Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Poplista
Konrad Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 6 055
Dołączył: Jun 2007
Post: #1
Poplista
Witam

Podsłuchuję sobie ostatnio poplisty i muszę przyznać że kawałki są bardzo kiepskie. Wszystko na jedno kopyto :roll:

[Obrazek: musicbar.php?username=konrad144&color=green]
25.03.2008 07:38 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
prz_rulez Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 20 111
Dołączył: Jun 2007
Post: #2
 
Łał, sam na to wpadłeś? Icon_razz
No, ale niestety się zgadzam w 100%. Znajdzie się coś fajnego (np. Marquess), ale generalnie... Słabo.
25.03.2008 11:20 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
stavanger Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 5 012
Dołączył: Jun 2007
Last.fm
Post: #3
 
Konrad napisał(a):...Wszystko na jedno kopyto :roll:
prz_rulez napisał(a):Znajdzie się coś fajnego (np. Marquess),
słyszałem dwie piosenki Marquessa i dużej różnicy jeśli chodzi o warstwę muzyczną nie zauważyłem Icon_razz

.
26.03.2008 12:52 AM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
prz_rulez Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 20 111
Dołączył: Jun 2007
Post: #4
 
stavanger napisał(a):słyszałem dwie piosenki Marquessa i dużej różnicy jeśli chodzi o warstwę muzyczną nie zauważyłem

No i może niech lepiej tak zostanie, bo balladowe "You And Not Tokio" było po prostu nudne.
26.03.2008 01:01 AM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
stavanger Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 5 012
Dołączył: Jun 2007
Last.fm
Post: #5
 
A właśnie, ma ktoś oryginał piosenki Vayamos Companeros, wydaje mi się, że widziałem gdzieś na youtubie :roll:

.
26.03.2008 01:23 AM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości