Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Muzyczne Urodziny
thestranglers Offline
Moderator
*****

Liczba postów: 31 113
Dołączył: Dec 2014
Post: #81
RE: Muzyczne Urodziny
A co tam, już dziś zacznę świętować urodziny Adika! Początki obcowania z muzyką pamięta się do końca... Życzę Ci byś mimo upływu lat nigdy nie poczuł rutyny w tymże procesie poznawczym Icon_smile

I muzyczna pocztówka...



10.04.2013 08:51 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
dziobaseczek Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 8 097
Dołączył: Nov 2008
Facebook Last.fm
Post: #82
RE: Muzyczne Urodziny
Adik, przyszłość naszego forum. Młody, więc nic nie pozostaje mi jak przekazać ci to czego słuchał dziadek dziobas jak był w tym wieku. Rok 1991 Icon_smile Najlepszego!


http://www.mycharts.pl/forumdisplay.php?fid=111 Icon_wink
11.04.2013 04:28 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
saferłel Offline
Paweł
*****

Liczba postów: 21 777
Dołączył: Jun 2007
Post: #83
RE: Muzyczne Urodziny
adik, podpisuję się jak najbardziej pod postem dziobasa. Ja też słuchałem "Pearl" w tym wieku, chociaż kilka ładnych lat później Icon_biggrin Wszystkiego dobrego! I do najbliższego zlotu Icon_wink

Call it performance, call it art/I call it disaster if the tapes don't start.
11.04.2013 06:13 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Kordian Offline
the only Kordian in this village
*****

Liczba postów: 1 355
Dołączył: Apr 2012
Facebook Last.fm Twitter
Post: #84
RE: Muzyczne Urodziny
Zlot z Adikiem - to musiałoby być fajne Icon_smile Adrian, wszystkiego najlepszego, a dedykacja taka utylitarna - wczoraj akurat miał premierę nowy utworek Young Wonder Icon_wink



11.04.2013 10:35 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Szymek79 Offline
Moderator
*****

Liczba postów: 40 613
Dołączył: Sep 2010
Last.fm
Post: #85
RE: Muzyczne Urodziny
Wszystkiego najlepszego Adik. Może Ci się spodoba na tyle by trafić do twojego waiting roomu.Icon_wink




[Obrazek: 1522fe537720d3c6gen.jpg]
11.04.2013 10:56 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
adik 303
Unregistered

 
Post: #86
RE: Muzyczne Urodziny
Dzięki wszystkim za życzenia, a utworami się zaopiekuję Icon_wink
12.04.2013 08:37 PM
Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
thestranglers Offline
Moderator
*****

Liczba postów: 31 113
Dołączył: Dec 2014
Post: #87
RE: Muzyczne Urodziny
Prawdziwe zatrzęsienie urodzin dziś Icon_smile

Zaczynam od miłych słów dla koszMarka. Mimo że jeszcze nie gaworzyliśmy ze sobą to liczę na Twoją energię, zapał i aktywność w tym temacie, a co za tym idzie by życie nakręcało Cię do radosnego przeżywania go z nami. Posyłam Ci coś absolutnie rewelacyjnego. Jakiś czas temu usłyszałem u Grześka Hofmana i zapytałem się od razu: "czemu ja tego przynajmniej raz w tygodniu sobie nie zapuszczam?!"





Teraz piję do Tadzia. Trochę zawiesiłem ostatnio komentowanie Twojej listy ale trajektorie naszych lotów na forum prędzej czy później trafią znowu na siebie. Aby pasja tworzenia listy Ci nie minęła i by kolejne utwory pozostawały w Twojej pamięci wraz z pozytywnymi wspomnieniami! Ode mnie coś bardzo jedynego w swoim rodzaju. Ostatnio przypomniałem sobie na nowo o tej kapeli:





No i czas na mojego ziomala. Listoholiku Drogi, prowadź proszę swoją listę wciąż mocną ręką i pozostań sobą również w życiu, bo o oryginalność i wyjątkowość tak trudno dzisiaj... Niech dźwięki towarzyszące Ci w najrozmaitszych miejscach i sytuacjach nigdy się nie kończą! Skoro polskie utwory sprzed lat budzą i u Ciebie miłe skojarzenia to dla Ciebie coś co powinno nam wszystkim przyświecać:



17.04.2013 08:05 AM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
thestranglers Offline
Moderator
*****

Liczba postów: 31 113
Dołączył: Dec 2014
Post: #88
RE: Muzyczne Urodziny
Drogi Fazzerze! Byś z dystansem godnym Pomorzanina spoglądał na to wszystko co dzieje się w muzycznym świecie wybierając tylko te smakowite kąski...

no i obiecana klasyka electro, wave'u i sam nie wiem czego jeszcze... Icon_wink



09.05.2013 07:45 AM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Kordian Offline
the only Kordian in this village
*****

Liczba postów: 1 355
Dołączył: Apr 2012
Facebook Last.fm Twitter
Post: #89
RE: Muzyczne Urodziny
Życzenia dla Grześka już poleciały na PW, a tu wrzucam dedykację. Piosenka, którą wczoraj zauważyłem na liście Kuby, może tylko nieznacznie przypomina uteory wokalistek, które wrzucasz na listę, ale moim zdaniem wartościowa i z jakim pięknym przesłaniem.



09.05.2013 02:59 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
dziobaseczek Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 8 097
Dołączył: Nov 2008
Facebook Last.fm
Post: #90
RE: Muzyczne Urodziny
Wszystkiego najlepszego Fazzer!
Ja dedykacje robię tylko starsze.



http://www.mycharts.pl/forumdisplay.php?fid=111 Icon_wink
09.05.2013 03:21 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
thestranglers Offline
Moderator
*****

Liczba postów: 31 113
Dołączył: Dec 2014
Post: #91
RE: Muzyczne Urodziny
Zdążę złożyć życzenia Pawłowi. Jako że widzę u Ciebie dużo polszczyzny to posyłam Ci zapomniany Buzu Squat życząc byś i Ty przeszedł "wielką rzekę" Icon_wink



13.05.2013 10:26 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
thestranglers Offline
Moderator
*****

Liczba postów: 31 113
Dołączył: Dec 2014
Post: #92
RE: Muzyczne Urodziny
Staviemu, autorowi najbardziej polskiej listy dedykuję utwór który mnie po prostu zabił. A nawet masz Hurt obecnie na liście Icon_wink W kontekście tego nagrania wypada życzyć towarzystwa samych dobrych dusz!



13.05.2013 10:57 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
thestranglers Offline
Moderator
*****

Liczba postów: 31 113
Dołączył: Dec 2014
Post: #93
RE: Muzyczne Urodziny
Yacy'emu dedykuję po prostu coś pięknego... za wszystko co robisz dla nas, abyś wciąż znajdował siłę i czas na sprawy Forum i by Twoje życie było muzycznie zakręcone Icon_wink



15.06.2013 10:21 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Yacy Offline
Super Moderator
******

Liczba postów: 18 124
Dołączył: Jun 2007
Facebook Last.fm
Post: #94
RE: Muzyczne Urodziny
Dziękuję bardzo Icon_smile2

Tylko się tak zastanawiam skąd Ty to wiesz? Skąd wiesz, że to jeden z moich ulubionych utworów U2! Icon_smile2
W topie U2 na forum.lp3.pl zajął u mnie miejsce 7 na 63, które lubię z ich repertuaru.
A jak tak patrzę to czołowa dwudziestka-dwójka jest genialna, więc ten numer to po prostu MISTRZOSTWO ŚWIATA! Icon_smile2

.
KN:"Nic nie jest wieczne... może ta sytuacja też nie.
<OBY>"
15.06.2013 11:36 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
thestranglers Offline
Moderator
*****

Liczba postów: 31 113
Dołączył: Dec 2014
Post: #95
RE: Muzyczne Urodziny
Yacy napisał(a):Tylko się tak zastanawiam skąd Ty to wiesz? Skąd wiesz, że to jeden z moich ulubionych utworów U2!
mam nosa Icon_wink
15.06.2013 11:40 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
thestranglers Offline
Moderator
*****

Liczba postów: 31 113
Dołączył: Dec 2014
Post: #96
RE: Muzyczne Urodziny
Lilian, jednej z niewielu kobiet na Forum życzę jeszcze więcej tajemniczości, która dodaje damom uroku. A tytuł dedykacji musi być szarmancki Icon_wink



24.06.2013 07:16 AM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Yacy Offline
Super Moderator
******

Liczba postów: 18 124
Dołączył: Jun 2007
Facebook Last.fm
Post: #97
RE: Muzyczne Urodziny
ależ Ty szybki jesteś Icon_smile2

no cóż Tym razem jestem drugi Icon_lol

ja pojadę dużo mniej oryginalnie (to jedyna okazja, żeby namówić Gosię do obejrzenia tego clipu Icon_razz )



.
KN:"Nic nie jest wieczne... może ta sytuacja też nie.
<OBY>"
24.06.2013 08:12 AM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Lilian Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 2 879
Dołączył: Aug 2007
Post: #98
RE: Muzyczne Urodziny
Obu Wam bardzo dziękuję za pamięć Icon_biggrin
(24.06.2013 07:16 AM)thestranglers napisał(a):  Lilian, jednej z niewielu kobiet na Forum życzę jeszcze więcej tajemniczości, która dodaje damom uroku. A tytuł dedykacji musi być szarmancki Icon_wink
Kiedyś gdy zaczynałam pisać na internetowych forumach, uważałam, że musi być zachowana pewna tajemniczość podczas bycia użytkownikiem forumowym. Z czasem jakoś przestałam nad tym się zastanawiać i teraz po prostu czasami coś napiszę i zapostuję.
Yacy napisał(a):ja pojadę dużo mniej oryginalnie
przyznaję, że udany wybór Icon_smile
chociaż nie spodziewałam się takiej końcówki teledysku Icon_wink

"Lubię chleb,więc sobie zjem.
I po brzuchu się poklepię." [K. Nosowska]
24.06.2013 07:39 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Tomekk Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 14 494
Dołączył: Aug 2008
Post: #99
RE: Muzyczne Urodziny
to ja też życzę dużo zdrowia, szczęścia i pomyślnoci.
No i jak Lilian, to nie może zabraknąć Depeche Mode, bo to moje nieodłączne skojarzenie z Tobą Icon_smile



24.06.2013 08:43 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Lilian Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 2 879
Dołączył: Aug 2007
Post: #100
RE: Muzyczne Urodziny
Skojarzenie bardzo dobre. Icon_mrgreen
Dziękuję za życzenia, Tomekk Icon_smile

"Lubię chleb,więc sobie zjem.
I po brzuchu się poklepię." [K. Nosowska]
24.06.2013 11:00 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Podobne wątki
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  7. urodziny forum thestranglers 12 8 753 14.04.2013 08:44 PM
Ostatni post: kajman
  urodziny forum 1981 17 11 722 17.04.2010 03:43 PM
Ostatni post: rado

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości