Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Finał Jakiej To Melodii w 4 sekundy
piotreklp3 Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 3 466
Dołączył: Jun 2007
Facebook Last.fm
Post: #1
Finał Jakiej To Melodii w 4 sekundy
Facet poprawił rekord wynoszący do tej pory 6 sekund na 4 sekundy Icon_eek



16.03.2012 06:25 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
saferłel Offline
Paweł
*****

Liczba postów: 21 777
Dołączył: Jun 2007
Post: #2
RE: Finał Jakiej To Melodii w 4 sekundy
Ciężko mi uwierzyć w takie cuda, biorąc pod uwagę jak skonstruowany jest ten program. No ale może, zgodnie z tym co piszą w komentarzach, facet jest autystyczny i ma specjalny dar albo poświęcił życie na uczenie się tych czasami zaskakująco beznadziejnych aranży w wykonaniu zespołu Jakiej To Melodii...

Call it performance, call it art/I call it disaster if the tapes don't start.
16.03.2012 06:27 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
piotreklp3 Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 3 466
Dołączył: Jun 2007
Facebook Last.fm
Post: #3
RE: Finał Jakiej To Melodii w 4 sekundy
Istnieje spora grupa fanów tego teleturnieju, którzy oglądają i nagrywają każdy odcinek i notują wszystkie utwory, które się w nim pojawiły. Nie czarujmy się wiele z nich się powtarza i to wielokrotnie. Można to zakuć tylko pytanie ile czasu potrzebował na to ten zwycięzca i czy mu się to opłaciło, bo kasa w Jakiej To Melodii nie jest porywająca
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 16.03.2012 06:36 PM przez piotreklp3.)
16.03.2012 06:35 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
saferłel Offline
Paweł
*****

Liczba postów: 21 777
Dołączył: Jun 2007
Post: #4
RE: Finał Jakiej To Melodii w 4 sekundy
Nie jest? Oni tam chyba 12-13 tys. za odcinek dostają. Według Ciebie to nie jest porywająca kasa? Icon_eek Jeśli ktoś przygotuje taką formę jak on, to wygra około 35 tys i potem jeszcze finał miesiąca przed nim.

Call it performance, call it art/I call it disaster if the tapes don't start.
16.03.2012 06:41 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
piotreklp3 Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 3 466
Dołączył: Jun 2007
Facebook Last.fm
Post: #5
RE: Finał Jakiej To Melodii w 4 sekundy
(16.03.2012 06:41 PM)saferłel napisał(a):  Nie jest? Oni tam chyba 12-13 tys. za odcinek dostają. Według Ciebie to nie jest porywająca kasa? Icon_eek Jeśli ktoś przygotuje taką formę jak on, to wygra około 35 tys i potem jeszcze finał miesiąca przed nim.
To zależy ile czasu poświęcił na naukę. Z przygotowania do teleturnieju wydaje mi się że sporo (wydaje się że czas liczony w latach, a nie w miesiącach).
16.03.2012 06:52 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
pabloyd
Unregistered

 
Post: #6
RE: Finał Jakiej To Melodii w 4 sekundy
Świetny gość, to ktoś z naszego forum ? Icon_wink
Po tych krótkich brzdękach rozpoznałem tylko Bon Jovi i Minogue. Dwóch w ogóle nie kojarzę, a resztę pewnie bym odgadł po kilku sekundach. Jak mam czas to bawie się w to przed TV. Z reguły znam 3-4. Świetna zabawa. O programie można napisać kilkanaście stron krytyki, z którą bym się zgodził, ale to jest jeden z najlepszych programów rozrywkowych w historii TV.
Co do czasu poświęconego to na pewno lata oglądania tego programu i słuchania tych kawałków są potrzebne by osiągnąć taką perfekcję. Ale jak gość powiedział to nie koniec, bo w 3 sekundy się da zrobić Icon_smile .
Ciekawe o co poszedł zakład.
17.03.2012 11:25 AM
Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
AKT! Offline
jegomość
*****

Liczba postów: 24 587
Dołączył: May 2008
Post: #7
RE: Finał Jakiej To Melodii w 4 sekundy
Takie generyczne wyuczone zgadywanie i wygrywanie bardzo mnie odstręcza od takich programów. Jaka to melodia było fajne kiedyś, na chwilę, ale ciągnięcie tego przez kilkanaście lat i stopniowe obniżanie jego poziomu (może nie muzycznego, on zawsze był specyficzny) to dla mnie wielka pomyłka. Swoją drogą jak widzę, że ktoś dostaje do odgadnięcia numer spoza jakiejś standardowej puli np. "Crazy in Love" Beyonce czy "Rock DJ" Robbiego Williamsa (to akurat prawdziwe przykłady) i robi wielkie oczy i nie wie kim jest Beyonce i co to w ogóle za piosenka, to śmiać mi się chce.

— ——————
—— ——— ——————
————— ———————
————
— ————— — ——
———
17.03.2012 12:12 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
thestranglers Online
Moderator
*****

Liczba postów: 31 003
Dołączył: Dec 2014
Post: #8
RE: Finał Jakiej To Melodii w 4 sekundy
pabloyd napisał(a):Świetny gość, to ktoś z naszego forum ?
"JTM" i nasze Forum to dwa różne światy. Nie mam pojęcia o znacznej liczbie prezentowanych tam utworów. Brak mi wiedzy o polskich przebojach z lat 60/70 a wybierane do programu nowości pochodzą głównie z mainstreamowej playlisty, której czasem nawet nie mam okazji poznać.
Wszystko prawda co piszecie: potrzeba zakuć konkretne utwory, które pojawiają się w programie. Do tego jeszcze odpowiednia technika zgłaszania się czyli szybkie naciskanie a dopiero potem zastanawianie się. Dochodzi do tego, że gracz odgaduje melodię bez wysłuchania jej.
Mądry jestem po szkodzie, po udało mi się zgarnąć tylko 200 zł. Cieszyłem się, że nie wyszedłem z samymi kuframi Icon_wink
saferłel napisał(a):Oni tam chyba 12-13 tys. za odcinek dostają. Według Ciebie to nie jest porywająca kasa? Icon_eek Jeśli ktoś przygotuje taką formę jak on, to wygra około 35 tys i potem jeszcze finał miesiąca przed nim.
Dokładnie. Gdy się ma tylko czas to może to być sposobem na życie. Pan Krukowski i jego zdobycze sprzed lat to przy tym pikuś. Szkoda, że w "JEDEN Z DZIESIĘCIU" nie ma takich stawek. Powinno być na odwrót, ale JTM ma przecież niewspółmiernie większą oglądalność. I tak wolę "1 z 10": o wiele lepsza organizacja i atmosfera, możliwość poznania fantastycznego prowadzącego i współgraczy, sprawiedliwe zasady i prawdziwa adrenalina.
17.03.2012 01:45 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
pabloyd
Unregistered

 
Post: #9
RE: Finał Jakiej To Melodii w 4 sekundy
Na 1z10 byłem dawno temu jak byłem studentem, ale nie poszło mi.
A na JTM nie byłem.

(17.03.2012 01:45 PM)thestranglers napisał(a):  Brak mi wiedzy o polskich przebojach z lat 60/70
Właśnie te rzadko odgaduje, no chyba że Breakout, ale ich mają chyba tylko 2 kawałki w "puli" Icon_lol
Za to setkę Rodowicz, której nie znoszę.

(17.03.2012 01:45 PM)thestranglers napisał(a):  Dochodzi do tego, że gracz odgaduje melodię bez wysłuchania jej.
Tak jak są tacy zawodnicy to jest mniej ciekawe dla widza.

(17.03.2012 01:45 PM)thestranglers napisał(a):  Mądry jestem po szkodzie, po udało mi się zgarnąć tylko 200 zł. Cieszyłem się, że nie wyszedłem z samymi kuframi Icon_wink
Fakt, że tam z marszu nie ma co jechać, ale 2 sety na ulicy nie leżą Icon_wink
17.03.2012 01:53 PM
Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
thestranglers Online
Moderator
*****

Liczba postów: 31 003
Dołączył: Dec 2014
Post: #10
RE: Finał Jakiej To Melodii w 4 sekundy
pabloyd napisał(a):Na 1z10 byłem dawno temu jak byłem studentem, ale nie poszło mi.
Może się spotkaliśmy? Icon_smile A w którym roku?
17.03.2012 02:01 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
pabloyd
Unregistered

 
Post: #11
RE: Finał Jakiej To Melodii w 4 sekundy
Oj nie pamiętam. To było gdzieś: 1995-97
17.03.2012 02:06 PM
Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
thestranglers Online
Moderator
*****

Liczba postów: 31 003
Dołączył: Dec 2014
Post: #12
RE: Finał Jakiej To Melodii w 4 sekundy
O to i tak przede mną. Jeszcze w Wawce, w studiu na Służewiu.
17.03.2012 02:54 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
AKT! Offline
jegomość
*****

Liczba postów: 24 587
Dołączył: May 2008
Post: #13
RE: Finał Jakiej To Melodii w 4 sekundy
Jeden z dziesięciu najlepszy teleturniej!
Ja się nie wybieram, bo bym się musiał poduczyć, albo istnieje duże prawdopodobieństwo wyłożenia się na oczywistościach. No i raczej nie jestem dobry w odpowiadaniu z marszu na pytania, nawet jak coś wiem.

— ——————
—— ——— ——————
————— ———————
————
— ————— — ——
———
17.03.2012 03:11 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
pabloyd
Unregistered

 
Post: #14
RE: Finał Jakiej To Melodii w 4 sekundy
(17.03.2012 02:54 PM)thestranglers napisał(a):  O to i tak przede mną.
A Ty kiedy byłeś ?
23.03.2012 11:58 AM
Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
thestranglers Online
Moderator
*****

Liczba postów: 31 003
Dołączył: Dec 2014
Post: #15
RE: Finał Jakiej To Melodii w 4 sekundy
pabloyd napisał(a):A Ty kiedy byłeś ?
Pierwszy raz w 1999 roku Icon_smile nagranie dokładnie 10 lipca tegoż roku
23.03.2012 12:01 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
pabloyd
Unregistered

 
Post: #16
RE: Finał Jakiej To Melodii w 4 sekundy
To ile w sumie razy byłeś ?
23.03.2012 12:04 PM
Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
thestranglers Online
Moderator
*****

Liczba postów: 31 003
Dołączył: Dec 2014
Post: #17
RE: Finał Jakiej To Melodii w 4 sekundy
Ile się dało, czyli trzy (obecnie karencja wynosi cztery lata). Liczę na to że ten teleturniej utrzyma się na antenie do 2014 roku bo wtedy kończy mi się okres czekania.
23.03.2012 12:07 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
pabloyd
Unregistered

 
Post: #18
RE: Finał Jakiej To Melodii w 4 sekundy
A masz jakieś sukcesy ?
Ja zrezygnowałem po pierwszym razie, właśnie ze względu na brak szans na jakikolwiek sukces w moim wykonaniu.
23.03.2012 12:23 PM
Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
thestranglers Online
Moderator
*****

Liczba postów: 31 003
Dołączył: Dec 2014
Post: #19
RE: Finał Jakiej To Melodii w 4 sekundy
Zaliczyłem wszystkie miejsca podium Icon_smile
23.03.2012 12:26 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
pabloyd
Unregistered

 
Post: #20
RE: Finał Jakiej To Melodii w 4 sekundy
Ooo to wielki wyczyn. Gratuluje !
Ja nawet przed TV znam niewiele więcej niż połowę odpowiedzi.
23.03.2012 12:43 PM
Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości