Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
błędy/poprawki/ulepszenia
ku3a Offline
Administrator
*******

Liczba postów: 19 088
Dołączył: Jun 2007
Post: #61
RE: błędy/poprawki/ulepszenia
Nie widzę żadnego ograniczenia, żeby gif nie mógł być awatarem.
Nie uważam też, żeby ograniczenie rozmiaru obrazka który ma być awatarem było chore Icon_wink2. Dotychczas limit był ustawiony na 30kB, zmieniłem na 100kB. Ponadto zmieniłem to, żeby przy przekroczeniu tego limitu użytkownik był informowany czy obrazek ma być zmniejszony czy ma nie być w ogóle przyjęty. Dotychczas ustawiona była opcja, żeby automatycznie był zmniejszany. Być może w przypadku ruchomych gifów wykonywane było jednocześnie wzięcie tylko pierwszej klatki.
Dajcie znać czy jest OK Icon_smile2.
04.09.2013 03:53 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
AKT! Offline
jegomość
*****

Liczba postów: 24 587
Dołączył: May 2008
Post: #62
RE: błędy/poprawki/ulepszenia
Oooo przy 100kb zupełnie inaczej się rozmawia Icon_biggrin

Nie chodziło mi o to, że jakiekolwiek ograniczenie jest chore, tylko, że limit 30kb jest trochę zbyt restrykcyjny Icon_wink

— ——————
—— ——— ——————
————— ———————
————
— ————— — ——
———
04.09.2013 06:02 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
adik 303
Unregistered

 
Post: #63
RE: błędy/poprawki/ulepszenia
Dobra, wyjaśniło się - pojawiła się informacja, że za duży rozmiar, więc zgaduję że nie konwertuje gifów w całości Icon_smile
04.09.2013 06:29 PM
Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
AKT! Offline
jegomość
*****

Liczba postów: 24 587
Dołączył: May 2008
Post: #64
RE: błędy/poprawki/ulepszenia
jak chcesz, podeślij mi go, zobaczę co się za zrobić względem zmniejszenia rozmiaru pliku Icon_wink

edit: to to?
[Obrazek: arcadefire.gif]

— ——————
—— ——— ——————
————— ———————
————
— ————— — ——
———
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 04.09.2013 08:46 PM przez AKT!.)
04.09.2013 08:40 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
adik 303
Unregistered

 
Post: #65
RE: błędy/poprawki/ulepszenia
Tak, to, dzięki ^^
04.09.2013 09:12 PM
Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
ku3a Offline
Administrator
*******

Liczba postów: 19 088
Dołączył: Jun 2007
Post: #66
RE: błędy/poprawki/ulepszenia
co innego że mnie osobiście takie ruchome elementy na forum raczej denerwują niż się podobają Icon_wink2.
04.09.2013 09:47 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
AKT! Offline
jegomość
*****

Liczba postów: 24 587
Dołączył: May 2008
Post: #67
RE: błędy/poprawki/ulepszenia
szczególnie jak się ruszają zbyt szybko Icon_wink

— ——————
—— ——— ——————
————— ———————
————
— ————— — ——
———
04.09.2013 09:59 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
adik 303
Unregistered

 
Post: #68
RE: błędy/poprawki/ulepszenia
W sumie racja, postaram się go zmienić jak najszybciej, bo mnie też rozprasza
05.09.2013 05:11 PM
Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Dobromiera Offline
głośna mniejszość
*****

Liczba postów: 7 064
Dołączył: Jun 2011
Bebo Facebook Flickr Last.fm LinkedIn MySpace
NK.pl Twitter YouTube
Post: #69
RE: błędy/poprawki/ulepszenia
Mam problem, próbuję zmienić hasło i wyskakuje mi komunikat:

Popraw następujące błędy:

Podane hasło nie zawiera jednego lub więcej złożonych znaków. Podaj hasło, które zawiera jeden lub wiecej znaków złożonych.


Co to jest znak złożony!? Nie rozumiem. Icon_razz2

Prace nad nową Muzyczną Galaktyką trwają. Żegnaj phorum.pl, witaj niezależności!

https://rateyourmusic.com/~Szysza32
15.09.2013 08:37 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Yacy Offline
Super Moderator
******

Liczba postów: 18 080
Dołączył: Jun 2007
Facebook Last.fm
Post: #70
RE: błędy/poprawki/ulepszenia
ja niestety nie wiem.
ja mam - raczej - bez znaków złożonych Icon_smile2

.
KN:"Nic nie jest wieczne... może ta sytuacja też nie.
<OBY>"
15.09.2013 08:57 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
thestranglers Offline
Moderator
*****

Liczba postów: 31 004
Dołączył: Dec 2014
Post: #71
RE: błędy/poprawki/ulepszenia
Przeczytałem dopiero historię z czasowym zniknięciem konta Michała... Icon_sad

Mam pewną sprawę, którą może powinienem zlekceważyć ale uznałem że to ma związek też z jakimś bugiem. A może Wam też to się przytrafiło... Otóż właśnie koło poniedziałku liczba moich postów zwiększyła się o jakie 250 (z ok. 5860 do 6111). Dziwne, bo nie wysłałem tyle od niedzieli i w historii nie widzę zapisu by coś takiego miało miejsce, więc po pijaku tego też nie zrobiłem Icon_wink
Nie wiem czym to tłumaczyć, nie przeszkadza mi to ale uznałem że powinniście wiedzieć o tym i obyście tylko nie uznali tego za coś niepożądanego i niebezpiecznego...

Ps. Ja też jestem z Wami bardzo związany i nie chciałbym stracić zapisu części życia, jaką tu zostawiłem Icon_smile
06.11.2013 06:07 AM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
ku3a Offline
Administrator
*******

Liczba postów: 19 088
Dołączył: Jun 2007
Post: #72
RE: błędy/poprawki/ulepszenia
W poniedziałek wieczorem uruchomiłem funkcję przeliczania liczby postów użytkowników. Było to spowodowane założeniem nowego konta dla Michała i podpięciem pod to konto starych postów. Mimo podpięcia na liczniku widniało 0 postów, więc takie przeliczenie było konieczne. A że nie da się tego wykonać dla pojedynczego użytkownika, musiałem dla wszystkich.
Być może ta operacja była powodem sytuacji o której piszesz. Być może z jakiegoś powodu niektóre wcześniejsze Twoje posty się nie zliczyły, a teraz zostały dodane. Taka jest moja hipoteza. Dzień pasuje.
06.11.2013 09:47 AM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
michal91d
Unregistered

 
Post: #73
RE: błędy/poprawki/ulepszenia
Zauważyłem, że po "przenosinach" nie mogę edytować swoich postów w działach innych niż moja lista i Forumowa Icon_wink
12.11.2013 07:47 PM
Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
ku3a Offline
Administrator
*******

Liczba postów: 19 088
Dołączył: Jun 2007
Post: #74
RE: błędy/poprawki/ulepszenia
a teraz?

btw - Michał, ale masz imponującą liczbę postów na dzień Icon_wink2.
13.11.2013 05:58 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
michal91d
Unregistered

 
Post: #75
RE: błędy/poprawki/ulepszenia
ku3a napisał(a):a teraz?
teraz już dobrze, dziękuję Icon_smile
ku3a napisał(a):btw - Michał, ale masz imponującą liczbę postów na dzień Icon_wink2.
prawda? Icon_lol wychodzi na to, że jednego posta piszę co 2 minuty Icon_biggrin
13.11.2013 06:11 PM
Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
prz_rulez Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 20 111
Dołączył: Jun 2007
Post: #76
RE: błędy/poprawki/ulepszenia
Mam problemy z wklejaniem klipów, zwłaszcza, gdy jest ich więcej.
18.11.2013 02:12 AM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
ku3a Offline
Administrator
*******

Liczba postów: 19 088
Dołączył: Jun 2007
Post: #77
RE: błędy/poprawki/ulepszenia
na czym te problemy polegają?
w jaki sposób wklejane?
co znaczy "więcej"?

czy ktoś inny też takie coś zaobserwował?
18.11.2013 12:17 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
prz_rulez Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 20 111
Dołączył: Jun 2007
Post: #78
RE: błędy/poprawki/ulepszenia
Na tym, że wyświetla mi się tylko przerwa zamiast klipu. Wklejane różnie, poprzez samodzielne pisanie znaczników lub generowanie ich automatycznie przy wiadomościach. Więcej - najczęściej powyżej trzech, czterech.
18.11.2013 03:12 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
ku3a Offline
Administrator
*******

Liczba postów: 19 088
Dołączył: Jun 2007
Post: #79
RE: błędy/poprawki/ulepszenia
ale linki są w poście i tylko z wyświetleniem jest problem? czy też w samej treści zapostowanej wiadomości linku brakuje?
jaki to znacznik?
podasz link do przykładowego postu?
18.11.2013 04:14 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Dobromiera Offline
głośna mniejszość
*****

Liczba postów: 7 064
Dołączył: Jun 2011
Bebo Facebook Flickr Last.fm LinkedIn MySpace
NK.pl Twitter YouTube
Post: #80
RE: błędy/poprawki/ulepszenia
Ja jak założyłem temat o nowym singlu Pearl Jam (w tym samym czasie co Szymek więc został wycięty), to wkleiłem lyric video czy coś z youtube i w ogóle nie pokazywało się w temacie, choć jak się weszło w edycję albo cytowanie to widać było, że powinno się wyświetlać... Nie wiem, czemu tak było.
Może ma to jakiś związek z tym co Piotrek pisze a może nie. ;P

Prace nad nową Muzyczną Galaktyką trwają. Żegnaj phorum.pl, witaj niezależności!

https://rateyourmusic.com/~Szysza32
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 18.11.2013 04:37 PM przez Dobromiera.)
18.11.2013 04:37 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości