Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Notowanie 14 Listy (03.05.2008)
neon.ka Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 1 317
Dołączył: Feb 2008
Post: #1
Notowanie 14 Listy (03.05.2008)
Tyle się działo w tym tygodniu... Więcej niż się spodziewałam... Przepełniona jestem ponad brzegi. Potop. Powódź. Deszcze. Słodkie ze słonym.

Najbardziej wyczekany był koncert Markowy. Efekty nikogo nie zaskoczą Icon_smile2 . W czasie moich dwóch piosenek, które najbardziej we mnie zapadły, świeciły na scenie gwiazdy. Dużo, dużo gwiazd. Żadna nie spadła, ale i tak spełniły jedno marzenie. Dużo pomieszanych emocji. I chociaż nie wszystko z mojego topu było, to nie mam poczucia, że czegoś zabrakło. Our Warszawa. 'Tonight there are beauty birds into my memories' [wiem, że tekst jest inny. Ale ja słyszę właśnie tak. Niegramatycznie]
[myślałam co zrobić z Markiem. Bo na pewno jeszcze kilka piosenek z mojego topu ma ogromne szanse wskoczyć na listę. Ale nie chciałam tak na raz. Czekałam, co się stanie na koncercie. Na koncercie najbardziej chwyciło to, co już tu jest. Więc czasowo odkładam resztę płyt. Będę wracać do nich po kolei, gdy zrobi się tu już miejsce dla następnych piosenek. Tak więc pan Knopfler pewnie będzie się tu jeszcze kręcić bez przerwy nie krócej niż kolejny rok Icon_biggrin3 ]

Trochę mniej wyczekana była wiosna. Taka jednak jest nieśmiała. Ale swoje zrobiła. Jestem jednak przekonana, że co dzisiaj nie jest na miejscu pierwszym, to jeszcze tam niedługo wróci. Okropna walka o drugie miejsce też była. W zasadzie każdego dnia to się zmienia. W zasadzie nie ma tak naprawdę różnicy. I tak to wszystko jest na miejscu pierwszym. Ale z tego, że SDM dało radę przeskoczyć taką siłę choćby na jeden tydzień, też mnie cieszy. 'Gdy zamknę oczy, widzę jaśniej'. Słyszę więcej.

W tym czasie spotkałam też Dziewczyny z forumowego podwórka, i Chłopaka prawie z mojej ulicy. To spotkanie kiedyś też zapachnie nostalgią, gdy o nim pomyślę. Tak myślę. Ślę już obrazy tych dni do swojej pamięci. Siedem milionów pikseli. Taką reklamę słyszałam ostatnio. Chyba wyraźniej się już nie da. Ciekawe, czy da się wyżej. Bo ta nowość to już prawie pierwsza dziesiątka. 'tak trudno o tym zapomnieć'...

Druga nowość jest fioletowa. Więcej nie trzeba mówić.

A trzecia walczyła, walczyła i wywalczyła. Póki co najniższe miejsce i nie ma szansy na wsparcie koncertowe Icon_wink2 , ale wydaje się, że nie dba o to. Ale taka jest niezwiązana z tym tygodniem. Ani słowem. Ani dźwiękiem. Życzę jej powodzenia.

Jeden może zaskakujący wypadek. Długo myślałam jak to potraktować. Żałuję bardzo, że nie pisałam notowań wcześniej. Nigdy chyba nie uda się pokazać, jak ogromne znaczenie ma dla mnie 'Uciekinier'. Teraz, gdy chwycił mnie znów, myślałam, by potraktować to jak klasyczną nowość... dać jej szansę jak każdej innej piosence. Ale tak się nie da, jeśli tak by miało być, nigdy by chyba z listy nie spadła - ten utwór nigdy mi się nie przestanie podobać, zawsze będzie zgniatać wewnętrznie. Więc jednak spojrzałam inaczej. I jak spojrzałam, to zniknęła liście z oczu. Pewnie będzie wracać na nią wtedy, gdy będzie mi potrzebna, gdy będzie miała swoją rolę do spełnienia w określonym czasie. I pewnie zawsze wtedy w okolicy 1 miejsca. A dziś... dziś to już nie jest trzy tygodnie temu. Byłaby tu w pewnym sensie sztucznie. Więc bez sensu. Pokażę ją w moim topie wszechczasów któregoś dnia. Tam ma swoje miejsce na zawsze.

Notowanie 14:
01 05 03 Akt miłosny albo życie - Stare Dobre Małżeństwo
02 01 05 Jeszcze, jeszcze - happysad
03 04 05 Wszystko jedno - happysad
04 03 09 Długa droga w dół - happysad
05 10 14 Our Shangri-La - Mark Knopfler
06 07 09 Entwined - Jason Reeves
07 06 03 Walking After You - Foo Fighters
08 08 04 Nobody's Got The Gun - Mark Knopfler
09 11 14 Ostatnie wspólne zdjęcie - Tomek Makowiecki
10 12 08 Idź swoją drogą - Raz Dwa Trzy

11 27 02 The End - Jason Reeves
12 NN 01 Dziewczyny z podwórka, chłopaki z mojej ulicy - Pudelsi
13 18 07 Miłość - Aga Zaryan
14 13 06 Hydropiekłowstąpienie - Lao Che
15 20 14 Sudden Inspiration - Jim Brickman
16 29 14 True Love Will Never Fade - Mark Knopfler
17 14 11 Yahweh - U2
18 09 07 Run - Amy Macdonald
19 16 14 Map Of The Problematique - Muse
20 15 04 Youth Of Today - Amy Macdonald

21 17 14 Taka historia - happysad
22 23 06 Bóg zapłać - Lao Che
23 22 14 Assassin - Muse
24 NN 01 Violet Hill - Coldplay
25 30 02 Zostań aniołem - Halina Frąckowiak
26 24 04 Statues - Foo Fighters
27 19 08 Who's Fucking Who - Lessdress
28 26 02 Schizophrenic Prayer - Riverside
29 25 14 Do Me A Favour - Arctic Monkeys
30 NN 01 I Don't Care - Apocalyptica & Adam Gontier

wypadły:
02 02 03 Uciekinier - Myslovitz
21 19 09 Jeszcze w zielone gramy - Raz Dwa Trzy
28 28 08 Nie boję się - Tomek Makowiecki

TeksTop 10:
1. Wszystko jedno - happysad
2. Jeszcze, jeszcze - happysad
3. Długa droga w dół - happysad
4. The End - Jason Reeves
5. Nieprzygoda - happysad
6. Thank You For Listening - Hurt
7. A Night In Summer Long Ago - Mark Knopfler
8. Akt miłosny albo życie - Stare Dobre Małżeństwo
9. Po - Stare Dobre Małżeństwo
10. Do syna Józefa Cieślaka - Lao Che

I wish I was special.
But I’m a creep.
***
I want You to notice
When I’m not around.
05.05.2008 12:43 AM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
stavanger Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 5 012
Dołączył: Jun 2007
Last.fm
Post: #2
 
Debiutują Pudelsi i Coldplay (szykuje sie wysoki debiut na forumowej Icon_wink2 )
Apocalypticę słyszałem tylko raz, dotychczas na mojej liście był utwór "Path" - w 2001 roku

.
05.05.2008 11:31 AM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Konrad Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 6 067
Dołączył: Jun 2007
Post: #3
 
Tomuś wymiękł. Lista ta coraz bardziej się krystalizuje a najlepsza nowość to
12 NN 01 Dziewczyny z podwórka, chłopaki z mojej ulicy - Pudelsi

[Obrazek: musicbar.php?username=konrad144&color=green]
05.05.2008 05:31 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Yacy Offline
Super Moderator
******

Liczba postów: 18 132
Dołączył: Jun 2007
Facebook Last.fm
Post: #4
 
neon.ka napisał(a):01 05 03 Akt miłosny albo życie - Stare Dobre Małżeństwo
bardzo fajny nr 1 !!!
neon.ka napisał(a):05 10 14 Our Shangri-La - Mark Knopfler
myślałem że Nobody's Got The Gun zaatakuje...
neon.ka napisał(a):24 NN 01 Violet Hill - Coldplay
to bardzo dobre miejsce w tym tygodniu dla tego nagrania!!! Wiem co piszę Icon_wink2
Ciekawe o ile oczek za tydzień sie będzeimy różnić? Icon_wink2

.
KN:"Nic nie jest wieczne... może ta sytuacja też nie.
<OBY>"
05.05.2008 10:24 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Kiefer Offline
Dużo pisze
****

Liczba postów: 656
Dołączył: Aug 2007
Post: #5
Re: Notowanie 14 Listy (03.05.2008)
neon.ka napisał(a):Teraz, gdy chwycił mnie znów, myślałam, by potraktować to jak klasyczną nowość... dać jej szansę jak każdej innej piosence. Ale tak się nie da, jeśli tak by miało być, nigdy by chyba z listy nie spadła - ten utwór nigdy mi się nie przestanie podobać, zawsze będzie zgniatać wewnętrznie. Więc jednak spojrzałam inaczej. I jak spojrzałam, to zniknęła liście z oczu. Pewnie będzie wracać na nią wtedy, gdy będzie mi potrzebna, gdy będzie miała swoją rolę do spełnienia w określonym czasie. [...] Pokażę ją w moim topie wszechczasów któregoś dnia. Tam ma swoje miejsce na zawsze.
Ja tez mam piosenki, ktore sa 'nielistowe', zupelnie niemozliwe do odniesienia wzgledem innych. Wiec tylko w glosnikach, nigdy w notowaniu. Moze nawet i lepiej?

Kieferuj Chomikuj:
[Obrazek: Kiefer.gif]
06.05.2008 12:06 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
abd3mz Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 5 401
Dołączył: Jan 2008
Post: #6
 
neon.ka napisał(a):12 NN 01 Dziewczyny z podwórka, chłopaki z mojej ulicy - Pudelsi
Mimo wytłumaczenia zaskoczenie. Icon_smile2
neon.ka napisał(a):30 NN 01 I Don't Care - Apocalyptica & Adam Gontier
A to na znak protestu, że nikt oprócz Ciebie nie głosuje na LP3 na ten utwór? Icon_wink2 Icon_smile2
Aż 8 nagrań jest z Tobą od początku listy. Ciekawe jak będzie dalej. Icon_smile2
06.05.2008 01:27 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
kajman Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 40 729
Dołączył: Jun 2007
Post: #7
Re: Notowanie 14 Listy (03.05.2008)
01 05 03 Akt miłosny albo życie - Stare Dobre Małżeństwo
Jestem za tym, żeby to pobyło jeszcze sporo na szczycie. A tak w ogóle to czyżbyś była zakochana? Icon_wink2 Odpowiedzi nie oczekuję. Icon_biggrin3
12 NN 01 Dziewczyny z podwórka, chłopaki z mojej ulicy - Pudelsi
Nic nie poradzę, ale dla mnie w tym utworze muzyka zabiła text.
24 NN 01 Violet Hill - Coldplay
Komentarz nie tylko, a może nawet nie przede wszystkim dla neon.ki, bo myślę, że Ty aż tak bardzo się nie emocjonujesz wynikami Forumowej: liczę punciki i będzie ostro.
wypadły:
21 19 09 Jeszcze w zielone gramy - Raz Dwa Trzy
No cóż, napiszę, że bardzo mi się to nie podoba. Icon_frown
I jeszcze zaskoczenie - myślałem, że Twój namber łan załapie się też na Top textuff.
06.05.2008 09:17 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
neon.ka Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 1 317
Dołączył: Feb 2008
Post: #8
Re: Notowanie 14 Listy (03.05.2008)
stavanger napisał(a):Apocalypticę słyszałem tylko raz, dotychczas na mojej liście był utwór "Path" - w 2001 roku
jakbyś chciał usłyszeć drugi raz, to wrzuciłam na chomika Icon_smile2
Yacy napisał(a):myślałem że Nobody's Got The Gun zaatakuje...
nie było na koncercie Icon_wink2 . a rzeczywiście te wykonania torwarowe zrobiły na mnie ogromne wrażenie. zwłaszcza 'True Love...'... zupełnie inna gitara...
Yacy napisał(a):
neon.ka napisał(a):24 NN 01 Violet Hill - Coldplay
to bardzo dobre miejsce w tym tygodniu dla tego nagrania!!! Wiem co piszę Icon_wink2
Ciekawe o ile oczek za tydzień sie będzeimy różnić? Icon_wink2
to musimy sie umówić na jedną godzinę publikacji, żeby nie było podejrzeń o przekręty Icon_smile2 .
Kiefer napisał(a):Ja tez mam piosenki, ktore sa 'nielistowe', zupelnie niemozliwe do odniesienia wzgledem innych. Wiec tylko w glosnikach, nigdy w notowaniu. Moze nawet i lepiej?
ale 'Uciekinier' pewnie byłby na liście, tylko że kilka lat temu...
wtedy na pewno by zadebiutował... tyle że w sposób naturalny.
abd3mz napisał(a):
neon.ka napisał(a):12 NN 01 Dziewczyny z podwórka, chłopaki z mojej ulicy - Pudelsi
Mimo wytłumaczenia zaskoczenie. Icon_smile2
wytłumaczenie tylko podbiło trochę pozycję debiutu. ta piosenka i tak mnie mocno rusza. właściwie powinna być już tydzień temu, bo tak samo się podobała, tylko za mało słuchałam, więc zapomniałam i przepadła.
a dlaczego zaskoczyło?
abd3mz napisał(a):Aż 8 nagrań jest z Tobą od początku listy. Ciekawe jak będzie dalej. Icon_smile2
jak widzisz niektóre przeżywają drugą młodość Icon_smile2
kajman napisał(a):01 05 03 Akt miłosny albo życie - Stare Dobre Małżeństwo
Jestem za tym, żeby to pobyło jeszcze sporo na szczycie.
to zamów słońce i brak chmur Icon_smile2 . A mi, bez względu na to, która piosenka z pierwszej czwórki byłaby na szczycie, żal byłoby pozostałych trzech. Są niesamowicie równe. W ogóle te utwory umiejscowione nieco niżej mają okropnego pecha, że trafiły na taki bardzo mocny zestaw na szczycie. W zasadzie miejsca 5-8 spokojnie zasługują na miejsce pierwsze... a pewnie tam jednak nie trafią...
kajman napisał(a):12 NN 01 Dziewczyny z podwórka, chłopaki z mojej ulicy - PudelsiNic nie poradzę, ale dla mnie w tym utworze muzyka zabiła text.
a mi się podoba i jedno, i drugie.
kajman napisał(a):Komentarz nie tylko, a może nawet nie przede wszystkim dla neon.ki, bo myślę, że Ty aż tak bardzo się nie emocjonujesz wynikami Forumowej: liczę punciki i będzie ostro.
owszem, zaglądam na forumową także, tylko nic tam nie piszę Icon_smile2 . a może troszkę mniej się emocjonuję, bo niestety niewiele z moich utworów robi tam furorę...
kajman napisał(a):I jeszcze zaskoczenie - myślałem, że Twój namber łan załapie się też na Top textuff.
masz na myśli, że będzie tam na miejscu 1? bo w ogóle, to jest... tylko trochę niżej. happysad jednak jest PRZEMOCNY! trochę się powstrzymuję przed słuchaniem AMJ, bo wtedy byłaby tam walka na noże Icon_wink2 .

I wish I was special.
But I’m a creep.
***
I want You to notice
When I’m not around.
06.05.2008 11:07 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
abd3mz Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 5 401
Dołączył: Jan 2008
Post: #9
 
neon.ka napisał(a):wytłumaczenie tylko podbiło trochę pozycję debiutu. ta piosenka i tak mnie mocno rusza. właściwie powinna być już tydzień temu, bo tak samo się podobała, tylko za mało słuchałam, więc zapomniałam i przepadła.
a dlaczego zaskoczyło?
Właśnie dlatego.[podkreślam] Pisałaś, że Ci się podoba, ale nie pojawiła się tydzień temu, więc myślałem, że nie aż tak żeby zmieścić się na liście. A tu bardzo wysoko debiut. Icon_smile2 Trochę też dlatego, że misie nie podoba. [patrz opinia kajmana. Icon_wink2 nie mam nic więcej do dodania.]
06.05.2008 11:22 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
kajman Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 40 729
Dołączył: Jun 2007
Post: #10
Re: Notowanie 14 Listy (03.05.2008)
neon.ka napisał(a):
kajman napisał(a):Komentarz nie tylko, a może nawet nie przede wszystkim dla neon.ki, bo myślę, że Ty aż tak bardzo się nie emocjonujesz wynikami Forumowej: liczę punciki i będzie ostro.
owszem, zaglądam na forumową także, tylko nic tam nie piszę Icon_smile2 . a może troszkę mniej się emocjonuję, bo niestety niewiele z moich utworów robi tam furorę...
kajman napisał(a):I jeszcze zaskoczenie - myślałem, że Twój namber łan załapie się też na Top textuff.
masz na myśli, że będzie tam na miejscu 1? bo w ogóle, to jest... tylko trochę niżej. happysad jednak jest PRZEMOCNY! trochę się powstrzymuję przed słuchaniem AMJ, bo wtedy byłaby tam walka na noże Icon_wink2 .
To nie tak łatwo napisać, o co mi chodzi. Może tak (mówię o swoim odbiorze Twojej osoby) - Ty spojrzysz, uśmiechniesz się, jeżeli coś, co lubisz jest wysoko, a dla mnie jest to jak hazard (i myślę, że nie tylko we mnie wzbudza to podobnego typu emocje)
Na starość ślepnę. Może to dlatego że z powodu złego wzroku mam problemy z trafieniem do okultysty. Zauważyłem w textach SDM, przeczytałem tytuł Po, a utwór oczko wyżej zwyczajnie przegapiłem. Nota bene, text także mi się bardzo podoba, chociaż chyba jeszcze bardziej ten o płaczu (poza jednym zgrzytem). No ale: Kto umie płakać, umie kochać - jest genialne.
06.05.2008 11:48 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Lilian Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 2 881
Dołączył: Aug 2007
Post: #11
Re: Notowanie 14 Listy (03.05.2008)
Zastanawiam sie czy dobrze czytam miedzy wierszami... (ale własciwie to samo płynie z Twoich słów wiec to moze nie jest "miedzy").
Mam wrazenie ze po tych kilku dniach zdazyłam Cie troche poznac i łatwiej mi zrozumiec Twoje mysli... kontakt bezpośredni to nie to samo co na forum, wiadomo... Icon_smile2
neon.ka napisał(a):Tak więc pan Knopfler pewnie będzie się tu jeszcze kręcić bez przerwy nie krócej niż kolejny rok Icon_biggrin3 ]
i tego szczerze zycze panu Knopflerowi Icon_mrgreen koncert był niezapomniany! Icon_biggrin3
Jeszcze raz bardzo dziękuje, Marto Icon_smile2

neon.ka napisał(a):W tym czasie spotkałam też Dziewczyny z forumowego podwórka, i Chłopaka prawie z mojej ulicy.
Icon_wink2
neon.ka napisał(a):Jeden może zaskakujący wypadek. Długo myślałam jak to potraktować. Żałuję bardzo, że nie pisałam notowań wcześniej. Nigdy chyba nie uda się pokazać, jak ogromne znaczenie ma dla mnie 'Uciekinier'. Teraz, gdy chwycił mnie znów, myślałam, by potraktować to jak klasyczną nowość... dać jej szansę jak każdej innej piosence. Ale tak się nie da, jeśli tak by miało być, nigdy by chyba z listy nie spadła - ten utwór nigdy mi się nie przestanie podobać, zawsze będzie zgniatać wewnętrznie.
no wlasnie. tez sie nad tym zastanawiam. chyba masz racje Icon_smile2
neon.ka napisał(a):Pewnie będzie wracać na nią wtedy, gdy będzie mi potrzebna, gdy będzie miała swoją rolę do spełnienia w określonym czasie. I pewnie zawsze wtedy w okolicy 1 miejsca. A dziś... dziś to już nie jest trzy tygodnie temu. Byłaby tu w pewnym sensie sztucznie. Więc bez sensu. Pokażę ją w moim topie wszechczasów któregoś dnia. Tam ma swoje miejsce na zawsze.
Bardzo mi sie podoba ta mysl...

co do listy... Markowe towarzystwo awansuje! Icon_biggrin3
happysad sie trzyma dzielnie Icon_smile2
jest i nowy Coldplay! Icon_biggrin3 (dzieki Neon.ko Icon_smile2 )
to moze jeszcze słówko ode mnie - ciekawa jestem bardzo wrazen z odsłuchu pewnej płyty... ale nie chce Cie poganiac Icon_wink2

a u mnie Republika z "Mamoną", a przed chwila Wilki "Eli Lama Sabachtani" ...
07.05.2008 12:01 AM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
neon.ka Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 1 317
Dołączył: Feb 2008
Post: #12
Re: Notowanie 14 Listy (03.05.2008)
abd3mz napisał(a):[patrz opinia kajmana. Icon_wink2 nie mam nic więcej do dodania.]
niedługo będziecie mogli się podzielić listami i jeden będzie komentował jedną połowę, a drugi drugą, a wyjdzie tak, jakby każdy skomentował każdą Icon_wink2
kajman napisał(a):Może tak (mówię o swoim odbiorze Twojej osoby) - Ty spojrzysz, uśmiechniesz się, jeżeli coś, co lubisz jest wysoko, a dla mnie jest to jak hazard (i myślę, że nie tylko we mnie wzbudza to podobnego typu emocje)
no nie może to być dla mnie jak hazard skoro nie zagladam niestety na wszystkie listy, więc nie orientuje się jak to wszystko się zmienia...
ale... powiem, że mnie z kolei również zaskoczyło to porównanie, które dałeś. mocne.
kajman napisał(a):Nota bene, text także mi się bardzo podoba, chociaż chyba jeszcze bardziej ten o płaczu (poza jednym zgrzytem). No ale: Kto umie płakać, umie kochać - jest genialne.
który to zgrzyt? bo ja też jeden widzę (może już czytałeś u abd3mz), a pewnie, jak znam życie, nie jest to ten sam, który zgrzyta u Ciebie Icon_smile2 .

I wish I was special.
But I’m a creep.
***
I want You to notice
When I’m not around.
07.05.2008 12:11 AM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
abd3mz Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 5 401
Dołączył: Jan 2008
Post: #13
 
neon.ka napisał(a):niedługo będziecie mogli się podzielić listami i jeden będzie komentował jedną połowę, a drugi drugą, a wyjdzie tak, jakby każdy skomentował każdą Icon_wink2
Icon_lol
Na szczęście jeszcze tak nie jest. [Patrz: Lao Che, a konkretniej Hydropiekłowstąpienie.]
neon.ka napisał(a):który to zgrzyt? bo ja też jeden widzę (może już czytałeś u abd3mz), a pewnie, jak znam życie, nie jest to ten sam, który zgrzyta u Ciebie Icon_smile2 .
Nic nie powiem i nie zabiorę kajmanowi możliwości skomentowania tego. Icon_mrgreen
07.05.2008 12:24 AM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
kajman Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 40 729
Dołączył: Jun 2007
Post: #14
Re: Notowanie 14 Listy (03.05.2008)
neon.ka napisał(a):
abd3mz napisał(a):1. [patrz opinia kajmana. Icon_wink2 nie mam nic więcej do dodania.]
niedługo będziecie mogli się podzielić listami i jeden będzie komentował jedną połowę, a drugi drugą, a wyjdzie tak, jakby każdy skomentował każdą Icon_wink2
kajman napisał(a):Może tak (mówię o swoim odbiorze Twojej osoby) - Ty spojrzysz, uśmiechniesz się, jeżeli coś, co lubisz jest wysoko, a dla mnie jest to jak hazard (i myślę, że nie tylko we mnie wzbudza to podobnego typu emocje)
2. no nie może to być dla mnie jak hazard skoro nie zagladam niestety na wszystkie listy, więc nie orientuje się jak to wszystko się zmienia...
ale... powiem, że mnie z kolei również zaskoczyło to porównanie, które dałeś. mocne.
kajman napisał(a):Nota bene, text także mi się bardzo podoba, chociaż chyba jeszcze bardziej ten o płaczu (poza jednym zgrzytem). No ale: Kto umie płakać, umie kochać - jest genialne.
3. który to zgrzyt? bo ja też jeden widzę (może już czytałeś u abd3mz), a pewnie, jak znam życie, nie jest to ten sam, który zgrzyta u Ciebie Icon_smile2 .
1. Jakoś tak dziwnie się czasami zdarza, że się różnimy w opiniach. Icon_wink2
2. Nie wiem, co jest tam mocnego (mam nadzieję, że Cię nie uraziłem).
3. Tak się składa, że już o tym zgrzycie pisałem i abd3mz się do tego odnosił. Chodzi mi o płaxę (to słowo samo w sobie zgrzyta). Przyznam się, że jakoś nie znalazłem tego, czego nie czytałem.
07.05.2008 12:58 AM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
ku3a Offline
Administrator
*******

Liczba postów: 19 110
Dołączył: Jun 2007
Post: #15
 
jak zwykle komentarz jest czyms wiecej niz tylko komentarzem. a teraz chyba nawet bardziej niz zwykle. i przez to lista jest czyms wiecej niz tylko listą. moze bardziej niz zwykle...

wyniki Marka ciesza ogromnie, choc sa czesciowo spodziewane. nie, nie spodziewane, bo pewnosci nie moglem miec. to co mialem, to nadzieje, ze wyniki beda wlasnie takie. oby w akumulatorach zostalo Markowi tyle poweru, ze na podobnych miejscach bedzie jeszcze przez kilka tygodni.
skoro wszystko w czolowce to pierwsze miejsca, to znaczy ze happysad 3 razy na pierszym. to cieszy szalenie Icon_smile2.
a Chrystian nie ma takiej sily, zeby dostac sie i na liste piosenek?
07.05.2008 09:55 AM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
neon.ka Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 1 317
Dołączył: Feb 2008
Post: #16
 
Lilian napisał(a):Mam wrazenie ze po tych kilku dniach zdazyłam Cie troche poznac i łatwiej mi zrozumiec Twoje mysli... kontakt bezpośredni to nie to samo co na forum, wiadomo... Icon_smile2
tak to prawda Icon_smile2 .
Lilian napisał(a):Jeszcze raz bardzo dziękuje, Marto Icon_smile2
naprawdę nie ma za co. fajnie że się tak poukładało Icon_smile2 .
Lilian napisał(a):to moze jeszcze słówko ode mnie - ciekawa jestem bardzo wrazen z odsłuchu pewnej płyty... ale nie chce Cie poganiac Icon_wink2
mam już na odtwarzaczu Icon_smile2 . ale muszą się podzielić czasem z Metalliką Icon_smile2
Lilian napisał(a):a u mnie Republika z "Mamoną", a przed chwila Wilki "Eli Lama Sabachtani" ...
a po Wilkach... [czy tak? Icon_smile2 ]
kajman napisał(a):2. Nie wiem, co jest tam mocnego (mam nadzieję, że Cię nie uraziłem).
no coś Ty! może jakoś się niezręcznie wyraziłam.
a chodziło mi o porównanie do hazardu. to już nie zabawa Icon_smile2 . i mimo wszystko... ja chyba nie chciałabym tego tak traktować.
kajman napisał(a):3. Tak się składa, że już o tym zgrzycie pisałem i abd3mz się do tego odnosił. Chodzi mi o płaxę (to słowo samo w sobie zgrzyta). Przyznam się, że jakoś nie znalazłem tego, czego nie czytałem.
a to jednak w takim razie ten sam zgrzyt Icon_smile2 . ale ja z kolei nie pamiętam Twojej wypowiedzi na ten temat. to musiało być wtedy, gdy tu mniej bywałam przez chwilę. a ja o tym pisałam w zeszłym i jeszcze bardziej zeszłym notowaniu u Sebastiana. ale już po czasie, a wiem, że Ty nie zaglądasz do wcześniejszych notowań, gdy już jest nowe.
ku3a napisał(a):oby w akumulatorach zostalo Markowi tyle poweru, ze na podobnych miejscach bedzie jeszcze przez kilka tygodni.
jest szansa Icon_smile2
ku3a napisał(a):a Chrystian nie ma takiej sily, zeby dostac sie i na liste piosenek?
a właśnie o tym pisałam przy okazji debiutu u Ciebie, że to byłaby pierwsza piosenka Lao Che, która by się tu znalazła, gdyby się jeszcze jakaś znalazła. ale jakoś nie może przekroczyć bariery 30 miejsca... i raczej tak już zostanie.
chociaż płyta wciąż mi się baaaaaardzo podoba w całości.

I wish I was special.
But I’m a creep.
***
I want You to notice
When I’m not around.
08.05.2008 03:17 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Lilian Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 2 881
Dołączył: Aug 2007
Post: #17
 
neon.ka napisał(a):
Lilian napisał(a):to moze jeszcze słówko ode mnie - ciekawa jestem bardzo wrazen z odsłuchu pewnej płyty... ale nie chce Cie poganiac Icon_wink2
mam już na odtwarzaczu Icon_smile2 . ale muszą się podzielić czasem z Metalliką Icon_smile2
ok, ciekawe jak wytrzymają taką konkurencję Icon_mrgreen
pamiętaj, ze to nie "Violator" Icon_wink2
neon.ka napisał(a):
Lilian napisał(a):a u mnie Republika z "Mamoną", a przed chwila Wilki "Eli Lama Sabachtani" ...
a po Wilkach... [czy tak? Icon_smile2 ]
oczywiscie. tak było! Icon_biggrin3 Icon_mrgreen
11.05.2008 07:58 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
kajman Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 40 729
Dołączył: Jun 2007
Post: #18
 
neon.ka napisał(a):a ja o tym pisałam w zeszłym i jeszcze bardziej zeszłym notowaniu u Sebastiana. ale już po czasie, a wiem, że Ty nie zaglądasz do wcześniejszych notowań, gdy już jest nowe.
To fakt, a bierze się to z techniki oglądu postów. W każdym razie mam ponoć kilka tysięcy nie przeczytanych postów, z których grubo ponad 90% faktycznie czytałem.
11.05.2008 09:19 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
abd3mz Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 5 401
Dołączył: Jan 2008
Post: #19
 
kajman napisał(a):W każdym razie mam ponoć kilka tysięcy nie przeczytanych postów, z których grubo ponad 90% faktycznie czytałem.
Czytasz przed logowaniem? To faktycznie utrudnia czytanie. Ja klikam: "Zobacz posty nieprzeczytane" i zaczynam do najbardziej interesujących, aż przeczytam wszystkie...
11.05.2008 10:03 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
kajman Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 40 729
Dołączył: Jun 2007
Post: #20
 
abd3mz napisał(a):
kajman napisał(a):W każdym razie mam ponoć kilka tysięcy nie przeczytanych postów, z których grubo ponad 90% faktycznie czytałem.
Czytasz przed logowaniem? To faktycznie utrudnia czytanie. Ja klikam: "Zobacz posty nieprzeczytane" i zaczynam do najbardziej interesujących, aż przeczytam wszystkie...
Nie, to nie tak. Po zalogowaniu otwieram listy poszczególnych i tam po kolei u każdego wchodzę na wątek z ostatnim notowaniem.
13.05.2008 08:54 AM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Podobne wątki
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  Notowanie 11 Listy (12.04.2008) neon.ka 20 5 084 29.01.2009 11:21 AM
Ostatni post: (s)
  Notowanie 26 Listy (26.07.2008) neon.ka 3 1 454 04.08.2008 09:01 PM
Ostatni post: Yacy
  Notowanie 25 Listy (19.07.2008) neon.ka 6 1 736 27.07.2008 12:04 AM
Ostatni post: mrsap
  Notowanie 24 Listy (12.07.2008) neon.ka 9 2 138 20.07.2008 05:10 PM
Ostatni post: abd3mz
  Notowanie 23 Listy (05.07.2008) neon.ka 14 3 077 12.07.2008 11:15 PM
Ostatni post: abd3mz
  Notowanie 22 Listy (28.06.2008) neon.ka 9 2 478 07.07.2008 05:14 PM
Ostatni post: Yacy
  Notowanie 21 Listy (21.06.2008) neon.ka 22 4 504 27.06.2008 01:19 PM
Ostatni post: abd3mz
  Notowanie 20 Listy (14.06.2008) neon.ka 13 2 753 19.06.2008 12:42 PM
Ostatni post: ku3a
  Notowanie 19 Listy (07.06.2008) neon.ka 11 2 477 14.06.2008 03:31 PM
Ostatni post: saferłel
  Notowanie 18 Listy (31.05.2008) neon.ka 14 2 911 07.06.2008 06:23 PM
Ostatni post: Yacy

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości