Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Mój stary top wszech czasów z chyba 1996 roku
Aro Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 4 963
Dołączył: Nov 2007
Post: #101
 
10. (5) Stairway to heaven - Led Zeppelin - 10 Icon_exclaim Icon_exclaim ( mam nadzieje ze też nie po raz ostatni Icon_wink2 )
9. (9) Patience - Guns N' Roses - 8
8. (24) Zombie - The Cranberries - 9
7. (-) The Man who sold the world - Nirvana - 10
6. (8) Shine on You crazy diamond - Pink Floyd - 10 Icon_exclaim Icon_exclaim (teraz to pewnie wyzej by było "Us and Them" Icon_wink2 .
17.05.2008 03:40 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
saferłel Offline
Paweł
*****

Liczba postów: 21 777
Dołączył: Jun 2007
Post: #102
 
10. (5) Stairway to heaven - Led Zeppelin - 4'5/5
9. (9) Patience - Guns N' Roses - e Cranberries - 3'5/5
7. (-) The Man who sold the world - Nirvana - 5/5
6. (8) Shine on You crazy diamond - Pink Floyd - 5/5

Najwyższa nowości jak na najwyższą nowość przystało - wspaniała ;]

Call it performance, call it art/I call it disaster if the tapes don't start.
17.05.2008 03:52 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Gary Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 3 623
Dołączył: Jun 2007
Post: #103
 
Aro napisał(a):6. (8) Shine on You crazy diamond - Pink Floyd - 10 Icon_exclaim Icon_exclaim (teraz to pewnie wyzej by było "Us and Them" Icon_wink2 .
no tak, ale tym razem do diament był najwyżej klasyfikowanym Pink Floydem. Icon_smile2

Aro napisał(a):( mam nadzieje ze też nie po raz ostatni Icon_wink2 )
:roll: Icon_wink2

Yacy napisał(a):10 Bowie też by dostał 10 ale jednak ciut większą Icon_wink2
Ja Bowiego w tej piosence jeszcze nie znałem wtedy, ale też miałby 10, ale ciut mniejszą. Icon_wink2
17.05.2008 04:41 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Gary Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 3 623
Dołączył: Jun 2007
Post: #104
 
No i przyszedł czas na ostatnią odsłonę tej fantastycznej podróży w czasie. Dziękuję Wam za śledzenie na bieżąco tej mojej retrospektywy. Icon_smile2



5. (4) Fade to Black - Metallica - tego nikt z typujących nie odgadł. Icon_mrgreen Ale tak na prawdę od tej piosenki zaczęła się moja przygoda z Metallicą, więc nic dziwnego, że tak wysoko znajdowała i z pewnością nadal będzie się znajdować, choć być może trochę niżej.



4. (1) Babe I'm Gonna leave You - Led Zeppelin - najwyżej klasyfikowana piosenka Led Zeppelin, w nowym topie, który jest w fazie początkowej tworzenia zapewne będzie mieć na 99% swoje miejsce w pierwszej 10. Cudowny utwór, pamiętam, że poznałem go dzięki mojej siostrze, która również bardzo go wielbiła. W 1996 roku nastąpiła obniżka jego formy albo może inaczej, to 3 inne utwory wspięły się kilka poziomów wyżej i zdetronizowały poprzedniego zwycięzce mojego topu wszech czasów.



3. (39) Hotel California - Eagles - jak widać po skoku, który ta piosenka wykonała można powiedzieć, że przebojem wdarła się do czołówki topu i co najważniejsze znajduje się tu do dzisiaj! Icon_smile2 O ile dobrze pamiętam, to przyczyną tak wielkiego skoku była GENIALNA wesja akustyczna tej piosenki, którą w tym czasie poznałem.






za chwilę już wszystko będzie jasne. Icon_wink2





2. (3) Nothing Else Matters - Metallica
- zaskoczenie? Icon_smile2 Chyba jednak tak, ale wtedy tak było. Wiele razy już o tym pisałem, że wtedy Nothing podobało mi się bardziej niż Unforgiven. Mniej więcej 6-7 lat temu te tendencje zaczęły się odwracać, co nie oznacza, że "NEM" podoba mi się mniej. Nie! To po prostu "The Unforgiven" wybiło się na wyżyny kiedyś nie osiągalne. A tak w ogóle to te dwie piosenki są dla mnie nierozłączne i dlatego przy tej okazji piszę o tych dwóch. Icon_smile2




1. (2) November Rain - Guns N' Roses - a jednak!!!! Icon_smile2 Może trochę udało mi się wprowadzić trochę niepewności co do zwycięzcy. Ale jak widać to był ten rok! Rok, w którym ta piosenka zajęła miejsce na tronie i do dziś nie zamierza go opuścić, a i w przyszłości nie sądzę, aby takie zamiary przejawiała.


...i to byłoby na tyle. Icon_smile2

Do następnego mojego topu, miejmy nadzieję, że już niedługo.
18.05.2008 07:57 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Yacy Offline
Super Moderator
******

Liczba postów: 18 123
Dołączył: Jun 2007
Facebook Last.fm
Post: #105
 
5. (4) Fade to Black - Metallica

4. (1) Babe I'm Gonna leave You - Led Zeppelin

3. (39) Hotel California - Eagles

2. (3) Nothing Else Matters - Metallica

1. (2) November Rain - Guns N' Roses

5. no fakt nie łatwo bybyło trafić Icon_wink2
4. zespół trafiłem Icon_smile2
3. o jedno oczko0 się pomyliłem Icon_wink2
2. to poważne przeoczenie z mojej strony...
1. trochę mnie wywiodłeś w pole. Myślałem, że to zdarzyło sie później Icon_smile2

A oceny. Podam sumę : 50 Icon_smile2
Rewelacja takie przypomnienie po tylu latach... Sam jestem ciekaw jakby to u mnie było 12 lat temu...
Dzięki za fajną zabawę !

.
KN:"Nic nie jest wieczne... może ta sytuacja też nie.
<OBY>"
18.05.2008 08:47 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Aro Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 4 963
Dołączył: Nov 2007
Post: #106
 
5. (4) Fade to Black - Metallica - przypomniałem sobie z racji TOPU - 10
4. (1) Babe I'm Gonna leave You - Led Zeppelin - 10 Icon_exclaim Icon_exclaim
3. (39) Hotel California - Eagles - 10 Icon_exclaim Icon_exclaim
2. (3) Nothing Else Matters - Metallica - 10 Icon_exclaim Icon_exclaim
1. (2) November Rain - Guns N' Roses - 10 Icon_exclaim Icon_exclaim

Genialne TOP 5. Piekne wspomnienia. Dzieki Gary. Icon_biggrin3
Gary napisał(a):Do następnego mojego topu, miejmy nadzieję, że już niedługo.
Juz sie nie moge doczekać na kolejne swięto . Icon_smile2

Jaki był typ wspólny i komu mam pogratulować ??? Icon_wink2
18.05.2008 08:54 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
stavanger Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 5 012
Dołączył: Jun 2007
Last.fm
Post: #107
 
Gary napisał(a):1. (2) November Rain - Guns N' Roses - a jednak!!!! Icon_smile2 Może trochę udało mi się wprowadzić trochę niepewności co do zwycięzcy. Ale jak widać to był ten rok! Rok, w którym ta piosenka zajęła miejsce na tronie i do dziś nie zamierza go opuścić, a i w przyszłości nie sądzę, aby takie zamiary przejawiała.
W 1996 roku, to też byłby mój numer 1, przynajmniej tak mi się wydaje Icon_cool2

.
19.05.2008 12:24 AM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
ku3a Offline
Administrator
*******

Liczba postów: 19 102
Dołączył: Jun 2007
Post: #108
 
uuu, moj znawca fatalnie Icon_razz.

15. (18) Used to love her - Guns N' Roses (o kurcze, nie pamietam...)
14. (-) Niecierpliwi - Robert Chojnacki &... 10!
13. (11) All apologies - Nirvana 8
12. (16) One - U2 10 Icon_exclaim Icon_exclaim
11. (17) Bohemian Rhapsody - Queen 10
10. (5) Stairway to heaven - Led Zeppelin 10
9. (9) Patience - Guns N' Roses 7
8. (24) Zombie - The Cranberries 10
7. (-) The Man who sold the world - Nirvana 8
6. (8) Shine on You crazy diamond - Pink Floyd 5
5. (4) Fade to Black - Metallica 7
4. (1) Babe I'm Gonna leave You - Led Zeppelin 8
3. (39) Hotel California - Eagles 6
2. (3) Nothing Else Matters - Metallica 10 Icon_exclaim Icon_exclaim Icon_exclaim
1. (2) November Rain - Guns N' Roses 10 Icon_exclaim Icon_exclaim Icon_exclaim

bardzo milo mi sie obserwowalo ten Twoj sprzed 12 lat i czekalo na kolejne jego odslony Icon_smile2. to teraz pozostaje czekac na aktualna wersje Topu Icon_smile2.
19.05.2008 10:46 AM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
saferłel Offline
Paweł
*****

Liczba postów: 21 777
Dołączył: Jun 2007
Post: #109
 
5. (4) Fade to Black - Metallica - 4/5
4. (1) Babe I'm Gonna leave You - Led Zeppelin - nie znam
3. (39) Hotel California - Eagles - 4/5
2. (3) Nothing Else Matters - Metallica - 5/5
1. (2) November Rain - Guns N' Roses - 5/5

Jak wy kochacie ten November Rain i Nothing Else....prawie w każdym topie jest i prawie zawsze w samej czołówce ;]....ze mną (moim topem ściśle) sobie od nich odpoczniecie Icon_razz2, mimo, że uwielbiam te czołowe kawałki co widać po moich ocenach ;]

Call it performance, call it art/I call it disaster if the tapes don't start.
20.05.2008 12:08 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Miszon Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 11 492
Dołączył: Aug 2008
Post: #110
 
miejsca 4 i 5 w 1996 nie znałem Icon_redface2 , California była wówczas w okolicach miejsca 5-7 (dziś poza 30-ką...), a Nothing i November tak koło 15-20 były (dziś w 10-ce).

[Obrazek: jswidget.php?username=Miszon&amp;num...gewidget=1]
19.03.2009 05:00 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Podobne wątki
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  333/33, czyli mój prywatny TOP WSZECH CZASÓW Gary 119 28 047 17.10.2009 10:08 PM
Ostatni post: Yacy
  333/33, czyli mój prywatny TOP WSZECH CZASÓW Gary 0 1 246 19.09.2009 02:33 PM
Ostatni post: Gary

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości