Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
LAUREACI 2011
saferłel Offline
Paweł
*****

Liczba postów: 21 777
Dołączył: Jun 2007
Post: #101
RE: LAUREACI
Porządna robota, dusicielu. Dziękujemy. Wyniki jakie są takie są, jedne lepsze, drugie gorsze. Generalnie nikt chyba nie czuje się pokrzywdzony. Poradziliśmy sobie z organizacją i jedyne pretensje możemy mieć do swoich wyborów. Ja nadal dziwnie patrzę np. na Florence w zakładce ''alternatywa'', no ale może jestem już za stary i nie rozumiem jakichś nowych podziałów gatunkowych, które się wykreowały Icon_smile Druga edycja już za pół roku Icon_wink

Z dedykacją dla Tomka, za poprowadzenie zabawy:





Nie wiem jak w kontekście tego co zrobiłeś pasuje ten tytuł, ale mam to gdzieś Icon_biggrin

Call it performance, call it art/I call it disaster if the tapes don't start.
29.06.2012 09:38 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Dobromiera Offline
głośna mniejszość
*****

Liczba postów: 7 064
Dołączył: Jun 2011
Bebo Facebook Flickr Last.fm LinkedIn MySpace
NK.pl Twitter YouTube
Post: #102
RE: LAUREACI
Trochę za dużo tych nagród dla Myslovitz, nie uważam żeby w zeszłym roku jakoś zaszaleli. Zwłaszcza z singlem.

Prace nad nową Muzyczną Galaktyką trwają. Żegnaj phorum.pl, witaj niezależności!

https://rateyourmusic.com/~Szysza32
29.06.2012 09:39 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
saferłel Offline
Paweł
*****

Liczba postów: 21 777
Dołączył: Jun 2007
Post: #103
RE: LAUREACI
To pokazuje raczej słabość polskiego rynku w połączeniu z lenistwem w jego eksploracji Icon_wink

Call it performance, call it art/I call it disaster if the tapes don't start.
29.06.2012 09:40 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
AKT! Offline
jegomość
*****

Liczba postów: 24 587
Dołączył: May 2008
Post: #104
RE: LAUREACI
Ja myślę, że raczej lenistwa i słabości (w tej kolejności) Icon_smile
Jakby się komuś chciało posłuchać Nerwowych Wakacji chociażby czy kilku innych fajnych projektów to może nie bylibyśmy skazani na duet Myslovitz + Nosowska Icon_sad

— ——————
—— ——— ——————
————— ———————
————
— ————— — ——
———
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 29.06.2012 10:00 PM przez AKT!.)
29.06.2012 09:59 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
kajman Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 40 377
Dołączył: Jun 2007
Post: #105
RE: LAUREACI
REM pewnie wygrał dlatego że się rozpadł. No ale nominacje przeciętne więc zwycięzca w zasadzie (dobrze tylko że nie SP) jest mi obojętny.
Wśród zagranicznych piosenek były cztery fatalne utwory i tylko Gotye prezentował sensowny poziom. Szkoda więc, że nie on wygrał. Ale z drugiej strony mógł wygrać M83 lub SP czyli mogłoby być jeszcze gorzej.
Wśród utworów polskich wysoki poziom bo 4 były bardzo dobre, jeden przyzwoity i jeden beznadziejny. No i niestety wygrał ten beznadziejny.
A tak w ogóle to wyniki satysfakcjonowały mnie w zasadzie tylko w jednej kategorii. W pozostałych wyniki fatalne, ale często już w nominacjach nie było nic sensownego do wybrania.
30.06.2012 10:00 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
adik 303
Unregistered

 
Post: #106
RE: LAUREACI
Zgadzam się z aaktt, Ukryte jest okropne, za nic nie zasługuje na ten zaszczyt. W przeciwieństwie do SFTTR, które było u mnie megahitem.
30.06.2012 11:10 PM
Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Tomekk Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 14 491
Dołączył: Aug 2008
Post: #107
RE: LAUREACI
Dzięki thestranglers za poprowadzenie Mych Icon_wink
Wspaniała robota.
01.07.2012 05:00 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
prz_rulez Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 20 111
Dołączył: Jun 2007
Post: #108
RE: LAUREACI
Ale jęczycie.

P.S. I "Ukryte" nie jest okropne! "Nie znacie się" Icon_razz2
01.07.2012 05:52 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
thestranglers Online
Moderator
*****

Liczba postów: 31 003
Dołączył: Dec 2014
Post: #109
RE: LAUREACI
saferłel napisał(a):Z dedykacją dla Tomka, za poprowadzenie zabawy
Dzięki, mordkę Hugh zawsze miło jest zobaczyć.
Tomekk napisał(a):Dzięki thestranglers za poprowadzenie Mych
Proszę Icon_wink
01.07.2012 06:06 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
saferłel Offline
Paweł
*****

Liczba postów: 21 777
Dołączył: Jun 2007
Post: #110
RE: LAUREACI
kajman napisał(a):REM pewnie wygrał dlatego że się rozpadł
To zbyt radykalna teza. Jeśli ktoś wszak głosował w kategoriach nie dotyczących rozpadu (np. wydarzenie nie jest taką kategorią) z tego powodu....no to nie wiem. Dla mnie to nie powinno mieć wpływu. Moim zdaniem i bez tego byli faworytami do ''przebój roku'' czy ''teledysk'' (oczywiście w warunkach forumowych).

Call it performance, call it art/I call it disaster if the tapes don't start.
03.07.2012 12:42 AM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
thestranglers Online
Moderator
*****

Liczba postów: 31 003
Dołączył: Dec 2014
Post: #111
RE: LAUREACI
Chcę jeszcze podziękować Jankowi za sam pomysł. Może kiedyś tu spojrzy...
03.07.2012 09:43 AM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości