Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Notowanie 9 Listy (29.03.2008)
neon.ka Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 1 317
Dołączył: Feb 2008
Post: #1
Notowanie 9 Listy (29.03.2008)
Tym razem za dużo słów nie będzie, bo zaczynam mieć za dużo zaległości...
Stało się to, co miało się stać. Spojrzałam na jeszcze jedną, kolejną mapę i była ona na tyle wyraźna, że droga doprowadziła w końcu do celu. A u celu, w mojej głowie, gra od wczoraj nie tylko jeden instrument... koncert był niesamowity, a przeżywanie go w towarzystwie choćby Jednego Znajomego Człowieka sprawia, że słyszy się więcej, i pamięta się więcej Icon_smile2 . Piekielnie to lubię! I warto zapłacić za takie rzeczy nawet bardzo wiele.
[taka składaneczka z nowości Icon_wink2 . Plus Jeden]
To tyle, proszę resztę sprawdzić poniżej.
Jeszcze tylko o dwóch płytach - Lao Che cały czas dla mnie kontrowersyjne, ale zakładam, że to ja coś tam źle w tych tekstach widzę niż należy, a ponieważ w każdym innym aspekcie mi się bardzo podoba, to jednak debiutuje na mojej liście. No a efektem ubocznym, ale oczywistym, koncertu, będzie kupno pierwszej płyty Happysad. Na koncert szłam nie znając jej, co by mieć trochę niespodzianek, ale teraz trzeba to szybko nadrobić Icon_biggrin3 . Podejrzewam, że w związku z tym pojawi się tu niedługo kolejna nowość-nie nowość Icon_razz.

PS. nie mam przekonania, że konieczne są linki do tekstów, a ponieważ to zabiera trochę czasu, to jeśli są one przydatne, to proszę o informację Icon_smile2.

Notowanie 9:
01 02 04 Długa droga w dół - Happysad
02 01 09 Ostatnie wspólne zdjęcie - Tomek Makowiecki
03 03 05 Jeszcze w zielone gramy - Raz Dwa Trzy
04 05 06 Yahweh - U2
05 04 09 Our Shangri-La - Mark Knopfler
06 06 09 Assassin - Muse
07 07 09 Map Of The Problematique - Muse
08 11 03 Idź swoją drogą - Raz Dwa Trzy
09 14 09 Taka historia - Happysad
10 08 04 Nie boję się - Tomek Makowiecki

11 19 02 Miłość - Aga Zaryan
12 10 09 Sudden Inspiration - Jim Brickman
13 15 04 Entwined - Jason Reeves
14 23 02 Run - Amy MacDonald
15 09 09 Sea Dreamer - Anoushka Shakhar&Karsh Kale feat.Sting
16 13 09 Do Me A Favour - Arctic Monkeys
17 12 09 True Love Will Never Fade - Mark Knopfler
18 22 03 Who's Fucking Who - Lessdress
19 21 03 Put The Sun Back - The Coral
20 24 02 If We Cannot See - Devics

21 NN 01 Map Of Your Head - Muse
22 16 04 Nagle - Anna Maria Jopek
23 NN 01 Hydropiekłowstąpienie - Lao Che
24 NN 01 The Human Instrument - Volbeat

25 17 06 Miracles - Dave Gahan
26 20 06 The Daily Match - Lali Puna
27 NN 01 Bóg zapłać - Lao Che
28 18 05 Szklana góra - Strachy Na Lachy
29 27 07 Przedszkole - Strachy Na Lachy
30 26 09 Teddy Picker - Arctic Monkeys

wypadły:
25 29 02 U.R.A. Fever - The Kills
28 24 04 Speedway At Nazareth - Mark Knopfler
29 25 06 Original Of The Species - U2
30 27 08 Let's Dance To Joy Division - The Wombats

TeksTop 5:
1. Długa droga w dół - Happysad
2. Miłość - Aga Zaryan
3. Miracles - Dave Gahan
4. Entwined - Jason Reeves
5. Do syna Józefa Cieślaka - Lao Che
6. Kiedy u... Kochanie - Janusz Radek
7. Nagle - Anna Maria Jopek
8. To, co nienazwane - Anna Maria Jopek
9. Posłanie dla nadwrażliwych - Jarosław Wasik
10. Salty Seas - Devics

I wish I was special.
But I’m a creep.
***
I want You to notice
When I’m not around.
30.03.2008 10:21 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
ku3a Offline
Administrator
*******

Liczba postów: 19 102
Dołączył: Jun 2007
Post: #2
 
neon.ka napisał(a):śpiewający Kuba na koncercie Icon_wink2
o nie, podgladalas! Icon_lol

czy ja musze pisac jak bardzo sie ciesze z pierwszego miejsca? przeciez nie trzeba, prawda?...
juz nie moge sie doczekac efektow zapoznawania sie z pierwsza plyta. ciekaw jestem co z niej znajdzie sie na Twojej liscie i czy bedzie to moze...
neon.ka napisał(a):28 18 05 Szklana góra - Strachy Na Lachy
że co?? Icon_eek2 Icon_frown
neon.ka napisał(a):14 23 02 Run - Amy MacDonald
a ja sie powoli wsluchuje. jednak nie chwycilo tak od pierwszego razu jak czwarty singiel Icon_wink2.
neon.ka napisał(a):18 22 03 Who's Fucking Who - Lessdress
spodziewalem sie jeszcze wiekszego skoku Icon_smile2
bardzo sie ciesze z debiutu HPW i Volbeata. musze sobie przypomniec ktory to Muse jest, no chyba ze z drugiej plyty Icon_razz.
ciekawe ile Marków przetrwa jeszcze miesiac... A moze jakies nowe wejda... Moze z okazji Topu, a moze tak po prostu z okazji przygotowan...
30.03.2008 10:38 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
abd3mz Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 5 401
Dołączył: Jan 2008
Post: #3
 
W 10 są 2 genialne utwory, 3 wyśmienite, 1 bardzo dobry ,1 średnio-dobry, a 3 nie kojarzę (a słyszałem na pewno).
Aż 10 utworów jest z Tobą od początku listy.
Teoretycznie za tydzień możemy mieć aż 9 wspólnych utworów, ale mam jeszcze kilka potencjalnie dobrych płyt do przesłuchania, więc...
neon.ka napisał(a):Lao Che cały czas dla mnie kontrowersyjne, ale zakładam, że to ja coś tam źle w tych tekstach widzę niż należy, a ponieważ w każdym innym aspekcie mi się bardzo podoba, to jednak debiutuje na mojej liście.
Dobra to kiedy ten zlot? Icon_wink2
neon.ka napisał(a):PS. nie mam przekonania, że konieczne są linki do tekstów, a ponieważ to zabiera trochę czasu, to jeśli są one przydatne, to proszę o informację Icon_smile2 .
Ja mam takie małe okienko w przeglądarce, w które mogę sobie wkleić tytuł i Google mi znajdzie tekst. Icon_wink2

PS. Bardzo dobry opis tematu. Icon_wink2

EDIT:
ku3a napisał(a):bardzo sie ciesze z debiutu HPW
Widzę, że już powstał skrót...
30.03.2008 10:54 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
ku3a Offline
Administrator
*******

Liczba postów: 19 102
Dołączył: Jun 2007
Post: #4
 
abd3mz napisał(a):Widzę, że już powstał skrót...
musialem sobie jakos skrocic, bo przeciez nie bede za kazdym razem tyle liter wypisywac Icon_wink2
31.03.2008 12:27 AM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
stavanger Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 5 012
Dołączył: Jun 2007
Last.fm
Post: #5
 
ku3a napisał(a):musialem sobie jakos skrocic, bo przeciez nie bede za kazdym razem tyle liter wypisywac Icon_wink2
i to bez żadnej spacji Icon_wink2

.
31.03.2008 12:38 AM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
abd3mz Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 5 401
Dołączył: Jan 2008
Post: #6
 
ku3a napisał(a):musialem sobie jakos skrocic, bo przeciez nie bede za kazdym razem tyle liter wypisywac Icon_wink2
Ja będę. Icon_razz
31.03.2008 06:21 AM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
ku3a Offline
Administrator
*******

Liczba postów: 19 102
Dołączył: Jun 2007
Post: #7
 
powodzenia.
i cierpliwosci Icon_wink2.
31.03.2008 09:59 AM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
neon.ka Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 1 317
Dołączył: Feb 2008
Post: #8
 
ku3a napisał(a):
neon.ka napisał(a):śpiewający Kuba na koncercie Icon_wink2
o nie, podgladalas! Icon_lol
owszem, prawie cały czas patrzyłam na scenę Icon_wink2
ku3a napisał(a):juz nie moge sie doczekac efektow zapoznawania sie z pierwsza plyta. ciekaw jestem co z niej znajdzie sie na Twojej liscie i czy bedzie to moze...
zapoznanie już nastąpiło Icon_smile2 . i u mnie to działa chyba trochę inaczej niż u Ciebie... i może powiem tyle - gdyby nowe notowanie miało powstać już dziś, chyba byś się bardzo szeroko uśmiechnął...
ku3a napisał(a):
neon.ka napisał(a):28 18 05 Szklana góra - Strachy Na Lachy
że co?? Icon_eek2 Icon_frown
ano właśnie... niby mocno chwyciła, ale na jakieś niespodziewane ruchy chyba nie ma tu już co liczyć...
ku3a napisał(a):musze sobie przypomniec ktory to Muse jest, no chyba ze z drugiej plyty Icon_razz.
z żadnej z tych czterech które masz na myśli Icon_wink2 . to z 'Hullabaloo', i taki trochę to nietypowy Muse chyba. jakby co, zapraszam do chomika (posłuchaj też Agi Zaryan... ciekawa jestem co byś o niej powiedział).
ku3a napisał(a):ciekawe ile Marków przetrwa jeszcze miesiac... A moze jakies nowe wejda... Moze z okazji Topu, a moze tak po prostu z okazji przygotowan...
ciągle zapominam napisać, że chyba od samego początku tej listy jeden Mark okupuje nieustannie miejsce 31 i zawsze przegrywa o ten jeden krok... ale czuję, że chyba już raczej będzie się kierował ku miejscu 32 niż 30 Icon_frown . chociaż... kto wie (właśnie go słucham i za każdym razem jak to robię, myślę sobie, że nie ma siły i musi zadebiutować, a potem jak tworzę listę, to kończy się tym samym co zawsze Icon_wink2 )

I wish I was special.
But I’m a creep.
***
I want You to notice
When I’m not around.
31.03.2008 03:17 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
neon.ka Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 1 317
Dołączył: Feb 2008
Post: #9
 
abd3mz napisał(a):W 10 są 2 genialne utwory, 3 wyśmienite, 1 bardzo dobry ,1 średnio-dobry, a 3 nie kojarzę (a słyszałem na pewno).
jestem sobie w stanie wydedukować który to może być 1 genialny, ale dalej to już mam kłopoty Icon_mrgreen .
abd3mz napisał(a):Teoretycznie za tydzień możemy mieć aż 9 wspólnych utworów, ale mam jeszcze kilka potencjalnie dobrych płyt do przesłuchania, więc...
to nie słuchaj, nie słuchaj! Icon_wink2 . albo jak masz słuchać, to polecam Ci jeszcze jedną płytę, wcale nie 'Wszystko jedno' którą Icon_biggrin3 , a wtedy może i więcej niż 9 będzie wspólnych.
abd3mz napisał(a):Dobra to kiedy ten zlot? Icon_wink2
ok., jako że wszelkie rozmowy, które rozpoczynane były na ten temat, nie kończyły się żadnymi konkretami, to ja tu całkiem na poważnie dwie propozycje rzucę, a że jest nas tu dużo z zainteresowanych tym wydarzeniem, to może da się ustalić coś tą drogą Icon_wink2 .
23-25.05 albo 20-22.06 (żeby mógł być też Jacek). hm?

I wish I was special.
But I’m a creep.
***
I want You to notice
When I’m not around.
31.03.2008 03:26 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
neon.ka Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 1 317
Dołączył: Feb 2008
Post: #10
 
ku3a napisał(a):
abd3mz napisał(a):
ku3a napisał(a):musialem sobie jakos skrocic, bo przeciez nie bede za kazdym razem tyle liter wypisywac Icon_wink2
Ja będę. Icon_razz
powodzenia.
i cierpliwosci Icon_wink2.
Kuba, nie powinieneś narzekać - jako że nie używasz polskich znaków to i tak masz o wiele łatwiej z tym tytułem Icon_wink2 .
swoją drogą 'piekło' powinno stamtąd wylecieć, bo dla mnie nie ma tam dla niego uzasadnienia.

I wish I was special.
But I’m a creep.
***
I want You to notice
When I’m not around.
31.03.2008 03:32 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
saferłel Offline
Paweł
*****

Liczba postów: 21 777
Dołączył: Jun 2007
Post: #11
 
Nie podoba mi się nowy lider Icon_razz2 Poprzedni leży mi bardziej. Jakby na złość mi Icon_biggrin kolejny Happysad wkracza do 10. Za to wielki pozytyw za Run! Duży skok jednej ze zdolniejszych babek w UK. Muszę pomyśleć nad jakimś kolejnym ''singlem'' AM na moją listę. Do Me A Favour to mógłby być dobry wybór... Z nowości lubię wszystko, najmniej Volbeat. Dziwi mnie ostry spadek Szklanej Góry Icon_sad A z listy już wypadło Icon_evil The Kills

Call it performance, call it art/I call it disaster if the tapes don't start.
31.03.2008 04:17 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
abd3mz Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 5 401
Dołączył: Jan 2008
Post: #12
 
neon.ka napisał(a):ciągle zapominam napisać, że chyba od samego początku tej listy jeden Mark okupuje nieustannie miejsce 31 i zawsze przegrywa o ten jeden krok... ale czuję, że chyba już raczej będzie się kierował ku miejscu 32 niż 30 Icon_frown . chociaż... kto wie (właśnie go słucham i za każdym razem jak to robię, myślę sobie, że nie ma siły i musi zadebiutować, a potem jak tworzę listę, to kończy się tym samym co zawsze Icon_wink2 )
Niestety to się często zdarza. Icon_confused
neon.ka napisał(a):jestem sobie w stanie wydedukować który to może być 1 genialny, ale dalej to już mam kłopoty Icon_mrgreen .
Ciekawe czy dobrze wydedukowałaś. Icon_wink2 Genialne:
neon.ka napisał(a):03 03 05 Jeszcze w zielone gramy - Raz Dwa Trzy
neon.ka napisał(a):07 07 09 Map Of The Problematique - Muse
Wyśmienite:
neon.ka napisał(a):01 02 04 Długa droga w dół - Happysad
neon.ka napisał(a):08 11 03 Idź swoją drogą - Raz Dwa Trzy
neon.ka napisał(a):05 04 09 Our Shangri-La - Mark Knopfler
Bardzo dobry:
neon.ka napisał(a):09 14 09 Taka historia - Happysad
Średnio-dobry (czasami denerwuje mnie wokal)
neon.ka napisał(a):02 01 09 Ostatnie wspólne zdjęcie - Tomek Makowiecki
Nie kojarzę:
neon.ka napisał(a):04 05 06 Yahweh - U2
06 06 09 Assassin - Muse
10 08 04 Nie boję się - Tomek Makowiecki
Cytat:to nie słuchaj, nie słuchaj! Icon_wink2 .
Icon_biggrin3
neon.ka napisał(a):albo jak masz słuchać, to polecam Ci jeszcze jedną płytę, wcale nie 'Wszystko jedno' którą Icon_biggrin3 , a wtedy może i więcej niż 9 będzie wspólnych.
Sprawdziłem kto i kiedy nagrał tą płytę i "niestety" wydali później następną. Icon_frown [Dwie z nich już przesłuchałem. Jedna to rozczarowanie, a druga umieści jeden utwór w 30]
neon.ka napisał(a):ok., jako że wszelkie rozmowy, które rozpoczynane były na ten temat, nie kończyły się żadnymi konkretami, to ja tu całkiem na poważnie dwie propozycje rzucę, a że jest nas tu dużo z zainteresowanych tym wydarzeniem, to może da się ustalić coś tą drogą Icon_wink2 .
23-25.05 albo 20-22.06 (żeby mógł być też Jacek). hm?
No to mnie zaskoczyłaś. Icon_wink2 Terminy chyba mi pasują (chyba, że będzie nie za ciekawie ze szkołą), ale nie wiem czy znowu nie pojawi się najczęstsza bariera. Icon_frown Z drugiej strony to jeszcze 2/3 miesiące. Spróbuję. Icon_smile2 O cholipcia nie wiedziałem, że taka z Ciebie organizatorka. Icon_wink2 [ Szczerze mówiąc to planowałem dopiero na jesieni, ale im szybciej tym lepiej. Icon_biggrin3]
neon.ka napisał(a):Kuba, nie powinieneś narzekać - jako że nie używasz polskich znaków to i tak masz o wiele łatwiej z tym tytułem Icon_wink2 .
Właśnie. Icon_razz
neon.ka napisał(a):swoją drogą 'piekło' powinno stamtąd wylecieć, bo dla mnie nie ma tam dla niego uzasadnienia.
A ja znalazłem. Icon_wink2 Jako kontrast do wniebowstąpienia.
31.03.2008 07:48 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
neon.ka Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 1 317
Dołączył: Feb 2008
Post: #13
 
saferłel napisał(a):Nie podoba mi się nowy lider Icon_razz2 Poprzedni leży mi bardziej. Jakby na złość mi Icon_biggrin kolejny Happysad wkracza do 10.
do kolejnego notowania jeszcze dosyć daleko, ale czytając to, już mi się chce zrobić tak: Icon_mrgreen
choć ten drugi Happysad to teraz do 10 wrócił, a nie zadebiutował w niej... pokoncertowo w pewnym sensie. super tam brzmiała 'Taka historia'...
saferłel napisał(a):Muszę pomyśleć nad jakimś kolejnym ''singlem'' AM na moją listę. Do Me A Favour to mógłby być dobry wybór...
mogliby to wypuścić oficjalnie jako singiel. Cos w ogóle jeszcze ma być z tej płyty?
abd3mz napisał(a):Ciekawe czy dobrze wydedukowałaś. Icon_wink2
potem jeszcze się przypatrzyłam i wydedukowałam drugi genialny i dwa wyśmienite. wszystkie trafnie, ale dalej to już bym nie miała pewności. miłe zaskoczenie, że wśród wyśmienitych 'Our Shangri-La' się znalazło Icon_smile2
abd3mz napisał(a):O cholipcia nie wiedziałem, że taka z Ciebie organizatorka. Icon_wink2
raczej nie jest ze mnie organizatorka ani taka ani inna, ale impuls trzeba dać Icon_smile2
abd3mz napisał(a):
neon.ka napisał(a):swoją drogą 'piekło' powinno stamtąd wylecieć, bo dla mnie nie ma tam dla niego uzasadnienia.
A ja znalazłem. Icon_wink2 Jako kontrast do wniebowstąpienia.
ale dla mnie to nie jest piosenka o przeciwieństwie [symbolicznym] wniebowstąpienia. podtrzymuję swoje.

I wish I was special.
But I’m a creep.
***
I want You to notice
When I’m not around.
01.04.2008 12:53 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
ku3a Offline
Administrator
*******

Liczba postów: 19 102
Dołączył: Jun 2007
Post: #14
 
ja to pieklo rozumiem nie doslownie, tylko jako kataklizm
01.04.2008 01:33 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
neon.ka Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 1 317
Dołączył: Feb 2008
Post: #15
 
ku3a napisał(a):ja to pieklo rozumiem nie doslownie, tylko jako kataklizm
ale w całym tym wydarzeniu nie jest ważniejszy potop, tylko uratowanie [symbolicznego] Noego, a tak to są inaczej przesunięte akcenty. ale dobra, bo w końcu zaczynam wchodzić w szczegóły, a tu nie chcę Icon_smile2 .

nic nie napisałeś odnośnie dat, które zaproponowałam, żeby zlot wywołać Icon_smile2 .

I wish I was special.
But I’m a creep.
***
I want You to notice
When I’m not around.
01.04.2008 01:49 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
abd3mz Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 5 401
Dołączył: Jan 2008
Post: #16
 
neon.ka napisał(a):ale dla mnie to nie jest piosenka o przeciwieństwie [symbolicznym] wniebowstąpienia. podtrzymuję swoje.
Dla mnie też nie. Po prostu w tym przypadku tytuł oddzielam od utworu. Akurat to rozumiem jako kontrast słowny. Zabawę słowem. Nic więcej. [Stan na 19:13 Icon_wink2]
01.04.2008 07:13 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Yacy Offline
Super Moderator
******

Liczba postów: 18 122
Dołączył: Jun 2007
Facebook Last.fm
Post: #17
Re: Notowanie 9 Listy (29.03.2008)
Numer 1 Icon_mrgreen w tym tygodniu krótki Icon_wink2
A drugi nr 1 wreszcie spełnił moje oczekiwania Icon_smile2

neon.ka napisał(a):09 14 09 Taka historia - Happysad
jeszcze tylko 1,5 dnia Icon_wink2

neon.ka napisał(a):14 23 02 Run - Amy MacDonald
u mnie raczej ten singel sie nie pojawi ale inna piosenka z płyty - na pewno! Koncert bardzo fajny!

neon.ka napisał(a):23 NN 01 Hydropiekłowstąpienie - Lao Che
no cały czas się nie mogę zdecydować na wrzucenie tego na Moją Listę, chociaż " płyń, łyń Noe" bardzo mi się podoba Icon_wink2
Ale cała płyta świetna!!!

neon.ka napisał(a):25 29 02 U.R.A. Fever - The Kills
Icon_frown chociaż u mnie też sobie nie radzi tak jak myśłałem...

.
KN:"Nic nie jest wieczne... może ta sytuacja też nie.
<OBY>"
02.04.2008 12:14 AM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Aro Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 4 963
Dołączył: Nov 2007
Post: #18
 
No i wreszcie świetny lider Icon_biggrin3 Dodatkowo z pierwszej dziesiątki
bardzo lubie utwory z poz. 3, 4,7,8,9 . Icon_smile2 . A najbardziej to ciesze się
z debiutu Volbeat . Jestem bardzo ciekawy jak sobie bedzie radził ? Icon_wink2
Płyte juz może przesłuchałaś ?
Poza tym na plus to awans Lessdressa , a na mały minus spadek Nagle, choc w tym tygodniu i u mnie też dostało bęcki .....
03.04.2008 03:19 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
saferłel Offline
Paweł
*****

Liczba postów: 21 777
Dołączył: Jun 2007
Post: #19
 
Z tego co wiem to z nowego AM ma już nic nie wyjść...Sparzyli się ''słabym 20'' miejscem Teddyego w UK Icon_smile

Call it performance, call it art/I call it disaster if the tapes don't start.
04.04.2008 09:42 AM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
jotem3 Offline
Dużo pisze
****

Liczba postów: 300
Dołączył: Aug 2007
Post: #20
Re: Notowanie 9 Listy (29.03.2008)
neon.ka napisał(a):Tym razem za dużo słów nie będzie
krótko, ale treściwie i oczywiście - ładnie Icon_wink2
Kolejny tydzień z polską trójką na szczycie. I wszystkie trzy bardzo dobre.
Cieszą skoki Amy i Jasona Reeves, który i u mnie, dzięki Tobie, pojawił się dziś.
Hydropiekłowstąpienie "nieśmiało" debiutuje na 23. Ciekawe jak wysoko zajdzie ?? (u mnie po raz drugi na szczycie)
Martwi kondycja Anny Marii na Twojej Liście. To co nienazwane wypadło już jakiś czas temu, a wygląda na to, że Nagle może spotkać podobny los. Szkoda... Ale może za tydzień pojawi się u Ciebie proponowane przez Marka w Złotych SPRÓBUJ MÓWIĆ KOCHAM ??
05.04.2008 12:48 AM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Podobne wątki
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  Notowanie 11 Listy (12.04.2008) neon.ka 20 5 082 29.01.2009 11:21 AM
Ostatni post: (s)
  Notowanie 26 Listy (26.07.2008) neon.ka 3 1 453 04.08.2008 09:01 PM
Ostatni post: Yacy
  Notowanie 25 Listy (19.07.2008) neon.ka 6 1 734 27.07.2008 12:04 AM
Ostatni post: mrsap
  Notowanie 24 Listy (12.07.2008) neon.ka 9 2 135 20.07.2008 05:10 PM
Ostatni post: abd3mz
  Notowanie 23 Listy (05.07.2008) neon.ka 14 3 076 12.07.2008 11:15 PM
Ostatni post: abd3mz
  Notowanie 22 Listy (28.06.2008) neon.ka 9 2 477 07.07.2008 05:14 PM
Ostatni post: Yacy
  Notowanie 21 Listy (21.06.2008) neon.ka 22 4 496 27.06.2008 01:19 PM
Ostatni post: abd3mz
  Notowanie 20 Listy (14.06.2008) neon.ka 13 2 752 19.06.2008 12:42 PM
Ostatni post: ku3a
  Notowanie 19 Listy (07.06.2008) neon.ka 11 2 472 14.06.2008 03:31 PM
Ostatni post: saferłel
  Notowanie 18 Listy (31.05.2008) neon.ka 14 2 906 07.06.2008 06:23 PM
Ostatni post: Yacy

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości