Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Zmiany
piotreklp3 Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 3 473
Dołączył: Jun 2007
Facebook Last.fm
Post: #341
RE: Zmiany
U mnie edycja działa bez zarzutu
17.04.2012 04:48 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Yacy Offline
Super Moderator
******

Liczba postów: 18 135
Dołączył: Jun 2007
Facebook Last.fm
Post: #342
RE: Zmiany
thestranglers, musisz napisać do rado.
ja w tej chwili mam wyłączone uprawnienia administratora.
jedyne co mógłbym zrobić to sam wyedytować, bo moderatora - jeszcze - mam, ale chyba nie o to chodzi.

vingoe napisał(a):A co gorsza, wszyscy ci, którzy są tutaj, bo kochają muzykę i chcą dzielić się swoja pasją i jednocześnie mają gdzieś rozgrywki na górze, będą od tej pory żyć ze świadomością, że wcale nie o nich była ta walka a oni sami w tym wszystkim zupełnie się nie liczą, choć to właśnie dla nich to forum miało być i im służyć...
i tu się mylisz, ale rozumiem, że tak to może wyglądać...

.
KN:"Nic nie jest wieczne... może ta sytuacja też nie.
<OBY>"
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 17.04.2012 04:52 PM przez Yacy.)
17.04.2012 04:52 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
kajman Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 40 754
Dołączył: Jun 2007
Post: #343
RE: Zmiany
Pozwolę sobie odpowiedzieć głownie na zarzuty skierowane do mnie, chociaż nie tylko.
(17.04.2012 11:32 AM)pabloyd napisał(a):   Kajman
Nie chodziło mi o fakt zbanowania, tylko o kłamstwa, które zawarł autor tamtego postu, co jasno wynika z treści mojego zdania, które zawiera link.
(14.04.2012 07:10 PM)pabloyd napisał(a):  Ilość kłamstw które napisano tutaj (http://forum.sebastos.pl/viewtopic.php?f=88&t=4926) jest wystarczająco duża i jakoś nikogo nie oburzyło że się je wypisuje w stosunku do osób nieobecnych.
2.
(14.04.2012 02:34 PM)kajman napisał(a):  Co do Marka to napiszę, .... chyba tylko ja poruszałem temat jego zachowania.
Nieprawda.
3.
(14.04.2012 02:34 PM)kajman napisał(a):  Może bym nie miał wątpliwej przyjemności czytać jego absurdalnych teorii spiskowych.
A jakim przymiotnikiem nazwiesz poniższą teorię ?
(14.04.2012 02:48 PM)kajman napisał(a):  na spiskowych spotkaniach zwanych dla niepoznaki Zlotami Forum LP3.
No chyba że to fakt, to proszę w takim razie wskazać wszystkim w którym fragmencie postu wspomniałem o forum lp3.
4.
(14.04.2012 10:01 PM)kajman napisał(a):  który jak wynika z jego wypowiedzi jest najgorszy.
nieprawda.
5.
(15.04.2012 02:42 PM)kajman napisał(a):  Jeżeli jedna osoba nazwała drugą sk... to chyba niekoniecznie dobrym rozwiązaniem, żeby wszyscy o tym wiedzieli i czytali na ten temat kilkanaście postów dyskusji. Moderatorzy komentarz wycinają, zwracają uwagę autorowi i wystarczy.
A to chodziło tylko o wycięcie komentarza i zwrócenie uwagi ?!?! To chyba jednak inne forum przeglądam niż Ty.
saferłel
1.
(14.04.2012 04:23 PM)saferłel napisał(a):  teorii ''grupy czterech'' (skoro Wy nas nazywacie jakimś piątym czymś tam, to czemu Was nie nazwać podobnie)
Chamskie, bezczelne kłamstwo !
Jedynym autorem słów, które opublikowałem byłem ja. Nikt inny nie współtworzył nawet jednego słowa które napisałem. Nikt nie wiedział że taka publikacja nastąpi, ba, nawet że jakakolwiek publikacja z mojej strony nastąpi.
Niestety 3 osoby zupełnie niewinne mojego postu zostały podle potraktowane i posądzone o współautorstwo słów, które poznały równo z innymi (a przynajmniej mogły bo przecież nie chodzi o to kto kiedy przeczytał, tylko kiedy mógł przeczytać).
Właśnie to dostaniecie popierając teraz akcję saferłela i tych którzy za nim stoją.
To będzie koniec równości. Wtedy poznacie co to znaczy być na dworze nieomylnego władcy.
2.
(14.04.2012 09:42 PM)saferłel napisał(a):  a drugi napisałem w temacie Marillion w Krakowie, że mogę się wybrać (jako że jestem fanem kapeli). Pech chciał, że to Ty założyłeś ten wątek
To faktycznie pech. Właściwie to chyba powinienem przeprosić za wszystkie wątki które tu założyłem. Tyle pecha sprowadzić na biedne forum mycharts. Oj jaki ja jestem bezlitosny
3.
(14.04.2012 09:42 PM)saferłel napisał(a):  A jeśli użytkownicy zdecydują, że moderatorami powinni być: michal91d, aaktt, saferłel i ku3a to też będziesz nas wspierał, czy po prostu według Ciebie my już jesteśmy wypaleni politycznie
Na jakiej podstawie wpisałeś tu Michała ?
Chodziło o to żeby mnie z Michałem skłócić ? Jeśli o mnie chodzi skłócić mnie z Michałem mogą tylko dwie osoby: on i ja.
Milcząca większość w tym temacie
Dlatego po raz ostatni zapytam:
Chcecie takiego forum, w którym będą osoby ponad prawem ?
Chcecie takiego forum, w którym nie wszyscy będą równi wobec prawa ?
Czy nikomu nie przeszkadza, że osoby, które teraz piszą o przejęciu forum, jednocześnie są autorami innych słów:
(14.04.2012 04:23 PM)saferłel napisał(a):  Oczywiście wszystko to, co napisałeś na temat osób z sebastosa, na których się najzwyczajniej w świecie mścisz jest kłamstwem. A najlepiej świadczy o tym fakt, że pomimo iż tamta społeczność, do której należę i jestem z tego cholernie dumny, jest równie duża jak tutaj, równie zróżnicowana światopoglądowo i muzycznie, to forum trzyma się znakomicie i Ty byłeś jedynym aktem jej splamienia.
(15.04.2012 07:49 PM)kajman napisał(a):  Chcemy otrzymać bazę danych
(07.11.2011 07:07 PM)kajman napisał(a):  mój związek z tym forum jest już bardzo luźny. Pewnie jeszcze będę (przynajmniej co jakiś czas) umieszczał swoje listy, pewnie będę się wypowiadał w niektórych tematach ale na tym koniec.
(09.11.2011 12:27 AM)kajman napisał(a):  Moje odejście nie ma podwójnego dna. Forum muzycznie mocno się zmieniło. Kiedyś może było zbyt dużo rocka, teraz (w moim odczuciu) jest mocno zdominowane przez muzykę disco. Poza tym stopniowo odchodzi (najczęściej na sebastosa) sporo osób, a tych, których gusty muzyczne są bliskie moim jest coraz mniej. To wszystko powoduje, że z coraz mniejszą chęcią postuję tutaj swoje notowania,
kajman 1. Tu przyznaję się do błędu, co zresztą wyraźnie wynika z mojej wypowiedzi. Powołałem się na link, który nie miał nic wspólnego z tym, o czym pisałem.
Natomiast w temacie z drugiego linku kłamstw nie mogę się doszukać. Jest prawdą bowiem, że opublikowałeś treść PW, co jest dla mnie czynem niemoralnym.
2. Nie mam dojścia do wątku moderatorów, ale nie pamiętał, żeby ktoś inny postulował jakąś karę dla marka. Ale nie byłem pewien, więc dodałem, że chyba.
3. Określę nie przymiotnikiem, lecz rzeczownikiem. To była ironia i byłem pewien, że jest to oczywiste dla każdego.
4.
(14.04.2012 12:57 PM)pabloyd napisał(a):  Nie wiem do której grupy należy saferłel i aaktt. Chciałbym żeby do tych zmanipulowanych, bo to by oznaczało że dla nich jeszcze jest ratunek, szansa na to że kiedyś przejrzą na oczy i zapłaczą nad tym co uczynili. A jeśli jest w nich choć odrobina przyzwoitości, szczerości i porządności, to przejrzą na oczy.
O pozostałych moderatorach na pewno nie wypowiadał się ostrzej. Natomiast:
(14.04.2012 01:22 PM)pabloyd napisał(a):  Mnie już Yacy udowodnił, komu służy najwierniej.
Dla mnie jest to zdecydowanie najgorsza z opinii, jakie zawarłeś w swoich postach. Także od tej obszernej epopei o saferłelu, której nie zacytowałem.
5. Chyba faktycznie inne. Czasami była także analiza zachowania niektórych userów.
saferłel 1. Co najmniej dwie z tych osób używały określeń dużo gorszych niż to cytowane, którego ja za obraźliwe nie uważam. A jeżeli Ty sam uważasz, że używasz obraźliwych wyrażeń to brak mi słów.
Za saferłelem nikt nie stoi. Każdy wypowiada własną opinię, a że jest taka sama to tylko świadczy o tym, że racja jest po naszej stronie.
Przerabialiśmy już jednego nieomylnego władcę, teraz przerabiamy drugiego. I żadnym z nich nie jest saferłel.
Poza tym skąd wiesz, że to saferłel będzie rządził? A może adminem będę ja, aaktt lub ku3a?
2. O, to jednak wiesz co to jest ironia. Tylko czemu nie zauważasz jej u innych?
3. W tej sytuacji ja też bym wspomniał michala91, bo był moderatorem a była mowa, że starzy moderatorzy szans nie mają.
I nie wiem w jaki sposób jego wypowiedź miałaby Was skłócić.
MW. Właśnie to wszystko się rozbija o to, że jest tutaj osoba ponad prawem, osoba, której wszystko wolno i nie liczy się praktycznie z nikim a także o to, że nie wszyscy są równi wobec prawa.
Co do wypowiedzi saferłela to całkowicie się z nią zgadzam. Istnieją dwa fora (z dużą ilością wspólnych userów) na porównywalnym poziomie w zakresie muzyki, liczebności i poziomu użytkowników.
Co do moich wypowiedzi to wtedy miałem spory kryzys, poza tym po tamtym oświadczeniu zgodnie z tym co napisałem udzielałem się bardzo niewiele. Nadal twierdzę, że muzycznie bliższe mi są osoby z tamtego forum (i dodam jeszcze, że z jeszcze innego także) co na pewno też miało wpływ na ograniczenie mojej aktywności. Wypowiadam się w niewielu wątkach, bo ostatnimi czasy w tym dotyczącym mych, do których zostałem zaproszony i w tym temacie. W tym szczegolnie, bo dobro forum leży mi na sercu.
P.S. Sorry, saferłel, że wszedłem na Twoją działkę, ale uważałem, że miałem do tego prawo.
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 17.04.2012 05:37 PM przez kajman.)
17.04.2012 05:35 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
rado
Unregistered

 
Post: #344
RE: Zmiany
Yacy napisał(a):thestranglers, musisz napisać do rado.
ja w tej chwili mam wyłączone uprawnienia administratora.
jedyne co mógłbym zrobić to sam wyedytować, bo moderatora - jeszcze - mam, ale chyba nie o to chodzi.

Omyłkowo przestawiłem yacy uprawnienia, juz poprawione zostało
17.04.2012 08:56 PM
Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
kajman Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 40 754
Dołączył: Jun 2007
Post: #345
RE: Zmiany
Z tego co mi wiadomo to pieniądze zostały przesłane, namiary też.
Czy Admin mógłby napisać czy otrzymał i jeżeli tak to czy coś uczynił?
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 17.04.2012 09:01 PM przez kajman.)
17.04.2012 08:57 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
rado
Unregistered

 
Post: #346
RE: Zmiany
thestranglers napisał(a):Nie wiem czemu edycja własnej listy została mi wyłączona. Czy wy też tak macie? Czy ma od teraz mieć masę błędów? Sorry, ale to tylko degraduje wygląd listy. Pamiętam że już ktoś swego czasu użalał się na to. Przeczytajcie mądry głos Remo, Vingoe...
Mam pytanie: czemu w ogóle miało służyć wyłączenie edycji własnych wątków, postów bo sorry ale ja NIE rozumiem.

Zaraz te wszystkie niedogodności zostaną przywrócone.
17.04.2012 08:57 PM
Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
rado
Unregistered

 
Post: #347
RE: Zmiany
kajman napisał(a):Z tego co mi wiadomo to pieniądze zostały przesłane, namiary też.
Czy Admin mógłby napisać czy otrzymał i jeżeli tak to czy coś uczynił.

Tak dostałem, przywracam wszystkie wyłączone uprawnienia np możliwość edycji własnych postów, trwa przenoszenie danych serwera.
Czy przywrócić moderatorów?
Całość zostanie przekazana do jutra wieczora, wcześniej nie dam rady bo nie będzie mnie przy komputerze.
W razie potrzeby na początku mogę pomóc, oczywiście bez interesownie.
17.04.2012 09:01 PM
Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
kajman Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 40 754
Dołączył: Jun 2007
Post: #348
RE: Zmiany
(17.04.2012 09:01 PM)rado napisał(a):  Czy przywrócić moderatorów?
Całość zostanie przekazana do jutra wieczora, wcześniej nie dam rady bo nie będzie mnie przy komputerze.
Myślę, że decyzję podejmie nowy admin.
Rozumiem, że to nie jest rzecz, którą robi się od tak hop siup, więc myślę, że to nie problem.
17.04.2012 09:04 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
rado
Unregistered

 
Post: #349
RE: Zmiany
kajman napisał(a):Rozumiem, że to nie jest rzecz, którą robi się od tak hop siup, więc myślę, że to nie problem.

ok. nie ma problemu, za decydujecie sami po całkowitym przekazaniu.
17.04.2012 09:06 PM
Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
kajman Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 40 754
Dołączył: Jun 2007
Post: #350
RE: Zmiany
Sorry, ale nieprecyzyjnie chyba napisałem. Moje pierwsze zdanie odnosi się do pierwszego z cytatu, drugie do drugiego.
To hop siup znaczyło, że nie popędzamy, ale cieszymy się, że przekazanie ruszyło.
17.04.2012 09:17 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
rado
Unregistered

 
Post: #351
RE: Zmiany
kajman napisał(a):że nie popędzamy, ale cieszymy się, że przekazanie ruszyło.

Tak Tak, ruszyła procedura
17.04.2012 09:20 PM
Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
rado
Unregistered

 
Post: #352
RE: Zmiany
Na prośbę użytkownika emigrant, konto zostało usunięte, posty pozostawiłem żeby była ciągłość i spójność treści postów. To decyzja tego użytkownika.
17.04.2012 09:24 PM
Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
przemek
Unregistered

 
Post: #353
RE: Zmiany
W sumie moje konto też można usunąć, i tak nie byłem zbyt aktywnym użytkownikiem i już raczej nie będę. Dziękuję i powodzenia.
17.04.2012 09:37 PM
Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
kajman Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 40 754
Dołączył: Jun 2007
Post: #354
RE: Zmiany
(17.04.2012 09:37 PM)przemek napisał(a):  W sumie moje konto też można usunąć, i tak nie byłem zbyt aktywnym użytkownikiem i już raczej nie będę. Dziękuję i powodzenia.
Można usunąć czy chcesz, żeby zostało usunięte?
17.04.2012 09:55 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Yacy Offline
Super Moderator
******

Liczba postów: 18 135
Dołączył: Jun 2007
Facebook Last.fm
Post: #355
RE: Zmiany
rado napisał(a):Na prośbę użytkownika emigrant, konto zostało usunięte
szkoda, że taka był decyzja emigranta...

.
KN:"Nic nie jest wieczne... może ta sytuacja też nie.
<OBY>"
17.04.2012 10:04 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
przemek
Unregistered

 
Post: #356
RE: Zmiany
Proszę o usunięcie, tak jest jasno i klarownie.
17.04.2012 10:06 PM
Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
rado
Unregistered

 
Post: #357
RE: Zmiany
(17.04.2012 10:06 PM)przemek napisał(a):  Proszę o usunięcie, tak jest jasno i klarownie.

OK. konto zostanie usunięte, posty pozostawię tak samo jak w przypadku emigranta
17.04.2012 10:19 PM
Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
kajman Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 40 754
Dołączył: Jun 2007
Post: #358
RE: Zmiany
(17.04.2012 10:04 PM)Yacy napisał(a):  
rado napisał(a):Na prośbę użytkownika emigrant, konto zostało usunięte
szkoda, że taka był decyzja emigranta...
I nie tylko jego. Niestety tak się stało, ale gdzie drwa rąbią...
17.04.2012 10:47 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
dziobaseczek Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 8 100
Dołączył: Nov 2008
Facebook Last.fm
Post: #359
RE: Zmiany
rado napisał(a):tak samo jak w przypadku emigranta
kurde ..... Icon_sad

http://www.mycharts.pl/forumdisplay.php?fid=111 Icon_wink
17.04.2012 10:56 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
AKT! Offline
jegomość
*****

Liczba postów: 24 632
Dołączył: May 2008
Post: #360
RE: Zmiany
no, wielka szkoda Icon_sad

— ——————
—— ——— ——————
————— ———————
————
— ————— — ——
———
17.04.2012 11:03 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości