Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
błędy/poprawki/ulepszenia
prz_rulez Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 20 111
Dołączył: Jun 2007
Post: #161
RE: błędy/poprawki/ulepszenia
A ja tutaj nawiążę niejako do tego, co jakiś czas temu pisał Dziobas... Czy naprawdę każdy użytkownik nie mógłby być moderatorem w dziale ze swoją listą? I tworzyć sobie własne podfoldery? Pomyślcie o ile mniej roboty dla Adminomoderacji, która przecież nie lubi się męczyć Icon_lol
22.01.2019 08:23 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
EVENo Offline
Byda rzygoł
*****

Liczba postów: 7 998
Dołączył: Sep 2017
Post: #162
RE: błędy/poprawki/ulepszenia
Nadanie funkcji moda dla właściciela działu ze swoją listą - jestem na tak.
Kolejny uszczypliwy komentarz prz-a w kierunku adminów - jestem na nie.

Ostateczny rozrachunek jest taki, że gdybym miał wybierać pomiędzy modem dla swojej listy, a aplikacją, która blokowałaby mi każdą taką żenującą odzywkę, to wybieram to drugie.

Radio Epsilon
22.01.2019 08:41 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
prz_rulez Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 20 111
Dołączył: Jun 2007
Post: #163
RE: błędy/poprawki/ulepszenia
EVENo napisał(a):Kolejny uszczypliwy komentarz prz-a w kierunku adminów - jestem na nie.
Zwracasz uwagę na bzdety, a po drugie - trochę mi się narazili swoją ignorancją, której bardzo nie lubię Icon_wink Tym bardziej, że blokują kilka rzeczy, które mogłyby przywrócić nam kilku użytkowników...

P.S. Czy przypadkiem właśnie nie opowiedziałeś się za cenzurą? ;->
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 22.01.2019 10:13 PM przez prz_rulez.)
22.01.2019 10:12 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
prz_rulez Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 20 111
Dołączył: Jun 2007
Post: #164
RE: błędy/poprawki/ulepszenia
Swoją drogą, jest jakaś szansa na utworzeniu podtematów z podsumowaniami roku i wszech czasów dla list polskich i zagranicznych?
22.01.2019 11:24 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
ku3a Offline
Administrator
*******

Liczba postów: 19 108
Dołączył: Jun 2007
Post: #165
RE: błędy/poprawki/ulepszenia
ignorancją?
ja też mógłbym napisać czego bardzo nie lubię.
ze swoimi klapkami na oczach nie zauważasz, że jakoś nikt nie popiera Twoich wielce znakomitych pomysłów.

tworzenie folderów męczące nie jest, nie martw się, możemy to robić.
22.01.2019 11:24 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Yacy Offline
Super Moderator
******

Liczba postów: 18 131
Dołączył: Jun 2007
Facebook Last.fm
Post: #166
RE: błędy/poprawki/ulepszenia
(22.01.2019 12:08 PM)AKT! napisał(a):  czy możemy utworzyć wreszcie osobny dział dla Mychartsowych Topów Wykonawców?
możemy.
A nawet już mogliśmy. Icon_wink2

Do nowego działy "Mychartsowe Topy" wrzuciłem wszystkie topy plus ankiety i inne uzgodnienia. Jeśli nie miały tu być to może je zawrócić Icon_smile2

Mogło się zdarzyć, że coś przeoczyłem lub wrzuciłem za dużo - piszcie to się poprawi. Topy wykonawców europejskich, amerykańskich, itp. prowadzonych przez Sundrajtę zostawiłem we WSPÓLNYCH, rozumiem, że tak ma być?

Przykleiłem Program Lojalnościowy i Spis podmiotów - wydaje mi się, że to będzie ułatwienie.

Uprawnienia moderatora w tym dziale ma - ależ będzie zaskoczenie - thestranglers. Nie wiem czy to są jakieś inne niż były do tej poty - zapewne wyjdzie to w praniu.

A tak zupełnie przy okazji z Działu WSPÓLNE LISTY do ARCHIWUM przeniosłem wątki dotyczące Old-School Listy i Forumowej Last.fm. Nie przeniosłem "MYCHY"...

nowy wątek znajduje się tu:
http://www.mycharts.pl/forumdisplay.php?fid=203

.
KN:"Nic nie jest wieczne... może ta sytuacja też nie.
<OBY>"
23.01.2019 12:22 AM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
prz_rulez Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 20 111
Dołączył: Jun 2007
Post: #167
RE: błędy/poprawki/ulepszenia
Brak dużego poparcia nie oznacza, że są one złe Icon_cool
Wiecie, ale też to takie trochę pokazanie, że "nie damy wam namiastki władzy w waszych działach, O NIEIcon_exclaim".
Uważam, że bardzo by to "zdemokratyzowało" forum.

P.S. Swoją drogą - powiedzmy, że uda mi się kogoś namówić do powrotu na forum... A potem na wejściu przeczyta, że administracja wcale nie chciała się pofatygować, żeby ich do tego powrotu zachęcić. No i jak taki powracający się będzie czuć? ;->
Dlatego ja już nawet nie piszę do tych potencjalnych osób, bo niestety po części mają rację, że wcale się na nie nie czeka z otwartymi ramionami...
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 23.01.2019 12:27 AM przez prz_rulez.)
23.01.2019 12:22 AM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
dejmieeen Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 1 273
Dołączył: Apr 2018
Post: #168
RE: błędy/poprawki/ulepszenia
Przepraszam, muszę to w końcu z siebie wyrzucić xD prz, sorry, ale jak Ciebie czytam, to słabo mi się robi. Zawsze robisz problem z niczego, mam wrażenie, że szukasz zaczepek, drążysz jakieś dziwne sprawy, w nie wiadomo jakim celu... i pomysłów najczęściej nie masz za dobrych. You'd better get a life soon Icon_biggrin
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 23.01.2019 12:56 AM przez dejmieeen.)
23.01.2019 12:55 AM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
prz_rulez Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 20 111
Dołączył: Jun 2007
Post: #169
RE: błędy/poprawki/ulepszenia
Dziękuję za troskę, ale chwilowo nie narzekam na swoje życie Icon_smile
P.S. Ja przynajmniej mam jakieś pomysły... Icon_wink I przynajmniej widać, że mi na forum zależy.
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 23.01.2019 12:58 AM przez prz_rulez.)
23.01.2019 12:57 AM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
dejmieeen Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 1 273
Dołączył: Apr 2018
Post: #170
RE: błędy/poprawki/ulepszenia
No tak, JAKIEŚ automatycznie oznacza, że są rewelacyjne i z miejsca trzeba je wprowadzić w życie.
23.01.2019 01:00 AM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
prz_rulez Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 20 111
Dołączył: Jun 2007
Post: #171
RE: błędy/poprawki/ulepszenia
No to zaproponujcie własne, zwłaszcza na to jak zachęcić więcej osób, w tym tych, którzy forum jakiś czas temu opuścili.
23.01.2019 01:01 AM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
dejmieeen Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 1 273
Dołączył: Apr 2018
Post: #172
RE: błędy/poprawki/ulepszenia
Ale po co? Skoro opuścili forum to była ich decyzja, jeśli tak im jest lepiej, to po co im zawracać głowę? Będą mieli chęć, to sami wrócą. Nie widzę potrzeby specjalnego zachęcania kogokolwiek i rysowania laurek.
23.01.2019 01:03 AM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
prz_rulez Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 20 111
Dołączył: Jun 2007
Post: #173
RE: błędy/poprawki/ulepszenia
To jest mało ambitne podejście i kiedyś może odbić się czkawką. Widać to po niektórych forach, które miały znacznie mniej szczęścia niż mycha, która szczęśliwie odżyła.
No i zwyczajnie mi po ludzku brakuje tych ludzi. Może dlatego, że jesteś krócej, to tego tak nie odczuwasz.
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 23.01.2019 01:08 AM przez prz_rulez.)
23.01.2019 01:08 AM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
dejmieeen Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 1 273
Dołączył: Apr 2018
Post: #174
RE: błędy/poprawki/ulepszenia
No to trzymaj z nimi kontakt poza forum. Nie czaję, po co błagać ludzi, by robili coś przeciw sobie. Nie mają ochoty tu być to ich nie ma, Gez.
23.01.2019 01:25 AM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
prz_rulez Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 20 111
Dołączył: Jun 2007
Post: #175
RE: błędy/poprawki/ulepszenia
Oj, w dziale PR-u dlugo bys nie posiedzial z takim podejsciem Icon_wink
23.01.2019 01:31 AM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
dejmieeen Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 1 273
Dołączył: Apr 2018
Post: #176
RE: błędy/poprawki/ulepszenia
Nie planuję się tam zatrudniać, więc podejście mogę mieć, jakie mam. Racjonalne, w porównaniu do niektórych Icon_smile
23.01.2019 01:34 AM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Dobromiera Offline
głośna mniejszość
*****

Liczba postów: 7 074
Dołączył: Jun 2011
Bebo Facebook Flickr Last.fm LinkedIn MySpace
NK.pl Twitter YouTube
Post: #177
RE: błędy/poprawki/ulepszenia
(23.01.2019 01:08 AM)prz_rulez napisał(a):  Może dlatego, że jesteś krócej, to tego tak nie odczuwasz.

A ja myślę, że Damian, jako w miarę nowy użytkownik, ma po prostu świeże spojrzenie na sprawę. I podejrzewam, że dla milczącej większości wygląda to tak samo, jak dla niego.

Wielu dawnych użytkowników albo już nie ma, po co wchodzić na mychę (inne zainteresowania muzyczne, brak swojej listy itp), albo to jakieś Listoholiki/Horngachery, albo nie ma czasu na internecenie (dużo bardziej, niż Ty). Jakby chcieli albo mogli, to by wrócili, ot i tyle...

Prace nad nową Muzyczną Galaktyką trwają. Żegnaj phorum.pl, witaj niezależności!

https://rateyourmusic.com/~Szysza32
23.01.2019 01:44 AM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
EVENo Offline
Byda rzygoł
*****

Liczba postów: 7 998
Dołączył: Sep 2017
Post: #178
RE: błędy/poprawki/ulepszenia
(23.01.2019 01:31 AM)prz_rulez napisał(a):  Oj, w dziale PR-u dlugo bys nie posiedzial z takim podejsciem Icon_wink
Dla mnie to brzmi jak komplement.

Radio Epsilon
23.01.2019 10:25 AM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
prz_rulez Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 20 111
Dołączył: Jun 2007
Post: #179
RE: błędy/poprawki/ulepszenia
Tylko w przeciwieństwie do np. jakichś beznadziejnych produktów, mycha ma jakąś wartość Icon_smile Wystarczy tylko dokonać pewnego "odświeżenia" i ukłonu w stronę nowych/dawnych acz nieobecnych użytkowników.
Czyli widzę, że gdyby forum (odpukać!) znów było w kryzysie, to nie kiwnęlibyście nawet palcem, żeby je ratować...
23.01.2019 10:34 AM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
kajman Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 40 703
Dołączył: Jun 2007
Post: #180
RE: błędy/poprawki/ulepszenia
prz_rulez napisał(a):Uważam, że bardzo by to "zdemokratyzowało" forum.
A ja wcale nie jestem pewien czy to byłoby aż tak dobrze. Nie wiem, jak byś odebrał, gdybym wyrzucił Twój post z mojego działu bo mi się nie spodobał.
prz_rulez napisał(a):No i jak taki powracający się będzie czuć?
Jeżeli nie będzie zarozumialcem lub głąbem to nie będzie w tym widział nic dziwnego. Raczej takie zachęcanie mógłby uznać za coś podejrzanego.
prz_rulez napisał(a):przynajmniej widać, że mi na forum zależy
Czasem tak, czasem nie. A najczęściej to robi wrażenie, że chciałbyś, żeby forum wyglądało dokładnie tak, jak Ty byś chciał, a to czego chcą inni kompletnie się nie liczyło.
prz_rulez napisał(a):kiedyś może odbić się czkawką
Równie dobrze odbić się może to ściąganie na siłę i hołubienie odchodzących.
prz_rulez napisał(a):No i zwyczajnie mi po ludzku brakuje tych ludzi.
A mi niekoniecznie. Przynajmniej tych, którzy odeszli, bo poczuli się tutaj z jakiś powodów źle. Wcale nie jestem pewien, czy chciałbym powrotu Listoholika, Pabloyda (muzycznie tak, ale to nie wszystko) czy Emigranta. Może Zbysza lub abd3mz (ale czy Ty byś chciał tutaj z powrotem A ci, którzy odeszli z innych przyczyn to chyba nie po to, żeby wracać. Oczywiście chciałbym, żeby wrócili chociażby Adameks, koszMAREK, Jopkolog czy bigmisiek, żeby Gary udzielał się aktywnie, ale ściganie i ponowne zapraszanie ich i wielu innych chyba niewiele ma sensu.
23.01.2019 10:44 AM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości