Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
prośby związane z moderacją
kacper130700 Offline
Student
*****

Liczba postów: 8 587
Dołączył: Jun 2020
Facebook
Post: #421
RE: prośby związane z moderacją
Mam malutką prośbę do Administracji. Czy mógłby ktoś z Was aktywować konto użytkownika @Orion90?

Podwójna Gorąca 20
31.07.2021 10:17 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
ku3a Offline
Administrator
*******

Liczba postów: 19 088
Dołączył: Jun 2007
Post: #422
RE: prośby związane z moderacją
dziś wróciłem z urlopu, więc przepraszam za lekką zwłokę. konto aktywowane Icon_smile2.
01.08.2021 08:04 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
kacper130700 Offline
Student
*****

Liczba postów: 8 587
Dołączył: Jun 2020
Facebook
Post: #423
RE: prośby związane z moderacją

Podwójna Gorąca 20
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 06.08.2021 07:51 PM przez kacper130700.)
06.08.2021 06:35 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
kajman Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 40 383
Dołączył: Jun 2007
Post: #424
RE: prośby związane z moderacją
Nie wiem czy określenie spam pasuje do tych postów.
06.08.2021 06:41 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
dziobaseczek Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 8 095
Dołączył: Nov 2008
Facebook Last.fm
Post: #425
RE: prośby związane z moderacją
kacper130700 napisał(a):Mam już dość. Proszę Administrację o usunięcie tych spamów:
My też mamy dość takiej narracji. Czym nasze posty są gorsze od Twoich zestawień? Wypraszam sobie. Mamy takie same prawo emitować podsumowania dobrej klubowej muzyki.

http://www.mycharts.pl/forumdisplay.php?fid=111 Icon_wink
06.08.2021 06:43 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
kacper130700 Offline
Student
*****

Liczba postów: 8 587
Dołączył: Jun 2020
Facebook
Post: #426
RE: prośby związane z moderacją
(06.08.2021 06:41 PM)kajman napisał(a):  Nie wiem czy określenie spam pasuje do tych postów.
Pasuje. Są nie na temat i zajmują większą część strony i zostało mi to zrobione na złość. Teraz muszę przewijać do ostatniej zaktualizowanej playlisty.

(06.08.2021 06:43 PM)dziobaseczek napisał(a):  
kacper130700 napisał(a):Mam już dość. Proszę Administrację o usunięcie tych spamów:
My też mamy dość takiej narracji. Czym nasze posty są gorsze od Twoich zestawień? Wypraszam sobie. Mamy takie same prawo emitować podsumowania dobrej klubowej muzyki.
To załóżcie sobie osobny temat i tam wklejajcie te swoje playlisty.

Podwójna Gorąca 20
06.08.2021 06:47 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
dziobaseczek Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 8 095
Dołączył: Nov 2008
Facebook Last.fm
Post: #427
RE: prośby związane z moderacją
kacper130700 napisał(a):Pasuje. Są nie na temat i
Skąd ten wniosek? Przecież skomentowałem, włożyłem pracę w postaci skondensowania zestawień, pewnie jogosz też - niech się wypowie. Przynisłem fejm twoim postom - nie rozumiem, jak możesz tak arbitralnie zgłaszać do moderatora twórczą robotę. Jestem zawiedziony. Zmień, proszę narrację, bo w przeciwnym razie nie będę już obserował twoich zestawień - bardzo wielu zestawień

http://www.mycharts.pl/forumdisplay.php?fid=111 Icon_wink
06.08.2021 06:48 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
kajman Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 40 383
Dołączył: Jun 2007
Post: #428
RE: prośby związane z moderacją
dziobaseczek napisał(a):Czym nasze posty są gorsze od Twoich zestawień?
Rzekłbym, że niekoniecznie pasują do tego akurat tematu. Tam (w tym wątku i sąsiadujących) są playlisty rozgłośni radiowych (nie znanych wprawdzie prawie nikomu, ale chyba istniejących).
dziobaseczek napisał(a):Mamy takie same prawo emitować podsumowania dobrej klubowej muzyki.
Ale chyba sensowniej byłoby założyć w tym celu nowy wątek. Kolejny wątek bez sensu w dziale bez sensu.
06.08.2021 06:48 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
jogosz Offline
Dużo pisze
****

Liczba postów: 282
Dołączył: May 2021
Post: #429
RE: prośby związane z moderacją
Ja tylko przedstawiłem swój powiększony zestaw oparty na opisanych zasadach. Wiem, że być może to zbyt długo wyszło, bo był to po prostu wynik formatowania programu. Może uda m się to uprościć.

Ale mamy też prawo postować na forum. Tematy są wspólne (bo dotyczą playlist ogólnych), tak jak wspólna jest przestrzeń z której ty korzystasz. Wklejasz dużo takich samych rzeczy, co niektórzy postrzegają za spam - a nam nie pozwolisz?
06.08.2021 06:51 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
dziobaseczek Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 8 095
Dołączył: Nov 2008
Facebook Last.fm
Post: #430
RE: prośby związane z moderacją
kajman napisał(a):(nie znanych wprawdzie prawie nikomu, ale chyba istniejących).
Przepraszam, się zapowietrzyłem - ale Kacper jest naszym guru klubowej muzyki - codziennie minimum 16 notowań po kilkaset piosenek - a on nam wbija "nóż w brzuch". Czuję ogromny smutek, bo liczyłem na jakieś słowo uznania a nie chłostę ze strony - jakby nie było autorytetu.

http://www.mycharts.pl/forumdisplay.php?fid=111 Icon_wink
06.08.2021 06:54 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
kajman Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 40 383
Dołączył: Jun 2007
Post: #431
RE: prośby związane z moderacją
kacper130700 napisał(a):zostało mi to zrobione na złość
A to jest raczej trolling niż spam.
Zacytuję fragmenty z wiki:
"Istotą spamu jest rozsyłanie dużej ilości informacji o jednakowej treści do nieznanych sobie osób. [...]
1. Treść wiadomości jest niezależna od tożsamości odbiorcy. [...]
3. Treść wiadomości daje podstawę do przypuszczeń, iż nadawca wskutek jej wysłania może odnieść zyski nieproporcjonalne w stosunku do korzyści odbiorcy."
Żadne z tych stwierdzeń nie pasuje do treści tych postów.
06.08.2021 06:55 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
kajman Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 40 383
Dołączył: Jun 2007
Post: #432
RE: prośby związane z moderacją
jogosz napisał(a):Tematy są wspólne (bo dotyczą playlist ogólnych)
Ale konkretny wątek dotyczy konkretnej playlisty. Wasze tej konkretnej nie dotyczyły.
06.08.2021 06:58 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
dziobaseczek Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 8 095
Dołączył: Nov 2008
Facebook Last.fm
Post: #433
RE: prośby związane z moderacją
kajman napisał(a):Ale konkretny wątek dotyczy konkretnej playlisty. Wasze tej konkretnej nie dotyczyły.
To trudne to jednoznacznego określenia - jak uzasadniasz swoją krzywdzącą diagnozę. Może faktycznie nazwane to było ULTIMATE TOTAL MASTER TOP 500 lub the best of POWER 30000 England and Rest of the world - Przepraszamy za tak nieprecyzyjne nazwanie naszego podsumowania, które jest próbą - chyba bardzo udaną - skondensowania - dziennej dawki, jaką dostajemy od Kacpra. Moim zdaniem - bezdyskusyjnego lidera na tym forum w dziedzinie przekazywania nam bieżących trendów w muzyce klubiwej. Myślisz, że to takie proste połapać się w tak dużej ilości świetnej muzyki? Proszę, byś zmienił narrację, a ty Kacperku miaj litości dla nas maluczkich, którzy stawiamy pierwsze kroki w porządnej klubowej muzyce

http://www.mycharts.pl/forumdisplay.php?fid=111 Icon_wink
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 06.08.2021 07:06 PM przez dziobaseczek.)
06.08.2021 07:05 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
kacper130700 Offline
Student
*****

Liczba postów: 8 587
Dołączył: Jun 2020
Facebook
Post: #434
RE: prośby związane z moderacją
Ludzie, nie o takie komentarze mi chodziło. Przecież teraz ostatnia strona zawiera większą część tych kopiuj-wklej piosenek z playlisty, które pojawiają się u was kilkakrotnie. Można się było odnieść tylko do ostatniej playlisty, np. oceniając nowości, wyloty czy wybrane piosenki, które siedzą tam dłużej niż 1 tydzień. Informuję, że ja nie wymyślam tych dziennych playlist, te radiostacje i TV muzyczne naprawdę istnieją. Polskie radio z liczbą nieparzystą (to nie moje klimaty rzecz jasna) to niejedyne radio jakie nadaje, wiedzcie o tym.

Podwójna Gorąca 20
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 06.08.2021 07:18 PM przez kacper130700.)
06.08.2021 07:17 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
dziobaseczek Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 8 095
Dołączył: Nov 2008
Facebook Last.fm
Post: #435
RE: prośby związane z moderacją
kacper130700 napisał(a):liczbą nieparzystą (to nie moje klimaty rzecz jasna) to niejedyne radio jakie nadaje, wiedzcie o tym.
Proszę - wyciągnij wnioski. Na zwykłe komentarze - np. Damiana żadnej reakcji - przykrywasz je stertą pato-postów. Forum to nie jest słup ogłoszeniowy. Nawet słup ogłoszeniowy rządzi się jakimiś zasadami, a co dopiero forum.

http://www.mycharts.pl/forumdisplay.php?fid=111 Icon_wink
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 06.08.2021 07:24 PM przez dziobaseczek.)
06.08.2021 07:23 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
kacper130700 Offline
Student
*****

Liczba postów: 8 587
Dołączył: Jun 2020
Facebook
Post: #436
RE: prośby związane z moderacją
Ja nie muszę wyciągać żadnych wniosków.

Podwójna Gorąca 20
06.08.2021 07:25 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
dziobaseczek Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 8 095
Dołączył: Nov 2008
Facebook Last.fm
Post: #437
RE: prośby związane z moderacją
kacper130700 napisał(a):Ja nie muszę wyciągać żadnych wniosków.
Oczywiście, że nie musisz, tak jak nie możesz zabronić nam komentowania twoich postów.

http://www.mycharts.pl/forumdisplay.php?fid=111 Icon_wink
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 06.08.2021 07:27 PM przez dziobaseczek.)
06.08.2021 07:27 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
kajman Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 40 383
Dołączył: Jun 2007
Post: #438
RE: prośby związane z moderacją
dziobaseczek napisał(a):To trudne to jednoznacznego określenia - jak uzasadniasz swoją krzywdzącą diagnozę.
To jest playlista Capital Dance czyli jakiejś konkretnej... nie wiem czego, ale coś to jest, a Wasze to chyba nie dotyczą utworów z niej pochodzących.
kacper130700 napisał(a):Ludzie, nie o takie komentarze mi chodziło.
W to jestem w stanie uwierzyć.
kacper130700 napisał(a):te radiostacje i TV muzyczne naprawdę istnieją
Niestety.
kacper130700 napisał(a):Polskie radio z liczbą nieparzystą to niejedyne radio jakie nadaje, wiedzcie o tym.
Ich playlisty też nie znam i nie chcę znać. Ogólnie jestem zdecydowanie przeciwnikiem playlist.
06.08.2021 07:40 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
kajman Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 40 383
Dołączył: Jun 2007
Post: #439
RE: prośby związane z moderacją
dziobaseczek napisał(a):nie możesz zabronić nam komentowania twoich postów
No cóż, tak jak nie uważam tego co zrobiliście za spam to określenia komentarz też nie uważam za adekwatne.
06.08.2021 07:43 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
dziobaseczek Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 8 095
Dołączył: Nov 2008
Facebook Last.fm
Post: #440
RE: prośby związane z moderacją
kajman napisał(a):No cóż, tak jak nie uważam tego co zrobiliście za spam to określenia komentarz też nie uważam za adekwatne.
Jest to komentarz z podtekstem. Łatwo wyczuwalnym dla ludzi posiadającym wyczucie. Ale póki co to jest wolny kraj i każdy może wklejać, co mu się żywnie podoba, jeśli jest zgodnym z regulaminem forum. Więc czekamy na kolejne notowanie Ultimate Capital Ultra Dance (Anglia i Tadżygistan)

http://www.mycharts.pl/forumdisplay.php?fid=111 Icon_wink
06.08.2021 07:46 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 2 gości