Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Mycharts.pl na facebooku
saferłel Offline
Paweł
*****

Liczba postów: 21 777
Dołączył: Jun 2007
Post: #1
Mycharts.pl na facebooku
Postanowiłem podbić temat rzucony przez Michała na shoutboxie, który zauważył, że w dziwnych okolicznościach ''wyparowała'' nasza grupa facebookowa Icon_sad Czy ktoś wie co się z nią stało? Nie znalazłem jej w swoich ''polubieniach'' i najwyraźniej została skasowania/rozwiązana. Nie jestem specem od tego portalu, więc nie mam pomysłu na inne wytłumaczenie, szczególnie że cała reszta działa poprawnie.

Czy ktoś wie kto był założycielem grupy?

Call it performance, call it art/I call it disaster if the tapes don't start.
31.10.2012 10:57 AM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
AKT! Offline
jegomość
*****

Liczba postów: 24 587
Dołączył: May 2008
Post: #2
RE: Mycharts.pl na facebooku
Wydaje mi się, że Rado. Więc chyba mamy odpowiedź.

— ——————
—— ——— ——————
————— ———————
————
— ————— — ——
———
31.10.2012 02:02 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
saferłel Offline
Paweł
*****

Liczba postów: 21 777
Dołączył: Jun 2007
Post: #3
RE: Mycharts.pl na facebooku
Wysłałem zapytanie do osoby, która może coś wiedzieć na ten temat. Jeśli nie uda się odzyskać grupy (chociaż niby jak?), to chyba trzeba założyć ją od nowa.

Call it performance, call it art/I call it disaster if the tapes don't start.
31.10.2012 02:19 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
AKT! Offline
jegomość
*****

Liczba postów: 24 587
Dołączył: May 2008
Post: #4
RE: Mycharts.pl na facebooku
Wydaje mi się, że nie ma się w ogóle co tym przejmować i zwyczajnie założyć nową Icon_wink
Choć prawdę mówiąc nie wiem czy jest jakaś szczególna potrzeba by taka grupa istniała - niech wypowiedzą się inni.

— ——————
—— ——— ——————
————— ———————
————
— ————— — ——
———
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 31.10.2012 02:47 PM przez AKT!.)
31.10.2012 02:46 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
saferłel Offline
Paweł
*****

Liczba postów: 21 777
Dołączył: Jun 2007
Post: #5
RE: Mycharts.pl na facebooku
Grupa wróciła Icon_wink

Call it performance, call it art/I call it disaster if the tapes don't start.
01.11.2012 12:03 AM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
ku3a Offline
Administrator
*******

Liczba postów: 19 088
Dołączył: Jun 2007
Post: #6
RE: Mycharts.pl na facebooku
Faktycznie poprzedni profil mycharts na facebooku został założony przez Rado. Po uzgodnieniu z Rado utworzyłem nowy profil naszego forum, zachęcam wszystkich do "lajkowania":
http://www.facebook.com/ForumMychartspl
Profil jest otwarty dla Was i może dzięki niemu uda się zwerbować tutaj nowych użytkowników, którzy wzbogacą naszą społeczność Icon_smile2.
Podpiąłem też nasz nowy profil pod sidebar widoczny na stronie głównej mycharts.

Dziękuję Rado za współpracę.

Macie jakieś sugestie co mogłoby się znajdować na naszym profilu na facebooku?
14.11.2012 04:48 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
michal91d
Unregistered

 
Post: #7
RE: Mycharts.pl na facebooku
w takim razie czy poprzedni profil będzie usunięty?Icon_wink
14.11.2012 04:55 PM
Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
ku3a Offline
Administrator
*******

Liczba postów: 19 088
Dołączył: Jun 2007
Post: #8
RE: Mycharts.pl na facebooku
intencja Rado była taka, żeby usunąć, więc tak się prawdopodobnie stanie, ale poprosiłem, żeby w razie czego jeszcze przez kilka dni poprzedni profil istniał
14.11.2012 05:01 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
saferłel Offline
Paweł
*****

Liczba postów: 21 777
Dołączył: Jun 2007
Post: #9
RE: Mycharts.pl na facebooku
Skoro można ''zacząć od nowa'', to czemu by nie zrobić z tego profilu czegoś w rodzaju mini portalu z wiadomościami muzycznymi? Mógłby on być nakierowany głównie na obszar list przebojowych (w tym także/przede wszystkim naszych). Każdy mógłby postować tam rzeczy związane z listą (np. cotygodniowych liderów zestawień), informacje o nowych singlach, albumach itd. Facebook odzwierciedlałby wtedy zawartość forum i tego, co ktoś może na nim znaleźć, niekoniecznie mając swoją listę. Może kilka osób zainteresowałoby się w ten sposób naszą działalnością.

Call it performance, call it art/I call it disaster if the tapes don't start.
14.11.2012 06:34 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
ku3a Offline
Administrator
*******

Liczba postów: 19 088
Dołączył: Jun 2007
Post: #10
RE: Mycharts.pl na facebooku
mi się pomysł bardzo podoba Icon_smile2.
o ile byliby zainteresowani postowaniem tam.
14.11.2012 09:35 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Remo Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 3 814
Dołączył: Aug 2010
Last.fm
Post: #11
RE: Mycharts.pl na facebooku
Ja mogę też coś postować Icon_wink
14.11.2012 09:45 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
piotreklp3 Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 3 466
Dołączył: Jun 2007
Facebook Last.fm
Post: #12
RE: Mycharts.pl na facebooku
Oczywiście jestem za, ale trzeba pamiętać, że głównym i podstawowym miejscem dyskusji jest to forum, a nie fb. Po drugie trzeba zadbać, żeby informacje na facebooku pojawiały się w miarę regularnie. Bardzo mnie denerwują martwe fanpage.

Proponuję przedstawiać cotygodniowe relacje z Forumowej.
14.11.2012 09:49 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
saferłel Offline
Paweł
*****

Liczba postów: 21 777
Dołączył: Jun 2007
Post: #13
RE: Mycharts.pl na facebooku
Na pewno forumowa mogłaby się tam pojawiać regularnie. Ale ja przyznam, że nie mam pojęcia czy tam w tych wiadomościach można postować całe notowanie w jakimś ładnym formacie czy trzeba dawać to jako odnośnik do forum czy tylko linki do top 10. Kiepsko się orientuję w facebookowym świecie.

Call it performance, call it art/I call it disaster if the tapes don't start.
14.11.2012 09:51 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Dobromiera Offline
głośna mniejszość
*****

Liczba postów: 7 064
Dołączył: Jun 2011
Bebo Facebook Flickr Last.fm LinkedIn MySpace
NK.pl Twitter YouTube
Post: #14
RE: Mycharts.pl na facebooku
Można notowania dodawać w formie "Notatek", tylko że to może tylko admin strony jako strona (tzn. może wybrać opcję "Korzystaj z facebooka jako [nazwa strony]"). W zwykłym poście też, ale to by mało ciekawie wyglądało.

Prace nad nową Muzyczną Galaktyką trwają. Żegnaj phorum.pl, witaj niezależności!

https://rateyourmusic.com/~Szysza32
14.11.2012 10:01 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
suedehead Offline
Użytkownik
***

Liczba postów: 71
Dołączył: Dec 2012
Post: #15
RE: Mycharts.pl na facebooku
dołączyłam do facebookowej grupyIcon_lol

moja strona o Suede
20.12.2012 10:37 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
karski1 Offline
Początkujący
**

Liczba postów: 10
Dołączył: Jan 2013
Post: #16
RE: Mycharts.pl na facebooku
Ja również polajkowałem bo podoba się ta inicjatywa. Szkoda jednak że tablica jest pusta!

______________________________________________
klik
19.04.2013 01:04 AM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
michal91d
Unregistered

 
Post: #17
RE: Mycharts.pl na facebooku
Mam pomysł odnośnie reanimacji tego forum.
Byłoby to powołanie do życia (bo na razie ciężko mówić o życiu) tego fanpejdża. Jak ja to widzę:
Osoba odpowiedzialna za prowadzenie tej strony wrzucałaby informacje o nowych notowaniach użytkowników, Forumowej, nowych topach, listy last.fm & mycharts, ewentualnie nowe single/teledyski. Wiadomo, to nie poprawi poziomu dyskusji, ale może jest to jakiś sposób na uratowanie tego forum?

Przykład:
"Tomekk opublikował właśnie najnowsze notowanie swojej listy. Sprawdźcie, który utwór jest u niego na szczycie." I link. Nie chodzi o wstawianie notowań, bo po to jest forum.
12.04.2014 04:06 PM
Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
ku3a Offline
Administrator
*******

Liczba postów: 19 088
Dołączył: Jun 2007
Post: #18
RE: Mycharts.pl na facebooku
pomysł dobry. tylko czy znajdzie się osoba, która się tego podejmie.
12.04.2014 04:11 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
prz_rulez Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 20 111
Dołączył: Jun 2007
Post: #19
RE: Mycharts.pl na facebooku
Ja mogę. Ale pod pewnymi warunkami.
13.04.2014 08:45 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
ku3a Offline
Administrator
*******

Liczba postów: 19 088
Dołączył: Jun 2007
Post: #20
RE: Mycharts.pl na facebooku
a mianowicie?
13.04.2014 10:44 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości