Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 3 Głosów - 3.67 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
I. Forumowe Nagrody Muzyczne - Mychy 2011 (organizacja)
kajman Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 40 380
Dołączył: Jun 2007
Post: #241
RE: I. Forumowe Nagrody Muzyczne - Mychy 2011 (organizacja)
Strasznie wolno piszę i pojawiło się coś nowego do skomentowania.
(12.04.2012 05:39 PM)emigrant napisał(a):  
(12.04.2012 05:04 PM)saferłel napisał(a):  Nie popiera jedynie pomysłu związanego z odejmowaniem pkt. w momencie, gdy w systemie pięciu głosów ktoś nie wykorzysta w danej kategorii tej puli.
Icon_eekIcon_eek
któż to napisał???
(12.04.2012 05:40 PM)saferłel napisał(a):  To się tyczy mojej propozycji, którą poparłem. Poczytaj uważnie, to zobaczysz Icon_smile
fajnie, zaproponowałeś i poparłeś w imieniu 22 osób?
Bo ja nic na ten temat nie wiedziałem
Po przeczytaniu tych dwóch Twoich wypowiedzi mam wrażenie że albo nie czytasz naszych wypowiedzi albo masz poważne problemy z ich zrozumieniem. Wprawdzie Paweł trochę (moim zdaniem) niezręcznie to sformułował, ale akurat na ten temat była dosyć obfita wymiana zdań między Nim a mną i jeszcze w tej sprawie wypowiadał się Jacek. Naprawdę trudno było tego nie zauważyć.
EDITH: I jeszcze jedno. Mi się podoba taka opcja krzyżowa i będę głosował w niektorych kategoriach metodą pierwszą, a w innych (w których moim zdaniem są kłopoty bagactwa) drugą.
Chociaż w zasadzie pierwsza jest wariantem drugiej, ale to taka teoretyczna dygresja.
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 12.04.2012 06:19 PM przez kajman.)
12.04.2012 06:16 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
saferłel Offline
Paweł
*****

Liczba postów: 21 777
Dołączył: Jun 2007
Post: #242
RE: I. Forumowe Nagrody Muzyczne - Mychy 2011 (organizacja)
kajman napisał(a):Sytuacja wymusza przyjęcie takowego. Z chęcią przyznałbym 3, 2 i 1 punkt uczciwie, gdybym miał coś do wybrania. Ale jeżeli trzy punkty miałaby dostać płyta, ktorą znam, a którą oceniam jako totalnie beznadziejną to wolę znaleźć jakieś inne rozwiązanie.
Nadal nie załapałem Icon_wink Przecież nie musisz jej dawać 3 pkt. Niby dlaczego? Możesz na dwie z pięciu zagłosowań, nawet na jedną z pięciu Icon_smile Swoboda wyboru/konfiguracja głosu jest dowolna w obrębie od 1 do 5 propozycji.

kajman napisał(a):3. Skoro trzeba by było głosować na pięć płyt, a ja tylu nie znam lub nie uważam, że są aż słabe to co miałbym zrobić poza p.p. 1.
Ale patrz wyżej. Nie musiałbyś głosować na pięć. (z tym ''nie uważam, że są aż słabe'' - to chyba coś innego tam miało pisać?).

Ja zrozumiałem jedynie, że Twój jedyny zarzut wobec zgłaszanej przez nas propozycji dot. 5 nominacji jest taki, że nie chcesz, aby w momencie, gdy oddajesz głos na 3 płyty (bo tyle np. znasz) twój lider dostawał 3 pkt. Chyba wokół tego się kręcimy. I akurat nie będzie pewnie między nami zgody w tym aspekcie. Natomiast wciąż nie wiemy czy wolisz głosować na pięć nominacji (abstrahując od tego czy będzie ''ważenie głosów'' wedle mojej propozycji czy nie wewnątrz tego systemu), czy raczej wolisz przyznawać każdej nominacji pkt. wedle uznania od 0-5, tak jak proponuje emogrant.

EDIT:
kajman napisał(a):EDITH: I jeszcze jedno. Mi się podoba taka opcja krzyżowa i będę głosował w niektorych kategoriach metodą pierwszą, a w innych (w których moim zdaniem są kłopoty bagactwa) drugą.
Ok, czyli jesteś neutralny ;P

Call it performance, call it art/I call it disaster if the tapes don't start.
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 12.04.2012 06:25 PM przez saferłel.)
12.04.2012 06:23 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
emigrant
Unregistered

 
Post: #243
RE: I. Forumowe Nagrody Muzyczne - Mychy 2011 (organizacja)
Ja wymyśliłem dwa sposoby głosowania
Wy dopinacie do tego jakieś swoje dodatki, następnie rozwodzicie się nad kategoriami, które już ustaliliśmy, itp, itd idzie zwariować
Po raz ostatni pisze w jednej sprawie:
Kto za opcją 1?
Kto za opcją 2?
Przecież ja o niczym więcej tutaj nie piszę. Nie denerwuje się, że podważacie moją decyzję. Dałem ją pod głosowanie!!!

skoro macie lepsze pomysły to proszę, niech ktoś przejmie te Mychy i będzie po sprawie.
12.04.2012 06:24 PM
Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
emigrant
Unregistered

 
Post: #244
RE: I. Forumowe Nagrody Muzyczne - Mychy 2011 (organizacja)
(12.04.2012 06:23 PM)saferłel napisał(a):  
kajman napisał(a):EDITH: I jeszcze jedno. Mi się podoba taka opcja krzyżowa i będę głosował w niektorych kategoriach metodą pierwszą, a w innych (w których moim zdaniem są kłopoty bagactwa) drugą.
Ok, czyli jesteś neutralny ;P
Odnoszę wrażenie że w takim razie toczy się tu walka o nic Icon_lol
12.04.2012 06:27 PM
Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
AKT! Offline
jegomość
*****

Liczba postów: 24 587
Dołączył: May 2008
Post: #245
RE: I. Forumowe Nagrody Muzyczne - Mychy 2011 (organizacja)
Wybierzmy jedną metodę głosowanie. Mi osobiście obojętnie którą, ale niech będzie jedna.

— ——————
—— ——— ——————
————— ———————
————
— ————— — ——
———
12.04.2012 06:31 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Listoholik
Unregistered

 
Post: #246
RE: I. Forumowe Nagrody Muzyczne - Mychy 2011 (organizacja)
kajman napisał(a):Ależ nie ma podstaw żeby głosowanie zostało wstrzymane. Może byś nie siał defetyzmu.


zatem Największy Defetysta tego wątku mówi do widzenia i wypisuje się z tej zabawy.
zostańcie z Bogiem!

tym samym unieważniam swoje wcześniej zgłoszone nominacje.

miłych sporów i wzajemnego szamotania się w kontekście słów. ktoś może kiedyś napisze pracę magisterską na temat socjologicznego aspektu tego forum muzycznego, ponoć największego w Polsce, choć ja tej potęgi, wobec słów które tu padają, bardzo często nie widzę Icon_sad
12.04.2012 06:36 PM
Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
emigrant
Unregistered

 
Post: #247
RE: I. Forumowe Nagrody Muzyczne - Mychy 2011 (organizacja)
Fajnie
Zaje...ście
Dzięki wielkie. Narobiliście
Fajna była zabawa. Zaraz ja się dołączę do listoholika
12.04.2012 06:37 PM
Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
saferłel Offline
Paweł
*****

Liczba postów: 21 777
Dołączył: Jun 2007
Post: #248
RE: I. Forumowe Nagrody Muzyczne - Mychy 2011 (organizacja)
OK. Koniec dywagacji, koniec sporów. Trzeba to faktycznie raz-dwa załatwić. Bez opieprzania się.

OPCJA 1 - głosujemy na pięć kawałków w każdej kategorii, punktujemy: 5-4-3-2-1, możemy głosować tylko na 3 lub 4 propozycje, lecz wtedy nasz lider nie otrzymuje maksymalnej liczby pkt. (np. głos na 3 piosenki z 5 - nasz lider dostaje 3 pkt.)

OPCJA 2 - głosowaniem objęte są wszystkie zgłoszone przez uczestników propozycje. Można je oceniać wedle punktacji: 5-4-3-2-1-0

OPCJA 3 - system mieszany, każdy głosuje jak chce - albo metodą 1, albo metodą 2.


Janku, Ciebie jako organizatora zabawy proszę o ustalenie następujących rzeczy:
- ile czasu zbieramy opinie w sprawie metody głosowania?
- ile wypowiedzi/deklaracji jest nam potrzebnych, aby uznać te wybory za ważne (proponuję 50%+1 ogółu biorących udział w I etapie, czyli minimum 12 głosów)?
- czy metoda jaka zostanie wybrana w głosowaniu będzie również automatycznie obowiązywać w przyszłości?
- jaką metodą będziemy głosować w finale, kiedy już pięć propozycji zostanie wyłonionych? (to jest do dyskusji, ale lepiej załatwić to już teraz - ja jestem za tym, co pisałem wcześniej - w finale spośród 5 kawałków głosujemy na 3 punktując: 5-3-1 - jeśli ktoś zagłosuje na dwa utwory w finale, wtedy jego pkt to: 3 i 1, a jeśli ktoś zagłosuje na jedną propozycję, wtedy lider dostaje tylko 1 pkt.)


Moja uwaga - nie tworzymy ankiety. Każdy kto ma coś do powiedzenia nie robi tego anonimowo tylko wykłada kawę na ławę w tym temacie!

Call it performance, call it art/I call it disaster if the tapes don't start.
12.04.2012 06:39 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
emigrant
Unregistered

 
Post: #249
RE: I. Forumowe Nagrody Muzyczne - Mychy 2011 (organizacja)
- ile czasu zbieramy opinie w sprawie metody głosowania?
jak najszybciej, chciałbym rozpocząć to w weekend. Tylko nie wiem czy każdy zabierze zdanie w dyskusji. Powiedzmy najpózniej do końca weekendu.

- ile wypowiedzi/deklaracji jest nam potrzebnych, aby uznać te wybory za ważne (proponuję 50%+1 ogółu biorących udział w I etapie, czyli minimum 12 głosów)?
wolałbym 3/4 albo z minimum 15 osób

- czy metoda jaka zostanie wybrana w głosowaniu będzie również automatycznie obowiązywać w przyszłości?
Nie, pierwotna nie jest dopracowana, już podałem namiastkę tego jak można głosować w przyszłości wg opcji 1.
O tym bym chciał dyskutować ale ''na poziomie''. O moim pomyśle jeszcze napiszę.


- jaką metodą będziemy głosować w finale, kiedy już pięć propozycji zostanie wyłonionych?
Proponowałem wybranie tylko jednej propozycji bez punktów ( i tak nie ważne będą inne miejsca poza pierwszym) ale można 5-4-3-2-1 lub 3-2-1.

Każdy kto ma coś do powiedzenia nie robi tego anonimowo tylko wykłada kawę na ławę w tym temacie!
Jak najbardziej

Osobiście już mi się nic nie chce i dopuściłbym wszystkie 3 opcję jakie zasugerował Paweł.
Prosiłbym o ustosunkowanie się do tego ''kolorowego'' postu i zabranie ostatecznego głosu w sprawie.
12.04.2012 06:51 PM
Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
saferłel Offline
Paweł
*****

Liczba postów: 21 777
Dołączył: Jun 2007
Post: #250
RE: I. Forumowe Nagrody Muzyczne - Mychy 2011 (organizacja)
emigrant napisał(a):jak najszybciej, chciałbym rozpocząć to w weekend
Ok, tak więc głosowanie do północy z piątku na sobotę (skoro chcesz zaczynać w weekend)

emigrant napisał(a):wolałbym 3/4 albo z minimum 15 osób
Wiadomo. Im więcej tym lepiej. Mam nadzieję, że uda się poznać opinie przynajmniej tej 15-stki.

emigrant napisał(a):Proponowałem wybranie tylko jednej propozycji bez punktów ( i tak nie ważne będą inne miejsca poza pierwszym) ale można 5-4-3-2-1 lub 3-2-1.
Ok, tutaj widzę, że jeszcze nie ma pewności. Sam się wahasz, więc zostawimy to na później. Nic nie stoi na przeszkodzie aby również w ciągu 24 godzin przeprowadzić podobną ankietę przed finałem.

Tak więc ja wybieram OPCJE 1. Wydaje mi się najbardziej zbliżona do ogólnie przyjętych standardów w tego typu plebiscytach, jest z pewnością bardziej miarodajna niż możliwość ''żonglowania'' metodami głosowania według uznania i powoduje, że obstawiamy tylko tych naprawdę najlepszych, ścisłą piątkę. Dziękuję.

Call it performance, call it art/I call it disaster if the tapes don't start.
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 12.04.2012 06:58 PM przez saferłel.)
12.04.2012 06:56 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
emigrant
Unregistered

 
Post: #251
RE: I. Forumowe Nagrody Muzyczne - Mychy 2011 (organizacja)
ja opcja 2

Punktowanie w finale nie jest złym pomysłem. Ktoś tylko wcześniej napisał, że za dużo tego punktowania w konkursach, stąd pomyślałem, że można je ominąć.
Samo punktowanie może jednak urozmaicić finałowy wynik. I nie widzę w tym nic złego.
12.04.2012 06:57 PM
Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
kajman Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 40 380
Dołączył: Jun 2007
Post: #252
RE: I. Forumowe Nagrody Muzyczne - Mychy 2011 (organizacja)
(12.04.2012 06:23 PM)saferłel napisał(a):  Ja zrozumiałem jedynie, że Twój jedyny zarzut wobec zgłaszanej przez nas propozycji dot. 5 nominacji jest taki, że nie chcesz, aby w momencie, gdy oddajesz głos na 3 płyty (bo tyle np. znasz) twój lider dostawał 3 pkt. Chyba wokół tego się kręcimy. I akurat nie będzie pewnie między nami zgody w tym aspekcie.
Nie będzie. Ja na to patrzę jak na egzamin. Zdaje ten, kto umie wystarczająco dużo. Jeżeli ktoś nie umie nic, to nie zdaje. I nie jest tak, że zdaje też część tych beznadziejnych, bo trzeba wypełnić limit osób, które zdały.
(12.04.2012 06:36 PM)Listoholik napisał(a):  
kajman napisał(a):Ależ nie ma podstaw żeby głosowanie zostało wstrzymane. Może byś nie siał defetyzmu.
zatem Największy Defetysta tego wątku mówi do widzenia i wypisuje się z tej zabawy.
zostańcie z Bogiem!
tym samym unieważniam swoje wcześniej zgłoszone nominacje.
Pretekst się znalazł i można się wycofać. Teraz Wielki Święty Listoholik może odejść w chwale, a na kajmana niech sypią się gromy.
Ja w każdym razem zamierzam pozostać bez Boga, którego niepotrzebnie do tego mieszasz.

Ja za opcją 3.
12.04.2012 07:23 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
emigrant
Unregistered

 
Post: #253
RE: I. Forumowe Nagrody Muzyczne - Mychy 2011 (organizacja)
(12.04.2012 07:23 PM)kajman napisał(a):  Pretekst się znalazł i można się wycofać. Teraz Wielki Święty Listoholik może odejść w chwale, a na kajmana niech sypią się gromy.
Ja w każdym razem zamierzam pozostać bez Boga, którego niepotrzebnie do tego mieszasz.
to już jest przegięcie,
czyżby to norma? obrażanie innych
Ja również się wycofuję z Mych
12.04.2012 07:27 PM
Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
rado
Unregistered

 
Post: #254
RE: I. Forumowe Nagrody Muzyczne - Mychy 2011 (organizacja)
Co tu jest znowu za bałagan ??!! czy tak trudno bawić się bez kłótni i zbędnych polemik!! Bo obserwuje nasze forum i niestety tu takich standardów nie może być. Skoro jest jakiś konkurs czy też wybieranie w tym przypadku Eliminacje do Forumowej "MYCHY" mają być określone jasno zasady glosowania czy też zabawy, za to jest odpowiedzialny organizator i nie podlega to dyskusji, bo więcej jest postów na dyskusji jak glosować niż samego glosowania. A jeśli komuś nie odpowiada dany regulamin konkursu czy tez nominacji to po prostu nie bierze udziału. niestety tak jest w życiu że nie da się zadowolić 100% społeczności. Dlatego na przyszłość przy takich konkursach muszą być podane precyzyjne warunki i regulamin danego konkursu czy jakiś wyborów np. na "MYCHE"
12.04.2012 07:27 PM
Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
rado
Unregistered

 
Post: #255
RE: I. Forumowe Nagrody Muzyczne - Mychy 2011 (organizacja)
Pozostaje zamknąć temat, bo tak nie może być. Nie chcę takich praktyk i kłótni na forum. bo przypomina mi to niektóre posty konkurencyjnego forum, nie którzy wiedzą o którym mowa. Nie będzie zgody na taką jakość.
12.04.2012 07:31 PM
Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
emigrant
Unregistered

 
Post: #256
RE: I. Forumowe Nagrody Muzyczne - Mychy 2011 (organizacja)
Broniłem się by napisać poniższe słowa, ale nie wyrobiłem i teraz to czynię.
Mam to do siebie, że mówię co myślę. Raczej mi z tym w życiu na korzyść.

Są forumowicze, którzy myślą, że to tylko oni słuchają dobrej muzyki a reszta słucha złej. Nie raz mieliśmy tego przykłady.
Podobnie dzieje się w przypadku Mych.
Owszem, każdy ma prawo dyskusji. Gorzej jak w niej uczestniczy jedynie część ludzi na dodatek podważając to, co już zostało z ogółem ustalone.

Nie wiem czy ktoś z nich w ogóle zauważył, że ja już poddałem temat głosowania pod ogólną dyskusję i naprawdę nie oczekuję w tej chwili dyskusji na tematy poboczne.
Czy aby tak trudno opowiedzieć się za jedną z opcji, uzasadnić i koniec?

To mi troszkę przypomina zeszłoroczną deklarację łożenia finansowego na forum.
Nie mam pretensji do każdego. Rozumiem, że ktoś nie pracuje, nie ma dochodów.

Do tych, co się zdeklarowali - Ja przynajmniej nie robiłem ‘’z pyska trampka’’ i skoro się zadeklarowałem to i wpłaciłem daną kwotę. Nie udawałem, że nie wiem, jaki jest numer konta, bo było on widoczny w odpowiednim momencie.

Najlepiej jak wszystko jest za darmo i nikt nie żąda opłat. Kiedy trzeba coś zapłacić to temat ucicha ale reklamy to przeszkadzają każdemu.
Bezczelnością jest pisanie ( jak to ktoś napisał), że on ma program, który mu pozwala na nie wyświetlanie reklam. Świetnie!!! Chwal się tym człowieku nadal. Płytkość Twa nie zna granic.

Na Waszych blogach reklamy Wam nie przeszkadzają? Czemu nie napiszecie do onetu czy innych, żeby Wam je usunęli???
Czemu tam nie podnosicie głosu???

Niech się na mnie obraża, kto chce. Mam to gdzieś. Wierzę jednak, że są na forum ludzie, którzy doskonale mnie rozumieją i są tutaj by stanowić fajną społeczność a nie Forum Indywidualistów.
… żeby oni, chociaż nimi byli ….


Dziękuję tym, którzy chcieli się bawic w MYCHY. Jednocześnie przepraszam ich, że nie będzie ciągu dalszego.

Mychy miały służyć zabawie a nie obrażaniu kogokolwiek.
Aż mi się cisną na usta ''mięsne słowa''. Podziękujcie tym, którzy tu jeszcze są by to Forum niszczyć!!!!
12.04.2012 07:37 PM
Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
rado
Unregistered

 
Post: #257
RE: I. Forumowe Nagrody Muzyczne - Mychy 2011 (organizacja)
No widzę że jednak projekt MYCH padł, szkoda ze nie potraficie się bawić, a za to kłócić.

TEMAT ZOSTANIE ZAMKNIĘTY
12.04.2012 07:42 PM
Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
saferłel Offline
Paweł
*****

Liczba postów: 21 777
Dołączył: Jun 2007
Post: #258
RE: I. Forumowe Nagrody Muzyczne - Mychy 2011 (organizacja)
Proszę, nie zamykaj tematu. Niech emocje opadną! Nie róbmy niczego pochopnie. Nie chcę ciągłego zamykania tematów, jak tylko coś Ci się nie podoba.

Call it performance, call it art/I call it disaster if the tapes don't start.
12.04.2012 07:46 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
michal91d
Unregistered

 
Post: #259
RE: I. Forumowe Nagrody Muzyczne - Mychy 2011 (organizacja)
Czegoś tu nie rozumiem. Robi się straszny offtop, ale no cóż, trzeba kilka spraw wyjaśnić.
Powiedzcie mi, co złego było w zdaniu kajmana:
kajman napisał(a):Ależ nie ma podstaw żeby głosowanie zostało wstrzymane. Może byś nie siał defetyzmu.
takiego, żeby od razu wypisywać się z zabawy?
Listoholik wykorzystał sytuację do swojej kolejnej prowokacji...
emigrant, czy naprawdę widzisz coś złego w tym zdaniu kajmana?
Natomiast nie widzę również nic złego w tym zdaniu:
kajman napisał(a):Pretekst się znalazł i można się wycofać. Teraz Wielki Święty Listoholik może odejść w chwale, a na kajmana niech sypią się gromy.

a co do całej wypowiedzi emigranta, to nie będę komentował frustracji...
12.04.2012 07:55 PM
Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
rado
Unregistered

 
Post: #260
RE: I. Forumowe Nagrody Muzyczne - Mychy 2011 (organizacja)
saferłel napisał(a):Proszę, nie zamykaj tematu. Niech emocje opadną! Nie róbmy niczego pochopnie. Nie chcę ciągłego zamykania tematów, jak tylko coś Ci się nie podoba.

To nie chodzi o to żeby zamyka tematy, a tym bardziej nie zamykam bo coś mi się nie podoba tylko takie sprzeczki są nie potrzebne i źle świadczą o samych użytkownikach. Dobrze że się rozmawia, niech każdy sobie pisze i się wypowiada jak mu wygodnie, a tu jest od skowa do słowa i wychodzi nie potrzebne spięcie.

Skoro było napisane jak głosować i do kiedy oddawać głosy to to się tego trzymamy i tak głosujemy. Jeśli nie zgadzamy się z tym to wystarczy drobiazg - a jaki??
Nie głosować. po co te kłótnie i dyskusje nie na temat
12.04.2012 08:00 PM
Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Podobne wątki
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
Gwiazdka MYCHY 2013: Ogłoszenie laureatów AKT! 120 88 824 30.07.2015 08:55 AM
Ostatni post: kondzio_92
Gwiazdka MYCHY 2013: głosowanie finałowe AKT! 32 11 244 19.04.2014 11:51 AM
Ostatni post: thestranglers
Gwiazdka MYCHY 2013: wyłonienie nominacji AKT! 19 6 015 24.03.2014 11:43 PM
Ostatni post: AKT!
Gwiazdka MYCHY 2013: zgłaszanie propozycji AKT! 30 8 374 05.03.2014 08:56 PM
Ostatni post: kolej_grzesiek
Gwiazdka MYCHY 2013: II. Forumowe Nagrody Muzyczne AKT! 4 2 805 16.02.2014 12:05 AM
Ostatni post: AKT!
  Mychy 2012 thestranglers 5 3 781 27.07.2013 06:45 PM
Ostatni post: thestranglers
  Nominowani do nagrody MYCHY 2011 thestranglers 47 11 692 29.06.2012 09:23 PM
Ostatni post: thestranglers
  NOMINCJE - I. Forumowe Nagrody Muzyczne - Mychy 2011 emigrant 37 18 461 13.05.2012 01:16 AM
Ostatni post: piotreklp3
  I. Forumowe Nagrody Muzyczne - Mychy 2011 (Propozycje) emigrant 54 17 644 09.04.2012 08:27 PM
Ostatni post: Miszon

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości