Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
prośby związane z moderacją
dziobaseczek Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 8 097
Dołączył: Nov 2008
Facebook Last.fm
Post: #481
RE: prośby związane z moderacją
Jeśli ktoś macha ci przed nosem skarpetą, to działa zgodnie z konwencją praw człowieka. I ma prawo machać dalej, bo w sumie tylko macha skarpetą.

http://www.mycharts.pl/forumdisplay.php?fid=111 Icon_wink
07.08.2021 08:09 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
ku3a Offline
Administrator
*******

Liczba postów: 19 103
Dołączył: Jun 2007
Post: #482
RE: prośby związane z moderacją
To wszystko przestaje być śmieszne.

Przede wszystkim proszę o nieobrażanie użytkowników! Nie mam zamiaru wprowadzać żadnych sankcji, ale proszę mnie do tego nie zmuszać.

Proszę o nieuprawianie dziecinady. Czy ktoś może mi wyjaśnić o co chodzi (może być na pw) w wątku "Playlista Beat 106 Scotland (Szkocja)" począwszy od tego postu: http://www.mycharts.pl/showthread.php?ti...#pid422061 ? Są tam prośby o usunięcie postów, a nie robię tego pochopnie i muszę wiedzieć co i jak.

Proszę o przeniesienie się z tą dyskusję, o ile będzie niezbędne jej kontynuowanie, do osobnego wątku. Ten wątek przeznaczony jest na prośby związane z moderację forum.
Kacper twierdzi, że jego playlisty są niezbędne, a chyba wszyscy pozostali udzielający się w tej dyskusji twierdzą, że są one zbędne i zaśmiecają forum. Sprawdźmy to. Proszę o informację od osób, które uważają, że playlisty Kacpra są dla nich przydatne. Dajmy sobie na to kilka dni, załóżmy że tydzień. W zależności od wyników będziemy podejmować kroki w jedną albo drugą stronę. Przez ten czas proszę sobie dać na wstrzymanie z dyskusją (i robieniem sobie nawzajem złośliwości) w tym temacie.
07.08.2021 08:19 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
neon.ka Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 1 317
Dołączył: Feb 2008
Post: #483
RE: prośby związane z moderacją
To, co obecnie robicie na forum (już po powyższym poście Kuby), jest naprawdę mało śmieszne.

I wish I was special.
But I’m a creep.
***
I want You to notice
When I’m not around.
09.08.2021 01:41 AM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
kacper130700 Offline
Student
*****

Liczba postów: 8 679
Dołączył: Jun 2020
Facebook
Post: #484
RE: prośby związane z moderacją
W ogóle to nie jest śmieszne co niektórzy użytkownicy tutaj wyprawiają. Przez nich to nie wiem czy jest sens, żeby udzielać się nadal na tym forum. Gdzie coś napiszę to ktoś z nich zaraz wstawi pod moim postem coś głupiego.

Podwójna Gorąca 20
09.08.2021 02:18 AM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
EVENo Offline
Byda rzygoł
*****

Liczba postów: 7 996
Dołączył: Sep 2017
Post: #485
RE: prośby związane z moderacją
Dla Was to mało śmieszne i głupie, dla mnie ósmy sierpnia stanął pod znakiem ożywienia forum i dyskusji na rozmaite tematy. Zwróćcie proszę uwagę jak kajman z inżynierkiem potrafili rozpocząć dyskusję pod moim głupkowatym topem kart klasycznych. Co niektórzy użytkownicy pokazali dzisiaj, że potrafią rozmawiać na każdy temat. I chwała im za to, szacunek i ogromne podziękowania z mojej strony. Pod wieloma wątkami zrobionymi "dla żartu" powstały dziś dyskusje zarówno zabawne, jak i kształtujące. Tylko trzeba to dostrzec Icon_wink

Jeszcze raz ukłony dla wszystkich, którzy nie mają kija w dupie. To był najlepszy dzień na Mycharts od bardzo dawna.

Radio Epsilon
09.08.2021 02:54 AM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
neon.ka Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 1 317
Dołączył: Feb 2008
Post: #486
RE: prośby związane z moderacją
Nie wnikam, co z tego wyniknęło, bo po trzecim temacie przestałam zaglądać do kolejnych. Chodzi mi o intencje dla których to było/jest robione (kiedy jeszcze nie było wiadomo, w którą stronę się potoczy).

I wish I was special.
But I’m a creep.
***
I want You to notice
When I’m not around.
09.08.2021 07:55 AM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Dyfeomorfizm Offline
ajatollah
*****

Liczba postów: 1 076
Dołączył: Oct 2020
Post: #487
RE: prośby związane z moderacją
(09.08.2021 01:41 AM)neon.ka napisał(a):  To, co obecnie robicie na forum (już po powyższym poście Kuby), jest naprawdę mało śmieszne.
jeżeli postrzegasz to w kategoriach śmieszności lub jej braku, to zwyczajnie nie masz pojęcia o co w naszej akcji chodzi

no ale ty jak widać jesteś z grupy tych, którzy czym mniej na dany temat wiedzą, tym chętniej się wypowiedzą
09.08.2021 10:00 AM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
neon.ka Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 1 317
Dołączył: Feb 2008
Post: #488
RE: prośby związane z moderacją
Owszem, wiem o co chodzi.
A moje „mało śmieszne” w tym przypadku jest bliższe znaczeniu „słabe” niż „dowcipne”.
Zdaje sie, że nie zostało wspólnie na forum ustalone, że jest robiona akcja „uświadamiająca” wobec kacpra130700. A Wasz pomysł wpływał na funkcjonowanie całego forum i wszystkich jego użytkowników, a nie tylko kacpra130700 (i tym co piszę, nie popieram wcale tego, co on robi).

I wish I was special.
But I’m a creep.
***
I want You to notice
When I’m not around.
09.08.2021 11:07 AM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Dyfeomorfizm Offline
ajatollah
*****

Liczba postów: 1 076
Dołączył: Oct 2020
Post: #489
RE: prośby związane z moderacją
czyli nie rozumiesz

kacper też wpływa na funkcjonowanie całego forum, a jego skłonność do namolnego spamowania zgłaszamy od co najmniej kilku miesięcy; bez rezultatu; nikt z nas nie chce uświadomić kacpra, bo dawno temu udowodnił, że nie jest zdolny pojąć jakiekolwiek niewerbalne komunikaty, a werbalne neguje; co do szkodliwości braku jakiejkolwiek kontroli nad wrzucanymi tu treściami chcemy uświadomić takich ludzi jak ty i najwidoczniej się udało
09.08.2021 11:29 AM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
kajman Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 40 673
Dołączył: Jun 2007
Post: #490
RE: prośby związane z moderacją
neon.ka napisał(a):To, co obecnie robicie na forum, jest naprawdę mało śmieszne.
Moim zdaniem to akurat nie jest nic złego. Jeżeli ktoś chce się w ten sposób bawić to niech się bawi. Nota bene nie wszystko tam jest zupełnie głupie, ale to inna sprawa. A co do intencji to może nie są najlepsze, ale w niczym to nikomu nie szkodzi (w moim odczuciu).
kacper130700 napisał(a):Gdzie coś napiszę to ktoś z nich zaraz wstawi pod moim postem coś głupiego.
Myślę, że faktycznie takie posty powinno się kasować bo to ewidentnie trolowanie.
Dyfeomorfizm napisał(a):ty jak widać jesteś z grupy tych, którzy czym mniej na dany temat wiedzą, tym chętniej się wypowiedzą
Moim zdaniem to jest wyraźnie obraźliwe sformułowanie i należałyby się przeprosiny.
neon.ka napisał(a):jest robiona akcja „uświadamiająca” wobec kacpra130700
Powiem nawet, że sam kacper130700 wyszedł z pomysłem kompromisu.
Dyfeomorfizm napisał(a):kacper też wpływa na funkcjonowanie całego forum
Wpływał. Jeżeli faktycznie utrudniał niezarejestrowanym dotarcie do innych rzeczy na forum to obecnie jego propozycja ograniczenia wątków playlistami to zmienia.
Dyfeomorfizm napisał(a):namolnego spamowania
Sorry, ale nazywanie tego spamowaniem jest ewidentnie przekrętem.
Dyfeomorfizm napisał(a):szkodliwości braku jakiejkolwiek kontroli nad wrzucanymi tu treściami
A na czym mianowicie polega ta szkodliwość. Ktoś może dostać oczopląsu na widok tłumu piosenek czy może bólu głowy z powodu ich ilości i powtarzalności.
Rozumiem zarzuty dotyczące wcześniejszej jego postawy, ale teraz to jest czepianie dla samego czepiania.
09.08.2021 05:54 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
dziobaseczek Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 8 097
Dołączył: Nov 2008
Facebook Last.fm
Post: #491
RE: prośby związane z moderacją
Skończmy ten cyrk i robimy jakieś referendum. Jest demokracja.

http://www.mycharts.pl/forumdisplay.php?fid=111 Icon_wink
09.08.2021 06:02 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
neo01 Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 10 076
Dołączył: Dec 2009
Post: #492
RE: prośby związane z moderacją
Sezon ogórkowy w pełni, to widać, słychać i czuć...
Cóż, pozostaje mieć nadzieję, że jak duzi chłopcy się znudzą, to wszystko znormalnieje (choć ikry by się trochę przydało, ale jak dla mnie niekoniecznie w zaprezentowany sposób).

A na obraźliwe wypowiedzi administracja i moderacja forum ZAWSZE powinna reagować i to moim zdaniem stanowczo, bo jest tego coraz więcej, ale jak się pokazało wcześniej, że można, bo nic za to nie grozi, to są teraz konsekwencje.

WOLNE MEDIA!!!
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 09.08.2021 06:08 PM przez neo01.)
09.08.2021 06:08 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Dyfeomorfizm Offline
ajatollah
*****

Liczba postów: 1 076
Dołączył: Oct 2020
Post: #493
RE: prośby związane z moderacją
oczekuję natychmiastowych przeprosin od kajmana
09.08.2021 06:13 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
EVENo Offline
Byda rzygoł
*****

Liczba postów: 7 996
Dołączył: Sep 2017
Post: #494
RE: prośby związane z moderacją
neo01 napisał(a):A na obraźliwe wypowiedzi administracja i moderacja forum ZAWSZE powinna reagować i to moim zdaniem stanowczo, bo jest tego coraz więcej, ale jak się pokazało wcześniej, że można, bo nic za to nie grozi, to są teraz konsekwencje.
Przyznam szczerze, że jestem wręcz zdumiony, że nie dostałem żadnego ostrzeżenia, czy tygodniowego bana. Testowałem ostatnio cierpliwość modów i sam się zastanawiam jak bardzo mógłbym ją jeszcze testowwć, zanim pojawiłaby się reakcja. Liczyłem się z konsekwencjami, a tych jak nie było, tak nie ma. Gdybym wstał rano i się okazało, że zostałem dożywotnio zbanowany za nazwanie Kacpra debilem to powiedziałbym do monitora "Było warto", ale nic takiego nie miało miejsca.

Sam się więc teraz zastanawiam jak ostro trzeba się tu wypowiedzieć, żeby doszło do reakcji.

Radio Epsilon
09.08.2021 06:23 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
kajman Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 40 673
Dołączył: Jun 2007
Post: #495
RE: prośby związane z moderacją
Za co?
09.08.2021 06:23 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Dyfeomorfizm Offline
ajatollah
*****

Liczba postów: 1 076
Dołączył: Oct 2020
Post: #496
RE: prośby związane z moderacją
za marnowanie czasu użytkowników przemyśleniami, które zostały obalone w tym samym dziale wcześniej i wystarczy przeczytać ten wątek ze zrozumieniem i odrobiną dobrej woli
09.08.2021 06:25 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
kajman Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 40 673
Dołączył: Jun 2007
Post: #497
RE: prośby związane z moderacją
Nic nie zostało obalone. Prezentujecie swój pogląd który w moim odczuciu jest złośliwy i tendencyjny. I jeżeli ktoś wykazuje się brakiem dobrej woli to tylko Wy.
09.08.2021 06:45 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Dyfeomorfizm Offline
ajatollah
*****

Liczba postów: 1 076
Dołączył: Oct 2020
Post: #498
RE: prośby związane z moderacją
twoje odczucia i prezentowane poglądy są czymś mało istotnym

pierwszy przykład z brzegu - opowiadałeś się za likwidacją przekazywania punktów w PLMT, po czym zagłosowałeś przeciwko likwidacji, zabrakło jednego głosu i narzekałeś że poprawka nie przeszła XD no naprawdę, ciężko brać poważnie twoje tezy, szczególnie że tkwisz w jednej wąsko pojmowanej definicji i być może złośliwie, a być może z głupoty po raz kolejny piszesz teksty ignorujące podstawowy powód, dla którego posty kacpra wielu użytkowników irytują
09.08.2021 06:53 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
ku3a Offline
Administrator
*******

Liczba postów: 19 103
Dołączył: Jun 2007
Post: #499
RE: prośby związane z moderacją
czyli jednak od dziecinady nie da się uciec.
EVENo napisał(a):Sam się więc teraz zastanawiam jak ostro trzeba się tu wypowiedzieć, żeby doszło do reakcji.
jestem przeciwnikiem wszelkich tego typu akcji, ale skoro sam się wręcz prosisz, to może niedługo się doczekasz.

to jest wątek przeznaczony na prośby związane z moderację. wszelkie posty niezwiązane z tematem będą kasowane. od teraz.
09.08.2021 09:09 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
TuneHunterz Offline
Student/Prezenter Radiowy
*****

Liczba postów: 6 543
Dołączył: Jun 2010
Post: #500
RE: prośby związane z moderacją
Cytat:CUL i Tune Lista, bo o nich pewnie mowa, to mimo wszystko prywatne listy i nawet jeśli nie są okraszone żadnym komentarzem, to mają w sobie odrobinę serca. Ja też nie zaglądam na te listy, ale akceptuję je jako część forum.
EVENo dzięki za miłe słowa, mimo że nie mam komentarzy oraz dominacji muzyki Pop w stylu Trójki i nie tylko u większości forumowiczów, to i tak czuję się zaszczycony, bowiem tworzenie codziennej listy przebojów i to prywatnej dla mnie jest pasją, hobby, którą lubię. Fajnie, że ktoś docenił, zwłaszcza, że w październiku będzie kolejny jubileusz Tune Listy.

Radio Soundice - Siła Hitów na nowy rok akademicki
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 17.08.2021 07:52 PM przez TuneHunterz.)
17.08.2021 07:50 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości