Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Utrzymanie forum
Szymek79 Offline
Moderator
*****

Liczba postów: 40 644
Dołączył: Sep 2010
Last.fm
Post: #41
RE: Utrzymanie forum
pabloyd napisał(a):Na razie chęć zapłacenia składki wyrazili:
pabloyd, thestranglers, Abok, aaktt, piotreklp3.
ja też się deklaruje

[Obrazek: 1522fe537720d3c6gen.jpg]
31.03.2012 12:04 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
dziobaseczek Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 8 098
Dołączył: Nov 2008
Facebook Last.fm
Post: #42
RE: Utrzymanie forum
wyślijcie mi numer konta mailem, jestem skłonny coś wpłacić, choć moja małżonka nie jest tym faktem zachwycona Icon_smile

http://www.mycharts.pl/forumdisplay.php?fid=111 Icon_wink
31.03.2012 12:04 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
pabloyd
Unregistered

 
Post: #43
RE: Utrzymanie forum
Poczekaj, bo nie wiadomo ile wyjdzie na łebka.
31.03.2012 12:12 PM
Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Dobromiera Offline
głośna mniejszość
*****

Liczba postów: 7 074
Dołączył: Jun 2011
Bebo Facebook Flickr Last.fm LinkedIn MySpace
NK.pl Twitter YouTube
Post: #44
RE: Utrzymanie forum
Jeśli więcej osób się złoży to i ja się wpisuję.
31.03.2012 12:42 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
thestranglers Online
Moderator
*****

Liczba postów: 31 119
Dołączył: Dec 2014
Post: #45
RE: Utrzymanie forum
To mi się podoba. Jest nas już ośmiu. Rado, wpisz proszę raz jeszcze numer konta, najlepiej tu w poście.
31.03.2012 03:05 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
pabloyd
Unregistered

 
Post: #46
RE: Utrzymanie forum
Już jest dobrze. Ale może być jeszcze lepiej. Przyłączajcie się, bo im więcej osób tym skłaądka będzie mniejsza !
01.04.2012 08:42 PM
Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
michal91d
Unregistered

 
Post: #47
RE: Utrzymanie forum
Ja też się zgłaszam (o ile mam nadzieję, przelew przez pocztę jest możliwy [w tych sprawach jestem chyba laikiem])
01.04.2012 09:54 PM
Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
emigrant
Unregistered

 
Post: #48
RE: Utrzymanie forum
Dołożyłem się poprzednim razem do utrzymania forum. Mogę to zrobić także i teraz ale pod warunkiem, że więcej osób także to zrobi.
Najciekawsze było to, że tak wiele osób poprzednio zgłaszało chęć dołożenia się a tego nie zrobiło. Szczególnie ci najwięcej ''krzyczący''. Icon_wink
Gdyby na serio wszyscy się dokładali to by może wyszło 10-15 PLN a to już jest taka kwota, że ośmieszaniem się by było, że się jej nie zapłaci.
Tym bardziej że to opłata jedynie raz na rok.
02.04.2012 07:14 AM
Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Yacy Offline
Super Moderator
******

Liczba postów: 18 131
Dołączył: Jun 2007
Facebook Last.fm
Post: #49
RE: Utrzymanie forum
emigrant napisał(a):Dołożyłem się poprzednim razem do utrzymania forum. Mogę to zrobić także i teraz ale pod warunkiem, że więcej osób także to zrobi.
pozwolę sobie skorzystać z Twojego wpisu Icon_wink2

.
KN:"Nic nie jest wieczne... może ta sytuacja też nie.
<OBY>"
02.04.2012 08:13 AM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
pabloyd
Unregistered

 
Post: #50
RE: Utrzymanie forum
(01.04.2012 09:54 PM)michal91d napisał(a):  (o ile mam nadzieję, przelew przez pocztę jest możliwy [w tych sprawach jestem chyba laikiem])
Jest możliwy. Poczta pobiera opłatę, więc lepiej się umówić w naszym gronie krakowskim i dokonać jednej wspólnej wpłaty. Jest jeszcze możliwość wpłacenia bezpośrednio w banku, ale nie wiem w jakim rado ma konto i czy ma on oddziały w Polsce. Jak sie dowiem to rozeznam sprawę kosztów.
Zresztą pogadamy na ten temat później konkretnie jak będą znane konkrety. Na razie tylko rzucam propozycje.

(02.04.2012 07:14 AM)emigrant napisał(a):  Dołożyłem się poprzednim razem do utrzymania forum. Mogę to zrobić także i teraz ale pod warunkiem, że więcej osób także to zrobi.
(02.04.2012 08:13 AM)Yacy napisał(a):  pozwolę sobie skorzystać z Twojego wpisu Icon_wink2
Nic nie wspominałem o osobach, które poprzednio wpłacały, uznając że teraz czas na "nas".
Oczywiście deklaracje Wasze witam z dużą radością. Mam nadzieję, że się dołączycie.
W tej chwili już koszty na łebka zeszły do ok. 20zł i mam nadzieję że to nie koniec. Tak czy owak warto poczekać jeszcze ze dwa tygodnie i rozpowszechnić zasady tej zrzutki.
Rado, myślę że możesz spokojnie zapłacić fakturę o której pisałeś. Dzięki obecnej zrzutce, w kwietniu powinieneś dostać zwroty z forum.
Po raz kolejny apeluje też żebyś wysłał wiadomość administratorską z linkiem do tego wątku do wszystkich użytkowników.
02.04.2012 10:37 AM
Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
rado
Unregistered

 
Post: #51
RE: Utrzymanie forum
pabloyd napisał(a):Rado, myślę że możesz spokojnie zapłacić fakturę o której pisałeś.

termin minoł 31-marca,
02.04.2012 08:47 PM
Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Abok Offline
Dużo pisze
****

Liczba postów: 284
Dołączył: Dec 2008
Post: #52
RE: Utrzymanie forum
I co, zapłaciłeś?
02.04.2012 09:49 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
rado
Unregistered

 
Post: #53
RE: Utrzymanie forum
(02.04.2012 09:49 PM)Abok napisał(a):  I co, zapłaciłeś?

A jak myślisz? Jasne ze zapłaciłem bo dziś byśmy już nie pisali tutaj. Szkoda ze najmniej ja dyskutuje o utrzymaniu. O stracie w zeszłym roku nie wspomnę, Tyle deklaracji było a na 5 osobach się zakończyło. Jak będzie tym razem nie wiem, puki co wyłożyłem kasę żeby była ciągłość. Domena będzie do opłacenia gdzieś na przełomie czerwca. Ale zobaczymy co nam życie przyniesie. Puki co forum działa
02.04.2012 10:26 PM
Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Yacy Offline
Super Moderator
******

Liczba postów: 18 131
Dołączył: Jun 2007
Facebook Last.fm
Post: #54
RE: Utrzymanie forum
rado napisał(a):Tyle deklaracji było a na 5 osobach się zakończyło.
ale tylko Ty o tym wiedziałeś... Trzeba było napisać jak to wygląda. I mam prośbę abyś tak zrobił tym razem. Powinien być jakiś termin, kwota i dobrze by było abyś napisał potem jak to wygląda.

.
KN:"Nic nie jest wieczne... może ta sytuacja też nie.
<OBY>"
02.04.2012 10:29 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
rado
Unregistered

 
Post: #55
RE: Utrzymanie forum
(02.04.2012 10:29 PM)Yacy napisał(a):  
rado napisał(a):Tyle deklaracji było a na 5 osobach się zakończyło.
ale tylko Ty o tym wiedziałeś... Trzeba było napisać jak to wygląda. I mam prośbę abyś tak zrobił tym razem. Powinien być jakiś termin, kwota i dobrze by było abyś napisał potem jak to wygląda.

OK. nie widzę problemu
02.04.2012 10:48 PM
Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
kolej_grzesiek Offline
głos niesłyszanych, głos niesłuchanych
*****

Liczba postów: 3 460
Dołączył: Feb 2009
Last.fm NK.pl YouTube
Post: #56
RE: Utrzymanie forum
Ja też niestety jestem w tej grupie, jaka się zdeklarowała, a później się nie dołożyła - przyznaję się bez bicia. I trochę przez ten fakt się dotychczas nie odzywałem w tym temacie, bo było mi trochę głupio. Tylko jaka była tego przyczyna? Nasze deklaracje padły na przełomie marca i kwietnia zeszłego roku czy też nawet wcześniej. Numer konta, na który można było wpłacać pieniądze pojawił się dopiero w stopce kilka miesięcy później - gdzieś bodajże na przełomie lipca i sierpnia. Do tego czasu środki, które miałem zabezpieczone na forumową składkę, zdążyłem przeznaczyć na co innego. Niestety mam też inne zobowiązania do spłacenia (głównie z tytułu kredytów bankowych), i to czasami nie starcza mi z miesięcznych wpływów na konto. Okres kiedy mam zwiększone wpływy na konto, z tytułu bonów, czy różnego rodzaju premii to drugi kwartał każdego roku oraz okres bożonarodzeniowy. Ale zobowiązania się nie zmniejszają i wynoszą miesięcznie około 650 zł, bez względu na wysokość dochodów w danym miesiącu - oprócz tego wydatki na rachunki za media, no i muszę też dołożyć się do węgla, bo mieszkanie opalamy sami (są nas cztery osoby w domu, a rocznie potrzeba do ogrzania domu 4-5 ton węgla). W dodatku jeszcze w maju zeszłego roku mój chrześniak szedł do komunii. No i z czegoś muszę się wyżywić. A moje miesięczne dochody są niewiele wyższe niż najniższa krajowa pensja oraz zależne od liczby dni roboczych w miesiącu. Tyle na moje usprawiedliwienie.
Dlatego jeżeli będzie trzeba to się też dołożę, ale proszę, aby numer konta pojawił się możliwie jak najszybciej, żeby uniknąć błędów z zeszłego roku. Nagrodę roczną będę miał płaconą gdzieś w połowie kwietnia i wtedy też będę mógł posłać składkę. Dobrze, by numer konta pojawił się do tego czasu i do tego jak najszybciej, a nie dopiero po kilku miesiącach. Najlepiej by było jakby to było w tym temacie lub w postaci pw do każdego użytkownika, który się deklaruje. Kwota do zapłacenia + numer konta, i wtedy nie będzie niedomówień. Najlepiej żeby to wszystko było podane razem łączne roczne koszty utrzymania forum (czyli domena + serwer oraz inne jeżeli są).
Co do samych reklam - nie mam nic przeciwko takiej formie jaka jest obecnie, jeśli zostanie utrzymana i to niezależnie od naszych składek. Zgadzam się z Rado, jakieś dochody forum musi przynosić, żeby można było prowadzić prace administracyjne, które przecież też kosztują.

WORDPRESS
YOUTUBE


낼 함깨 함깨 가야만해
Nine Muses WILD

Helax navždy
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 03.04.2012 12:26 AM przez kolej_grzesiek.)
02.04.2012 11:59 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
rado
Unregistered

 
Post: #57
RE: Utrzymanie forum
kolej_grzesiek napisał(a):o do samych reklam - nie mam nic przeciwko takiej formie jaka jest obecnie, jeśli zostanie utrzymana i to niezależnie od naszych składek. Zgadzam się z Rado, jakieś dochody forum musi przynosić, żeby można było prowadzić prace administracyjne, które przecież też kosztują.


Proponuję żeby była jedna reklama, przez rok może przecież każdy kliknąć, to was nic nie kosztuje, a uzbiera się na przyszły rok. Doskonale zdaje sobie sprawę że każdy ma inne wydatki niż utrzymanie forum. Także klin anie już na przyszły rok to może być krok w dobrym kierunku
03.04.2012 02:22 AM
Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
dziobaseczek Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 8 098
Dołączył: Nov 2008
Facebook Last.fm
Post: #58
RE: Utrzymanie forum
Wiem, że to trochę przesada, ale są aplikacje do automatycznego klikania Icon_smile
http://www.pobieralnia.org/plik-1621-auto-klikacz.html

http://www.mycharts.pl/forumdisplay.php?fid=111 Icon_wink
03.04.2012 10:07 AM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
rado
Unregistered

 
Post: #59
RE: Utrzymanie forum
(03.04.2012 10:07 AM)dziobaseczek napisał(a):  Wiem, że to trochę przesada, ale są aplikacje do automatycznego klikania Icon_smile
http://www.pobieralnia.org/plik-1621-auto-klikacz.html

TAK MASZ RACJĘ PRZESADZASZ
03.04.2012 07:29 PM
Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Yacy Offline
Super Moderator
******

Liczba postów: 18 131
Dołączył: Jun 2007
Facebook Last.fm
Post: #60
RE: Utrzymanie forum
dziś w miejscu reklamy pokazuje się coś takiego:

Nieprawidłowy adres

Upewnij się, czy adres został wpisany poprawnie, lub spróbuj wyszukać witrynę.

.
KN:"Nic nie jest wieczne... może ta sytuacja też nie.
<OBY>"
04.04.2012 10:54 AM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Podobne wątki
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  niedostępność forum ku3a 0 2 436 28.07.2022 01:44 PM
Ostatni post: ku3a
  Forum IMHO - promocja prz_rulez 1 1 410 21.02.2018 12:34 AM
Ostatni post: Dobromiera
  Nowy system forum rado 102 41 776 23.03.2012 12:15 PM
Ostatni post: pabloyd
  REGULAMIN FORUM Konrad 1 13 386 02.09.2009 04:17 PM
Ostatni post: kajman

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości