Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Paypla - jak to działa?
saferłel Offline
Paweł
*****

Liczba postów: 21 777
Dołączył: Jun 2007
Post: #3
RE: Paypla - jak to działa?
Z tego co się orientuję, to karta już nie jest potrzebna, aby korzystać z Paypal. Właśnie wpłaciłem pierwsze środki na konto. Równocześnie zweryfikowałem je. Karta na była wymagana - zresztą jej nie mam. Identyfikator przelewu wymagany jest przy jednym ze sposobów doładowania konta, ale ja wybrałem ''doładuj konto - błyskawiczne doładowanie'' zamiast ''dodaj środki - kilka dni'' (w sumie nie wiem czy to się różni oprócz tego, że w jednym przypadku zaraz będę miał pieniądze na paypalu, a w drugi muszę czekać około 2 dni + identyfikator występuje w tym dłuższym sposobie).

kolej_grzesiek napisał(a):Jedyne dodatkowe koszty ponosisz przy przewalutowywaniu, ale są one wliczone w kurs wymiany stosowany przez paypal.
No właśnie. Generalnie moje zakupy będą opierały się tylko i wyłącznie na przewalutowywaniu. Mam rozumieć, że paypal będzie pobierał w momencie, gdy na ebayu kliknę ''zapłać'' kwotę odrobinę większą niż wynosi koszt przedmiotu + wysyłka? Czyli zawsze lepiej mieć na koncie Paypal więcej środków niż ''na styk''.

Call it performance, call it art/I call it disaster if the tapes don't start.
30.01.2012 09:52 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Wiadomości w tym wątku
Paypla - jak to działa? - saferłel - 30.01.2012, 05:53 PM
RE: Paypla - jak to działa? - saferłel - 30.01.2012 09:52 PM
RE: Paypla - jak to działa? - saferłel - 30.01.2012, 10:42 PM

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości