Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Zmiany
Yacy Offline
Super Moderator
******

Liczba postów: 18 124
Dołączył: Jun 2007
Facebook Last.fm
Post: #81
RE: spisek na forum
to napiszę jaśniej: do momentu wyboru nowych moderatorów jestem, chociaż jeśli się komuś to nie podoba to nie muszę być. ani to zdrowe (rano miałem 112/50, teraz pewnie 180/112), ani mi potrzebne. nie chcę też przejmować mycharts, a gdybym nadal był moderatorem to mogłoby dla niektórych tak wyglądać.

emigrant wcześniej napisał(a):Wymiana moderatorów w 100 %
emigrant później napisał(a):Przyszłość: Yacy + nowa krew
skąd taka zmiana?

.
KN:"Nic nie jest wieczne... może ta sytuacja też nie.
<OBY>"
14.04.2012 02:53 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
rado
Unregistered

 
Post: #82
RE: spisek na forum
kajman napisał(a):Co do regulaminu: Mam nadzieję że jako dyskusję uważasz także ewentualne krytykowanie jego punktów i proponowanie alternatywnych rozwiązań?

Dokładnie tak

Czas wprowadzić nową jakość
14.04.2012 03:03 PM
Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
furbul Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 6 682
Dołączył: Dec 2008
Post: #83
RE: spisek na forum
Ja mam do dodania jedno słowo w sprawie planowanych wyborów moderatorów. Od razu zaznaczam, że do pracy Yacego jako moderatora nie mam absolutnie ani jednego zastrzeżenia, spisuje się świetnie. Jednak w imię sprawiedliwości i wspomnianej gdzieś wcześniej równości userów uważam, że jeśli ma dojść do wybierania, to wybierajmy od zera albo wcale. Odwoływanie tylko części moderatorów i organizowanie ich następców może zostać odebrane jako faworyzowanie czy z drugiej strony jakaś osobista zemsta.
I jeszcze raz podkreślam, że ten post nie jest wycelowany przeciwko Yacemu. Jeśli dojdzie do tych wyborów, to na pewno ma mój głos Icon_wink

Całej tej sprzeczki nie zamierzam komentować, bo przyniosła ona tylko infantylne obrzucanie się błotem, budowanie przeciwstawnych obozów i szerzenie haseł propagandowych. Potrzebny tu jest pierwiastek tolerancji, dystans i dobra wola, by stworzyć dialog, a to jest już kwestia osób uczestniczących.

Feelings. Flashcards.
Fake knife. Real ketchup.
Cardboard. Cutthroats.
14.04.2012 03:06 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
rado
Unregistered

 
Post: #84
RE: Zmiany
furbul napisał(a):Ja mam do dodania jedno słowo w sprawie planowanych wyborów moderatorów. Od razu zaznaczam, że do pracy Yacego jako moderatora nie mam absolutnie ani jednego zastrzeżenia, spisuje się świetnie. Jednak w imię sprawiedliwości i wspomnianej gdzieś wcześniej równości userów uważam, że jeśli ma dojść do wybierania, to wybierajmy od zera albo wcale. Odwoływanie tylko części moderatorów i organizowanie ich następców może zostać odebrane jako faworyzowanie czy z drugiej strony jakaś osobista zemsta.
I jeszcze raz podkreślam, że ten post nie jest wycelowany przeciwko Yacemu. Jeśli dojdzie do tych wyborów, to na pewno ma mój głos Icon_wink

Całej tej sprzeczki nie zamierzam komentować, bo przyniosła ona tylko infantylne obrzucanie się błotem, budowanie przeciwstawnych obozów i szerzenie haseł propagandowych. Potrzebny tu jest pierwiastek tolerancji, dystans i dobra wola, by stworzyć dialog, a to jest już kwestia osób uczestniczących.


Ja do Yacy nie mam zastrzeżeń, poza tym on nie jest zwykłym moderatorem tylko Super moderatorem, a co za tym idzie posiada dużo większe uprawnienia. Dlatego nie był brany pod uwagę.
14.04.2012 03:09 PM
Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
AKT! Offline
jegomość
*****

Liczba postów: 24 609
Dołączył: May 2008
Post: #85
RE: Zmiany
pabloyd napisał(a):Obaj teraz występują po stronie zła i nikczemności.
Tak, wydało się. Jestem geniuszem zła i... eghm... nikczemności!

Błagam. Myślałem, że są jakiekolwiek limity w wypisywaniu bredni na czyjś temat, ale ten teatrzyk, który pabloyd odstawił w tym temacie pozbawił mnie złudzeń.

Zastanawiam się tylko ile sił i czasu musiałeś włożyć w wyliczenie tego wszystkiego. I kto tutaj żywi się nienawiścią? Hmmmm...

Naprawdę się zacząłem bać i nie wiem czy gra jest warta świeczki, skoro zamiast czytania ze zrozumieniem (o które wielokrotnie postulowałem, a które, już wiem, że nigdy się nie ziści), następuje wylew jadu i oszczerstw.

One oczywiście nie są zupełnie wyssane z palca - są wytworem urażonej dumy i osobistych niesnasek.
Nikt nie jest idealny - prawda, ale "zło" i "nikczemność" to wielce nietrafione określenia.

Jestem pełen współczucia.

Cytat:JAWNOŚĆ NAJWIĘKSZYM WROGIEM NIKCZEMNOŚCI I PODŁOŚCI
A publikujcie sobie co tylko chcecie. Ja się podpisuję pod wszystkim, co kiedykolwiek napisałem.

Z pozdrowieniami dla nowej "sitwy",
stara "sitwa".
Ahoj!

— ——————
—— ——— ——————
————— ———————
————
— ————— — ——
———
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 14.04.2012 03:57 PM przez AKT!.)
14.04.2012 03:57 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
kajman Online
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 40 646
Dołączył: Jun 2007
Post: #86
RE: Zmiany
(14.04.2012 03:57 PM)aaktt napisał(a):  Błagam. Myślałem, że są jakiekolwiek limity w wypisywaniu bredni na czyjś temat, ale ten teatrzyk, który pabloyd odstawił w tym temacie pozbawił mnie złudzeń.
No fakt. Pobił już rekordy, które wcześniej ustanowił.
14.04.2012 04:04 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
saferłel Offline
Paweł
*****

Liczba postów: 21 777
Dołączył: Jun 2007
Post: #87
RE: Zmiany
pabloyd napisał(a):Do tej pory myślałem że saferłel to tylko taki maluteńki czlowieczek, który żywi się nienawiścią do pewnych userów i to szerzy w każdym możliwym kierunku. A jego bezkarność wynika z tego że jest w sitwie moderatorów, którzy zawsze bronią swego.
Oklasky

pabloyd napisał(a):Oczywiście on zaczepia mnie co jakiś czas, choć teraz rzadziej bo się kapnął że mnie nie sprowokuje.
Bzdura. Gdzie Cię zaczepiałem? Podobnie jak udaje mi się to w przypadku Listoholika, tak do Ciebie nie zwracam się na łamach tego forum i poza nim. Nie jesteś taki wyjątkowy. Dziwi mnie ten atak, skoro każdy może sprawdzić, że mówisz nieprawdę.

pabloyd napisał(a):Teraz został użyty do zniszczenia forum mycharts w obecnym kształcie. Wykorzystano jego skłonność do potoku słów i jeszcze większą skłonność do tego by ciągle kogoś znajdować do ataków. Ten człowieczek nie może żyć bez nienawiści. I właśnie dlatego dostrzeżono w nim wartościowego sojusznika. Sojusznika na chwilę. Murzyn zrobi co ma zrobić i będzie mógł odejść. Odsuną go, bo poza cehcami które wymieniłem saferłel potrafi mieć też swoje zdanie i jego bronić.
Sądzę, że teraz przesadziłeś. Naprawdę przesadziłeś. To jest poniżej wszelkiej krytyki. Jak możesz rzucać takimi oszczerstwami i zmyślonymi teoriami. A może mgła smoleńska też gdzieś tutaj po forum krąży i maskuje nasze poczynania w imię chwały forum Sebastosa? Wstydziłbyś się. Powinieneś zostać ukarany za tego ''murzyna'', za sugerowanie, że jestem ''używany przez kogoś'' i sianie niestworzonych teorii podboju mycharts.pl przez osoby z sebastosa. Mam nadzieję, że każdy kto zajrzy do tego wątku przeczyta Twój post i weźmie sobie głęboko do serca jego ton.

pabloyd napisał(a):"Wartościowi userzy" według saferłela (na tą chwilę).
Kim oni są ? Ja ich miałem okropną okoliczność poznać.
Oni Ciebie również. Nie myśl sobie, że nie popsułeś im życia Icon_smile Na szczęście Astrolog to facet z jajami, dba o swój portal i podejmuje twarde decyzje. Dziwne, że jakoś wszyscy ucieszyli się z Twojego odejścia. Potem dostałem sygnały, że będziesz rozpieprzał to forum, ale - powiem szczerze - ja nie zauważyłem nic nagannego w Twoim zachowaniu. Byłeś tu niczym nowo narodzony, chciałeś się przypodobać, przekonać do sienie ludzi, podjąć inicjatywę - to było ok, nie wnikam w intencje, nie znam ich, chociaż Twoje obecne zachowanie wskazuje, że od początku tamci WARTOŚCIOWI (tak, niech to słowo na trwałe zamieszka w Twojej głowie) mieli rację.

Oczywiście wszystko to, co napisałeś na temat osób z sebastosa, na których się najzwyczajniej w świecie mścisz jest kłamstwem. A najlepiej świadczy o tym fakt, że pomimo iż tamta społeczność, do której należę i jestem z tego cholernie dumny, jest równie duża jak tutaj, równie zróżnicowana światopoglądowo i muzycznie, to forum trzyma się znakomicie i Ty byłeś jedynym aktem jej splamienia.

Zarzucasz mi (i nie tylko mi) bycie agentem, nie wiedząc nawet ile sił włożyłem w to, aby wiele osób stamtąd chciało tutaj zajrzeć, zapostować listę, powrócić. Tym bardziej bolą mnie te oskarżenia. Jak to śpiewał Sting w jednym ze swoich najlepszych, ale może nie najpopularniejszych singli - ''You'll still know nothin' 'bout me''

pabloyd napisał(a):Mamy teraz do czynienia z ostateczną rozgrywką. Do decydującej batalii przystapiła grupa dążacą za wszelką cenę do przejęcia mycharts i jego likwidacji bądź połączenia z sebastosem. To grupa składajaca się z części ludzi którzy odeszli z mycharts i chcą jego zagłady oraz części ludzi którzy zostali na mycharts jako piąta kolumna. To jest trzon i mózg operacji. Ale jest też ważny element czyli ludzie zmanipulowani, którzy będą wykrzykiwać hasła propogujące wszelkie działania zmierzającej do sukcesu.
Straszne pokładu nienawiści i zaślepienia tkwią w Tobie. Dla mnie to dobre sci-fiction, ale dla forum? Nic dobrego.

pabloyd napisał(a):Raz was ktoś wybrał, pewnie w większości już osoby które na forum się nie udzielają czynnie i myślicie że macie dalej mandat większości ?
Te osoby wciąż tu są, to nie jest ''ktoś''! Wiemy, że od Was mandatu byśmy nie uzyskali, ale pewnie nie damy Wam tej przyjemności. Chociaż...nie wiem co zrobimy, ale o tym za chwilę.

pabloyd napisał(a):A więc tylko ci którzy myślą podobnie mają głos ?
Przeczytaj ze zrozumieniem, a nie marnuj ''papier'' Icon_smile

kajman napisał(a):Uważam za nietaktowne zachowanie Saferłela w związku z wspolnym IP Rado i Emigranta. Taka informacja moim zdaniem nie miała prawa być upubliczniona.
Tu tylko dodam, że ta informacja jest akurat jawna i nie jest ona żadną tajemnicą. Nawet nie ja ją wykryłem.

pabloyd napisał(a):Dokładnie to samo mogę napisać o autorze powyższych słów.

Tu tkwi sedno. Powiedzmy sobie szczerze, że nie ma zbytniej nadziei na porozumienie się. Oprócz sporej grupy osób, które niestety nie wiedzą zbyt wiele n/t tego, co tutaj się wypisuje (i nie jest to ich wina oczywiście) i nie mogą się w żaden sposób ustosunkować lub piszą tradycyjne ''prawda jest pewnie pośrodku'', są też dwie wzajemnie zwalczające się frakcje. Modatorzy + ich sojusznicy vs admin, emigrant, pabloyd oraz Listoholik. W każdej z nich są osoby charyzmatyczne, które nie pozwalają sobie dmuchać w kasze i zgodnie ze swoim przekonaniem starają się przedstawić swoją wizję prawdy. Niestety. ''Prawda'' straciła chyba swoje uniwersalne znaczenie i została rozbita, zrelatywizowana. Ne ukrywam, że jestem przekonany, iż moderatorzy mają rację co do ludzi, z którymi przyszło im ''dyskutować'', ale przecież to samo zaraz napiszę emigrant czy pabloyd i kto to rozsądzi. Może i jest nas więcej, może walczymy z zbitką osób o kiepskiej reputacji zarówno tutaj, jak i na sebastosie, lecz co tak naprawdę możemy zrobić? Żeby usiąść i porozmawiać potrzeba dwóch stron i pewnie potrzeba konsensusu, który rozłoży siły 50-50. Ja jestem człowiekiem honorowym, z zasadami i ciężko jest mi przyjąć to wiadomość, że będę musiał na równi prowadzić rozmowy pokojowe (tak to nazwijmy w wersji demo) z tymi konkretnymi osobami. Osobiście traktuję to jako analogie pomiędzy wiecznym sporem między prawicą i tzw. centroprawicą w naszym kraju. Obawiam się, że niezależnie od tego co się stanie, jak załagodzimy sprawę, to duch forum mycharts.pl umrze.....już umarł. Możemy się ignorować, traktować jak powietrze, ale to wszystko będzie działało w dużej mierze już w sposób zimny, mechaniczny. Jedynym uzdrowieniem byłoby opuszczenie forum przez nas lub Was, jednak zakładam, że nikt nie rozważa takiej opcji - czy to z miłości do forum, czy to z tzw. ''miłości'' do forum. Niezależnie od wszystkiego wierzę, że wielu userów zdaje sobie sprawę z ułomności teorii ''grupy czterech'' (skoro Wy nas nazywacie jakimś piątym czymś tam, to czemu Was nie nazwać podobnie) i wie, że w przeciwieństwie do nich My nigdy nie zawiedliśmy.

Zgadzam się z tym co powyżej piszą Michał, kajman, aaktt, Yacy.

Jestem w stanie podejść do rozmów na zasadzie tolerancji, nie akceptacji. Bo zbyt wiele rzeczy zostało napisanych, żeby to w pełni odkręcić i teraz tylko trzeba wybrać jak najmniejsze zło. Niestety.

Call it performance, call it art/I call it disaster if the tapes don't start.
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 14.04.2012 04:26 PM przez saferłel.)
14.04.2012 04:23 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
pabloyd
Unregistered

 
Post: #88
RE: Zmiany
(14.04.2012 01:58 PM)Tomekk napisał(a):  pabloyd, Twoje przemyślenia są jednak tendencyjne.
Tak, to moja opinia, więc musi być tendencyjna.
Brutalnie ale prawdziwie.

(14.04.2012 03:57 PM)aaktt napisał(a):  
pabloyd napisał(a):Obaj teraz występują po stronie zła i nikczemności.
Tak, wydało się. Jestem geniuszem zła i... eghm... nikczemności!
No i wyciągając taki wniosek dałes przykład czytania ze zrozumieniem, o które tak zabiegasz ostatnio.

(14.04.2012 04:04 PM)kajman napisał(a):  
(14.04.2012 03:57 PM)aaktt napisał(a):  Błagam. Myślałem, że są jakiekolwiek limity w wypisywaniu bredni na czyjś temat, ale ten teatrzyk, który pabloyd odstawił w tym temacie pozbawił mnie złudzeń.
No fakt. Pobił już rekordy, które wcześniej ustanowił.
No i wreszcie prawda wyszła na jaw, że ja jestem najgorszą osobą na forum.
Wasza prawda.
Wszystko co pisałem co mnie spotkało jest prawdą i mam na to dowody.
Zarzut że inni nie moga się ustosunkować byłby zasadny gdyby druga strona stosowała te same metody. Ilość kłamstw które napisano tutaj (http://forum.sebastos.pl/viewtopic.php?f=88&t=4926) jest wystarczająco duża i jakoś nikogo nie oburzyło że się je wypisuje w stosunku do osób nieobecnych.
Ale to przecież żelazna zasada stosowana przez pewne osoby: "co wolno nam to wolno tylko nam".
Nota bene chętnie poczytam, które to z opisanych zdarzeń, które mnie spotkały na forum sebastosa sa nieprawdą.
Może wreszcie jakiś konkret, a nie tylko gołosłowne słowotoki. Myslicie że na tym forum sami idioci, którzy będa bez zmrużenia oka przyjmować to co napiszecie ?
14.04.2012 07:10 PM
Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
dziobaseczek Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 8 097
Dołączył: Nov 2008
Facebook Last.fm
Post: #89
RE: Zmiany
Bardzo proszę nie mącić, nie jątrzyć już i zająć się konstruktywnym i analitycznym podejściem do problemu. Dalsze epatowanie użytkowników przysporzy li tylko kolejne etapy eskalacji konfliktu. Na pewnym etapie staje się ro niesmaczne, proszę w punktach napisać jakie macie zadania i roszczenia miast dreptac w miejscu kolejnymi przytykami. Znajdźcie koncesus, pogadajcie na gg, ale skończcie tego typu utarczki, bo pogłębiają one impas.

http://www.mycharts.pl/forumdisplay.php?fid=111 Icon_wink
14.04.2012 07:25 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Yacy Offline
Super Moderator
******

Liczba postów: 18 124
Dołączył: Jun 2007
Facebook Last.fm
Post: #90
RE: Zmiany
pabloyd napisał(a):Nota bene chętnie poczytam, które to z opisanych zdarzeń, które mnie spotkały na forum sebastosa sa nieprawdą.
tu jest forum mycharts...
szkoda, że do mojego postu się nie odniosłeś...
a właściwie to ...

skoro masz dowody na wszystko co piszesz to ja bym poprosił:
1. że jest "grupa dążacą za wszelką cenę do przejęcia mycharts i jego likwidacji bądź połączenia z sebastosem. ", której zapewne ja jestem członkiem. i to mnie właśnie najbardziej interesuje. jaki masz na to dowód?
2. o jakiej akcji piszesz? "Tak czy owak teraz wystepuję zdecydowanie przeciwko akcji starych moderatorów." jakby nie było ja zapewne jestem najstarszy, więc zapewne mnie masz przede wszystkim na myśli.
3. gdzieś pisałem, że "myślicie że macie dalej mandat większości"? może nie pamiętam...

to mi wystarczy. na razie.

.
KN:"Nic nie jest wieczne... może ta sytuacja też nie.
<OBY>"
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 14.04.2012 07:43 PM przez Yacy.)
14.04.2012 07:33 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
pabloyd
Unregistered

 
Post: #91
RE: Zmiany
(14.04.2012 04:23 PM)saferłel napisał(a):  Potem dostałem sygnały, że będziesz rozpieprzał to forum,
Teraz każdy widzi jak to działa w tamtej grupie

(14.04.2012 04:23 PM)saferłel napisał(a):  Byłeś tu niczym nowo narodzony, chciałeś się przypodobać, przekonać do sienie ludzi, podjąć inicjatywę - to było ok, nie wnikam w intencje,
Z każdej działalności tutaj moge w każdej chwili zrezygnować, gdy znajdzie się choć jedna osoba bezstronna, która tak stwierdzi.

(14.04.2012 04:23 PM)saferłel napisał(a):  tamci WARTOŚCIOWI (tak, niech to słowo na trwałe zamieszka w Twojej głowie) mieli rację.
O nie dziwi mnie to w ogóle że swój swego chwali.

(14.04.2012 04:23 PM)saferłel napisał(a):  Oczywiście wszystko to, co napisałeś na temat osób z sebastosa, na których się najzwyczajniej w świecie mścisz jest kłamstwem.
Oczywiście wszystko co pisałem o tym co mnie tam spotkało jest prawdą i nastąpiło wcześniej, zanim odszedłem.

(14.04.2012 04:23 PM)saferłel napisał(a):  Ty byłeś jedynym aktem jej splamienia.
O właśnie i wszystko jasne i oczywiste. Jakżesz w prosty sposób potwierdzono moje słowa o stylu myślenia tej grupy osób. Stylu myślenia i stylu działania. Byłem plamą na forum. No to ciekawe czemu mnie nie usunięto, a na moje kilkukrotne oświadczenie że się usunę (raz nawet to zrobiłem) były ciągle kłamstwa.

(14.04.2012 04:23 PM)saferłel napisał(a):  Straszne pokładu nienawiści i zaślepienia tkwią w Tobie.
W odróżnieniu od Waszej grupy, która oczywiście nienawiścią się nie kieruje, nie stosuje zasady że trzeba pokątnie rozpowszechniac o kimś negatywne opinie, bo to pozwoli osiągnąć cel. Mówię wprost i to zostało nikczemnie wykorzystane wówczas przez admina tamtego forum.
Wcale mnie niedziwi że czujesz się tam dobrze, bo po prostu te same metody stosujesz. Wystarczy popatrzeć na Twoje posty, nic więcej.

(14.04.2012 04:23 PM)saferłel napisał(a):  Możemy się ignorować, traktować jak powietrze, ale to wszystko będzie działało w dużej mierze już w sposób zimny, mechaniczny. Jedynym uzdrowieniem byłoby opuszczenie forum przez nas lub Was,
I proszę tutaj widać jak na dłoni jaki był cel akcji saferłela. Pozbyć się wreszcie "tych niedobrych" użytkowników. Od dawna się zastanawiacie w swoim dziale dla adminów właściwie wyłacznie nad tym. I to jest problem.

Ja w odróżnieniu od saferłela od ponad roku nie napisałem żadnego postu w temacie przez niego założonym, on oczywiście co jakiś czas musi coś skrobnąć, bo inaczej by chyba go zeżarł pypeć. Nie odpowiadałem. ale to co dzisiaj zobaczyłem od tego "istnego aniołka" spowodowało że w końcu przemówiłem.

(14.04.2012 04:23 PM)saferłel napisał(a):  Jestem w stanie podejść do rozmów na zasadzie tolerancji, nie akceptacji. Bo zbyt wiele rzeczy zostało napisanych, żeby to w pełni odkręcić i teraz tylko trzeba wybrać jak najmniejsze zło. Niestety.
A ja jestem za spokojem na forum. Nie spokojem pozornym, tylko faktycznym. Jeśli go nie będzie to nie będzie sensu w tym uczestniczyć.

Mam nadzieję, że rozsądni ludzie wezmą sprawę w swoje ręce i wprowadzą zmiany, które zapobiegną tej patologii która tu miała miejsce. Tych rozsądnych jest większość i oby się zwięli do roboty. Z nową grupą moderatorów to forum odżyje. Ja zapewniam że przeszkadzał tym nowym nie będę. Zresztą niech każdy osądzi we własnym sumieniu co takiego złego ode mnie ich spotkało, żeby ataki na mnie i żądanie usunięcia z forum były dla niego zasadne.

Tego żadają tylko ci których dotyczą słowa mojego postu.
14.04.2012 07:47 PM
Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
AKT! Offline
jegomość
*****

Liczba postów: 24 609
Dołączył: May 2008
Post: #92
RE: Zmiany
Ja napiszę na zakończenie tylko tyle, że wszyscy jesteśmy drobiazgowymi głupcami, którzy widzą drzazgę w czyimś oku, a nie zauważają belki we własnym.

Tak ścigacie się w wymyślaniu siebie nawzajem od najgorszych, że nie widzicie nawet absurdu tego wszystkiego.

Wstyd.

— ——————
—— ——— ——————
————— ———————
————
— ————— — ——
———
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 14.04.2012 08:11 PM przez AKT!.)
14.04.2012 08:10 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
kajman Online
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 40 646
Dołączył: Jun 2007
Post: #93
RE: Zmiany
Pabloydzie, podając link do tamtego forum sam się skompromitowałeś. Zresztą i na tym forum można znaleźć wpis, w którym naruszasz zasady panujące na forach internetowych i nie tylko. Rzeczą głęboko nienormalną jest cytowanie prywatnej korespondencji niezależnie od tego, co zawiera. Ty to uczyniłeś i uważam za całkiem oczywistą rzecz, że zostałeś tam zbanowany.
(14.04.2012 07:47 PM)pabloyd napisał(a):  Z nową grupą moderatorów to forum odżyje. Ja zapewniam że przeszkadzał tym nowym nie będę.
Nawet jeżeli Ci nowi to będą Ci sami moderatorzy tylko wybrani ponownie? Też nie będziesz im przeszkadzał?
14.04.2012 09:27 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
saferłel Offline
Paweł
*****

Liczba postów: 21 777
Dołączył: Jun 2007
Post: #94
RE: Zmiany
pabloyd napisał(a):Ja w odróżnieniu od saferłela od ponad roku nie napisałem żadnego postu w temacie przez niego założonym, on oczywiście co jakiś czas musi coś skrobnąć, bo inaczej by chyba go zeżarł pypeć.
Chyba kompletnie nie rozumiesz o co chodzi w tym ''niewchodzeniu sobie w drogę'' i wykorzystujesz to w tym momencie. Ale zaraz cię uświadomię. Otóż czym innym jest pisanie bezpośrednio do użytkownika, podejmowanie z nim polemiki, a czym innym pisanie w wątku, który założył. Mniejsza o to, że nawet w takie wątki raczej nie wchodziłem, chociaż o ile mnie pamięć nie myli raz zwróciłem uwagę na błędny zapis tytułu płyty Elbow (nie został poprawiony, ale mniejsza o to) a drugi napisałem w temacie Marillion w Krakowie, że mogę się wybrać (jako że jestem fanem kapeli). Pech chciał, że to Ty założyłeś ten wątek i teraz piszesz, że to jest dręczenie. Po co się ośmieszasz Icon_lol? Gdyby zmarł jakiś znany muzyk, którego obaj szanujemy, a Ty założyłbyś wątek, to rozumiem, że moje wypowiedzi tam byłyby zaczepianiem Cię Icon_wink?

Kurde, no trzeba wyjaśniać nawet takie głupie rzeczy :/ Po prostu nie chcę żadnych niedomówień po swojej stronie.

pabloyd napisał(a):Wcale mnie niedziwi że czujesz się tam dobrze, bo po prostu te same metody stosujesz. Wystarczy popatrzeć na Twoje posty, nic więcej.
Ciekawe jakie to posty. Ale już Cię nie prowokuję, bo przecież zaraz na pewno znajdziesz na mnie ''teczkę postów'' na sebastosie Icon_wink. Nie wiem o jakie metody Ci chodzi, nie wiem kompletnie co masz na myśli. Tak się składa, że jestem tam lubianą osobą, chociaż nie mam żadnej władzy ani ''stołka''. I żyjemy w zgodzie. Już bez Ciebie.

pabloyd napisał(a):Tych rozsądnych jest większość i oby się zwięli do roboty
Cztery osoby - Listoholik, emigrant, pabloyd, rado.

aaktt napisał(a):Z nową grupą moderatorów to forum odżyje. Ja zapewniam że przeszkadzał tym nowym nie będę.
A jeśli użytkownicy zdecydują, że moderatorami powinni być: michal91d, aaktt, saferłel i ku3a to też będziesz nas wspierał, czy po prostu według Ciebie my już jesteśmy wypaleni politycznie Icon_wink?

pabloyd napisał(a):Oczywiście wszystko co pisałem o tym co mnie tam spotkało jest prawdą i nastąpiło wcześniej, zanim odszedłem.
Nie mam zamiaru przepychać się już z Tobą w temacie sebastosa Icon_smile Dzięki za linki do tego forum w każdym razie. Może ktoś zajrzy, zobaczy jakie to fajne miejsce.

pabloyd napisał(a):Teraz każdy widzi jak to działa w tamtej grupie
Po prostu kilka mądrych osób powiedziało mi, że teraz zaczniesz zamęt na mycharts.pl. Ale z wyżej wspomnianych powodów tak się od razu nie stało. Fajnie, że prowadziłeś podsumowanie płyt, komentowałeś listy. Jakoś się unikaliśmy, chociaż może trzeba było mi wygarnąć gdzieś na PW jak bardzo Cię ''nękam'' Icon_rolleyes Teraz w sytuacji krytycznej wybrałeś po jakiej jesteś stronie, po innej niż ja. Ok. No regrets.

Sądzę, że od tego momentu, ponieważ ostatnie posty to raczej typowa wymiana ognia na linii pojedynczych userów (ale konieczna, bo jak wiecie nie jestem typem, który pozwala się oczerniać), proponuję, żeby pabloyd i saferłel zajęli się sobą na PW (o ile którykolwiek z nich ma na to ochotę), a tutaj, no cóż. Podsumowanie Konrada pewnie jest słuszne, więc temat mógłby zostać zamknięty. Wypadałoby jednak ustalić jakieś miejsce, gdzie będziemy mogli pogadać o merytorycznej przyszłości forum. Regulamin, koszta, system ostrzeżeń (który wymaga zdecydowanego zaostrzenia), pewnie nowe wybory moderatorów oraz ustalenie ich kompetencji. Nie ukrywam, że moje zaangażowanie zależeć też będzie od chęci działania ze strony najbliższych mi osób, które dzielą ze mną pewne ideały. Nie ukrywam, że wszyscy są przybici, moderatorzy i wielu zwykłych userów, czego dowody dostaję poza forum publicznym.

Generalnie dużo pracy nas czeka, o ile ktoś tą pracę podejmie w ogóle.

Call it performance, call it art/I call it disaster if the tapes don't start.
14.04.2012 09:42 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
kajman Online
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 40 646
Dołączył: Jun 2007
Post: #95
RE: Zmiany
Na forum.sebastos.pl zacytowałem post pabloyda z 12.57 z takim komentarzem
kajman napisał(a):Jest to jeden z kilku postów na ten temat, ale ten uważam za kluczowy jako obejmujący w zasadzie całość postępowania pabloyda. Cytuję go, gdyż uważam, że osoba w ten sposób szkalująca w ten sposób nasze forum i jego uczestników powinna być pozbawiona bezterminowo prawa korzystania z niego. W związku z tym wnioskuję o bezterminowe wykluczenie ze społeczności forum.sebastos.
Informuję o tym, żeby nikt nie mógł zarzucić, że robię coś za czyimiś plecami.
14.04.2012 09:53 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
kajman Online
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 40 646
Dołączył: Jun 2007
Post: #96
RE: Zmiany
(14.04.2012 09:42 PM)saferłel napisał(a):  
aaktt napisał(a):Z nową grupą moderatorów to forum odżyje. Ja zapewniam że przeszkadzał tym nowym nie będę.
A jeśli użytkownicy zdecydują, że moderatorami powinni być: michal91d, aaktt, saferłel i ku3a to też będziesz nas wspierał, czy po prostu według Ciebie my już jesteśmy wypaleni politycznie Icon_wink?
Po pierwsze to nie aaktt napisał lecz pabloyd.
Po drugie jeszcze jest Yacy, który nie wymieniłeś, a który jak wynika z jego wypowiedzi jest najgorszy.
14.04.2012 10:01 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Miszon Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 11 496
Dołączył: Aug 2008
Post: #97
RE: Zmiany
Boże, co tu się dzieje?Icon_rolleyes

Pabloyd - dobrze się czujesz???Icon_confused

Ja może jestem w innym świecie wychowanym, na innych forach czy coś. Ale dla mnie admin jest na forum Bogiem, a moderatorzy jego prorokami i mogą sobie ustalać co tylko zechcą i userzy o tym wiedzieć nie powinni, mogą zmieniać posty użytkowników jeśli to ma uzasadnienie, mogą je kasować jeśli to ma uzasadnienie i mogą je przesuwać, jeśli to ma uzasadnienie.

[Obrazek: jswidget.php?username=Miszon&amp;num...gewidget=1]
14.04.2012 10:21 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Yacy Offline
Super Moderator
******

Liczba postów: 18 124
Dołączył: Jun 2007
Facebook Last.fm
Post: #98
RE: Zmiany
kajman napisał(a):Po drugie jeszcze jest Yacy, który nie wymieniłeś, a który jak wynika z jego wypowiedzi jest najgorszy.
nooo... tylko, że ja nawet nie zasługuję na to, abym dostał odpowiedzi na swoje pytania... trudno, tylko to trochę przykre. bo chyba jednak na to nie zasłużyłem.
no i ja widzę coraz mniejszą możliwość uczestniczenia w Forum skoro zostały m.in. o mnie napisane bzdury, nie poparte żadnymi dowodami i nie mogę doprosić się nawet krótkich sensownych wyjaśnień. nie jest mi potrzebne to abym miał podniesione ciśnienie przez cały dzień. nawet mycha nie jest tego warta...

.
KN:"Nic nie jest wieczne... może ta sytuacja też nie.
<OBY>"
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 14.04.2012 10:25 PM przez Yacy.)
14.04.2012 10:24 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Dobromiera Offline
głośna mniejszość
*****

Liczba postów: 7 074
Dołączył: Jun 2011
Bebo Facebook Flickr Last.fm LinkedIn MySpace
NK.pl Twitter YouTube
Post: #99
RE: Zmiany
Nie rozumiem co się tu dzieje. Skąd emigrant ma dostęp do forum moderatorów? Bo jest znajomym admina? Dlaczego prywatne wiadomości pomiędzy moderatorami są podstawą dla oczerniania ich i oskarżania o spiskowanie? Cóż, nie podobał mi się ton w jakim były utrzymane wypowiedzi Rado w temacie "Utrzymanie forum", oraz olewanie próśb userów w temacie z błędami i propozycjami zmian, ale czegoś takiego po nim się nie spodziewałem. Zawiodłem się.
Poza tym, nie rozumiem oburzenia o to, co moderatorzy mówią między sobą o niektórych userach, to ich prywatne rozmowy. Największym oburzonym widzę jest Pabloyd. Takiego steku bzdur i demagogii, jaki zaprezentował, dawno nie czytałem. Chciałbym zauważyć jedną rzecz, oskarżasz wszystkich o kłamstwa, rzucasz wielkimi słowami, ale nie zauważasz, że prawie nikt się nie zgadza z tym, co napisałeś. Więc kto ma rację? Kłamstwa, kłamstwa, kłamstwa.
Nie chcę się zbytnio odnosić do dyskusji o zasadach głosowania w Mychach, bo podobnie jak meni, sam się wykluczyłem z tej zabawy, ale widzę, że poszło raczej o to, że emigrant nie potrafił rozjaśnić wszystkich wątpliwości głosujących, a potem próbował się "ratować", nadinterpretując i pisząc coś o narzucaniu swojego zdania itp.
Ogólnie zgadzam się z wypowiedziami saferłela, meniego, aakta.
Szkoda mi odejścia Michała, znałem go wcześniej z innego forum i wpłynął w jakimś stopniu na moje słuchanie muzyki. Ale rozumiem go, mi też nie podoba mi się to, co się zaczyna dziać na forum. Chciałbym, żeby znalazło się rozwiązanie obecnych problemów. Pomimo dość krótkiego stażu zdążyłem mocno się przywiązać do Mycharts i nie chciałbym, żeby forum upadło tylko dlatego, że kilka osób nie mogło dojść do porozumienia. Co do wyborów nowych moderatorów, myślę, że i tak byliby wybrani ci co dotychczas.
15.04.2012 12:36 AM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
prz_rulez Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 20 111
Dołączył: Jun 2007
Post: #100
RE: Zmiany
To ja jeszcze napiszę coś od siebie, choć boję się, że może to być kontrowersyjne.
Nie sądzę, żeby Sebastos chciał zniszczyć to forum. Natomiast prawdopodobnie ucieszyłby się, gdyby ludzie z mychy przeszli do niego. No, może poza pewnymi jednostkami.
Natomiast nie uważam, że treść ujawnianych wiadomości nie jest ważna. Idąc tym tropem, nie odkryto by wielu afer i nieprawidłowości na świecie.
Pabloyd został zrównany z błotem, natomiast nikt (poza nim samym, oczywiście) nie chce zwrócić uwagę na treść tych wiadomości.
Aha - nie wiem, jaka była konkretna przyczyna odejść, ale stało się to po ówczesnych ekscesach na forum. Wniosek nasuwał się sam.

saferłel napisał(a):Możemy się ignorować, traktować jak powietrze, ale to wszystko będzie działało w dużej mierze już w sposób zimny, mechaniczny. Jedynym uzdrowieniem byłoby opuszczenie forum przez nas lub Was, jednak zakładam, że nikt nie rozważa takiej opcji - czy to z miłości do forum, czy to z tzw. ''miłości'' do forum.
Safer! Proszę Cię, nie pisz tak. Ja wierzę, że dojdziemy do konsensusu, wystarczy tylko przestać się wzajemnie obrzucać błotem, nieważne, czy słusznie, czy niesłusznie (zresztą "słuszny" jest pojęciem niemalże tak samo względnym jak "normalny". A może nawet dokładnie tak samo).
saferłel napisał(a):Teraz w sytuacji krytycznej wybrałeś po jakiej jesteś stronie, po innej niż ja. Ok. No regrets.
Czy naprawdę muszą być jakieś strony, czy nie możemy wszyscy być jednością?
Miszon napisał(a):Ja może jestem w innym świecie wychowanym, na innych forach czy coś. Ale dla mnie admin jest na forum Bogiem, a moderatorzy jego prorokami i mogą sobie ustalać co tylko zechcą i userzy o tym wiedzieć nie powinni, mogą zmieniać posty użytkowników jeśli to ma uzasadnienie, mogą je kasować jeśli to ma uzasadnienie i mogą je przesuwać, jeśli to ma uzasadnienie.
Icon_eek
Napiszę tak: z jednej strony zdaję sobie sprawę, że nie ma obowiązku uczestniczenia w życiu danego forum. Z drugiej jednak strony, to nie jest przyjemne, gdy na forum człowiek czuje się jak w miniaturowym państwie policyjnym. Poza tym, takie zachowania, w skali mikro oczywiście, ale rodzą negatywne postawy w naszym społeczeństwie. Należę do tego typu osób, które są zwolennikami jak największej jawności i równości w każdym miejscu, więc w sieci także.
O ile w tym przypadku nie ma jeszcze tak wielkiego problemu, bo wartościowych for muzycznych jest jeszcze przynajmniej kilka, to co ma powiedzieć ktoś, kto zostaje zbanowany w jedynym miejscu, gdzie mógł podzielić się swoją pasją lub, co jeszcze gorsze w takiej sytuacji, problemami?

Ale w tym momencie chyba już odbiegłem od tematu.
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 15.04.2012 12:29 PM przez prz_rulez.)
15.04.2012 09:32 AM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości