Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
SZEJSET
Yacy Offline
Super Moderator
******

Liczba postów: 18 080
Dołączył: Jun 2007
Facebook Last.fm
Post: #21
RE: SZEJSET
PODSUMOWANIE 600 NOTOWAŃ MOJEJ LISTY.

1. Renata Przemyk - Odjazd
2561 pkt 127 tyg i 13 x na miejscu 1.

Po notowaniu 582 zdarzył się koncert. JEJ koncert w TYM studiu w TYM radiu!!!

Koncert Renaty Przemyk w Trójce, odbył się w lutym. MUSIAŁEM tam być. I ten koncert spowodował, że "Odjazd" znów powrócił do czołówki Mojej Listy i na miejsce 1! Konsekwencją tego jest to, że od notowania 583 jest moim numerem 1 podsumowania notowań Mojej Listy.
Czy ktoś to kiedyś zmieni...? Niewykluczone ... Szczęsny też miał być numerem 1 na Euro. I co? Był nim tylko do momentu, gdy został zmieniony przez Tytonia... Icon_wink2 Czas pokaże czy Przemyk to ... Szczęsny czy raczej Tytoń Icon_razz




.
KN:"Nic nie jest wieczne... może ta sytuacja też nie.
<OBY>"
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 03.07.2012 11:41 PM przez Yacy.)
03.07.2012 11:41 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
ku3a Offline
Administrator
*******

Liczba postów: 19 088
Dołączył: Jun 2007
Post: #22
RE: SZEJSET
fantastyczne rozstrzygnięcia Icon_biggrin3.
nie że komuś kibicowałem, tylko z tym jednym punktem różnicy, a potem koncertem Icon_biggrin3.

ech, może w wakacje wreszcie zabiorę się za mój prywatny twc... dawno nie robiłem nowego notowania i trochę trzeba w nim pozmieniać Icon_smile2.

dzięki za podsumowanie i wspomnienia! Icon_smile2
04.07.2012 12:35 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Yacy Offline
Super Moderator
******

Liczba postów: 18 080
Dołączył: Jun 2007
Facebook Last.fm
Post: #23
RE: SZEJSET
ku3a napisał(a):tylko z tym jednym punktem różnicy, a potem koncertem
Icon_smile2 wygląda jakbym coś ustawiał, ale jesli już to bym to zrobił w drugą stronę Icon_cool (wtedy nie wiedziałem o koncercie w Trójce Icon_wink2 ) inna sprawa, że gdyby Oc zabrzmiało w Łodzi to pewnie byłoby poza zasięgiem Renaty...

ku3a napisał(a):może w wakacje wreszcie zabiorę się za mój prywatny twc
ja niestety wakacji nie mam Icon_razz
a twc robię co rok, a właściwie robię ciągle. słucham, notuję to co ewentualnie mogłoby sie pojawić, zapisuję nawet, że utwór x wykonawcy powinien być wyżej niż y. zaglądam a tu okazuje się że różnica jest 100 miejsc na korzyść tego drugiego Icon_wink2

ku3a napisał(a):dzięki za podsumowanie i wspomnienia!
wspomnień było trochę mniej niż może powinno, ale to już jest któreś podsumowanie i ciężko o nowe wspomnienia. Icon_smile2 a poza tym jak już pisałem, jakoś mniejsze święto się okazało niż po 400 czy podsumowanie 10 lat.

ja również dziękuję. Icon_smile

.
KN:"Nic nie jest wieczne... może ta sytuacja też nie.
<OBY>"
04.07.2012 01:33 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
ku3a Offline
Administrator
*******

Liczba postów: 19 088
Dołączył: Jun 2007
Post: #24
RE: SZEJSET
Yacy napisał(a):ja niestety wakacji nie mam Icon_razz
no mi chodzi o wakacje od Rockiestry Icon_wink2.
Yacy napisał(a):zaglądam a tu okazuje się że różnica jest 100 miejsc na korzyść tego drugiego Icon_wink2
ja tak też często mam Icon_smile2. dlatego chciałbym zrobić nowe notowanie i trochę takich absurdów polikwidować Icon_wink2.
04.07.2012 02:07 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości