Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
The Vaccines - The Vaccines Come of Age
Remo Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 3 814
Dołączył: Aug 2010
Last.fm
Post: #1
The Vaccines - The Vaccines Come of Age
The Vaccines Come of Age czyli drugi album panów od zaszczepienia pozytywnych dźwięków za pomocą gitar. Z tego co wyczytałem ma być bardziej - "kameralny" cokolwiek to znaczy. Póki co znane jest tylko No Hope (do posłuchania w dziale z singlami), które jest zapowiedzią i przedsmakiem nowego brzmienia.
Data wydania zaplanowana jest na 3 Września 2012 Icon_smile
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 30.05.2012 12:16 PM przez Remo.)
30.05.2012 12:08 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
AKT! Offline
jegomość
*****

Liczba postów: 24 634
Dołączył: May 2008
Post: #2
RE: The Vaccines - The Vaccines Come of Age
Szybko. Idą za ciosem!

— ——————
—— ——— ——————
————— ———————
————
— ————— — ——
———
01.06.2012 07:26 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
michal91d
Unregistered

 
Post: #3
RE: The Vaccines - The Vaccines Come of Age
Okładka:
[Obrazek: VaccinesComeOfAge600Gb270612.jpg]

I tracklista:
'No Hope'
'I Always Knew'
'Teenage Icon'
'All In Vain'
'Ghost Town'
'Aftershave Ocean'
'Weirdo'
'Bad Mood'
'Change Of Heart pt.2.'
'I Wish I Was A Girl'
'Lonely World'
27.06.2012 12:56 PM
Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Remo Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 3 814
Dołączył: Aug 2010
Last.fm
Post: #4
RE: The Vaccines - The Vaccines Come of Age
Czyli że to żeńska wersja The Vaccines?
Ciekawe
03.07.2012 10:57 AM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
saferłel Offline
Paweł
*****

Liczba postów: 21 777
Dołączył: Jun 2007
Post: #5
RE: The Vaccines - The Vaccines Come of Age
I jak tam album Wam się widzi?

Call it performance, call it art/I call it disaster if the tapes don't start.
01.08.2012 06:32 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
michal91d
Unregistered

 
Post: #6
RE: The Vaccines - The Vaccines Come of Age
saferłel napisał(a):I jak tam album Wam się widzi?
nie słucham, poczekam. Podobnie zresztą jak w przypadku TDCC. Słyszałem opinie, że jest lepszy od debiutu...
01.08.2012 06:47 PM
Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
saferłel Offline
Paweł
*****

Liczba postów: 21 777
Dołączył: Jun 2007
Post: #7
RE: The Vaccines - The Vaccines Come of Age
michal91d napisał(a):nie słucham, poczekam. Podobnie zresztą jak w przypadku TDCC. Słyszałem opinie, że jest lepszy od debiutu...
Na co poczekasz?

TDCC nadspodziewane udanie. Takich grup, których jest na pęczki ciężko jest nie słuchać z pewnym początkowym dystansem i niedowierzaniem, ale akurat dali radę Icon_wink Mają melodię. The Vax też dobrzy, ale czy lepsi od debiutu? U mnie rosną w siłę, lecz trzeba dać im 3-4 szansę. Nie wiem czy ludzie są na tyle cierpliwi w dzisiejszych czasach...a może tylko ja tak mam Icon_wink

W każdym razie ''złota era zespołów Michała'' niekoniecznie jest wymysłem Icon_wink

Call it performance, call it art/I call it disaster if the tapes don't start.
01.08.2012 07:46 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
michal91d
Unregistered

 
Post: #8
RE: The Vaccines - The Vaccines Come of Age
saferłel napisał(a):Na co poczekasz?
na wrzesień, być może na płytę w ręku. Zobaczę. Wziąłem sobie do serca list lidera TDCCIcon_wink
01.08.2012 07:52 PM
Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
saferłel Offline
Paweł
*****

Liczba postów: 21 777
Dołączył: Jun 2007
Post: #9
RE: The Vaccines - The Vaccines Come of Age
Możesz przybliżyć nam jego treść?

Wrzesień? A to płyta nie wychodzi 24 sierpnia (czy jakoś w tych okolicach) - to już byłyby tortury z czekaniem na odsłuch z oryginału Icon_wink

Call it performance, call it art/I call it disaster if the tapes don't start.
01.08.2012 08:02 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
michal91d
Unregistered

 
Post: #10
RE: The Vaccines - The Vaccines Come of Age
saferłel napisał(a):Możesz przybliżyć nam jego treść?
http://www.irishtimes.com/blogs/poplife/...has-leaked List był na tumblrze Alexa, ale widzę, że jest już usunięty

The Vaccines 3 września
Two Door Cinema Club 3 września
01.08.2012 08:25 PM
Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Remo Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 3 814
Dołączył: Aug 2010
Last.fm
Post: #11
RE: The Vaccines - The Vaccines Come of Age
Ja z nimi mam to ze im dluzej ich slucham tym wiecej z ich piosenek wynosze. Pierwsze odsluchanie WDYEFTV bylo dla mnie ciagle jak jeden kawalek. To samo mialem z Contra Vampirkow. Ale po 3-4 razie wszystko robi sie jasne i klarowne. A takie plyty sa najlepsze. Te co chwytaja za pierwszym razem czesto szybko odchodza do lamusa. Jak tylko gdzies ja znajde wrzuce moj komentarz.
01.08.2012 09:51 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Listoholik
Unregistered

 
Post: #12
RE: The Vaccines - The Vaccines Come of Age
właśnie kończę pierwsze przesłuchanie tej płyty, cienka, taki "punk" nie dla mnie ;/
01.08.2012 11:29 PM
Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
thestranglers Online
Moderator
*****

Liczba postów: 31 179
Dołączył: Dec 2014
Post: #13
RE: The Vaccines - The Vaccines Come of Age
Po dwóch kawałkach z nowego LP mam wrażenie że uciekło z nich powietrze i serio jest mi w związku z tym zwyczajnie smutno. Chcę zdrowego energetycznego punka który nic nie udaje i na nic się nie sili!
12.08.2012 02:26 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
saferłel Offline
Paweł
*****

Liczba postów: 21 777
Dołączył: Jun 2007
Post: #14
RE: The Vaccines - The Vaccines Come of Age
Tomku, zdrowy energetyczny punk - co przez to rozumiesz? Ja w ogóle nie wiem czemu ten zespół mianować grupą, która gra punk? Czysty punk był OK 30 lat temu, dzisiaj nie reprezentuje sobą niczego dobrego, niemal wymarł. Ale to jakby nie interesujący nas temat. Mi się wydaje, że zmienili brzmienie, przerzucili się trochę jakby na amerykańską szkołę grania. Bawią się różnymi motywami (western w ''I Always Knew'' czy brzmienia południowe w ''Weirdo'' - z niego można byłoby nawet wyciągnąć grunge'ową balladę kilkanaście lat temu), zdecydowanie wyhamowują rozpędzone melodie z debiutu, tak aby słuchacze mogli w końcu wczuć się w tekst, dostrzec kilka eleganckich trików w warsztacie, wyluzować się, a nie tylko tracić oddech będąc przypartymi do barierek na koncertach, o których nie pamięta się następnego ranka. Niezależnie od opinii innych, ja gratuluję im ucieczki spod topora kata, który nazywa się ''syndrom drugiej, bezpiecznej płyty''.

Call it performance, call it art/I call it disaster if the tapes don't start.
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 12.08.2012 06:03 PM przez saferłel.)
12.08.2012 04:35 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
AKT! Offline
jegomość
*****

Liczba postów: 24 634
Dołączył: May 2008
Post: #15
RE: The Vaccines - The Vaccines Come of Age
Właśnie? Vaccines i punk? Macie nie te oczekiwania wobec nie tej grupy Icon_wink

— ——————
—— ——— ——————
————— ———————
————
— ————— — ——
———
12.08.2012 05:39 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Remo Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 3 814
Dołączył: Aug 2010
Last.fm
Post: #16
RE: The Vaccines - The Vaccines Come of Age
Dla mnie ta płyta jest bogatsza o melodie. Na poprzedniej było dużo gitar przez co wokal i reszta była przyćmiona. Trzeba było na prawdę kilkakrotnie przesłuchać album żeby wyczuć intencje twórcy. Teraz po pierwszym razie mamy wszystko wyraźnie zarysowane i nie ma problemu z wczuciem się w rytm. Ja już po pierwszym razie nuciłem I Always Knew, a do PB-US przekonywałem się ponad miesiąc Icon_smile Zobaczymy jak poradzi sobie na dłuższym dystansie, bo debiut do tej pory nie znudził mi się na dłuższą chwilę.
12.08.2012 06:07 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
thestranglers Online
Moderator
*****

Liczba postów: 31 179
Dołączył: Dec 2014
Post: #17
RE: The Vaccines - The Vaccines Come of Age
Jako że zostałem przywołany do tablicy Icon_wink
Abstrahując od nomenklatury która jest zawsze utrapieniem może każdy z nas ma inne oczekiwania od The Vaccines. Mi osobiście nic a nic nie przeszkadzało w debiucie, dostałem wtedy to co chciałem i może dlatego oczekiwałem debiutu bis. Już po dwóch kawałkach podzielam zdanie że
saferłel napisał(a):wyhamowują rozpędzone melodie z debiutu
.
A po mojemu zaczęli kombinować, nawiasem mówiąc póki co zupełnie niepotrzebnie.
13.08.2012 01:23 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
michal91d
Unregistered

 
Post: #18
RE: The Vaccines - The Vaccines Come of Age
Remo napisał(a):Dla mnie ta płyta jest bogatsza o melodie.
saferłel napisał(a):zdecydowanie wyhamowują rozpędzone melodie z debiutu
i komu tu wierzyć?
Słucham, słucham i wydaje mi się, że jednak mniej jest tych fajnych przebojowych melodii. Trochę pokręcili w pewnych momentach, zaczęli kombinować. Na razie drugi krążek wydaje mi się trochę słabszy od debiutu. Zdaje się, że jest surowszy od poprzednika. Zobaczymy jak będzie po kilku dodatkowych przesłuchaniach
03.09.2012 11:24 AM
Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Remo Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 3 814
Dołączył: Aug 2010
Last.fm
Post: #19
RE: The Vaccines - The Vaccines Come of Age
Uwierz mi, że po którymś razie (radzę słuchać na słuchawkach) usłyszysz tę płytę z całkiem innej perspektywy.
Wczoraj słuchałem jej po raz czwarty i dopiero teraz odkryłem w kawałkach, które wcześniej brzmiały dość płasko ukryte pokłady przebojowości ;D

No ale ja tak mam często więc nie namawiam do katowania się, jeżeli komuś się nie spodobało za pierwszym razem.
03.09.2012 11:46 AM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
saferłel Offline
Paweł
*****

Liczba postów: 21 777
Dołączył: Jun 2007
Post: #20
RE: The Vaccines - The Vaccines Come of Age
Remo napisał(a):Uwierz mi
Uwierz mi, podbijam, 200 po raz pierwszy!

Call it performance, call it art/I call it disaster if the tapes don't start.
03.09.2012 11:49 AM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Podobne wątki
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  The Vaccines - Back In Love City Szymek79 1 165 08.08.2021 04:26 PM
Ostatni post: Monika
  The Vaccines - English Graffiti Szymek79 3 1 072 28.04.2015 03:31 PM
Ostatni post: AKT!
  The Vaccines - What Did You Expect From The Vaccines? saferłel 1 547 30.01.2011 06:07 PM
Ostatni post: Tomekk

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości