Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Zmiany
piotreklp3 Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 3 474
Dołączył: Jun 2007
Facebook Last.fm
Post: #121
RE: Zmiany
Wszystko musi być po twojej myśli, a jak coś ci sie nie podoba to podnosisz lamenty i sięgasz po niedozwolone środki tak jak teraz.
Jak wybory na moderatorów wygrają nie twoi faworyci, to co, unieważnisz je?
15.04.2012 07:20 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
rado
Unregistered

 
Post: #122
RE: Zmiany
A do czego tylu moderatorów? do maksymalnie 30 userów którzy są na forum, mówię o aktywnych użytkownikach a nie o zarejestrowanych
15.04.2012 07:23 PM
Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Dobromiera Offline
głośna mniejszość
*****

Liczba postów: 7 074
Dołączył: Jun 2011
Bebo Facebook Flickr Last.fm LinkedIn MySpace
NK.pl Twitter YouTube
Post: #123
RE: Zmiany
Jakoś pzez tyle lat był zespół moderatorów i nikomu to nie przeszkadzało.
15.04.2012 07:26 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
furbul Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 6 682
Dołączył: Dec 2008
Post: #124
RE: Zmiany
Przeszkadzało z tego co widać.

Feelings. Flashcards.
Fake knife. Real ketchup.
Cardboard. Cutthroats.
15.04.2012 07:26 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
rado
Unregistered

 
Post: #125
RE: Zmiany
bo wcześniej nie mieszali, ale postawili na swoim, czekam komu przekazać bazę danych, waszych danych bo swoje usuwam. i się wypisuje z tego klubu by najmniej w takiej formule. Nie będę finansował forum i jeszcze wysłuchiwać obelg i prztyczek
15.04.2012 07:29 PM
Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
rado
Unregistered

 
Post: #126
RE: Zmiany
Czekam na konkretną odpowiedz, jakie jest wasze stanowisko, oddajecie pod administracje kogoś innego albo ja zostaje. Z tym ze wybieramy 3 - 4 moderatorów
nie więcej, z pośród wszystkich użytkowników i jeśli wyraża na to zgodę. Poza byłymi Moderatorami, będzie roczna kadencja lub dwu letnia, po czym, byli moderatorzy nie mogą kandydować ponownie przez jedna kadencje. Dotyczy się to Moderatorów. jesli na to nie idziecie to nie ma o czym rozmawiac
15.04.2012 07:37 PM
Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
rado
Unregistered

 
Post: #127
RE: Zmiany
Proszę i nastała cisza,
Ja jestem gotowy na rozmowy, ale nagle nie ma z kim rozmawiać.
15.04.2012 07:42 PM
Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
saferłel Offline
Paweł
*****

Liczba postów: 21 777
Dołączył: Jun 2007
Post: #128
RE: Zmiany
BARDZO PROSZĘ O UWAŻNE PRZECZYTANIE PONIŻSZEJ WIADOMOŚĆI!

Rado. Jak ty się zachowujesz! Jak mały rozkapryszony dzieciak, który co 5 minut zmienia zdanie. Ile już razy pisałeś, że likwidujesz forum, potem chcesz coś działać, potem znów likwidujesz? Zastanów się co Ty robisz? To jest DOSKONAŁY argument, że tak naprawdę nie zależy Ci na nas. Nie wiem po co w ogóle prowadzisz to forum, jaki jest cel.

rado napisał(a):Co do nowych Modertatorow, nie ma opcji żeby byli poprzedni moderatorzy ponownie, jesli tak ma byc to to forum poprostu likwiduje. Poza tym dlaczego zawieszeni moderatorzy tak zaciekle chcą być nimi dalej.
Ciekawe kto nimi miałby zostać. Co za absurd. To żadna demokracja.

Słuchajcie koledzy i koleżanki. Wysłałem dzisiaj w nocy ''pokojowego maila'' (szczegóły mogę podać zainteresowanym na PW - proszę bardzo) do rado, żebyśmy wspólnie ustalili jak to forum dalej ma funkcjonować. Była to moja prywatna inicjatywa, niejako też w imieniu osób, które prezentują pogląd zbliżony do mojego. Chciałem na spokojnie, na PW, ustalić z rado najważniejsze szczegóły dot. publikacji regulaminu oraz wyborów moderatorów. Żadne personalia. Po prostu ogólne zasady gry i podział kompetencje. Nie może być tak, że w zaistniałej sytuacji jedna lub druga grupa przejmie pełnie władzy. Mój pomysł, który chciałem z nim przedyskutować na spokojnie oraz ostatecznie wyciągnąć wspólne stanowisko, które miałoby zostać przedstawione ogółowi, polegał generalnie na tym, aby administrator i moderator wzajemnie się kontrolowali, tak aby nikt z nich nie miał możliwości zawłaszczenia dla siebie większej liczny przywilejów niż druga strona. NIESTETY POMIMO USILNYCH STARAŃ I ZARWANIA NOCY NIE OTRZYMAŁEM ODPOWIEDZI. Czytam za to kilka poprzednich postów z tego forum i już nie mam wątpliwości jak rado chce to poukładać, po swojemu, tak aby nikt z osób, które podniosły teraz głos nie miał prawa wejść w skład administracji. Najlepiej żeby był tam wiadome osoby - niestety inaczej tego zinterpretować się nie da.

Powiem tak, to jest myślenie na logikę - chcesz zlikwidować forum i wtopić całą kasę w nie zainwestowaną. Masz jednak drugą opcję, możesz to forum przekazać nam, odejść, a my postaramy się zwrócić koszta, jakie do tej pory poniosłeś, jeśli tak Ci na nich zależy (rozumiem, że w momencie likwidacji forum nie zależy Ci i nie chciałbyś od nas pieniędzy, dziwne, no ale....)

Widzę głosy ludzi. Znacząca większość jest przeciwko Twoim działaniom. Niektórzy od początku teh debaty, inni pod pływem tego co piszesz. Myślę, że powinieneś uszanować tradycje tego forum i zrzec się administrowania. Oddać nam stronę nawet jeśli będzie to oznaczało utratę niektórych jej składników. Niech zostaną same listy, sama baza danych w postaci nienaruszonej. Nie musimy być szykowni i eleganccy. Może tu być stylistyczny ''trzeci świat'', ale żeby przynajmniej było gdzie pisać.

Kto popiera ten pomysł?

Call it performance, call it art/I call it disaster if the tapes don't start.
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 15.04.2012 07:49 PM przez saferłel.)
15.04.2012 07:47 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
AKT! Offline
jegomość
*****

Liczba postów: 24 634
Dołączył: May 2008
Post: #129
RE: Zmiany
Ja aż nie wiem co napisać. Chcesz skasować forum, bo ktoś wytknął ci, że robisz błędy językowe...
Naprawdę nie wiem co napisać. Niech inni się wypowiedzą.

EDIT: Zgadzam z Pawłem jeśli chodzi o wyjście z tej sytuacji.
Z tym, że ja już żadnym moderatorem nie chcę być tutaj.

— ——————
—— ——— ——————
————— ———————
————
— ————— — ——
———
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 15.04.2012 07:52 PM przez AKT!.)
15.04.2012 07:48 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
kajman Online
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 40 821
Dołączył: Jun 2007
Post: #130
RE: Zmiany
Nie wiem, jakie jest stanowisko innych, ale moje jest takie:
Chcemy otrzymać bazę danych (czyli jak rozumiem wszystkie posty tutaj napisane) jak tylko znajdziemy serwer, na który będziesz mógł ją przerzucić (nie wiem, jak to wygląda technicznie, ale chyba jakiś sposób jest).
Uważam, że będziemy w stanie Ci zwrócić 700 zł włożone w to forum, ale posty są naszym wspólnym dobrem i uważam, że mamy prawo je odzyskać.
Może bym był za inną opcją, ale Twoje ostatnie posty świadczą, że z Tobą nie da się pracować.
15.04.2012 07:49 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
piotreklp3 Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 3 474
Dołączył: Jun 2007
Facebook Last.fm
Post: #131
RE: Zmiany
(15.04.2012 07:37 PM)rado napisał(a):  jesli na to nie idziecie to nie ma o czym rozmawiac
(15.04.2012 07:42 PM)rado napisał(a):  Proszę i nastała cisza,
Ja jestem gotowy na rozmowy, ale nagle nie ma z kim rozmawiać.
O czym mamy rozmawiać jak wcześniej przedstawiłeś swój plan z zastrzeżeniem, że albo go wspaniałomyślnie przyjmiemy albo do widzenia.
15.04.2012 07:51 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
prz_rulez Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 20 111
Dołączył: Jun 2007
Post: #132
RE: Zmiany
Drogi Administratorze, to jest nie w porządku, bierzesz pod uwagę skasowanie prawie 5 lat postowania (nie mówię już o wielu miesiącach pod poprzednimi adresami)? Wydaje mi się, że to moralnie nieetyczne.
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 15.04.2012 07:55 PM przez prz_rulez.)
15.04.2012 07:54 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
rado
Unregistered

 
Post: #133
RE: Zmiany
saferłel - No pięknie piszesz.
Ale odpowiem, po pierwsze to nie jest odpowiedz na Twojego PW, tylko chamskich uwag nie będę tolerował.
Ponadto niczego nie zamierzam oddawać, ja doskonale wiem ze na to liczysz.
Ja mogę to prowadzić, nie wtrącając się w ogóle w życie forum, zajmę się wyłącznie administrowaniem, no płaceniem rachunków i dodawaniem gadżetów. nie ma problemu. w końcu sam to napisałeś ze to robię dobrze.
15.04.2012 07:54 PM
Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
saferłel Offline
Paweł
*****

Liczba postów: 21 777
Dołączył: Jun 2007
Post: #134
RE: Zmiany
Dlaczego nie chcesz nam oddać forum w zamian za rekompensatę finansową - prosta piłka.

Call it performance, call it art/I call it disaster if the tapes don't start.
15.04.2012 07:55 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Tomekk Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 14 497
Dołączył: Aug 2008
Post: #135
RE: Zmiany
Jeśli przyjmiemy plan rado, to przy okazji to on będzie miał głos decydujący?
wybierzmy trzech moderatorów, którzy będą podejmować decyzję i jeśli coś podejmą wspólnie, to ich głos będzie wtedy brany pod uwagę.
ale czy to w ogóle realne Icon_rolleyes
15.04.2012 07:55 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
rado
Unregistered

 
Post: #136
RE: Zmiany
aaktt napisał(a):Ja aż nie wiem co napisać. Chcesz skasować forum, bo ktoś wytknął ci, że robisz błędy językowe...
Naprawdę nie wiem co napisać. Niech inni się wypowiedzą.

To ze robie bledy to nie problem, nie mieszkam od lat w PL
ale chodzi o forme w jakiej to zrobil
15.04.2012 07:55 PM
Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
ku3a Offline
Administrator
*******

Liczba postów: 19 115
Dołączył: Jun 2007
Post: #137
RE: Zmiany
rado napisał(a):Proszę i nastała cisza,
Ja jestem gotowy na rozmowy, ale nagle nie ma z kim rozmawiać.
załóż kabaret, bo widać, że dobrze by Ci szło.
napisałeś propozycję, a wszyscy bezczelnie przez 5 minut nie odpowiadają!
a co powiesz na to, że w ogóle zwyczajnie olałeś tak ważne pw, które saferłel Ci wysłał w nocy?
saferłel napisał(a):Kto popiera ten pomysł?
ja
15.04.2012 07:56 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
furbul Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 6 682
Dołączył: Dec 2008
Post: #138
RE: Zmiany
Ja też jestem za opcją saferłela. Bez dwóch zdań.

Feelings. Flashcards.
Fake knife. Real ketchup.
Cardboard. Cutthroats.
15.04.2012 07:58 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
ku3a Offline
Administrator
*******

Liczba postów: 19 115
Dołączył: Jun 2007
Post: #139
RE: Zmiany
Tomekk napisał(a):wybierzmy trzech moderatorów, którzy będą podejmować decyzję i jeśli coś podejmą wspólnie, to ich głos będzie wtedy brany pod uwagę.
ale czy to w ogóle realne Icon_rolleyes
tak było od zawsze wcześniej, do czasu aż pojawił się miłościwie nam panujący Cesarz.
15.04.2012 07:59 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
rado
Unregistered

 
Post: #140
RE: Zmiany
saferłel napisał(a):Dlaczego nie chcesz nam oddać forum w zamian za rekompensatę finansową - prosta piłka.


Wyłożysz zaraz pieniądze? nie sądzę od was trudno zebrać na opłacenie serwera i domeny. także bądzmy realistami.

Powiem krótko i na temat, forum będzie dzialac bez przerwy nie będę kasować bo faktycznie szkoda by było kilkuletniej pracy
Powiecie o co wogóle chodzi w tym sporze, odpowiedz jest prosta

o szacunek dla innych ludzi, nie można komuś jechać bo zrobił błąd ortograficzny czy tez ma inne zdanie niż reszta, każdy ma sie prawo wypowiedzieć w danym temacie
i denerwuje mnie niekończące się szacowanie kto i jakie będzie miał głosy
15.04.2012 08:02 PM
Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości