Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Muzyczni Czarodzieje - Dalekowzroczność
Miszon Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 11 523
Dołączył: Aug 2008
Post: #1
Muzyczni Czarodzieje - Dalekowzroczność
[Obrazek: muzyczni-czarodzieje-dalekowzrocznosc-.jpg]
Cytat:Rok po ukazaniu się pierwszej płyty „Reggaeneracja” zespołu Muzyczni Czarodzieje ze Środowiskowego Domu Samopomocy z Warszawy ukazała się nasza druga pełniejsza, mocniejsza, dojrzalsza płyta. Oczywiście pełniejsza bo mamy 10 utworów, mocniejsza bo klimaty reggaeowo-podobne w skąpym rozmiarze, a dojrzalsza? To już każdy słuchacz niech sam sobie odpowie na to pytanie.
Muzyczni Czarodzieje to projekt muzyczny współtworzony przez uczestników oraz terapeutów Środowiskowego Domu Samopomocy przy ul. Suwalskiej 11 w Warszawie. Terapia poprzez muzykę, zarówno dla uczestników, jak też słuchaczy tej muzyki - oto zadanie tego projektu. A przy tym - wyszła z tego całkiem zacna muzyka! Polecam i oby więcej takich inicjatyw! Icon_smile2

Oto "singiel", pod tytułem "Bzz":




zajawka dwóch kawałków:

Myślałem, że to będzie raczej społecznie fajne, a muzycznie słabsze. A tymczasem - to naprawdę sympatyczny kawałek! Icon_smile2

Tracklista:
1. Bzzz!
2. Ogień
3. Złodziej
4. Sen
5. Szybciej, głośniej
6. To co w Tobie
7. S.O.S
8. Prawda
9. Żal...
10. Płyń

[Obrazek: jswidget.php?username=Miszon&num...gewidget=1]
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 02.10.2012 11:58 AM przez Miszon.)
02.10.2012 11:43 AM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
ku3a Offline
Administrator
*******

Liczba postów: 19 115
Dołączył: Jun 2007
Post: #2
RE: Muzyczni Czarodzieje - Dalekowzroczność
Dodam jeszcze, że płytę swoim patronatem objęło Radio Orbit i będzie ona do wygrania m.in. w mojej audycji Rockiestra. Wtorki od 21 do 23. Zapraszam Icon_smile2.
15.10.2012 11:46 AM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
prz_rulez Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 20 111
Dołączył: Jun 2007
Post: #3
RE: Muzyczni Czarodzieje - Dalekowzroczność
No tak, wiedziałem, że ten post nie pojawia się tu bez powodu Icon_wink
Ale ciekawe, ciekawe.

Wybaczcie mi, ale przeszła mi przez głowę okrutna myśl - może ja też się zapiszę do tego domu samopomocy i będę gwiazdą? Icon_lol Niestety, przy tym utworze po raz kolejny utwierdzam się w przekonaniu, że przy dobrych muzykach sukces może osiągnąć nawet najgorszy wokalista.
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 15.10.2012 12:26 PM przez prz_rulez.)
15.10.2012 12:23 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
ku3a Offline
Administrator
*******

Liczba postów: 19 115
Dołączył: Jun 2007
Post: #4
RE: Muzyczni Czarodzieje - Dalekowzroczność
ale tutaj śpiewają osoby niepełnosprawne intelektualnie... Icon_rolleyes
o to chodzi właśnie, że to dla nich terapia, ucieczka w inny świat, w inne myśli, w inne zajęcia...
15.10.2012 03:11 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Miszon Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 11 523
Dołączył: Aug 2008
Post: #5
RE: Muzyczni Czarodzieje - Dalekowzroczność
prz_rulez nie pojął chyba sensu istnienia tego zespołu...

Ja np. jestem zaskoczony, że ten wokalista pamięta wszystkie teksty (bo oglądałem koncert na youtube). Ja np. w większości nie pamiętam. Nawet części własnych Icon_wink2 .

[Obrazek: jswidget.php?username=Miszon&num...gewidget=1]
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 15.10.2012 11:53 PM przez Miszon.)
15.10.2012 11:53 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
prz_rulez Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 20 111
Dołączył: Jun 2007
Post: #6
RE: Muzyczni Czarodzieje - Dalekowzroczność
Bardzo się cieszę, jeśli to im pomaga. Niemniej jednak przyznacie chyba, że wielu ludzi chciałoby mieć taką terapię w postaci nagrania płyty? Icon_smile
P.S. Pewien zespół śpiewał swego czasu, że "wszyscy mamy źle w głowach, że żyjemy", więc... Icon_wink
16.10.2012 12:11 AM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Miszon Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 11 523
Dołączył: Aug 2008
Post: #7
RE: Muzyczni Czarodzieje - Dalekowzroczność
Wielu ludzi nie potrzebuje takiej terapii.
A płytę można zresztą nagrać bez terapii. Co stoi na przeszkodzie?

[Obrazek: jswidget.php?username=Miszon&num...gewidget=1]
17.10.2012 12:05 AM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
prz_rulez Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 20 111
Dołączył: Jun 2007
Post: #8
RE: Muzyczni Czarodzieje - Dalekowzroczność
Trzeba mieć a) muzyków b) promocję Radia Orbit Icon_lol
17.10.2012 08:27 AM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Miszon Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 11 523
Dołączył: Aug 2008
Post: #9
RE: Muzyczni Czarodzieje - Dalekowzroczność
Nie wyglądasz mi na osobę upośledzoną umysłowo, więc nic nie stoi na przeszkodzie, by nauczyć się na czymś grać.

A wtedy może zapromujemy w RO Icon_smile2 .

[Obrazek: jswidget.php?username=Miszon&num...gewidget=1]
18.10.2012 08:21 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
prz_rulez Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 20 111
Dołączył: Jun 2007
Post: #10
RE: Muzyczni Czarodzieje - Dalekowzroczność
Ale sprytny wybieg.
W takim razie muszę w odpowiednich momentach zacząć tak wyglądać.


Oczywiście ja sobie kpię, ale nie z tych ludzi - fajnie, że im się udaje coś osiągnąć w życiu.
18.10.2012 09:39 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Miszon Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 11 523
Dołączył: Aug 2008
Post: #11
RE: Muzyczni Czarodzieje - Dalekowzroczność
No bo wyszło tak, jakbyś im zazdrościł, że są upośledzeni i marudził, że ktoś postanowił potraktować ich jak ludzi i jakoś pomóc. Tymczasem nic nie stoi na przeszkodzie, byś nagrał jakąś płytę. Dla tych osób niestety nie jest możliwe na tyle dobre opanowanie jakiegoś instrumentu.
Jako naczelny maruda forum powinieneś raczej się z tego cieszyć, bo jest to przykład (którego zawsze "bezskutecznie" szukasz), że jednak ludzie potrafią być OK.

Niedawno jakiś gościu bez rąk przepłynął kanał La Manche i było o tym bardzo głośno. Czy uważasz, że jest to nieuczciwe wobec ludzi z rękami, bo przepłynięcie przez nich tego akwenu już nikogo nie wzrusza?

[Obrazek: jswidget.php?username=Miszon&num...gewidget=1]
18.10.2012 10:42 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
prz_rulez Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 20 111
Dołączył: Jun 2007
Post: #12
RE: Muzyczni Czarodzieje - Dalekowzroczność
No to zadałeś trudne pytanie, bo ja nie jestem w stanie Ci na nie odpowiedzieć.
19.10.2012 12:47 AM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości