Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 3 Głosów - 3.67 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
I. Forumowe Nagrody Muzyczne - Mychy 2011 (organizacja)
saferłel Offline
Paweł
*****

Liczba postów: 21 777
Dołączył: Jun 2007
Post: #261
RE: I. Forumowe Nagrody Muzyczne - Mychy 2011 (organizacja)
Ok, dyskusja przecież się skończyła. Wspólnie z emigrantem napisaliśmy dwa posty, które wszystko wyjaśniły. Nie wiem co dalej się stało, że mychy się (CHWILOWO, mam nadzieję!) posypały. Kajman napisał rzecz wcale nie głupią, zareagował. Nie komentuję za to postaw pewnych osobników o wątpliwej reputacji. Michał też ma rację.

Ale dobrze, głosujmy. Nie popadajmy w skrajności. Spróbuję wyjaśnić sprawę z Jankiem i będzie gites Icon_smile

Call it performance, call it art/I call it disaster if the tapes don't start.
12.04.2012 08:14 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
rado
Unregistered

 
Post: #262
RE: I. Forumowe Nagrody Muzyczne - Mychy 2011 (organizacja)
saferłel napisał(a):Ale dobrze, głosujmy. Nie popadajmy w skrajności. Spróbuję wyjaśnić sprawę z Jankiem i będzie gites Icon_smile


Mam taką nadzieje Icon_smile
12.04.2012 08:22 PM
Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
kajman Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 40 380
Dołączył: Jun 2007
Post: #263
RE: I. Forumowe Nagrody Muzyczne - Mychy 2011 (organizacja)
(12.04.2012 07:27 PM)emigrant napisał(a):  
(12.04.2012 07:23 PM)kajman napisał(a):  Pretekst się znalazł i można się wycofać. Teraz Wielki Święty Listoholik może odejść w chwale, a na kajmana niech sypią się gromy.
Ja w każdym razem zamierzam pozostać bez Boga, którego niepotrzebnie do tego mieszasz.
to już jest przegięcie,
czyżby to norma? obrażanie innych
Ja również się wycofuję z Mych
Czy ja kogoś obrażam? Piszę jak jest. Na moje to post Listoholika miał na celu namieszanie. A fakt, że pozwoliłem sobie to skomentować spowodował taką nieproporcjonalną reakcję. Ktoś ośmielił się napisać coś nie po jego myśli to od razu obraził się na całe forum i pokazał że on musi być nietykalny. Jego reakcja jest totalnie niewspółmierna do mojego komentarza.
(12.04.2012 07:31 PM)rado napisał(a):  Nie chcę takich praktyk i kłótni na forum. bo przypomina mi to niektóre posty konkurencyjnego forum, nie którzy wiedzą o którym mowa. Nie będzie zgody na taką jakość.
Moim zdaniem ten komentarz jest obraźliwy i zawiera same ogolniki.
(12.04.2012 07:37 PM)emigrant napisał(a):  1. Są forumowicze, którzy myślą, że to tylko oni słuchają dobrej muzyki a reszta słucha złej. Nie raz mieliśmy tego przykłady.
Podobnie dzieje się w przypadku Mych.
2. Bezczelnością jest pisanie (jak to ktoś napisał), że on ma program, który mu pozwala na nie wyświetlanie reklam. Świetnie!!! Chwal się tym człowieku nadal. Płytkość Twa nie zna granic.
3. Dziękuję tym, którzy chcieli się bawic w MYCHY. Jednocześnie przepraszam ich, że nie będzie ciągu dalszego.
4. Aż mi się cisną na usta ''mięsne słowa''. Podziękujcie tym, którzy tu jeszcze są by to Forum niszczyć!!!!
1. Nie sądzę, żeby ktoś kiedykolwiek coś takiego tu napisałem, a w temacie dotyczącym MYCH to już na pewno takich wypowiedzi nie było.
2. Dla mnie taki komentarz jest poniżej wszelkiej krytyki.
Nota bene w temacie reklam się nie wypowiadałem.
3. Przyznam się, że bardzo mnie dziwi Twoja postawa. Zachęcasz do dyskusji, a jak się rozwija to Ty rezygnujesz z prowadzenia zabawy.
4. Czyżby teoria spiskowa? Nie zamierzam tego forum niszczyć i nie podejrzewam nikogo o takie chęci.
(12.04.2012 08:00 PM)rado napisał(a):  takie sprzeczki są nie potrzebne i źle świadczą o samych użytkownikach.
Nie głosować. po co te kłótnie i dyskusje nie na temat
Sorry, ale chyba inaczej rozumiemy słowo sprzeczka. To jest normalna dyskusja na temat uzgodniony z prowadzącym, a przynajmniej taka była nim prowadzący nie zaczął (moim zdaniem) zaskakująco reagować.
I na zakończenie: Jestem zdecydowanie za tym, żeby MYCHY się odbyły mimo że na 99% będę bardzo niezadowolony z wyników.
12.04.2012 08:37 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
rado
Unregistered

 
Post: #264
RE: I. Forumowe Nagrody Muzyczne - Mychy 2011 (organizacja)
kajman napisał(a):I na zakończenie: Jestem zdecydowanie za tym, żeby MYCHY się odbyły mimo że na 99% będę bardzo niezadowolony z wyników.


To popieram robienie tych "MYCH" topór wojenny głęboko zakopać, buzi na zgodę i do pracy Icon_biggrin
12.04.2012 08:52 PM
Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
emigrant
Unregistered

 
Post: #265
RE: I. Forumowe Nagrody Muzyczne - Mychy 2011 (organizacja)
No to do pracy - nominacje są TUTAJ
13.04.2012 12:51 AM
Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
prz_rulez Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 20 111
Dołączył: Jun 2007
Post: #266
RE: I. Forumowe Nagrody Muzyczne - Mychy 2011 (organizacja)
Uch, ja mam nadzieję, że to był ostatni taki konflikt w historii forum.
13.04.2012 02:11 AM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
pabloyd
Unregistered

 
Post: #267
RE: I. Forumowe Nagrody Muzyczne - Mychy 2011 (organizacja)
Szczena opada jak się to czyta.
Nerwy to zły doradca, ale jednocześnie nieodłączny element człowieczeństwa.
Gdy emocje sięgają zenitu warto dać sobie trochę wolnego od tematu i wrócić do sprawy gdy pikawa zwolni. Mnie też przyśpieszyła parę razy jak czytałem ten wątek teraz.
Wycieczki osobiste w wątku wspólnym, forumowym są kompletnie nie na miejscu.

Myślę że każdy który się wzburzył i coś tu napisał powinien na spokojnie we własnej głowie rozważyć swoje postępowanie. Dyskusje w tym temacie z wątkami osobistej niechęci są bez sensu.

Zastanawialiście się co sądzą o tym nowi użytkownicy (których na szczęście jest trochę) ?
Jak to wygląda z punktu widzenia osoby, dla której nicki to tylko nicki, a nie jakaś znienawidzona persona ?
A jaką radość powyższe treści wywołały u pewnych osobników nienawidzących tego forum ?

Powyższe to tylko mój komentarz do całego obrazu tego wątku. Nie chcę by ktokolwiek ze mną dyskutował na ten temat.

Teraz do meritum, czyli mychy 2011

1. Zabawa musi się odbyć.
Wszyscy tego chcemy. Nawet jeśli się mylę i jest ktoś kto nie chce to cytując klasyke polskiego kabaretu powiem: "pies mu morde lizał".

2. Zasady
Były przedstawione i ja się z nimi zgodziłem. Mają wady to oczywiste, ale nie wydawały mi się aż tak wielkie by te zasady torpedować.
Teraz sytuacja jest inna. Pod moją nieobecność wiele się zmieniło. Padły nowe propozycje i nowe argumenty.
Dlatego jestem za głosowaniem nad metodą wyboru nominacji.
Poniżej przedstawiam swoje głosy.

3. Uczestnictwo w ustalaniu zasad.
Każdy powinien mieć możliwość wpływu na ustalenie zasad. Dlatego na to musi być odpowiednio dużo czasu. Nie każdy, tak jak dyskutujący powyżej naintensywniej, ma możliwość przesiadywania na forum i wypowiadania się w terminie 2-3 dni od zapodania kwestii do omówienia.
Nie musimy i nie powinniśmy się zbytnio spieszyć. Mychy potrwają po prostu dłużej niż zakładał emigrant i tyle. Nic złego sie nie stanie.

4. Uczestnictwo w zabawie.
To jest dobrowolna zabawa. Nikt od nikogo nie powinien wymagać uczestnictwa. Jeśli dobrze zrozumiałem to na tą chwilę definitywnie wycofał się tylko Listoholik. Mam nadzieję, że przemyśli jeszcze sprawę na spokojnie i po prostu prześle emigrantowi wycofkę swojej wypiski z zabawy. Jeśli nie to trudno. Szkoda i trudno i tyle.
Natomiast jego propozycje muszą zostać. Brał udział w tym etapie i wycofywanie ich w etapie późniejszym jest niemożliwe.

Moja opinia na temat zasad głosowania na nominacje

(12.04.2012 06:39 PM)saferłel napisał(a):  OPCJA 1 - głosujemy na pięć kawałków w każdej kategorii, punktujemy: 5-4-3-2-1, możemy głosować tylko na 3 lub 4 propozycje, lecz wtedy nasz lider nie otrzymuje maksymalnej liczby pkt. (np. głos na 3 piosenki z 5 - nasz lider dostaje 3 pkt.)
Mimo że zacząłem już sobie głosować według opcji 2. Po zastanowieniu, jak będzie lepiej dla mych, wybieram opcję 1.

(12.04.2012 06:51 PM)emigrant napisał(a):  - ile czasu zbieramy opinie w sprawie metody głosowania?
jak najszybciej, chciałbym rozpocząć to w weekend. Tylko nie wiem czy każdy zabierze zdanie w dyskusji. Powiedzmy najpózniej do końca weekendu.
Mnie ten czas wystarcza, ale jeśli będzie mało głosów nie widze powodu by nie zaczekać jeszcze parę dni.

(12.04.2012 06:51 PM)emigrant napisał(a):  - ile wypowiedzi/deklaracji jest nam potrzebnych, aby uznać te wybory za ważne (proponuję 50%+1 ogółu biorących udział w I etapie, czyli minimum 12 głosów)?
wolałbym 3/4 albo z minimum 15 osób
Nierealne według mnie. Zwykła większość. Przedłużyć termin, ale zastosować zwykłą większość (bez konieczności quorum).

(12.04.2012 06:51 PM)emigrant napisał(a):  - czy metoda jaka zostanie wybrana w głosowaniu będzie również automatycznie obowiązywać w przyszłości?
Nie, pierwotna nie jest dopracowana, już podałem namiastkę tego jak można głosować w przyszłości wg opcji 1.
O tym bym chciał dyskutować ale ''na poziomie''. O moim pomyśle jeszcze napiszę.
Oczywiście nie. Po zakończeniu mych będzie można porozmawiać o doświadczeniach i wybrać odpowiednio wcześniej zasady na przyszły rok. Nie teraz !

(12.04.2012 06:51 PM)emigrant napisał(a):  - jaką metodą będziemy głosować w finale, kiedy już pięć propozycji zostanie wyłonionych?
Proponowałem wybranie tylko jednej propozycji bez punktów ( i tak nie ważne będą inne miejsca poza pierwszym) ale można 5-4-3-2-1 lub 3-2-1.
Jestem za tym:
(12.04.2012 06:39 PM)saferłel napisał(a):  w finale spośród 5 kawałków głosujemy na 3 punktując: 5-3-1 - jeśli ktoś zagłosuje na dwa utwory w finale, wtedy jego pkt to: 3 i 1, a jeśli ktoś zagłosuje na jedną propozycję, wtedy lider dostaje tylko 1 pkt.)

(12.04.2012 06:51 PM)emigrant napisał(a):  Każdy kto ma coś do powiedzenia nie robi tego anonimowo tylko wykłada kawę na ławę w tym temacie!
Jak najbardziej
Oczywiście że tak.
Wszystko jawne. Niech każdy z otwartą przyłbicą przedstawia swe racje.
Powtarzam, jak każdy głosował musi zostać upublicznione po zakończeniu etapu.


(12.04.2012 06:51 PM)emigrant napisał(a):  Osobiście już mi się nic nie chce i dopuściłbym wszystkie 3 opcję jakie zasugerował Paweł.
Prosiłbym o ustosunkowanie się do tego ''kolorowego'' postu i zabranie ostatecznego głosu w sprawie.
Uczyniłem to. Mam nadzieję że w poniedziałek nie zastanę w tym wątku jakiś kolejnych nowych propozycji, tylko conajmniej kilka głosów od spokojnych osób które do tej pory milczały.

I dlatego prosze o spokój w temacie oraz o zamieszczenie informacji o odbywającym się tutaj głosowaniu.
13.04.2012 12:04 PM
Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
thestranglers Offline
Moderator
*****

Liczba postów: 31 004
Dołączył: Dec 2014
Post: #268
RE: I. Forumowe Nagrody Muzyczne - Mychy 2011 (organizacja)
saferłel napisał(a):OPCJA 1 - głosujemy na pięć kawałków w każdej kategorii, punktujemy: 5-4-3-2-1, możemy głosować tylko na 3 lub 4 propozycje, lecz wtedy nasz lider nie otrzymuje maksymalnej liczby pkt. (np. głos na 3 piosenki z 5 - nasz lider dostaje 3 pkt.)

OPCJA 2 - głosowaniem objęte są wszystkie zgłoszone przez uczestników propozycje. Można je oceniać wedle punktacji: 5-4-3-2-1-0

OPCJA 3 - system mieszany, każdy głosuje jak chce - albo metodą 1, albo metodą 2.
Nie było mnie trzy dni a tutaj dużo się wydarzyło. Czy możemy wreszcie zagłosować co do metody głosowania? Icon_smile Jak pisał już pabloyd bez quorum, po prostu ustalmy czas na głosowanie, nie wiem, może do wtorku włącznie? Icon_smile

Ja jestem za OPCJĄ 1.
13.04.2012 05:40 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
kajman Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 40 380
Dołączył: Jun 2007
Post: #269
RE: I. Forumowe Nagrody Muzyczne - Mychy 2011 (organizacja)
Owszem możemy głosować, ale mam wrażenie, że prowadzący się obraził i nic z tego nie wyjdzie.
13.04.2012 06:23 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Tomekk Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 14 491
Dołączył: Aug 2008
Post: #270
RE: I. Forumowe Nagrody Muzyczne - Mychy 2011 (organizacja)
To nasze pierwsze Mychy i jeśli coś by nie wyszło, to w przyszlym roku skorygowalibyśmy błędy, które ewentualnie zostałby popełnione.
Ja jestem za opcją numer 2, zresztą oddałem już w tej formie moje głosy. (ale nie popieram pomysłu możliwości głosowania na dwa sposoby).
Natomiast, jeśli nominacje zostaną już wyłonione skłaniam się do opcji numer 1, bo wtedy powinniśmy już ustalić kolejność, skoro będzie tylko kilka propozycji nominowanych.
Wszelkie niedociągnięcia i tak wypłyną. Uczymy się na błędach, więc nasz pierwszy plebiscyt nie musi być idealny.
Za rok ktoś inny może być organizatorem...
14.04.2012 11:06 AM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
pabloyd
Unregistered

 
Post: #271
RE: I. Forumowe Nagrody Muzyczne - Mychy 2011 (organizacja)
(13.04.2012 06:23 PM)kajman napisał(a):  Owszem możemy głosować, ale mam wrażenie, że prowadzący się obraził i nic z tego nie wyjdzie.
Za dużo szczęścia dla niektórych by to było.
Nie wierzę w koniec mych 2011.
14.04.2012 01:13 PM
Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
thestranglers Offline
Moderator
*****

Liczba postów: 31 004
Dołączył: Dec 2014
Post: #272
RE: I. Forumowe Nagrody Muzyczne - Mychy 2011 (organizacja)
Tomekk napisał(a):Ja jestem za opcją numer 2, zresztą oddałem już w tej formie moje głosy. (ale nie popieram pomysłu możliwości głosowania na dwa sposoby).
Zauważmy że opcja 2 zawiera w sobie i pierwszą. Opcja 3 jest powtórzeniem drugiej.
Wystarczy w sumie tylko zagłosować czy jesteście za "1" czy "2"...

Janku, mam nadzieję że też uznajesz to wyjście za ratunek dla Mych?

Podsumowując za opcją 1 jest Saferłel, aaktt, pabloyd i ja.
Za drugą Tomekk i emigrant.

Jeśli kogoś pominąłem to przepraszam i proszę o oddanie głosu.

Acha, jeśli jest jeszcze inna alternatywa głosowania to pora ją zgłosić. Wybierzemy do wtorku sposób i ruszymy z miejsca.
14.04.2012 01:27 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
pabloyd
Unregistered

 
Post: #273
RE: I. Forumowe Nagrody Muzyczne - Mychy 2011 (organizacja)
(14.04.2012 11:06 AM)Tomekk napisał(a):  To nasze pierwsze Mychy i jeśli coś by nie wyszło, to w przyszlym roku skorygowalibyśmy błędy, które ewentualnie zostałby popełnione.
Wszelkie niedociągnięcia i tak wypłyną. Uczymy się na błędach, więc nasz pierwszy plebiscyt nie musi być idealny.
Oczywiście, że tak.
I jestem przekonany że większość tak uważa, dlatego koniec mych2011 to byłaby tylko radość dla nielicznych którzy wolą niszczyć niż budować.
Wybudujmy w tym roku mych 2011, a w przyszłym będziemy ewentualnie poprawiać.

Głosujcie jak wolicie wyłonić nominacje ! Bo inaczej zadecydują inni, a zawsze lepiej gdy zadecyduje większa większość.
14.04.2012 01:28 PM
Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
emigrant
Unregistered

 
Post: #274
RE: I. Forumowe Nagrody Muzyczne - Mychy 2011 (organizacja)
Cały czas dawałem do zrozumienia, że zasady I Mych nie są doskonale. Dałem jedynie pewien zarys ich tworzenia ponieważ sam nie wiedziałem jak to się ułoży. Chciałem je w miarę szybko przeprowadzić a ewentualne błędy poddać ogólnej dyskusji na przyszłość .

Można przyjąć opcje pierwszą ale i opcja druga nie jest zła. Sam zaznaczyłem więcej niż 5 typów.
Oczywiście będzie tak jak chce większość.

Dodam, że niezależnie od sytuacji na Forum nie usunę żadnych propozycji poszczególnych forumowiczów. Zmusiłoby mnie to od nowa do układania listy, którą mam już spisaną w celu liczenia. To by znów odwlekło w czasie głosowanie.

Dziś wieczór i jutro do godzin popołudniowych nie będzie mnie przy komputerze ale jakbyśmy się ''spięli'' z decyzjami to w niedziele wieczorem można by już WYSTARTOWAĆ!!
14.04.2012 01:36 PM
Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
thestranglers Offline
Moderator
*****

Liczba postów: 31 004
Dołączył: Dec 2014
Post: #275
RE: I. Forumowe Nagrody Muzyczne - Mychy 2011 (organizacja)
emigrant napisał(a):Dodam, że niezależnie od sytuacji na Forum nie usunę żadnych propozycji poszczególnych forumowiczów. Zmusiłoby mnie to od nowa do układania listy, którą mam już spisaną w celu liczenia. To by znów odwlekło w czasie głosowanie.
Pewnie że nie ma co już ruszać propozycji. Dyskutujemy jeno o sposobie głosowania. Proponuję żeby wszyscy mieli możliwość wypowiedzenia się do wtorku włącznie (niektórzy zaglądają na forum tylko w tygodniu...)
14.04.2012 02:13 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
emigrant
Unregistered

 
Post: #276
RE: I. Forumowe Nagrody Muzyczne - Mychy 2011 (organizacja)
Ok niech będzie wtorek Icon_smile
Stare głosy anuluję, ok?
Zacznijmy sobie od nowa.
14.04.2012 02:13 PM
Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
thestranglers Offline
Moderator
*****

Liczba postów: 31 004
Dołączył: Dec 2014
Post: #277
RE: I. Forumowe Nagrody Muzyczne - Mychy 2011 (organizacja)
Chodzi o oddane głosy? Sprawa indywidualna każdego głosującego. Jeśli będą zgodne z naszymi zasadami i nie dostaniesz nowych to mogą przecież zostać.
14.04.2012 02:22 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
emigrant
Unregistered

 
Post: #278
RE: I. Forumowe Nagrody Muzyczne - Mychy 2011 (organizacja)
W przypadku opcji 1 pewnej osoby mogą zostać Icon_wink
14.04.2012 02:28 PM
Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
kajman Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 40 380
Dołączył: Jun 2007
Post: #279
RE: I. Forumowe Nagrody Muzyczne - Mychy 2011 (organizacja)
Ja jestem za opcją 3 czyli jak już napisano praktycznie za drugą.
14.04.2012 03:14 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Abok Offline
Dużo pisze
****

Liczba postów: 284
Dołączył: Dec 2008
Post: #280
RE: I. Forumowe Nagrody Muzyczne - Mychy 2011 (organizacja)
Przeleciałem przez tą 14-stronicową dyskusję i mało z tego rozumiem, choć można wyciągnąć jeden wniosek - demokracja to jednak beznadziejny wynalazek :icon_razz: Jeśli da się ludziom prawo do ustalania pewnych zasad, pojawi się tyle propozycji ile osób się wypowiadających. Moja sugestia jest taka: niech organizator walnie ręką w stół i poda zasady, na które uczestnicy nie będą mieli wpływu. Póki nie poznamy wyników, nie będziemy wiedzieli czy ta metoda jest dobra czy też nie. W żadnym innym plebiscycie uczestnicy nie mają wpływu na przebieg czy sposób glosowania, zasady jasno i wyraźnie ustala organizator. Ja wiem, że emigrant chciał dobrze, ale poddawanie zasad pod głosowanie sprawi, że będzie sporo osób niezadowolonych, gdyż miały one prawo głosu, ale jednak gówno to dało. Jeśli emigrant powie: macie zrobić tak i tak, każdy się podporządkuje i nie będzie dyskusji, bo nikt na nią nie zezwoli. Chyba nikt by się nie obraził z tego powodu. Ewentualne poprawni można nanieść PO plebiscycie jeśli by się faktycznie okazało, że jest miejsce do jakiejś modyfikacji.
Uwielbiam wszelkiego rodzaju plebiscyty i chciałbym się w to zabawić, mimo iż moi kandydaci najprawdopodobniej w ogóle nie zostaną sklasyfikowani. Ale jak zobaczyłem, że zasadom jest poświęcona dyskusja na 14 stron, w dodatku naładowana negatywnymi emocjami, to aż się za głowę złapałem, zwłaszcza, iż po tych 14 stronach dyskusji do niczego konkretnego nie doszliście. Moja propozycja została zgłoszona na początku postu, nie będę głosował na żaden sposób głosowania, tylko oddam glosy jak JASNO I CZYTELNIE zostanie przedstawiony regulamin. Dziękuję za uwagę.
14.04.2012 06:02 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Podobne wątki
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
Gwiazdka MYCHY 2013: Ogłoszenie laureatów AKT! 120 88 830 30.07.2015 08:55 AM
Ostatni post: kondzio_92
Gwiazdka MYCHY 2013: głosowanie finałowe AKT! 32 11 244 19.04.2014 11:51 AM
Ostatni post: thestranglers
Gwiazdka MYCHY 2013: wyłonienie nominacji AKT! 19 6 015 24.03.2014 11:43 PM
Ostatni post: AKT!
Gwiazdka MYCHY 2013: zgłaszanie propozycji AKT! 30 8 375 05.03.2014 08:56 PM
Ostatni post: kolej_grzesiek
Gwiazdka MYCHY 2013: II. Forumowe Nagrody Muzyczne AKT! 4 2 805 16.02.2014 12:05 AM
Ostatni post: AKT!
  Mychy 2012 thestranglers 5 3 781 27.07.2013 06:45 PM
Ostatni post: thestranglers
  Nominowani do nagrody MYCHY 2011 thestranglers 47 11 694 29.06.2012 09:23 PM
Ostatni post: thestranglers
  NOMINCJE - I. Forumowe Nagrody Muzyczne - Mychy 2011 emigrant 37 18 464 13.05.2012 01:16 AM
Ostatni post: piotreklp3
  I. Forumowe Nagrody Muzyczne - Mychy 2011 (Propozycje) emigrant 54 17 648 09.04.2012 08:27 PM
Ostatni post: Miszon

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości