Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Zmiany
pabloyd
Unregistered

 
Post: #61
RE: spisek na forum
Niestety wiem co potrafią niektórzy robić na pw. Dlatego swego czasu jedną upubliczniłem. Mimo że nie podałem nicków to reakcja ludzi z "kręgu" (tak będę nazywał dalej grupę osób, których jedynym celem jest połączenie mycharts z sebastosem pod administracją zależną od ludzi rządzących sebastosem) była energiczna. Wyrzucić pabloyda, co za chamstwo itd. Na szczęście są osoby które nie dały się tej kłamliwej, podłej propagandzie omamić. Poprosili o szczegóły tamtej sprawy i ją dostali i to ze wskazaniem konkretnych osób.
Tak ! nie jesteście anonimowi ! Spora część forum już was zna.

Do tej pory myślałem że saferłel to tylko taki maluteńki czlowieczek, który żywi się nienawiścią do pewnych userów i to szerzy w każdym możliwym kierunku. A jego bezkarność wynika z tego że jest w sitwie moderatorów, którzy zawsze bronią swego. Kiedyś porównał mnie do Listoholika i stwierdził że ja jestem nawet gorszy http://www.mycharts.pl/showthread.php?ti...#pid145701 .
Na dlugo przed tym nie napisałem nic w dziale saferłela bo poznałem co to za indywiduum. Nie chciałem mieć z nim nic do czynienia. Oczywiście on zaczepia mnie co jakiś czas, choć teraz rzadziej bo się kapnął że mnie nie sprowokuje.

Teraz został użyty do zniszczenia forum mycharts w obecnym kształcie. Wykorzystano jego skłonność do potoku słów i jeszcze większą skłonność do tego by ciągle kogoś znajdować do ataków. Ten człowieczek nie może żyć bez nienawiści. I właśnie dlatego dostrzeżono w nim wartościowego sojusznika. Sojusznika na chwilę. Murzyn zrobi co ma zrobić i będzie mógł odejść. Odsuną go, bo poza cehcami które wymieniłem saferłel potrafi mieć też swoje zdanie i jego bronić. A to już tylko kwestia czasu kiedy to zdanie będzie inne w jakiejś kluczowej sprawie z tymi na których saferłel się teraz powołuje:
(14.04.2012 12:46 AM)saferłel napisał(a):  z forum odeszli najbardziej wartościowy userzy pokroju Astrologa czy beara?
Alez to fantastycznie pokazuje wszystko z czym mamy tutaj do czynienia.
"Wartościowi userzy" według saferłela (na tą chwilę).
Kim oni są ? Ja ich miałem okropną okoliczność poznać.
- to osoby które o użytkownikach mycharts rozpowiadają takie opinie: "większość nowych użytkowników niestety nie ma zbyt dużo ciekawego do powiedzenia i do przekazania" i "spora część tamtego forum to jeszcze dzieci, lub "dorośli" o mentalności dzieci..."
- to osoby które jako administratorzy używają kłamstwa by wpływać na decyzje o losach listy danego użytkownika
- to osoby które używają faktu bądź nie, ale argumentu śmierci jakiegoś członka rodziny by wpływać na decyzje innych
- to osoby które w dowolny sposób usuwają posty uzytkowników forum. W niektórych przypadkach w celu ochrony swoich pupilów, a w niektórych żeby społeczność forum nie dowiedziała się prawdy.
- to osoby, które zmieniają posty użytkowników bez nawet poinformowania ich o tym. Wyobraźcie sobie że wchodzicie do jakiegoś działu i widzicie swój post, który ma inną treść niż sami napisaliście ! Ja takie coś przeżyłem i nie jest to nic fajnego.
- to osoby które według własnego widzimisie przesuwają tematy użytkowników do innych katalogów w ramach tego samego działu, bez pytania o zgodę autora wątku. Wyobraźcie sobie, że macie dział w którym sa katalogi (tak jak to jest na forum sebastos) i pewnego dnia nie możecie znaleźć swojego wątku, bo wielki we własnym mniemaniu administrator uznał że lepiej temu wątkowi będzie w tym dziale a innemu wątkowi w innym dziale. Oczywiście po mojej interwencji przywracał stan pierwotny, ale ile człowiek się musiał nagłowić co się dzieje z jego własymi tematami.
- to osoby które wspólne podsumowania uznają za swoją właśnośc i dowolnie decydują kto ma prawo w nich uczestniczyć na pełnych prawach a kto może być tylko niemym dostarczycielem punktów poszczególnym utworom.
- to osoby które kierują się nienawiścią. Szerzą ją i posługują się nią w celu osiągnięcia własnych celów.
- to osoby które stosują zasadę "jesteś z nami albo przeciwko nam". Ponieważ nie przyłączyłem się do tej sitwy, chciałem tylko poznać nowe osoby i coś dla temtego forum zrobić od strony muzycznej i praktycznej, więc zostałem zniszczony. Poprzez intrygi, kłamstwa i rozpowszechnianie nieprawdy na forum i w pw rozpowszechniono obraz mój jako wichrzyciela. Tymczasem nikomu nie życzyłem tam źle. Z nikim nie spiskowałem. Chciałem tylko normalnie współżyć na forum. Kilkukrotnie mówiłem adminowi telefonicznie że odejde bez słowa jeśli sprawiam kłopoty. Nie. On wolał dalej kłamać i sprowadzić mnie do roli posłusznego konia. Dlatego odszedłem. Był to proces powolny bo żal mi było paru osób, które cenię, żal mi było rozmów z nimi, żal mi było podsumowania płyt, które tam stworzyłem, mimo ataków, które już wtedy były zaciekłe.
- to osoby których imię to nikczemność. Powyżej tylko kilka przykładów na to. Prosto z pamięci, na gorąco, bo do tamtych wydarzeń niechętnie wracam.

Chcecie tego ?
Chcecie takiego forum ?
Właśnie to dostaniecie popierając teraz akcję saferłela i tych którzy za nim stoją.
To będzie koniec wolności słowa.
To będzie koniec równości. Wtedy poznacie co to znaczy być na dworze nieomylnego władcy. Naprawdę skojarzenia z najgorszymi władcami starożytnego Rzymu są oczywiste i to nie jest przypadek, że nazwa się zmieniła na właśnie taką.


Mamy teraz do czynienia z ostateczną rozgrywką. Do decydującej batalii przystapiła grupa dążacą za wszelką cenę do przejęcia mycharts i jego likwidacji bądź połączenia z sebastosem. To grupa składajaca się z części ludzi którzy odeszli z mycharts i chcą jego zagłady oraz części ludzi którzy zostali na mycharts jako piąta kolumna. To jest trzon i mózg operacji. Ale jest też ważny element czyli ludzie zmanipulowani, którzy będą wykrzykiwać hasła propogujące wszelkie działania zmierzającej do sukcesu.

Nie wiem do której grupy należy saferłel i aaktt. Chciałbym żeby do tych zmanipulowanych, bo to by oznaczało że dla nich jeszcze jest ratunek, szansa na to że kiedyś przejrzą na oczy i zapłaczą nad tym co uczynili. A jeśli jest w nich choć odrobina przyzwoitości, szczerości i porządności, to przejrzą na oczy.

Dlaczego wymieniłem akurat tych dwóch ? Bo obaj bronią w tej chwili tych samych racji i także dlatego że do obu mam inny stosunek. Saferłela unikam od dawna ze względu na konflikt między nami. Z kolei z aktt-em nie miałem nigdy na pieńku i do niego nie mam żadnej osobistej urazy czy niechęci, a wręcz odwrotnie.
Obaj teraz występują po stronie zła i nikczemności. Dlatego mam nadzieję że zostali zmanipulowani.

Tak czy owak teraz wystepuję zdecydowanie przeciwko akcji starych moderatorów. Juz od dawna ta sitwa budziła mój niepokój. To dążenie do pozbycia się niewygodnych userów była ohydna. Mam dowody. Jeśli jesteście dumni ze swej działalności to dlaczego bronicie tego by to pozostało tajemnicą ?
Pokażcie całemu forum jak omawiacie kogo wyrzucić z forum. I przede wszystkim za co wy chcecie ludzi wyrzucać z forum. Tego się wstydzicie ? Wystąpcie z otwartą przyłbicą. Skoro jesteście tacy fair to pokażcie swoje rozmowy na temat mnie, listoholika, marka. Mówicie że reprezentujecie forum. Nie, wy reprezentujecie tylko siebie i swoje cele. Większość forum nie ma pojęcia jak chcecie wpływać na członkostwo na forum.
Raz was ktoś wybrał, pewnie w większości już osoby które na forum się nie udzielają czynnie i myślicie że macie dalej mandat większości ?
Skoro tak, to upublicznijcie tematy z dyskucjami na temat zwykłych użytkowników, upublicznijcie swoje ustalenia na temat forum i administracji. Skoro jesteście dla tego forum jedynym ratunkiem i do tego chcecie ludzi przekonać to pokażcie im całą prawdę, a nie tylko fragment który odpowiada waszym celom.

Pora skończyć z sitwą z tą lożą masonów, która traktuje forum jak prywatny folwark, w którym sobie będą dowolnie oczerniać użytkowników i ich karać lub wyrzucać z forum.

Popieram gruntowne zmiany na forum mycharts, które będą zmierzać w kierunku:
- zmiany moderatorów
- kadencyjności moderatorów
- całkowitym zakazem rozmów o losie użytkowników za "zamkniętymi drzwiami"
- jasnym i prostym systemem karania użytkowników, którzy używają wulgaryzmów lub w inny sposób łamią prawo powszechne

Nie wiem co zrobi rado, bo wbrew temu co pewnie zaraz "obrażona" sitwa na mnie napisze, to nie znam cżłowieka i nie mam z nim żadnego kontaktu. Tak samo zresztą z wywołanym tutaj listoholikiem, a z emigrantem moje kontakty dotyczą w większości spraw muzycznych.
Skoro ta grupa "złych" od których w życiu nic złego nie doznałem jest nazwana złymi przez grupę ludzi (tych widocznych i tych powoływanych tylko niby mimochodem) od których doświadczyłem chamstwa, nikczemności, podłości i nienawiści skierowanej bezpośrednio we mnie. To ja bardziej wierzę w dobre intencje tych pierwszych.

(14.04.2012 12:46 AM)saferłel napisał(a):  Porządku nie ma i nie będzie dopóki jesteś na forum!
Dokładnie to samo mogę napisać o autorze powyższych słów.

Rado napewno powinien wcześniej coś zrobić z tym co tu się działo za zamkniętymi drzwiami. Ale lepiej późno niż wcale.

Rado napewno można zarzucić że za mało czasu poświęca na forum.
Ale trzeba też zrozumieć, że skoro jest tak mało osób, które chcą finasować forum, to dlaczego on ma do tego dokładać forsę, czas i wysiłek.

Krytykujecie go jako admina. Wasze prawo, ale zastanówcie się co wy byście zrobili

(14.04.2012 12:46 AM)saferłel napisał(a):  I na razie tyle. Poczytajcie, prześpijcie się z tym i zdecydujcie kto tu kogo naciska. Dla mnie sprawa jest oczywista. Wiem, że wiele osobom myśli podobnie i proszę je o zabranie głosu!
A więc tylko ci którzy myślą podobnie mają głos ?
No własnie, kwintesencja tego co będzie jak władza forum zmieni się.
Kto tego chce niech popiera seferłela. Mnie na takim forum na pewno nie będzie.

Większość chce spokoju. Chce spokojnie móc porozmawiać o muzyce, poznac własne gusty. Dlatego ta wiekszość powinna poznać prawde o podłożach obecnej akcji. Najgorsze to zamiatać problem pod dywan. Piąta kolumna zostanie i będzie czekać na kolejna okazję.
JAWNOŚĆ NAJWIĘKSZYM WROGIEM NIKCZEMNOŚCI I PODŁOŚCI


Jak ktoś znowu to usunie, albo wyedytuje to pełna treść będzie dostępna po skontaktowaniu się ze mną.
14.04.2012 12:57 PM
Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
dziobaseczek Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 8 097
Dołączył: Nov 2008
Facebook Last.fm
Post: #62
RE: spisek na forum
koniec z tym jadem. przeczytajcie mój post i przemyslcie problem. Jak wrócę to ma być porządek. Icon_smile

http://www.mycharts.pl/forumdisplay.php?fid=111 Icon_wink
14.04.2012 01:07 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
michal91d
Unregistered

 
Post: #63
RE: spisek na forum
Piszecie wyżej, żeby wyjaśniać spory na PW. Niestety nie udaje się to.
Próbowałem wyjaśnić sprawę z emigrantem, ale niestety otrzymałem wiadomość, że odpowiada tylko publicznie.
Cześć. Nie chcę już rozgrzebywać tego na forum, bo widzę, że ostatni post skierowany jest do mnie. Proszę Cię o szczerą odpowiedź. Chciałbym, żebyś ustosunkował się do moich pytać.
1.

emigrant napisał(a):W dyskusjach o ''Mychach'' wojna wybuchła kiedy urażono Listoholika. Wtedy to mnie bardzo zdenerwowało. Tak jakby parę osób czekało na jego wypowiedź. Nieważne czy on powie źle czy dobrze. Kilku osobom zależało chyba żeby mu coś przytknąć.

zapytam po raz setny. Co nie tak było w wypowiedzi kajmana o "niesianie defetyzmu". Bo to o tę wypowiedź poszło.
2.

emigrant napisał(a):Ciekawe dlaczego nagle wycofywać się chcą, Ci co najbardziej krzyczeli?

no proszę... Ciekawych rzeczy się dowiaduję. Jestem ciekawy o jakie "krzyki" Ci chodziło.
3.

emigrant napisał(a):Czyżby mieli coś za uszami? Czyżby teraz nie mogli spojrzeć we oczy innym?

A tutaj nie mam pojęcia o co Ci chodzi. Tak, nie podoba mi się zachowanie Rado jako administratora. Tyle.
4.

emigrant napisał(a):Szanuje tutaj każdego za to co prezentuje w swoich postach ale szanowne grono moderatorów już ten szacunek straciło.

Tego też nie rozumiem.
5.

emigrant napisał(a):Słowo ''dymisja'' zawsze wiązało mi się z podejrzaną sytuacją.
Nikt tego słowa nie użył no ale jak inaczej nazwać wycofywanie się z Forum?

Nie wiem o jaką dymisję Ci chodzi, bo tak jak pisałem zupełnie nie obchodzi mnie sprawowanie jakiejkolwiek funkcji. Wycofywanie się z Forum... eh...
Pozdrawiam serdecznie
14.04.2012 01:07 PM
Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
emigrant
Unregistered

 
Post: #64
RE: spisek na forum
Ja już się wypowiedziałem na wiele tematów.
A co do odejść z Forum to przecież padły takie słowa

Zmieniasz wątek tej rozmowy. Spójrz wyżej co inni piszą a mam nadzieję wszystko zrozumiesz.
14.04.2012 01:12 PM
Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
pabloyd
Unregistered

 
Post: #65
RE: spisek na forum
(14.04.2012 12:14 PM)rado napisał(a):  moja propozycja
Proponuje wybrać na nowo moderatorów, poza YACY bo on jest.
Zdecydowanie jestem przeciwny traktowaniu kogokolwiek jako nietykalnego.
Mnie już Yacy udowodnił, komu służy najwierniej.
Dlatego nie widze powodu dla którego nie miałby być poddany ocenie większości forum.

(13.04.2012 09:04 PM)rado napisał(a):  To użytkownicy wybiorą nowych moderatorów z pośród wszystkich userów. mam dosyć nie kończących się sprzeczek i debatowania za plecami.
Mogę tylko przyklasnąć Oklasky
14.04.2012 01:22 PM
Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
emigrant
Unregistered

 
Post: #66
RE: spisek na forum
Wymiana moderatorów w 100 % i zdecydowanie jakiś poważny regulamin.
14.04.2012 01:27 PM
Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
rado
Unregistered

 
Post: #67
RE: spisek na forum
(14.04.2012 01:27 PM)emigrant napisał(a):  Wymiana moderatorów w 100 % i zdecydowanie jakiś poważny regulamin.

regulamin a raczej projekt przedstawię i wspólnie go przyjmiemy, demokratycznie
14.04.2012 01:30 PM
Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Tomekk Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 14 494
Dołączył: Aug 2008
Post: #68
RE: spisek na forum
pabloyd, Twoje przemyślenia są jednak tendencyjne.
Nikt przecież nikogo nie chce zniszczyć, wszyscy dążymy do dialogu i porozumienia (mam taką przynajmniej nadzieję).

Po drugie nie można atakować osób, które już na tym forum się nie udzielają, bo nie mają one szansy obrony i to jest nie fair.

Po trzecie, skoro dział dla moderatorów miał być w założeniu tajny, to dlaczego duża część osób wie, na jaki temat tam debatowano?
rozumiem, że to było przez brak hasła czy coś w tym stylu.

a co do stron tego wybujałego konfliktu, to każdy pewnie świadomie lub nie, prowokuje (nawet z zamiarem ewentualnym), ale z drugiej strony nikt nikogo nie obraził, więc nie możemy stosować tutaj cenzury.
14.04.2012 01:58 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Yacy Offline
Super Moderator
******

Liczba postów: 18 124
Dołączył: Jun 2007
Facebook Last.fm
Post: #69
RE: spisek na forum
pabloyd napisał(a):Mnie już Yacy udowodnił, komu służy najwierniej.
no nie wiedziałem do dziś, że komuś służę... może jakiś przykład? chodzi o to: http://www.mycharts.pl/showthread.php?tid=13359 ?
to, że usunąłem treści prywatnej wiadomości, które upubliczniłeś na Forum i zrobiłem to na prośbę użytkownika. od tego jest chyba moderator.
zresztą jakbyś nie zauważył to ja sam wcześniej napisałem, że nie widzę powodu, dla którego ja miałbym zostać dalej moderatorem.
o Twoim długim poście nawet nie chce mi się pisać... jeśli tak ma wyglądać uzdrowienie Forum to gratuluję.

nigdy nie przypuszczałem, że na mycharts będę wstawiany do jakiejś piątej kolumny... i będę obrzucany takimi epitetami ...

.
KN:"Nic nie jest wieczne... może ta sytuacja też nie.
<OBY>"
14.04.2012 02:02 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
rado
Unregistered

 
Post: #70
RE: spisek na forum
(14.04.2012 02:02 PM)Yacy napisał(a):  
pabloyd napisał(a):Mnie już Yacy udowodnił, komu służy najwierniej.
no nie wiedziałem do dziś, że komuś służę... może jakiś przykład? chodzi o to: http://www.mycharts.pl/showthread.php?tid=13359 ?
to, że usunąłem treści prywatnej wiadomości, które upubliczniłeś na Forum i zrobiłem to na prośbę użytkownika. od tego jest chyba moderator.
zresztą jakbyś nie zauważył to ja sam wcześniej napisałem, że nie widzę powodu, dla którego ja miałbym zostać dalej moderatorem.
o Twoim długim poście nawet nie chce mi się pisać... jeśli tak ma wyglądać uzdrowienie Forum to gratuluję.

nigdy nie przypuszczałem, że na mycharts będę wstawiany do jakiejś piątej kolumny... i będę obrzucany takimi epitetami ...

Panowie kończymy powoli ten spór, niczemu on nie służy a na pewno forum.
Przedstawię w poniedziałek do publicznej oceny nowy regulamin, po zatwierdzeniu przez większość wejdzie w życie. Nie ma sensu dalsze pisanie w tym temacie, chyba ze macie cos do powiedzenia.
Z moderatorami to temat jest tego typu, i tu propozycja wybrać 3-4 osoby na moderatorów globalnych, będą te osoby czuwać nad całością forum. Listy poszczególnych Użytkowników będą moderować ich właściciele.
14.04.2012 02:09 PM
Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
piotreklp3 Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 3 471
Dołączył: Jun 2007
Facebook Last.fm
Post: #71
RE: spisek na forum
Wzajemne obrzucanie się błotem nie poprawi atmosfery na forum, a niestety większość użytkowników wypisuje co komu leży na wątrobie specjalnie nie zastanawiając się nad konsekwencjami. Tak dalej być nie może! Icon_rolleyes

(14.04.2012 01:22 PM)pabloyd napisał(a):  
Rado napisał(a):Proponuje wybrać na nowo moderatorów, poza YACY bo on jest.
Zdecydowanie jestem przeciwny traktowaniu kogokolwiek jako nietykalnego.
Mnie już Yacy udowodnił, komu służy najwierniej.
Jestem zdecydowanie przeciwny formułowaniu takich wypowiedzi, w których pojawiają się pomówienia nie mające żadnego pokrycia, nic dobrego one nie wnoszą tylko prowadzą do konfliktów i agresji. Zresztą Yacy sam oznajmił że zrzeka się funkcji moderatora...

(13.04.2012 09:04 PM)rado napisał(a):  To użytkownicy wybiorą nowych moderatorów z pośród wszystkich userów. mam dosyć nie kończących się sprzeczek i debatowania za plecami.
Jak najbardziej popieram, łącznie z napisaniem przejrzystego regulaminu forum, tylko oby jak najszybciej, bo forum w takim rozkładzie długo nie przetrwa
14.04.2012 02:13 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
rado
Unregistered

 
Post: #72
RE: spisek na forum
piotreklp3 napisał(a):Zresztą Yacy sam oznajmił że zrzeka się funkcji moderatora...

Yacy nie napisał w prost że zrzeka się funkcji, tylko ze nie musi jej pełnić a to duża różnica. Poza tym osobiście bym chciał żeby YACY pozostał na swoim stanowisku
14.04.2012 02:21 PM
Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
piotreklp3 Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 3 471
Dołączył: Jun 2007
Facebook Last.fm
Post: #73
RE: spisek na forum
(14.04.2012 02:21 PM)rado napisał(a):  Yacy nie napisał w prost że zrzeka się funkcji, tylko ze nie musi jej pełnić a to duża różnica. Poza tym osobiście bym chciał żeby YACY pozostał na swoim stanowisku
No tak, źle to ująłem. Również jestem za tym, żeby Yacy pozostał moderatorem, bo bardzo dobrze wykonuje swoje obowiązki i nie mam do niego żadnych zastrzeżeń Icon_smile
14.04.2012 02:26 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
kajman Online
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 40 673
Dołączył: Jun 2007
Post: #74
RE: spisek na forum
To ja postaram się krótko.
1. Uważam za nietaktowne zachowanie Saferłela w związku z wspolnym IP Rado i Emigranta. Taka informacja moim zdaniem nie miała prawa być upubliczniona.
2. Zachowanie Listoholika było pośrednią przyczyną odejście Astrologa, Beara, Gary'ego, Neon.ki (może jeszcze kogoś pominąłem). Bezpośrednią przyczyną było zachowanie poprzedniego Admina w stosunku do jednego z ówczesnych forumowiczów. Nota bene już wcześniej przyczynił się do odejścia jednego z weteranów tego forum.
3. Gdy czytam komentarze Rado w stosunku do Saferłela to mam wrażenie deja vu sytuacji z punktu drugiego.
4. Co do Marka to napiszę, że zdarza mu się przekroczenie granic w przypadku najlżejszej choćby krytyki jego listy bądź jakiegokolwiek wykonawcy na niej się znajdującego. Ale jego temat poruszałem będąc jeszcze moderatorem gdyż moim zdaniem zachował się obraźliwie w stosunku do osoby, ktorego lista jest publikowana na tym forum. I chyba tylko ja poruszałem temat jego zachowania.
5. Uważam, że cytowanie prywatnych wiadomości niezależnie od tego, co zawierają jest poniżej wszelkiej krytyki. Pabloyd to uczynił i uważam, że całkowicie słusznie został zbanowany na sąsiednim forum. Uważam też, że powinien zostać za to ukarany także na tym. Może bym nie miał wątpliwej przyjemności czytać jego absurdalnych teorii spiskowych.

I jeszcze jedno. Mimo osłabienia mojej więzi z tym forum chciałbym, żeby istniało ono dalej. I w związku z tych chciałbym wiedzieć czy Rado chce je nadal administrować czy nie. Jeżeli nie to jestem za zapłaceniem mu podanej przez niego kwoty za przekazanie w ręce nowej administracji wszystkich postów napisanym na nim.
14.04.2012 02:34 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
thestranglers Online
Moderator
*****

Liczba postów: 31 113
Dołączył: Dec 2014
Post: #75
RE: spisek na forum
Na stronie Mych do wtorku głosujemy co do sposobu głosowania. I wszyscy powinniśmy zabrać głos w tej sprawie.
A ten wątek w którym jesteśmy może już tylko służyć dyskusji o przyszłości forum i sposobie jego funkcjonowania. Można też zmienić jego tytuł.
Zabieram się za listę i wszystkim życzę miłego weekendu!
14.04.2012 02:35 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
emigrant
Unregistered

 
Post: #76
RE: spisek na forum
Przyszłość: Yacy + nowa krew
(14.04.2012 02:35 PM)thestranglers napisał(a):  Zabieram się za listę i wszystkim życzę miłego weekendu!
Nawzajem, mój weekend zanosi się na przyjemny Icon_wink
14.04.2012 02:35 PM
Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
rado
Unregistered

 
Post: #77
RE: spisek na forum
thestranglers napisał(a):Można też zmienić jego tytuł.

tak masz rację, zmienimy tytuł, a masz propozycje?
14.04.2012 02:37 PM
Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
rado
Unregistered

 
Post: #78
RE: spisek na forum
kajman napisał(a):jeszcze jedno. Mimo osłabienia mojej więzi z tym forum chciałbym, żeby istniało ono dalej. I w związku z tych chciałbym wiedzieć czy Rado chce je nadal administrować czy nie. Jeżeli nie to jestem za zapłaceniem mu podanej przez niego kwoty za przekazanie w ręce nowej administracji wszystkich postów napisanym na nim.

Nadal będę sie nim zajmował, i nie chodzi mi o pieniądze za forum. Ja zapewniam stabilną pracę forum oraz potrzebne modyfikacje systemu. I dla jasności forum nie jest na sprzedaż a ma służyć wszystkim userom,
14.04.2012 02:41 PM
Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
thestranglers Online
Moderator
*****

Liczba postów: 31 113
Dołączył: Dec 2014
Post: #79
RE: spisek na forum
rado napisał(a):tak masz rację, zmienimy tytuł, a masz propozycje?
Np. konstruktywna dyskusja na temat naszego Forum (naszego można wytłuścić) Icon_wink
14.04.2012 02:45 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
kajman Online
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 40 673
Dołączył: Jun 2007
Post: #80
RE: spisek na forum
(14.04.2012 02:02 PM)Yacy napisał(a):  
pabloyd napisał(a):Mnie już Yacy udowodnił, komu służy najwierniej.
nigdy nie przypuszczałem, że na mycharts będę wstawiany do jakiejś piątej kolumny... i będę obrzucany takimi epitetami ...
No wiesz! Przecież jesteś jednym z najważniejszych członków bandy Astrologa, chcącego zniszczyć to forum, aktywnym uczestnikiem jego forum, a do tego spotykasz się z nim na spiskowych spotkaniach zwanych dla niepoznaki Zlotami Forum LP3. I Ty się dziwisz?
(14.04.2012 02:09 PM)rado napisał(a):  1. Z moderatorami to temat jest tego typu, i tu propozycja wybrać 3-4 osoby na moderatorów globalnych, będą te osoby czuwać nad całością forum.
2. Listy poszczególnych Użytkowników będą moderować ich właściciele.
1. A tak nie było do tej pory?
2. I będą mogli wszystko tam pisać co tylko zechcą?

Co do regulaminu: Mam nadzieję że jako dyskusję uważasz także ewentualne krytykowanie jego punktów i proponowanie alternatywnych rozwiązań?
14.04.2012 02:48 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości