Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
380 MOJA LISTA
Yacy Offline
Super Moderator
******

Liczba postów: 18 124
Dołączył: Jun 2007
Facebook Last.fm
Post: #1
380 MOJA LISTA
Notowanie z 2008-04-07

poz ub tyg UTWÓR – Wykonawca

01 . 03 . 08 . THIS IS THE LIFE - Amy Macdonald
02 . 02 . 06 . THE EQUINIGMA - The Chronicles Of Israfel
03 . 01 . 06 . NIC NIE PACHNIE JAK TY - Plateau & Renata Przemyk
04 . 06 . 05 . EVER CHANGING TIMES - Steve Lukather
05 . 08 . 21 . DŁUGA DROGA W DÓŁ - Happysad
06 . 05 . 09 . SZKLANA GÓRA - Strachy Na Lachy
07 . 10 . 06 . ROZMOWA BEZ SŁOWA - Stare Dobre Małżeństwo
08 . 07 . 05 . THE AGE OF THE UNDERSTATEMENT - The Last Shadow Puppets
09 . 04 . 08 . THE ROSE MARCH - The Smashing Pumpkins
10 . 09 . 06 . THE PRETENDER - Foo Fighters

11 . 23 . 02 . SALUTE YOUR SOLUTION - The Raconteurs
12 . 14 . 04 . SCHIZOPHRENIC PRAYER - Riverside
13 . NN . 01 . STYRANA - Happysad
14 . 11 . 36 . WRACAM DO DOMU - Justyna Steczkowska
15 . 13 . 14 . EKSTRAMOCNE - Muzyka Końca Lata
16 . 27 . 02 . I'M NOT GONNA TEACH YOUR BOYFRIEND HOW TO DANCE WITH YU - Black
17 . 15 . 20 . 41 POTENCJOMETRÓW PANA JANA - Czesław Niemen
18 . 20 . 07 . U.R.A. FEVER - The Kills
19 . 12 . 13 . WAVE OF SORROW (BIRDLAND) - U2
20 . 18 . 06 . THE BEGINNING OF THE TWIST - The Futureheads

21 . 21 . 62 . THE FUNERAL - Band Of Horses
22 . 17 . 09 . FIGHTING FOR A LOST CAUSE - Antimatter
23 . 22 . 49 . ICKY THUMP - The White Stripes
24 . 24 . 04 . TAM TA DA DAM - Kremlowskie Kuranty
25 . NN . 01 . THE RIVER - Iowa Super Soccer
26 . 19 . 20 . LISTOPAD - Coma
27 . 26 . 04 . STRANGE TIMES - The Black Keys
28 . 16 . 13 . SAY - John Mayer
29 . NN . 01 . TEAR DOWN THESE HOUSES - Skin
30 . 28 . 43 . DANCE OF THE MANATEE - Fair To Midland


Nowości: 3 Skoki: 8 Spadki: 16 Pozostało: 3

Moje wypadki z TOP30

z 25 po 04 tyg. METEMPSYCHO - Katarzyna Nosowska
z 29 po 16 tyg. FUTERKO - Basia Stępniak-Wilk
z 30 po 02 tyg. PUNKROCKER - Teddybears & Iggy Pop


MOJA POCZEKALNIA


31 . 33 . RED FLAGS - In Flight Radio
32 . 32 . CZASAMI MAM DO CIEBIE ... - Big Day
33 . 37 . CHARLOTTE'S ON FIRE - Cocosuma
34 . 34 . ...Y PERDER - Morgana Vs. Morgana
35 . -- . LUDZIE CHCĄ USŁYSZEĆ WIEŚCI ZŁE - Happysad
36 . 35 . RESTING PLACE - Caamora
37 . -- . LET'S START A BAND - Amy Macdonald
38 . 36 . IN THE CITY - Chromatics
39 . 41 . IN MY TIME OF DYING - Pride And Fall
40 . 43 . DADDY'S GONE - Glasvegas

41 . 39 . NORMAL - Porcupine Tree
42 . 42 . LIKE ILLUSION - Symphony
43 . 40 . MEIN WEG IST MEIN WEG - Nena
44 . 50 . MAYBE - Eric Avery & Shirley Manson
45 . 45 . PEROXIDE - Flykkiller
46 . -- . OLD SONG - Home Of The Lame
47 . 46 . SIGNAL - Grendel
48 . -- . SLOW - dEUS
49 . 47 . DON'T GO AWAY IN SILENCE - Satellite
50 . 44 . TWO SISTERS - Fiction Plane

.
KN:"Nic nie jest wieczne... może ta sytuacja też nie.
<OBY>"
06.04.2008 02:19 AM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Yacy Offline
Super Moderator
******

Liczba postów: 18 124
Dołączył: Jun 2007
Facebook Last.fm
Post: #2
 
Mimo, że dziś już nie Prima Aprillis Icon_wink2 to komentarza właściwie nie będzie...
może tylko kilka punktów:

Icon_idea nr 1 mnie zdziwił nieco... Chociaż tylko nieco
Icon_idea jednak czekam na nowe solowe utwory Renaty Przemyk...
Icon_idea nowości - happysad'y są pewnie ogólnie dostępne, podobnie Amy. Skin u abd3mz, a pozostałe u mnie w nowościach.
Icon_idea niestety coś wypaść musi... i nie pomagają koncerty (Nosowska), ani znajomości Icon_mrgreen (Teddybears). No niestety na niektóre jest już pora (roku - Basia S-W). Niestety w przypadku tej ostatniej nie musi jej zastąpić kolejna pora... Ale też nie jest wykluczone ... Icon_wink2
Icon_idea A jutro Anna Maria Jopek... Sam jestem ciekawy jak to się odbije na kolejnych nowościach...

Doooooooooooooooobraaaaaaaaaaaaaaanoooooooooooooooooooooooooc

.
KN:"Nic nie jest wieczne... może ta sytuacja też nie.
<OBY>"
06.04.2008 02:29 AM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Listoholik
Unregistered

 
Post: #3
 
Yacy napisał(a):Doooooooooooooooobraaaaaaaaaaaaaaanoooooooooooooooooooooooooc

ludzie, dlaczego Wy jeszcze nie śpicie?
tylko o 2:19 liste............ układacie Icon_wink2
06.04.2008 08:46 AM
Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
1981 Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 3 661
Dołączył: Jun 2007
Post: #4
 
No, no, lider zaskakujący - nie to, że to Amy MacDonald, ale to że już nie Plateau z Renatą... Liczyłem na dłuższe liderowanie.
Bardzo podoba mi się nowość Skin. U mnie też debiutuje - w poczekalni. Swoją drogą tęsknię za Skunk Anansie...
06.04.2008 01:50 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Yacy Offline
Super Moderator
******

Liczba postów: 18 124
Dołączył: Jun 2007
Facebook Last.fm
Post: #5
 
1981 napisał(a):ale to że już nie Plateau z Renatą... Liczyłem na dłuższe liderowanie.
odpowiem cytatem:
Yacy napisał(a):jednak czekam na nowe solowe utwory Renaty Przemyk...
Icon_wink2

.
KN:"Nic nie jest wieczne... może ta sytuacja też nie.
<OBY>"
06.04.2008 04:42 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Aro Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 4 963
Dołączył: Nov 2007
Post: #6
 
Zmiana lidera to jest niespodzianka . No tak ....i co . Nie chciałbym krytykowac tak od razu lidera. Dlatego na pocieszenie napisze , że wolałem poprzedniego Icon_wink2 No i dziesiątka sie nie zmieniła dlatego jest nadal swietnie. Własciwie to moge juz powiedziec nawet czternastka. Icon_biggrin3 Happysad napewno słyszałem , lecz w tej chwili nie pamiętam .
Trzeba sobie posłuchać płytki i odświeżyc pamięć....No i bardzo podoba mi sie ostatnia nowość. Icon_biggrin3 Srodkowej chyba nie znam. :roll: Z dinozaurów zagrozony jest Fair To Midland , no może jeszcze tydzień da radę. Icon_wink2
A w poczekalni pojawił się świetny SLOW Icon_biggrin3 .
06.04.2008 07:00 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
neon.ka Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 1 317
Dołączył: Feb 2008
Post: #7
 
a mi akurat nowy lider się bardziej podoba, niż poprzedni Icon_smile2 . nowość z poczekalni zresztą też zupełnie ok., chociaż u mnie chyba się nie pojawi [gdzieś już to czytałam Icon_wink2 ].
wszystkie kawałki happysad miodem na serce, chociaż powiem, że zdecydowanie bym się spodziewała, że nowości będą w odwrotnej kolejności [chociaż zapowidałeś właśnie taką]. a jak u Ciebie wygląda sprawa wcześniejszych płyt? nic z nich za serce nie chwyciło na koncercie? a po koncercie? [może zajrzyj do mnie, to Cię wtedy chwyci (chęć) Icon_mrgreen ]. DDWD piosenką z najdłuższym stażem w pierwszej 10 - super!
Iowa Super Soccer usłyszałam kiedyś u Stelki i mnie zachwyciło, potem grali koncert na offie i tam mnie trochę rozczarowali - tzn. zupełnie nie z własnej winy - to nie jest zespół na takie wielkie sceny i imprezy, ich trzeba słuchać z jakiegoś kącika sali znad kubka ciepłej herbaty... [ale tej Twojej piosenki to jeszcze nie słuchałam].
o! i 'Old Songs' jednak się pojawiło, bardzo fajnie! a co z Joe w takim razie? Icon_razz

I wish I was special.
But I’m a creep.
***
I want You to notice
When I’m not around.
06.04.2008 08:22 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Yacy Offline
Super Moderator
******

Liczba postów: 18 124
Dołączył: Jun 2007
Facebook Last.fm
Post: #8
 
Aro napisał(a):Nie chciałbym krytykowac tak od razu lidera. Dlatego na pocieszenie napisze , że wolałem poprzedniego
znam Twoje zdanie na ten temat Icon_wink2 No niestety - dla Ciebie - na dziś sytuacja tak wygląda...
Aro napisał(a):Srodkowej chyba nie znam.
Iowa Super Soccer i inne polskie młode zespoły zostały zebrane na płycie WE ARE FROM POLAND. Na 1 części jest 4-5 świetnych kawałków. Jutro przesłucham cz. nr 2 i mam nadzieję ,ze tam też cos ciekawego znajdę.

.
KN:"Nic nie jest wieczne... może ta sytuacja też nie.
<OBY>"
06.04.2008 11:43 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Yacy Offline
Super Moderator
******

Liczba postów: 18 124
Dołączył: Jun 2007
Facebook Last.fm
Post: #9
 
neon.ka napisał(a):a mi akurat nowy lider się bardziej podoba, niż poprzedni
Icon_lol Icon_lol Icon_lol
neon.ka napisał(a):a jak u Ciebie wygląda sprawa wcześniejszych płyt
zdecydowanie WSZYSTKO JEDNO!!! ale raczej staram się nie wrzucać starszaków jak mogę nowości Icon_wink2
neon.ka napisał(a):[ale tej Twojej piosenki to jeszcze nie słuchałam].
zdecydowanie polecam. Zresztą całą płytę o której piszę powyżej.
neon.ka napisał(a):a co z Joe w takim razie?
porównałem z poprzednim utworem, który był u mnie - A PLACE IN THE RAIN - i chyba na dobre stracił szanse zaistnienia z tym nowym utworem Icon_razz

.
KN:"Nic nie jest wieczne... może ta sytuacja też nie.
<OBY>"
06.04.2008 11:49 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
abd3mz Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 5 401
Dołączył: Jan 2008
Post: #10
 
Cokolwiek pojawi się happysadu to mnie cieszy, ale kolejność bym odwrócił. Icon_smile2
Yacy napisał(a):Icon_idea A jutro Anna Maria Jopek... Sam jestem ciekawy jak to się odbije na kolejnych nowościach...
Czekam, czekam... [Swoją drogą jestem ciekawy jak taka muzyka sprawdza się na koncertach.]
07.04.2008 11:58 AM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Yacy Offline
Super Moderator
******

Liczba postów: 18 124
Dołączył: Jun 2007
Facebook Last.fm
Post: #11
 
abd3mz napisał(a):Czekam, czekam... [Swoją drogą jestem ciekawy jak taka muzyka sprawdza się na koncertach.]
A jak może się nie sprawdzić Anna Maria na koncercie???
To był mój trzeci Jej koncert. Zupelnie inny, ale równie świetny!!! Na początek kilka utworów z Id. Potem trochę odjechanych improwizacji, kilka starszych utworów - z "Pata", ze Starszych Panów, z poprzednich płyt i znów Id. Nie było Skłamałabym Icon_eek2 . Potem był totalna improwizacja nie-wiem-czego na szkalnkę i inne instrumenty Icon_wink2 wykonane na krawędzi sceny. A że byłem w 3 rzędzie... Icon_wink2 R.E.W.E.L.A.C.Y.J.N.I.E.
Jak zwykle świetni muzycy Marek Napiórkowski, Robert "Kubica" Icon_mrgreen Kubiszyn i na bębnach Paweł Dobrowolski. I to pewnie przez Niego zadebiutuje u mnie za tydzień Anna Maria Jopek feat. Paweł Dobrowolski z utworem "(..)" Icon_wink2 No chyba, że nie zadebiutuje bo kto to może widzieć Icon_wink2 Ale taki popis na bębnach, ech jedyne 4-5 minut.

Ania jest zdecydowanie zwierzęciem estradowym - kontakt, improwizacja, spontaniczność. No i Jej nowa zabawka dzieki której na koniec zamruczała niczym Barry White Icon_smile2 Taki koncert mógłby trwać i trwać i trwać i trwać i trwać i trwać... Kilka bisów na koniec w tym ... Icon_smile2 Na całej połaci śnieg Icon_smile2

Już minął cały dzien od tych pięknych chwil ...

.
KN:"Nic nie jest wieczne... może ta sytuacja też nie.
<OBY>"
07.04.2008 09:02 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
abd3mz Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 5 401
Dołączył: Jan 2008
Post: #12
 
Yacy napisał(a):A jak może się nie sprawdzić Anna Maria na koncercie???
Nie mam Zielonego. Nigdy nie byłem na Jej koncercie, ale płyta jest tak dopieszczona, że wydaje misie trudne przeskoczyć tą poprzeczkę.
07.04.2008 09:49 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Yacy Offline
Super Moderator
******

Liczba postów: 18 124
Dołączył: Jun 2007
Facebook Last.fm
Post: #13
 
abd3mz napisał(a):ale płyta jest tak dopieszczona, że wydaje misie trudne przeskoczyć tą poprzeczkę.
ale - przynajmniej mi - własnie chodzi o to, aby to nie była płyta. Super, że zagrała starsze kawałki zamiast wszystkich nowych. Zreszta skład na to nie pozwalał Icon_wink2 Na początku 2 utwory zgrane razem bez zauważalnej przerwy. Inne aranżacje.. No i po raz pierwszy spodobał mi sie chórek w Tu i teraz Icon_mrgreen

.
KN:"Nic nie jest wieczne... może ta sytuacja też nie.
<OBY>"
07.04.2008 09:56 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
jotem3 Offline
Dużo pisze
****

Liczba postów: 300
Dołączył: Aug 2007
Post: #14
 
Zacznę od Listy...
Amy na szczycie. Ta lepsza Amy Icon_wink2 Cieszę się bardzo. A druga Amy już tuż tuż za trzydziechą Icon_smile2
Happysad - po pierwsze - czyżby wyruszył w kolejną drogę w ... górę ??
Happysad - po drugie - najwyżej notowana nowość. Dobry wybór Icon_smile
Rozmowa bez słowa wciąż do góry. A czy słyszałeś już nową płytę SDM - Jednoczas ?? Polecam.
Weterani trzymają się mocno - chociaż jeszcze z 10 tygodni i mogą pożegnać się z listą, szczególnie Ci z trzeciej dychy Icon_wink2
O - i jeszcze jeden happysad - w poczekalni tym razem Icon_wink2
To jeśli tyle słodko-gorzkich dziś pokoncertowo u Ciebie, to ja poproszę za tydzień o przynajmniej taką samą porcję Andzi Icon_wink2
Koncert...
AMJ. Dopiero co czytałem relację Szymona z rzymskiego koncertu Ani, teraz Twoja relacja. Fajnie macie Icon_wink2 Jakoś do Anglii w tym roku Ania nie dotrze, ale w pamięci mam jej poznański koncert - pierwszy z trasy promującej ID z września 2007. Tam na perkusji Mino Cinelu, a w kilku utworach pojawił się Dhafer Youssef. Rewelacyjny koncert. Też bardzo blisko sceny siedzieliśmy - drugi rząd stolików. Tak więc Ania była na wyciągnięcie ręki Icon_smile2 Już nie mogę się doczekać następnego JEJ koncertu Icon_smile2
08.04.2008 12:23 AM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Aro Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 4 963
Dołączył: Nov 2007
Post: #15
 
W topie płyt prawdopodobnie cały czas u Ciebie lideruje GO AWAY WHITE - Bauhaus. I tak sie zapytam: Dlaczego nic nie wpuszczasz na listę (np. swietne Adrenalin) Icon_biggrin3
08.04.2008 11:30 AM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Yacy Offline
Super Moderator
******

Liczba postów: 18 124
Dołączył: Jun 2007
Facebook Last.fm
Post: #16
 
Aro napisał(a):(np. swietne Adrenalin)
Icon_wink2 Dobry jesteś Icon_wink2 Zastanawiałem się ew. nad czymś i to miało być właśnie ADRENALINE Icon_wink2 Ale jakoś nie bardzo pasują mi te kawałki na listę... Tak samo jak nie pasowało mi 41 Icon_mrgreen Po prostu mogłoby sie skończyć na kilku tygodniach i po co? Mają swoje miejsce w płytach, bo tak ich słucham - w całości. Ale nie mówię nie Icon_wink2

.
KN:"Nic nie jest wieczne... może ta sytuacja też nie.
<OBY>"
08.04.2008 12:14 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
ku3a Offline
Administrator
*******

Liczba postów: 19 103
Dołączył: Jun 2007
Post: #17
 
a ja w koncu Bauhaus sciagnalem i odsluchalem wczoraj pierwszy raz. ale poniewaz odsluchalem dopiero pierwszy raz, to juz powinniscie wiedziec, ze na razie nie bede sie jeszcze na temat plyty wypowiadac Icon_mrgreen .
DDWD do gory!! Icon_biggrin3 debiutuje "Styrana" Icon_smile2. mam na plycie kilka bardziej lubianych piosenek, no ale co happysad, to happysad Icon_smile2.
zmiana na pierwszym to i dla mnie niespodzianka. co jednak wcale nie znaczy, ze sie nie ciesze, bo nowy namber łan podoba mi sie bardziej niz poprzedni. jeszcze bardziej.
08.04.2008 01:50 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
p.u.r.h. Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 1 070
Dołączył: Jun 2007
Post: #18
 
Szkoda że wicelider bez zmian, ale może następnym razem... Icon_wink2 Mimo wszystko niesamowicie cieszy mnie ten jego niesamowity sukces Icon_smile2 Z awansów najbardziej cieszy ten na 12, ze spadków martwi najbardziej ten na 41, z nowości wybieram tą na samym końcu, ale wolę "Architekta" Icon_wink2 A Manat jeszcze zipie Icon_biggrin3

[Obrazek: musicbar.php?username=purh50&color=black]
08.04.2008 11:49 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Yacy Offline
Super Moderator
******

Liczba postów: 18 124
Dołączył: Jun 2007
Facebook Last.fm
Post: #19
 
p.u.r.h. napisał(a):A Manat jeszcze zipie
zapatrzyłem się na Twoją listę... Jakoś trudno mi sobie wyobrazić moje notowania beż THE FUNERAL , ICKY THUMP czy DANCE OF THE MANATEE ...

.
KN:"Nic nie jest wieczne... może ta sytuacja też nie.
<OBY>"
09.04.2008 12:43 AM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
kajman Online
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 40 683
Dołączył: Jun 2007
Post: #20
 
Nowości w Twoim zestawieniu mnie nie przekonują, a czym wyższa tym mnie mniej przekonuje. Do tego wszystkiego zdecydowanie wolałem poprzedni numer 1 od obecnego. Ale tak ogólnie to miło się to zestawienie ogląda.
09.04.2008 06:17 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości