Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 1 Głosów - 5 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Znawca Euro 2012
ku3a Offline
Administrator
*******

Liczba postów: 19 082
Dołączył: Jun 2007
Post: #261
RE: Znawca Euro 2012
wow, udało mi się wejść do pierwszej połówki, mimo fatalnych wyników na początku Icon_smile2.
gratulacje dla mike'a i dla innych ze ścisłej czołówki i podziękowania dla piotrkalp3 Icon_biggrin3.
02.07.2012 08:36 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
michal91d
Unregistered

 
Post: #262
RE: Znawca Euro 2012
gratulacje dla zwycięzcy. Ja od fazy grupowej zaliczyłem chyba największy spadek, bo prawie żadne wyniki mi nie "siadały";) Ale tak to jest, gdy typuje się bardziej sercem niż rozumemIcon_lol
02.07.2012 08:38 PM
Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
thestranglers Offline
Moderator
*****

Liczba postów: 30 981
Dołączył: Dec 2014
Post: #263
RE: Znawca Euro 2012
Na wstępie podziękowania dla Piortkalp3 Icon_smile Fajnie, że zebrałeś nas tylu do tej zabawy, no i fajnie że Forumowicze byli tak aktywni.

A teraz moje reminiscencje Euro, czyli dziesięć najbardziej emocjonujących meczów:

10

9 czerwca, Lwów
Niemcy - Portugalia 1:0

Już pierwszym meczem znakomite wrażenie zrobili na mnie gracze z Półwyspu Iberyjskiego. Pamiętam, że oczyma wyobraźni widziałem piłkę w bramce gdy po główce Pepe odbiła się pechowo na samej linii Icon_wink Dobry mecz, bramka dopiero pod koniec rozstrzygnęła go na korzyść Niemców.

9

15 czerwca, Kijów
Szwecja - Anglia 2:3

Spotkanie rozkręciło się po dwóch golach Szwedów. Niespodziewana odpowiedź Anglików i niezapomniany gol Welbecka.

8

24 czerwca, Kijów
Anglia - Włochy 0:0, karne 2:4

Poprzeczka Włochów już po paru minutach meczu, kolejne ataki, niewykorzystane sytuacje Ballotelliego i pierwsze karne, a wśród nich mistrzowskie kopnięcie Pirlo.

7

17 czerwca, Charków
Portugalia - Holandia 2:1

Wielki mecz Portugalczyków. Rozklepani Holendrzy, którzy jednak przez pewną część meczu nawet prowadzili. Dwa słupki i dwie bramki Ronaldo. Spore emocje do końca meczu.

6

12 czerwca, Warszawa
Polska - Rosja 1:1

Pierwsza połowa przetrzymana z jednym golem w plecy. I później druga, która zadziwiła jakością gry Polaków. Cudowny gol Błaszczykowskiego i o dziwo nie wyczekiwanie na koniec ale uważna gra w obronie (Perkins!) i szansa nawet na zwycięstwo. Gdy Arszawin pod koniec meczu już tylko podawał do tyłu pomyślałem: "Jest dobrze, utrzymamy ten wynik, a ci Rosjanie z taką formą daleko nie zajdą..."

5

28 czerwca, Warszawa
Niemcy - Włochy 1:2

Z pewnością największa sensacja mistrzostw. Dwie bramki Ballotelliego w pierwszej połowie załatwiły już Niemców na cacy. Okazało się że i druga nie zmieniła oblicza spotkania i sparaliżowani Niemcy jakimś cudem ustrzelili tylko karnego. Do dzisiaj wielka tajemnica: "Co stało się tego dnia z Niemcami?"

4

22 czerwca, Gdańsk
Niemcy - Grecja 4:2

Pierwsza połowa beznamiętna, ale za to w drugiej rozrywka na najwyższym poziomie! Po bramce Samarasa przez parę minut sensacja wisi w powietrzu, potem piękny gol Reusa a waleczni Grecy na sam koniec dostają jeszcze karnego. No i dumna mina Salpingidisa, bezcenna! Chciałem być tego dnia Grekiem Icon_wink

3

8 czerwca, Wrocław
Rosja - Czechy 4:1

To był mecz! Rosjanie z szybkością Kałasznikowa punktują w pierwszej połowie biednych Czechów. Nasi południowi sąsiedzi ambitnie strzelają kontaktową bramkę ale geniusz Pawliuczenki pozbawia złudzeń. Tego dnia Rosjanie byli nie do pokonania. Ale jednocześnie chodziło mi po głowie: "Piękniej już na tych mistrzostwach nie zagrają"...

2

8 czerwca, Warszawa
Polska - Grecja 1:1

Najpierw niedowierzanie, że Polacy umieją tak grać! Oczy mokre od szczęścia: "To jednak możliwe, że coś osiągniemy na tym Euro". Fantastyczny gol, kolejne ataki, bramka na 2:0 jest tylko kwestią czasu. Potem to co nastąpiło w drugiej połowie... Zamiast bramki dla naszych tracimy gola! W dodatku z taką grą było jasne, że już straciliśmy tego dnia coś cennego. A od momentu czerwonej kartki dla Szczęsnego jakby mi się urwał film. Dawno tak mi ciśnienie nie skoczyło w trakcie meczu. Już tylko oglądałem bo oglądałem, ale nic do mnie nie dochodziło. No i na koniec pozostał wstyd, bo jak można było wypuścić z ręki taką szansę na zwycięstwo?

1

27 czerwca, Donieck
Portugalia - Hiszpania 0:0, karne 2:4

Punkt zwrotny mistrzostw. Mimo że przez 120 minut nie padła bramka to emocji było sporo. Dyktujący przez 90 minut warunki Portugalczycy, niepewność czy Ronaldo wyjdzie ten wolny czy nie. Potem dogrywka i wreszcie odpowiedź Hiszpanów i stracona okazja Iniesty. No i karne, po jednym przestrzelonym z każdej ze stron, poprzeczka Alvesa i ten niezapomniany karny Fabregasa. Nigdy Hiszpanie nie byli tacy bliscy wyeliminowania... No i ta mina Ronaldo, który nie doczekał się swojego karnego. Niezapomniane chwile.

A następne już za 2 lata, za wielką wodą... Icon_wink
02.07.2012 10:26 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
kajman Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 40 261
Dołączył: Jun 2007
Post: #264
RE: Znawca Euro 2012
Mnie poza znawcą specjalnie nic na tym Euro nie interesowało. No może przesadziłem, bo wyniki mnie interesowały. Chciałem żeby Polacy zaszli jak najdalej, ale jeszcze bardziej żeby Hiszpanie odpadli jak najszybciej. Niestety skończyło się fatalnie, a na osłodę zostało mi tylko, że Nadal poleciał w drugiej rundzie Wimbledonu.
Aha, oglądałem w sumie może pół sekundy i to tylko ze względu na słaby reflex.
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 02.07.2012 10:33 PM przez kajman.)
02.07.2012 10:33 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
thestranglers Offline
Moderator
*****

Liczba postów: 30 981
Dołączył: Dec 2014
Post: #265
RE: Znawca Euro 2012
kajman napisał(a):Aha, oglądałem w sumie może pół sekundy i to tylko ze względu na słaby reflex.
hehe, omsknął się palec na pilocie? Icon_wink
02.07.2012 10:36 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
NordicBoy Offline
Dużo pisze
****

Liczba postów: 469
Dołączył: Mar 2010
Post: #266
RE: Znawca Euro 2012
Fajna zabawa! Gratuluję Mike'owi i innym z czołówki, a wszystkim dziękuję za fajną zabawę. Zacząłem od prowadzenia, skończyłem na 6. miejscu. Chyba trzy razy stawiałem 2-1 dla Szwecji, w końcu za trzecim razem udało się ugrać aż 9 punktów. Icon_smile

" ...og lev som skulle du dø i dag..." Icon_smile

http://mathsflights.blogspot.com/ Fotorelacja ze Sztokholm (5-7.09.2012)
02.07.2012 10:54 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
mike Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 4 643
Dołączył: Feb 2010
Last.fm Twitter YouTube
Post: #267
RE: Znawca Euro 2012
Wow! Jednak się udało Icon_biggrin Super! Euro przyniosło mi wiele radości Icon_smile Zwycięstwo w Znawcy i drugie miejsce w funlidze / dzieki czemu wygralem dwa bilety na mecz eliminacyjny polski Icon_wink

Dzięki za wspaniałą zabawę ! Icon_smile
02.07.2012 11:39 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
saferłel Offline
Paweł
*****

Liczba postów: 21 777
Dołączył: Jun 2007
Post: #268
RE: Znawca Euro 2012
Fakt, że nie wygrywam nigdy w takich zabawach (i jestem dosyć daleko) pokazuje, że niestety moje zespoły wcale nie grają tak dobrze jakbym sobie tego życzył Icon_sad No ale ja zawsze gram sercem, nie rozumem Icon_wink

Call it performance, call it art/I call it disaster if the tapes don't start.
03.07.2012 12:40 AM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
dziobaseczek Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 8 094
Dołączył: Nov 2008
Facebook Last.fm
Post: #269
RE: Znawca Euro 2012
mike napisał(a):Zwycięstwo w Znawcy i drugie miejsce w funlidze / dzieki czemu wygralem dwa bilety na mecz eliminacyjny polski
Gratuluję, masz nosa. Generalnie fajna zabawa i co ciekawe złączyła niemalże każdego na forum (większość to miłośnicy kopanej). Mi się udało zdobyć top 10 - to spory sukces, ale kilka razy wyłączałem serce Icon_smile

http://www.mycharts.pl/forumdisplay.php?fid=111 Icon_wink
03.07.2012 07:49 AM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
kajman Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 40 261
Dołączył: Jun 2007
Post: #270
RE: Znawca Euro 2012
(02.07.2012 10:36 PM)thestranglers napisał(a):  hehe, omsknął się palec na pilocie? Icon_wink
Za późno wcisnąłem telegazetę.
03.07.2012 09:12 AM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Tomekk Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 14 490
Dołączył: Aug 2008
Post: #271
RE: Znawca Euro 2012
Dzięki za współną zabawę.
Brąz wywalczony, nie jest źle i gratulacje dla Mike i Grześka.
03.07.2012 10:58 AM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
NordicBoy Offline
Dużo pisze
****

Liczba postów: 469
Dołączył: Mar 2010
Post: #272
RE: Znawca Euro 2012
(02.07.2012 11:39 PM)mike napisał(a):  Wow! Jednak się udało Icon_biggrin Super! Euro przyniosło mi wiele radości Icon_smile Zwycięstwo w Znawcy i drugie miejsce w funlidze / dzieki czemu wygralem dwa bilety na mecz eliminacyjny polski Icon_wink

Ja wygrałem breloczek od STOCK'a ;D , a niewiele brakło bym był też w posiadania książki "JA, Ibra" Icon_sad

" ...og lev som skulle du dø i dag..." Icon_smile

http://mathsflights.blogspot.com/ Fotorelacja ze Sztokholm (5-7.09.2012)
03.07.2012 11:55 AM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Podobne wątki
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  Znawca mistrzostw Europy w piłce ręcznej mężczyzn POLSKA 2016 Sundrajta 175 26 621 01.02.2016 07:22 PM
Ostatni post: Sundrajta
  Znawca Mundialu 2014 piotreklp3 339 65 995 19.07.2014 07:49 AM
Ostatni post: thestranglers
  ZNAWCA Euro2008 Yacy 417 95 068 29.06.2014 02:41 PM
Ostatni post: Yacy
Sport Euro 2012 - Fantasy Manager stavanger 1 1 533 08.06.2012 10:22 AM
Ostatni post: michal91d
  Rozpoczynamy odliczanie do EURO 2012 piotreklp3 65 22 920 06.06.2012 10:19 AM
Ostatni post: piotreklp3

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości