Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Spector - Enjoy It While It Lasts
saferłel Offline
Paweł
*****

Liczba postów: 21 777
Dołączył: Jun 2007
Post: #1
Spector - Enjoy It While It Lasts
[Obrazek: Enjoy_It_While_It_Lasts_cover_art.jpg]

Debiut promowanej tu i ówdzie na mycharts.pl formacji Spector ukazuje się już 13 sierpnia...a ja do wczoraj nic o tym nie wiedziałem Icon_wink Premiera ''Enjoy It While It Lasts (fajny tytuł, zabawnie korespondujący z mojego punktu widzenia z najważniejszą linijką nowego singla PSB) niemal idealnie zbiegła się z możliwością odsłuchania albumu w internecie, więc już teraz mogę śmiało powiedzieć, że panowie raczej nie zawiedli. Pomysłów na melodie im nie zabrakło, a bogato zaaranżowane piosenki nie zlewają się w monotonną zupę. To żywa, dynamiczna płyta. Chwyta już po 2-3 pełnych spotkaniach.

01. True Love (For Now)
02. Chevy Thunder
03. Grey Shirt and Tie
04. Twenty Nothing
05. Friday Night, Don't Ever Let It End
06. Lay Low
07. Upset Boulevard
08. No Adventure
09. What You Wanted
10. Celestine
11. Grim Reefer
12. Never Fade Away

Call it performance, call it art/I call it disaster if the tapes don't start.
11.08.2012 06:26 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
michal91d
Unregistered

 
Post: #2
RE: Spector - Enjoy It While It Lasts
Jeszcze nie słuchałem, ale po kilku pierwszych lepszych recenzjach znalezionych w sieci wnioskuję, że jest dobrze. Patrząc na Twoją opinię dochodzę do takiego samego wniosku.Icon_smile
11.08.2012 08:36 PM
Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
adik 303
Unregistered

 
Post: #3
RE: Spector - Enjoy It While It Lasts
(11.08.2012 08:36 PM)michal91d napisał(a):  Jeszcze nie słuchałem, ale po kilku pierwszych lepszych recenzjach znalezionych w sieci wnioskuję, że jest dobrze. Patrząc na Twoją opinię dochodzę do takiego samego wniosku.Icon_smile
Heh, a wczoraj przeglądając w empiku Q widziałem tego recenzję i chyba się mocno zawiedli, bo album dostał zaledwie jedną gwiazdkę Icon_lol
21.08.2012 04:05 PM
Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
saferłel Offline
Paweł
*****

Liczba postów: 21 777
Dołączył: Jun 2007
Post: #4
RE: Spector - Enjoy It While It Lasts
Q, podobnie jak inne ''duże firmy'', coraz bardziej zależne jest od wpływów menadżerów artystów i innych osób/instytucji, które wykorzystują recenzje jedynie w celach czysto promocyjnych, nie opiniotwórczy. Oni dają wysokie noty Madonnie czy U2, aby zrobić z nimi potem ekskluzywny wywiad itd...Teraz blask znanych tytułów przyblakł i nie ma się co przejmować ich recenzjami - czy to na plus czy minus.. Zależy też jaki dziennikarz, ale to trzeba już głębiej w tym siedzieć.

Call it performance, call it art/I call it disaster if the tapes don't start.
21.08.2012 04:10 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
adik 303
Unregistered

 
Post: #5
RE: Spector - Enjoy It While It Lasts
W sumie to bardzo możliwe, choć nigdy nie myślałem o tym w ten sposób Icon_smile
21.08.2012 04:20 PM
Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości