Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Moi magowie eteru
Yacy Offline
Super Moderator
******

Liczba postów: 18 080
Dołączył: Jun 2007
Facebook Last.fm
Post: #21
RE: Moi magowie eteru
Czekałem na to rozstrzygnięcie z nadzieją, ale też lekkim zaskoczeniem... Miałem nadzieję, że to będzie jeden z dwóch. Zaskoczony jestem, że nie ma w "10" tego drugiego. Możesz napisać czemu?

Później jeszcze coś napiszę.

.
KN:"Nic nie jest wieczne... może ta sytuacja też nie.
<OBY>"
05.07.2012 01:07 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
thestranglers Offline
Moderator
*****

Liczba postów: 31 004
Dołączył: Dec 2014
Post: #22
RE: Moi magowie eteru
Już Ci piszę: gdy wrócił do kraju w 1991 r. minął mi czas, gdy chłonąłem każde słowo z "Trójki". Zacząłem kierować się gustem a tu się zbyt dużo różniliśmy.
Rozumiem że lidera za to przewidziałeś Icon_smile
05.07.2012 02:34 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Yacy Offline
Super Moderator
******

Liczba postów: 18 080
Dołączył: Jun 2007
Facebook Last.fm
Post: #23
RE: Moi magowie eteru
no obstawiałem jego albo Kaczkowskiego. Icon_wink2
u mnie tylko jeden byłby spoza Trójki. ale w dwudziestce Icon_wink2 po prostu nie słucham innego radia...

.
KN:"Nic nie jest wieczne... może ta sytuacja też nie.
<OBY>"
05.07.2012 03:22 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
thestranglers Offline
Moderator
*****

Liczba postów: 31 004
Dołączył: Dec 2014
Post: #24
RE: Moi magowie eteru
Wiesz, w wielu rozgłośniach regionalnych rodzą się talenty. Z Radia Łódź np. pochodzi pan Hanke, a Piotr Stelmach zaczynał w łódzkim Radiu Classic, gdzie prowadził audycję "Muzyczny eden" (zaczynający się od fragmentu "Western Promise"), lata 90. ... Icon_wink

Już nie wspomnę o Marku N., który obok radia studenckiego podczas studiów na polibudzie pracował podobno też w Radiu Łódź, ale tego nie jestem pewien.

Gdybym się urodził w Małopolsce to pewnie słuchałbym audycji pana Irka Białka, o którym usłyszałem kiedyś w "Trójce"...
05.07.2012 03:38 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
thestranglers Offline
Moderator
*****

Liczba postów: 31 004
Dołączył: Dec 2014
Post: #25
RE: Moi magowie eteru
thestranglers napisał(a):1 Tomasz Beksiński
dzisiaj po 21:00 w "Trójce" wspomnienie o Tomku i Zdzisławie Beksińskich, polecam
16.02.2014 09:44 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
thestranglers Offline
Moderator
*****

Liczba postów: 31 004
Dołączył: Dec 2014
Post: #26
RE: Moi magowie eteru
kurczę, też tworzyłem fikcyjne płyty, jeszcze w szkole średniej, nie wiedziałem że Tomek robił to już przede mną...
16.02.2014 10:44 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Listoholik
Unregistered

 
Post: #27
RE: Moi magowie eteru
thestranglers napisał(a):też tworzyłem fikcyjne płyty

ja też.... mam ich kilka... wymienimy się ? Icon_smile
16.02.2014 10:50 PM
Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
thestranglers Offline
Moderator
*****

Liczba postów: 31 004
Dołączył: Dec 2014
Post: #28
RE: Moi magowie eteru
he, ostały się tylko w mojej pamięci Icon_rolleyes mój zespół nazywał się Animal Farm, a z tytułów płyt pamiętam "King's Off"...

pamiętam te audycje Tomka i do dziś mam gęsią skórkę...
16.02.2014 10:54 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Miszon Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 11 428
Dołączył: Aug 2008
Post: #29
RE: Moi magowie eteru
Ja też tworzyłem fikcyjne płyty Icon_smile2 .

[Obrazek: jswidget.php?username=Miszon&amp;num...gewidget=1]
17.02.2014 12:11 AM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości