.2012 09:14 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
prz_rulez Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 20 111
Dołączył: Jun 2007
Post: #18
RE: lista not. 1186 (08.12.2012)
saferłel napisał(a):Ja bym wolał takie elastyczne zasady na co dzień, nie od święta Icon_wink
Odezwał się ten, co ma niewiarygodnie elastyczne zasady Icon_wink
A w ogóle to gratuluję ilości komentarzy, stranglersowa zdaje się stawać najważniejszą listą na forum!
14.12.2012 10:55 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
saferłel Offline
Paweł
*****

Liczba postów: 21 777
Dołączył: Jun 2007
Post: #19
RE: lista not. 1186 (08.12.2012)
prz_rulez napisał(a):Odezwał się ten, co ma niewiarygodnie elastyczne zasady Icon_wink
Nic o nich nie wiesz....

Call it performance, call it art/I call it disaster if the tapes don't start.
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 14.12.2012 11:30 PM przez saferłel.)
14.12.2012 11:24 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
prz_rulez Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 20 111
Dołączył: Jun 2007
Post: #20
RE: lista not. 1186 (08.12.2012)
saferłel napisał(a):Nic o nich nie wiesz....
Jeśli nas nie okłamujesz, to jednak coś wiem.
15.12.2012 02:55 AM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości