Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Telewizja
michal91d
Unregistered

 
Post: #1
Telewizja
Przeszukałem cały dział "Inne tematy" i nie znalazłem żadnego pasującego tematu, więc zakładam nowy. Wydaje mi się, że może się przydać. Będziemy mogli czasem napisać o czymś ciekawym zobaczonym w tv, ale i o dyskutować o programach.

A co właściwie chciałem gdzieś napisać?

W TV 4 o 12.25 pojawił się właśnie bardzo ciekawy muzyczny program. "4Music" ma być bardziej alternatywny od "Muzycznych List" i... to widać, a właściwie słychać, bo prowadzące pozostały bez zmian, ale widać jakościowy skok muzyki.

Dzisiaj był np. Gossip, Smolik, Czesław Śpiewa (ale z mało znanym "Do Laury"), Norah Jones, Jamie Woon, Moby, a kilka dni temu widziałem Coldplay.
Wydaje mi się, że zestaw jest całkiem niezły.
10.04.2012 07:43 PM
Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
saferłel Offline
Paweł
*****

Liczba postów: 21 777
Dołączył: Jun 2007
Post: #2
RE: Telewizja
michal91d napisał(a):Coldplay.
[Obrazek: taki-juz-jestem-alternatywny-pl-ffffff-1]

Icon_wink

Wczoraj (no tak, wczoraj nie mogłem napisać, bo byłem na wsi) leciał na TVP2 dokument o Leonardzie Cohenie. W sumie taki średnio udany, ale warto to odnotować. Dokument był przerywany występami znanych muzyków, śpiewających kawałki Leo na koncercie poświęconego wykonawcy w Sydney w 2005 roku. Skład nie od parady (i to cała seria poszła, jeden po drugim) - Anthony, Beth Orton, Rufus Wainwright, Jarvis, Nick Cave Icon_eek Chociażby dlatego warto było obejrzeć. Może jakaś powtórka niedługo?

Call it performance, call it art/I call it disaster if the tapes don't start.
10.04.2012 07:57 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
michal91d
Unregistered

 
Post: #3
RE: Telewizja
saferłel napisał(a):IIcon_wink
zapomniałem dodać, że to było Violet Hill
10.04.2012 09:02 PM
Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
emigrant
Unregistered

 
Post: #4
RE: Telewizja
Ja , jeżeli już oglądam jakąś stacje muzyczną w Polsce to tylko Rebel TV, dostępna jest na platformie ''n''.
Może troszkę brak mi tam muzyki środka ale to zdecydowanie najlepsze telewizyjne muzyczne medium w tej chwili.
rock, alternatywa, stare i nowe
10.04.2012 09:39 PM
Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
dero92 Offline
Użytkownik
***

Liczba postów: 181
Dołączył: Sep 2007
Post: #5
RE: Telewizja
Chociaż po zmianie szaty graficznej i ramówki, też się już "zepsuli"

Zapraszam do głosowania na mojej Liście Przebojów http://www.fastforwardcharts.com

Zapraszam do słuchania listy w każdą niedzielę w Radio Aktywne

Polub Fast Forward Chart na FB
10.04.2012 09:42 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Yacy Offline
Super Moderator
******

Liczba postów: 18 080
Dołączył: Jun 2007
Facebook Last.fm
Post: #6
RE: Telewizja
od tygodnia mam Tv i własnie jak potrzeba tła a w Radiu nie ma nic ciekawego to brzęczy Rebel Icon_wink2

.
KN:"Nic nie jest wieczne... może ta sytuacja też nie.
<OBY>"
10.04.2012 09:47 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Tomekk Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 14 491
Dołączył: Aug 2008
Post: #7
RE: Telewizja
michal91d napisał(a):W TV 4 o 12.25 pojawił się właśnie bardzo ciekawy muzyczny program
tak, też miałem o nim pisać. pojawił się 2.04 Icon_smile

Bardzo mi się podoba, tym bardziej, że w zeszłym tygodniu udało mi się wygrać płytę Birdy Icon_smile
a pani z TV4 przeczytała jako "bordy" i miałem chwile zwątpienia czy wiem, kto dzwoni, ale wszystko się wyjaśniło.

Brakowało takiej muzy w polskiej tv, ten program leci jeszcze o 6:25, jak ktoś wstaje do pracy/szkoły, to może sobie posłuchać czegoś przyjemnego.

michal91d napisał(a):Dzisiaj był np. Gossip, Smolik
parę dni temu była Brodka, Snow Patrol, dużo starych utworów, ale też nowości się pojawiły.

no i oczywiście nie mogło zabraknąć Gotye :icon_razz:
10.04.2012 09:57 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
emigrant
Unregistered

 
Post: #8
RE: Telewizja
Tęsknie za starym dobrym MTV gdzie każdy miał coś dla siebie
Żeby się pojawiła taka stacja grająca i polską i zagraniczną muzykę to byłoby jak w bajce
Na ''n-ce'' Niedźwiecki ma też program ''W tonacji premium'' i wcale tam nie przynudza. Czasem wspomina fajne kawałki z lat poprzednich.
10.04.2012 10:01 PM
Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
mike Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 4 648
Dołączył: Feb 2010
Last.fm Twitter YouTube
Post: #9
RE: Telewizja
teraz na MTV nawet muzyki nie grają. Na Vivie przeważnie nie da się tego nazwać muzyką. Ja się cieszę kablówką i brytyjską stacją MTV Icon_biggrin
10.04.2012 11:23 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
emigrant
Unregistered

 
Post: #10
RE: Telewizja
W Belgii też MTV jest na poziomie i grają wszystko co wychodzi na rynku.
Vivy nie uważam za stację muzyczną. Prezenterzy, którzy na castingi muszą się pokazać w majtkach mówi już samo za siebie.
Jaki problem zmienić nazwę na Erotic viva? Icon_smileIcon_wink Może by nawet było ciekawiej?
10.04.2012 11:37 PM
Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
adik 303
Unregistered

 
Post: #11
RE: Telewizja
Jak dla mnie MTV Rocks i Rebel TV są najlepsze Icon_wink
08.05.2012 02:23 PM
Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
michal91d
Unregistered

 
Post: #12
RE: Telewizja
Jutro o 20:00 na TVN 7 "Wszystko za życie". PolecamIcon_smile
14.08.2012 09:37 PM
Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Yacy Offline
Super Moderator
******

Liczba postów: 18 080
Dołączył: Jun 2007
Facebook Last.fm
Post: #13
RE: Telewizja
ooo dzięki. jak będę przy TV to włączę Icon_wink2

.
KN:"Nic nie jest wieczne... może ta sytuacja też nie.
<OBY>"
14.08.2012 10:12 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
marsvolta Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 1 500
Dołączył: Mar 2008
Post: #14
RE: Telewizja
A ja oglądam w zasadzie tylko Mtv Rocks czasem looknę na Rebel TV jak są reklamy, ale i czasem reklamy lubię obejrzeć. Bo naprawdę potrafią być fajne i śmieszne. Czasem też przelecę po innych muzycznych, ale Mtv i Viva polskie to dno totalne, a dobre jest czasem MtvHDIcon_surprised
14.08.2012 10:20 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
karski1 Offline
Początkujący
**

Liczba postów: 10
Dołączył: Jan 2013
Post: #15
RE: Telewizja
Pamiętacie VIVĘ? Gdy wtedy ich hity rządziły, ich listy przebojów itd. A obecnie to właśnie eska rządzi można by rzec.
03.01.2013 12:05 AM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości