Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
notowanie 36 05.12. 2012
Kordian Offline
the only Kordian in this village
*****

Liczba postów: 1 355
Dołączył: Apr 2012
Facebook Last.fm Twitter
Post: #1
notowanie 36 05.12. 2012
Jedno z tych notowań z cyklu "mam tyle dobrych piosenek w czołówce, że nie wiem, co z nimi zrobić", dlatego góra dość statyczna. Na pocieszenie 6 nowości - większości albo długo trochę brakowało (Holy Ghost!, Tiger Love, Cut Ribbons) albo po prostu o nich zapominałem (Pickups). Dlatego Stereophonics tak nisko - podoba mi się ta piosenka, ale nie musi nadrabiać straconego czasu Icon_smile

01 02 14 01 Kitten - Cut It Out
02 03 12 02 Strange Talk - Cast Away
03 04 11 03 Arcade High - Blacktop Rendezvous
04 06 9 04 The Presets - Promises
05 05 10 05 Churches - The Mother We Share
06 09 9 06 Passion Pit - Love Is Greed
07 08 9 07 Yeasayer - Reagan's Skeleton
08 10 8 08 Sky Ferreira - Everything Is Embarassing
09 01 6 01 Bon Iver - Beth/Rest
10 13 8 10 Steed Lord - Hear Me Now

11 11 6 11 Brodka - Dancing Shoes (Kamp! Remix)
12 14 7 12 Spector - Celestine
13 16 6 13 Swiss Lips - In the Water
14 17 9 14 Kids of 88 feat. Alisa Xayalith - Tucan
15 15 6 15 Gold Fields - Dark Again
16 19 7 16 Kamp! - Sulk
17 07 15 01 Wild Nothing - Paradise
18 20 4 18 Chad Valley - Now That I'm Real (How Does It Feel?)
19 21 8 19 St. Lucia - We Got It Wrong
20 22 3 20 Pet Shop Boys - A Certain "Je ne sais quoi"

21 23 5 21 How to Dress Well - Talking to You
22 26 5 22 Bat for Lashes - All Your Gold
23 27 2 23 Trust - Dressed for Space
24 12 12 01 Pet Shop Boys - Leaving
25 30 3 25 Kindness - It's Alright
26 29 4 26 Metric - Breathing Underwater
27 31 5 27 Future Unlimited - Lightweight Eyes
28 33 4 28 Fenech-Soler - All I Know
29 32 5 29 Lana Del Rey - Velvet Crowbar
30 18 14 06 Muse - Madness

31 45 7 31 Solange - Losing You
32 36 2 32 Chew Lips - Hurricane
33 37 5 33 Sabina Jeszka - To mój czas
34 25 7 25 Team Ghost - Dead Film Star
35 35 3 35 Model Jet Pilot - Boy in a Bubble
36 38 4 36 Geographer - Lover's Game
37 N 1 37 Tiger Love - Summer Rain (znowu jestem do tyłu z Twoją listą, safer, ale postaram się coś z tym zrobić...)
38 41 2 38 Diamond Rings - I'm Just Me
39 N 1 39 Silversun Pickups - The Pit (Neck of the Woods)
40 46 2 40 Slowdance - Boyfriend

41 28 12 08 Jessie Ware - Night Light
42 N 1 42 Cut Ribbons - Damascus
43 44 2 43 Paradise - Endless Wave
44 N 1 44 Holy Ghost! - It Gets Dark
45 40 3 40 Delta Goodrem - Dancing with a Broken Heart
46 24 8 24 We Are Pirates - When She Goes Away
47 N 1 47 Stereophonics - In a Moment
48 N 1 48 The Raveonettes - Curse the Night

49 34 10 21 Ask For Joy - Summer Getaway
50 39 10 24 The View - The Clock

Dziękujemy
Marillion - Sounds That Can't Be Made
Saint Lou Lou - Maybe You
Disco Ensemble - Second Soul
iamamiwhoami - Goods
Chairlift - I Belong in Your Arms
Swiss Lips - Grow
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 10.12.2012 06:34 PM przez Kordian.)
05.12.2012 07:25 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
saferłel Offline
Paweł
*****

Liczba postów: 21 777
Dołączył: Jun 2007
Post: #2
RE: notowanie 36 05.12. 2012
Kordian napisał(a):Edytuj ten post Usuń ten post Cytowanie selektywne
No tak, typowa zmiana ról na liście RTL Icon_wink

Kordian napisał(a):Jedno z tych notowań z cyklu "mam tyle dobrych piosenek w czołówce, że nie wiem, co z nimi zrobić"
O tak, to widać. Nie mam czego skomentować z tej czołówki, bo o wszystkim już coś pewnie pisałem, a dzisiaj nawet - oprócz tego Bon Ivera - niewiele rzeczy wykonuje jakieś ruchy w jedną czy w drugą stronę Icon_wink

Kordian napisał(a):Wild Nothing - Paradise
To jest ruch, fakt. Szkoda, że dotyczy jednej z moich ulubionych piosenek Icon_razz2

Kordian napisał(a):Pet Shop Boys - Leaving
To jest ruch tego samego kalibru. Wrzucaj lepiej "Memory", bo nie będzie top 10 forumowej bez Twojej pomocy Icon_lol

Kordian napisał(a):Tiger Love - Summer Rain
No cóż, sam nie pomagam zbytnio w byciu do przodu, bo jakoś nie mam natury polecenia wszędzie i każdemu kawałków, a chomik stoi pusty Icon_wink

Kordian napisał(a):The Raveonettes - Curse the Night
Tu jesteś przede mną, bo ja nie znam jeszcze nic z albumu oprócz pierwszego singla.

Kordian napisał(a):Geographer - Lover's Game
Niezłą nutę znalazłeś. Szkoda, że taka leciwa już.

Kordian napisał(a):Cut Ribbons - Damascus
O, jawnie rockowa nowość Icon_smile W sumie w stylu dziobasa. Gdyby było odrobinę mocniejsze, to byłoby w stylu moich Joy Formidable Icon_wink

Kordian napisał(a):Metric - Breathing Underwater
Miałem od nich sięgnąć po jakiś nowy singiel, ale coś mi nie idzie. Do końca roku muszę przesłuchać album, bo będzie kiepsko z Metric na mojej liście Icon_cry2 (w sensie posłuchać kolejny raz, żeby coś dobrać).

Call it performance, call it art/I call it disaster if the tapes don't start.
05.12.2012 10:10 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Kordian Offline
the only Kordian in this village
*****

Liczba postów: 1 355
Dołączył: Apr 2012
Facebook Last.fm Twitter
Post: #3
RE: notowanie 36 05.12. 2012
(05.12.2012 10:10 PM)saferłel napisał(a):  To jest ruch tego samego kalibru. Wrzucaj lepiej "Memory", bo nie będzie top 10 forumowej bez Twojej pomocy Icon_lol
Jest dopiero środa, ale wydaje mi się, że za tydzień obydwaj Straszni Bracia z Mogilskiej będą zadowoleni Icon_smile (dlaczego prz - napisałem pod poprzednim notowaniem)

(05.12.2012 10:10 PM)saferłel napisał(a):  No cóż, sam nie pomagam zbytnio w byciu do przodu, bo jakoś nie mam natury polecenia wszędzie i każdemu kawałków, a chomik stoi pusty Icon_wink
Słuchałem już piosenek z Twojego Top 15 - bardzo jesienne granie, a jak wiadomo u mnie na liście cztery pory roku to: rozgrzewka przed karnawałem (aktualna), karnawał, rozgrzewka przed letnią imprezą i letnia impreza Icon_smile Ewentualnie piąta - wspomnienia z letnich imprez.

(05.12.2012 10:10 PM)saferłel napisał(a):  
Kordian napisał(a):Geographer - Lover's Game
Niezłą nutę znalazłeś. Szkoda, że taka leciwa już.
To nie ja, to Dziobas! (wrzucił to bardzo niedawno) A zespół znam z nieistniejącego już bloga mademyear (ile on istniał, 5 miesięcy?)

(05.12.2012 10:10 PM)saferłel napisał(a):  
Kordian napisał(a):Cut Ribbons - Damascus
O, jawnie rockowa nowość Icon_smile

Nie wiem, czy było u Dziobasa, ale było u paru czeskich Dziobasów Icon_smile (może jeszcze jest?) Fajna kapelka.

(05.12.2012 10:10 PM)saferłel napisał(a):  Do końca roku muszę przesłuchać album, bo będzie kiepsko z Metric na mojej liście Icon_cry2 (w sensie posłuchać kolejny raz, żeby coś dobrać).

Pewnie coś znajdziesz, mi się go całkiem fajnie słuchało, chociaż głównie dlatego, że trafiła im się fajna wokalistka.
05.12.2012 10:25 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
saferłel Offline
Paweł
*****

Liczba postów: 21 777
Dołączył: Jun 2007
Post: #4
RE: notowanie 36 05.12. 2012
Kordian napisał(a):Jest dopiero środa, ale wydaje mi się, że za tydzień obydwaj Straszni Bracia z Mogilskiej będą zadowoleni
Straszni Bracia? WTF?Icon_eekIcon_lolIcon_wink

Kordian napisał(a):Słuchałem już piosenek z Twojego Top 15 - bardzo jesienne granie, a jak wiadomo u mnie na liście cztery pory roku to: rozgrzewka przed karnawałem (aktualna), karnawał, rozgrzewka przed letnią imprezą i letnia impreza Icon_smile Ewentualnie piąta - wspomnienia z letnich imprez.
Hehehehe. U mnie jesienne granie jest drugim ulubionym graniem po hmmm marcowo-kwietniowo-majowym boomie na rynku nowości Icon_wink Ale generalnie to zmienia się sinusoidalnie. Raz jest wolniej, jak szybciej Icon_smile

Call it performance, call it art/I call it disaster if the tapes don't start.
05.12.2012 10:30 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Kordian Offline
the only Kordian in this village
*****

Liczba postów: 1 355
Dołączył: Apr 2012
Facebook Last.fm Twitter
Post: #5
RE: notowanie 36 05.12. 2012
(05.12.2012 10:30 PM)saferłel napisał(a):  
Kordian napisał(a):Jest dopiero środa, ale wydaje mi się, że za tydzień obydwaj Straszni Bracia z Mogilskiej będą zadowoleni
Straszni Bracia? WTF?Icon_eekIcon_lolIcon_wink

No przecież nie Straszne Bliźniaki, jak ORP "Dzik" i "Sokół", aż tak nie jesteście podobni Icon_smile

(05.12.2012 10:30 PM)saferłel napisał(a):  U mnie jesienne granie jest drugim ulubionym graniem po hmmm marcowo-kwietniowo-majowym boomie na rynku nowości Icon_wink
No właśnie - chyba dopiero w tym roku zauważyłem, że to durny mit, że najbardziej oczekiwane nowości wychodzą jesienią, raczej przereklamowane gnioty Icon_razz2

U mnie na liście, jak w rasowej telenoweli, imprezę przerywają Dramatyczne Momenty - wtedy przebijają się jakieś mroczniejsze gitary albo popłuczyny po Meat Loafie Icon_smile
05.12.2012 10:49 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
saferłel Offline
Paweł
*****

Liczba postów: 21 777
Dołączył: Jun 2007
Post: #6
RE: notowanie 36 05.12. 2012
Kordian napisał(a):No właśnie - chyba dopiero w tym roku zauważyłem, że to durny mit, że najbardziej oczekiwane nowości wychodzą jesienią, raczej przereklamowane gnioty Icon_razz2
Ale to generalnie prawda. Po prostu w tym roku wyjątkowo jesień była/jest nieco słabsza niż zwykle.

Kordian napisał(a):No przecież nie Straszne Bliźniaki, jak ORP "Dzik" i "Sokół", aż tak nie jesteście podobni Icon_smile
Hihi, masz pomysły Icon_wink Ale chyba nie myślisz, że jesteśmy braćmi tak naprawdę? Mam nadzieję....Icon_lol

Call it performance, call it art/I call it disaster if the tapes don't start.
05.12.2012 10:51 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Kordian Offline
the only Kordian in this village
*****

Liczba postów: 1 355
Dołączył: Apr 2012
Facebook Last.fm Twitter
Post: #7
RE: notowanie 36 05.12. 2012
Nie, ale to musiałby być czad mieć takiego brat jak któryś z was Icon_smile Niestety nie mam nawet siostry...

Dygresja: czytam top adika i z jednej strony myślę, że dla takich komentarzy jak Twoje warto robić takie topy Icon_smile, z drugiej - podchodzisz do nich poważnie i to by mnie trochę krępowało Icon_wink Kiedy tylko znajdę trochę czasu, ruszę z obiecaną kiedyś u Dziobasa chronologiczną serią "muzyka w moim życiu" (zasięg - gdzieś od 3 roku życia do teraz). Jestem ciekawy, czy to wypali Icon_wink Powinno zainteresować thestranglers, choćby dlatego, że będą tam...The Stranglers Icon_smile
05.12.2012 11:42 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
saferłel Offline
Paweł
*****

Liczba postów: 21 777
Dołączył: Jun 2007
Post: #8
RE: notowanie 36 05.12. 2012
Kordian napisał(a):myślę, że dla takich komentarzy jak Twoje warto robić takie topy
Dobra muzyka tak na mnie działa, inspiruje. Cieszę się, że są osoby takie jak adik, które mimo młodego wieku tyle już słyszały i muzyka, którą lubią jest mi bliska. To naprawdę przyjemne uczucie. Topy są poza tym też w dużej mierze dla innych. Sam doskonale wiem co lubię i nie muszę tego publikować. Adikowi należą się więc podziękowania za ten piękny topik, a ja nie mogę przejść obok niego obojętnie Icon_smile Z Twoim zestawieniem na pewno byłoby podobnie. I nie bój się ''podchodzenia na poważnie". Piszę to co myślę. Mam zawsze nadzieję, że zostanie to odebrane bez doszukiwania się drugiego dna. Wiem też, że nawet mniej przychylne opinie nie są w stanie zburzyć dobrej atmosfery. Raz na dziesięć kawałków trafi się coś słabszego...co z tego, jeśli reszta jest tak fajna? Nie ma dwóch takich samych osób, zawsze coś nas poróżni, lecz ile łączy! Ja może i brzmię poważnie, bo muzyka jest dla mnie bardzo poważną sprawą Icon_wink Nie wynika jednak z tego, że nie jest jednocześnie zabawą Icon_wink Po wizycie w Krakowie chyba się chociaż trochę przekonałeś, że kilku z nas to pozytywnie zwariowani (przynajmniej w jakimś fragmencie swojego życia) ludzie. Ja naprawdę nie gryzę!

Call it performance, call it art/I call it disaster if the tapes don't start.
06.12.2012 12:44 AM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Kordian Offline
the only Kordian in this village
*****

Liczba postów: 1 355
Dołączył: Apr 2012
Facebook Last.fm Twitter
Post: #9
RE: notowanie 36 05.12. 2012
W Krakowie było świetnie !! A już czuję, jak świetnie będzie w Katowicach... Nie napiszę już nic o topie Adika, bo powinienem o tym pisać w odpowiednim temacie Icon_smile, ale bardzo się cieszę, że powstał, bo dużo się o nim dowiedziałem w ten sposób, czego bym pewnie się nie dowiedział w inny. Niestety trochę się te topy nawarstwiły, za polskim aaktta jeszcze nadążałem, bo traktowałem go edukacyjnie, więc miałem motywację, u michala już było ciężko, a teraz nawet nie próbuję za innymi (chociaż mam nadzieję, kiedyś solidnie skomentować Historię teledysków, bo pojawiło się w niej wyjątkowo dużo bliskich mi numerów), tym bardziej, że o niektórych piosenkach trudno mi jest na dzień dzisiejszy powiedzieć coś poza "też lubię". Kiedy odkrywałem te piosenki w latach studenckich, byłoby mi łatwiej napisać coś "od serca". Wiem, że to brzmi obsesyjnie, ale przez 5-6 lat byłem moderatorem i postawiliśmy sobie na forum wydumany cel walki z nic nie wnoszącymi postami, co oczywiście na nic się nie zdało i wyglądało tylko na odruchową dyskryminację młodszych userów Icon_razz2 (często zresztą starszych ode mnie)

Takie tematy to fajna gra z komentującymi - "jak oni to odbiorą"... Tym bardziej, że u mnie nie będzie limitu liczby piosenek, będę wrzucał ich tyle, ile mi się spodoba, byleby nie wracać się czasowo. Nie wiem, czy zacznę w grudniu, ale może się uda.
06.12.2012 01:08 AM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
dziobaseczek Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 8 095
Dołączył: Nov 2008
Facebook Last.fm
Post: #10
RE: notowanie 36 05.12. 2012
Dziś nie mam czasu na wyrafinowane komentarze dlatego skomentuję RT listę Icon_smile I tak się spotykamy często, więc superlatywy przesyłam na bieżąco Icon_smile
saferłel napisał(a):
Kordian napisał(a):09 01 6 01 Bon Iver - Beth/Rest
Czyżby mały przesyt?
Kordian napisał(a):37 N 1 37 Tiger Love - Summer Rain
dziwię się, że to jeszcze sie nie doczłapało do mojego topu, troche głupio mi, bo to fajny surfpopowy kawałek, który i u mnie będzie teraz ostro promowany.
Kordian napisał(a):48 N 1 48 The Raveonettes - Curse the Night
będę równiez sięgał po ten utwór, Niezłą nutę znalazłeś. Szkoda, że taka leciwa już.
to świeży singiel w październiku wyszedł.
Kordian napisał(a):ale było u paru czeskich Dziobasów
aż mi się chce to powiedzieć Pavlowi Icon_smile
saferłel napisał(a):Ale chyba nie myślisz, że jesteśmy braćmi tak naprawdę? Mam nadzieję...
nawet jeśli nimi jesteście, to jeden urodził się na Ziemii a drugi na planecie Kepler-22b Icon_smile
Kordian napisał(a):42 N 1 42 Cut Ribbons - Damascus
bardzo sympatyczna piosenka, oczywiście nei odkrywa nowych lądów ale się przyjemnie jej słucha.

http://www.mycharts.pl/forumdisplay.php?fid=111 Icon_wink
06.12.2012 07:05 AM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
prz_rulez Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 20 111
Dołączył: Jun 2007
Post: #11
RE: notowanie 36 05.12. 2012
saferłel napisał(a):Ja może i brzmię poważnie, bo muzyka jest dla mnie bardzo poważną sprawą Icon_wink
Czasem aż za bardzo. Normalnie sprawa życia i śmierci Icon_cool
Kordian napisał(a):Nie, ale to musiałby być czad mieć takiego brat jak któryś z was Icon_smile
Konradzie, chyba nie wiesz, co mówisz! Naprawdę chciałbyś mieć brata, który ciągle mówi Ci, że słuchasz marnego dicha?!
saferłel napisał(a):Ja naprawdę nie gryzę!
Tylko połykasz w całości.
dziobaseczek napisał(a):a drugi na planecie Kepler-22b Icon_smile
Oczywiście mowa o Safrze. Wszystko staje się jasne - już wiem, dlaczego tak lubuje się w oglądaniu... czegoś (ja nie zdradzę, ale może sam się przyzna Icon_cool )
06.12.2012 09:05 AM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
thestranglers Offline
Moderator
*****

Liczba postów: 31 004
Dołączył: Dec 2014
Post: #12
RE: notowanie 36 05.12. 2012
Kordian napisał(a):Kiedy tylko znajdę trochę czasu, ruszę z obiecaną kiedyś u Dziobasa chronologiczną serią "muzyka w moim życiu" (zasięg - gdzieś od 3 roku życia do teraz).
Rozumiem że to będzie lista utworów?
Kordian napisał(a):Powinno zainteresować thestranglers, choćby dlatego, że będą tam...The Stranglers
Kolejna lista wszech czasów z dusicielami. Mordka mi się cieszy, bo z ulubioną grupą jest tak że kocha się ją za wszystko Icon_biggrin
Kordian napisał(a):u mnie nie będzie limitu liczby piosenek, będę wrzucał ich tyle, ile mi się spodoba, byleby nie wracać się czasowo
Też się zastanawiam poważnie nad listą płyt i też nie bardzo umiem ustawić je hierarchicznie, może lepiej chronologicznie i nazwać je SWATem czyli Subiektywnym Wyborem Albumów Thestranglersa? I niech będzie to 100 moich ulubionych płyt na 25 lat świadomego słuchania muzyki, jubileuszu który niedługo nadejdzie... Przejdzie to na Forum? Icon_wink
Kordian napisał(a):mam nadzieję, kiedyś solidnie skomentować Historię teledysków, bo pojawiło się w niej wyjątkowo dużo bliskich mi numerów
Po setce wybitnych teledysków chyba zrobię sobie przerwę na rzecz SWATu, a Ty zdążysz pokomentować, przygotuję kolejne 50 rozdziałów i może ruszy się kiedyś z drugim tomem Historii Teledysków.
06.12.2012 04:59 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
prz_rulez Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 20 111
Dołączył: Jun 2007
Post: #13
RE: notowanie 36 05.12. 2012
Jeszcze takie post scriptum:
Kordianie, mam nadzieję, że nie masz nic przeciwko zapożyczeniu przeze mnie bratniej nomenklatury? Icon_wink
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 07.12.2012 03:50 PM przez prz_rulez.)
07.12.2012 03:50 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Kordian Offline
the only Kordian in this village
*****

Liczba postów: 1 355
Dołączył: Apr 2012
Facebook Last.fm Twitter
Post: #14
RE: notowanie 36 05.12. 2012
(06.12.2012 09:05 AM)prz_rulez napisał(a):  Normalnie sprawa życia i śmierci Icon_cool
Ja myślę, że dla Pawła to coś znacznie ważniejszego Icon_smile
(06.12.2012 09:05 AM)prz_rulez napisał(a):  Naprawdę chciałbyś mieć brata, który ciągle mówi Ci, że słuchasz marnego dicha?!
Jedyna fanka mojego bloga ciągle tak mówi. A potem idzie słuchać jeszcze gorszego dicha Icon_smile
(06.12.2012 09:05 AM)prz_rulez napisał(a):  uż wiem, dlaczego tak lubuje się w oglądaniu... czegoś
Jeśli chodzi o klipy PSB, to chyba normalne u fana tego duetu Icon_wink A propos: ostatnio z braku czasu na blog wrzucam ich dużo tu: https://www.facebook.com/PopGoesTheBlog
(06.12.2012 07:05 AM)dziobaseczek napisał(a):  nawet jeśli nimi jesteście, to jeden urodził się na Ziemi a drugi na planecie Kepler-22b Icon_smile
Ha, kiedyś na czacie mówiliśmy o "piosenkach z planety Dziobas" Icon_wink
(06.12.2012 04:59 PM)thestranglers napisał(a):  
Kordian napisał(a):Kiedy tylko znajdę trochę czasu, ruszę z obiecaną kiedyś u Dziobasa chronologiczną serią "muzyka w moim życiu" (zasięg - gdzieś od 3 roku życia do teraz).
Rozumiem że to będzie lista utworów?
To będzie opowieść w odcinkach, na pewno nie goła lista Icon_smile
Kordian napisał(a):mam nadzieję, kiedyś solidnie skomentować Historię teledysków, bo pojawiło się w niej wyjątkowo dużo bliskich mi numerów
(06.12.2012 04:59 PM)thestranglers napisał(a):  Po setce wybitnych teledysków chyba zrobię sobie przerwę na rzecz SWATu, a Ty zdążysz pokomentować, przygotuję kolejne 50 rozdziałów i może ruszy się kiedyś z drugim tomem Historii Teledysków.
To uczciwy układ Icon_smile
(07.12.2012 03:50 PM)prz_rulez napisał(a):  Jeszcze takie post scriptum:
Kordianie, mam nadzieję, że nie masz nic przeciwko zapożyczeniu przeze mnie bratniej nomenklatury? Icon_wink
Jeśli dobrze Cię zrozumiałem, to nie Icon_smile
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 07.12.2012 04:56 PM przez Kordian.)
07.12.2012 04:55 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
prz_rulez Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 20 111
Dołączył: Jun 2007
Post: #15
RE: notowanie 36 05.12. 2012
Kordian napisał(a):Jeśli chodzi o klipy PSB, to chyba normalne u fana tego duetu Icon_wink
Nie, nie o to chodzi.
Kordian napisał(a):Jedyna fanka mojego bloga ciągle tak mówi. A potem idzie słuchać jeszcze gorszego dicha Icon_smile
Icon_lol
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 10.12.2012 10:48 PM przez prz_rulez.)
07.12.2012 07:52 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
adik 303
Unregistered

 
Post: #16
RE: notowanie 36 05.12. 2012
Kordian napisał(a):48 N 1 48 The Raveonettes - Curse the Night
Lol, znowu nic nie wiedząc wpuściłem na listę singla Icon_lol

PS Czemu twoja lista zniknęła z Muzycznej Galaktyki? Icon_sad
10.12.2012 06:04 PM
Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Kordian Offline
the only Kordian in this village
*****

Liczba postów: 1 355
Dołączył: Apr 2012
Facebook Last.fm Twitter
Post: #17
RE: notowanie 36 05.12. 2012
Niestety moja przygoda z Muzyczną Galaktyką dobiegła końca - na dzień dzisiejszy mam czas tylko na jedno forum. W sumie to miałem tylko wpaść na chwilę i zareklamować bloga (Muzykobloger mi to radził Icon_wink, i tak zostałem na długo Icon_wink

Lista oczywiście dziś będzie.
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 12.12.2012 12:41 PM przez Kordian.)
12.12.2012 12:41 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Remo Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 3 814
Dołączył: Aug 2010
Last.fm
Post: #18
RE: notowanie 36 05.12. 2012
Kordian napisał(a):Jedno z tych notowań z cyklu "mam tyle dobrych piosenek w czołówce, że nie wiem, co z nimi zrobić"
Ja też tak ostatnio miewam
.
12.12.2012 01:30 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości