Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Notowanie 8 Listy (22.03.2008)
Jopkolog Niedostępny
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 979
Dołączył: Sep 2007
Post: #21
 
Dobrze widzieć wysoko piosenkę "Sea Dreamer", która u mnie spędziła dwa tygodnie na topie. Aga Zaryan to jedno z najważniejszych moich odkryć ubiegłego roku - cieszę się, że i Ty ją dostrzegłaś. No i fantastyczny kawałek "Nagle", o szczęściu, które przychodzi w przebraniu, które znasz... Uwielbiam ten utwór i mam nadzieję, że już jutro usłyszę go na żywo podczas kocertu AMJ w Mediolanie Icon_mrgreen Pozdrawiam!
24.03.2008 11:12 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
neon.ka Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 1 317
Dołączył: Feb 2008
Post: #22
 
abd3mz napisał(a):Mniej więcej pół godziny przed listą (po kilkunastu przesłuchania dwóch utworów) zdecydowałem, że Umiera piękno jest minimalnie lepsze od Miłości.
u mnie 'Umiera piekno' nie ma szans, ale ma ją jeszcze 'Żoliborz'... a może i coś jeszcze.
abd3mz napisał(a):
neon.ka napisał(a):tak więc nowości bardzo kobiece w tym tygodniu i tylko mi trochę smutno, że utwór z NL5, który już bardzo zasługuje żeby tu się znaleźć, ze względu na charakter ostatnich dni, znowu został wstrzymany Icon_frown ...
W takim razie czekam na ogłoszenie wyników przez Grycka. Icon_smile2 [Mówisz o swoim numerze jeden?]
moja trójka z podium tak naprawdę zmienia swoją kolejność co chwila Icon_smile2 . to, co czeka na debiut porusza się między 2 i 3 miejscem. 'Entwined', które już jest w notowaniu, między 1 i 2. wiecej nie zdradzę...
saferłel napisał(a):Podoba mi się nowośc z 21 miejsca. Innych nie znam.
chyba miałeś na myśli nowość z 23 miejsca? a po resztę zapraszam do chomika, chociaż Agi to już chyba posłuchałeś...
saferłel napisał(a):Top 3 zbyt Polsku i już mnie nudzi Icon_razz2
ej no, Happysad jest tam dopiero trzeci tydzień, a 123 w tej trójce dopiero pierwszy raz, to zdążyło Ci się znudzić zanim zaistniało? Icon_wink2
saferłel napisał(a):Fajnie byłoby jakby Muse byli na 1, ale oni znów spadli na 7.
taki Tydzień. myślę, że zgodnie z tpodtytułem, to tylko awaria Icon_smile2 . podobnie, jeśli idzie o to:
saferłel napisał(a):Yahweh..no tu liczyłem na podium. Idziesz do kina na ten koncert 3d?
się nie wybierałam i tak raczej pozostanie...
saferłel napisał(a):Wombats na wypadzie za to, ale 8 tyg odsiedzieli, będzie nowy singiel na liście?
muszę sobie znów odsłuchać płytkę, ale skoro po wcześniejszych przesłuchaniach nic się nie pojawiło, to może się nie udać.

I wish I was special.
But I’m a creep.
***
I want You to notice
When I’m not around.
25.03.2008 02:16 AM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
neon.ka Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 1 317
Dołączył: Feb 2008
Post: #23
 
kajman napisał(a):Zacznę od tego, co mnie nie zachwyciło, bo to było potrójne uderzenie. Po pierwsze Jopek w dół, po drugie Gahan w dół, a po tzrecie i dla mnie najgorsze Serj opuścił zestawienie, co oznacza, że i u mnie go zabraknie. Icon_cry
no widzisz, mam nauczkę na przyszłość, żeby nie zakatowywać piosenek. przytrafiło się to obydwóm Serjom... a i AMJ, i Gahan mogą jeszcze odbić.
kajman napisał(a):No ale za to cieszy jedyna zmiana na podium. W ten sposób Raz Dwa Trzy trafiło u Ciebie wyżej niż u mnie, ale jeszcze jest niżej niż u Kiefera i Gary'ego.
i zdaje się, że zdajemy sobie wszyscy sprawę, że w obecnych okolicznościach może być ciężko by to zmienić Icon_mrgreen .
ksch napisał(a):
saferłel napisał(a):Peb to super źrodło pirackich plików, które wysysam z niego hektoliktrami Icon_razz2 [...]
Dzięki za namiary, a ze swojej strony polecam http://www.bunalti.com/ - stamtąd to dopiero można ciągnąć Icon_wink2
ale to znów miejsca, w których sie trzeba rejestrować, a ja tego nie lubię Icon_confused2 . chociaż ta Twoja propozycja ksch to ma stronę główną naprawdę robiącą wrażenie! bo na tym pebie to na pierwszy rzut oka trudno się połapać Icon_wink2 .
ksch napisał(a):Tak się zastanawiam, czemu u mnie jeszcze nie ma Happysadu :?:
widzę, że to zastanawianie się przyniosło znakomite efekty Icon_biggrin3 .

I wish I was special.
But I’m a creep.
***
I want You to notice
When I’m not around.
25.03.2008 02:26 AM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
neon.ka Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 1 317
Dołączył: Feb 2008
Post: #24
 
saferłel napisał(a):Żeby więc nie pisać posta na daremno dodam: Fajnie, że David Gahan ciąglew top 20 Icon_biggrin Liczę na pojawienie się jakiegoś mocniejszego akcentu jeszcze (Deeper, Lie, Use You - do wyboru do koloru Icon_razz2)
jakoś tak łagodność mnie raczej pociąga, chociaż nie ta, którą wymieniła Lilian Icon_smile2 . no ale za jakiś czas wrócę jeszcze do tej płytki, to wtedy się zobaczy.
abd3mz napisał(a):
saferłel napisał(a):Widzę, że mamy do czynienia z oficjalnym stróżem listy Icon_razz2 No cóż, neon.ka w pewnym sensie sama sprowadziła dyskusję na off topic, ale ok Icon_razz2 Wszystko zostało wyjaśnione Icon_wink
Jak myślicie zdał? Icon_wink2
ja myślę, że zdał, chociaż może być to trudno stwierdzić na pierwszy rzut oka, bo mało tam żółtych okrągłych główek widać Icon_razz . ale jednak są. saferłel preferuje [własno]rękodzielnictwo w tym względzie Icon_wink2 .
ksch napisał(a):
kleschko napisał(a):Wersja koncertowa tego utworu jest po prostu powalająca Icon_exclaim Icon_exclaim Icon_exclaim
Zgodzę się. Niesamowicie wykonali ją na Openerze Icon_mrgreen
ja słuchałam ostatnio Hullabaloo. jeśli oni na koncertach grają tak, jak to miałam okazję tam usłyszeć, to po pierwsze nie mam ochoty na ich koncerty, a po drugie na tą nową płytę też nie Icon_razz . możecie mnie próbować przekonać Icon_smile2 .
w każdym razie wywaliłam cały drugi krążek [znaczy dokładniej to mp3] Hullabaloo i zrobiłam to bez żadnego żalu.
ksch napisał(a):A póki nie mam opracowanej dobrej metody zagranicznych płatności, to z Anglii nie ma co sprowadzać
jak chcesz, to mogę spróbować Ci ją stamtąd sprowadzić bez opłat ale i bez dostawy do domu Icon_wink2 [wchodzi jednak w grę dostawa w wybrane miłe miejsce w Warszawie].
Jopkolog napisał(a):No i fantastyczny kawałek "Nagle", o szczęściu, które przychodzi w przebraniu, które znasz... Uwielbiam ten utwór i mam nadzieję, że już jutro usłyszę go na żywo podczas kocertu AMJ w Mediolanie Icon_mrgreen Pozdrawiam!
to pięknych przeżyć! niech Ci to osłodzi rozminięcie się z Peterem Cincottim Icon_smile2

a w ogóle to nieźle tu sobie pohasaliście podczas mojej nieobecności Icon_biggrin3 . ale jak najbardziej rozgośćcie się tu jak najswobodniej! Icon_smile2

I wish I was special.
But I’m a creep.
***
I want You to notice
When I’m not around.
25.03.2008 02:39 AM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
abd3mz Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 5 401
Dołączył: Jan 2008
Post: #25
 
neon.ka napisał(a):ale to znów miejsca, w których sie trzeba rejestrować, a ja tego nie lubię Icon_confused2 . chociaż ta Twoja propozycja ksch to ma stronę główną naprawdę robiącą wrażenie! bo na tym pebie to na pierwszy rzut oka trudno się połapać Icon_wink2 .
Z bunalti ściągnąłem 3 płyty bez rejestracji, a z peba najlepiej korzystać wpisując w wyszukiwarkę: Artysta - Tytuł płyty peb. Ja zamiast peb wpisuję rapid (wtedy pojawią się też wyniki z innych stron).
25.03.2008 11:13 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
stavanger Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 5 012
Dołączył: Jun 2007
Last.fm
Post: #26
 
abd3mz napisał(a):Artysta - Tytuł płyty peb. Ja zamiast peb wpisuję rapid (wtedy pojawią się też wyniki z innych stron).
to sprawdzony sposób Icon_smile2 można jeszcze zamiast peb czy rapidshare wpisać chomikuj Icon_lol

.
26.03.2008 01:25 AM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Yacy Offline
Super Moderator
******

Liczba postów: 18 080
Dołączył: Jun 2007
Facebook Last.fm
Post: #27
Re: Notowanie 8 Listy (22.03.2008)
Ach ten czas... Nie było mnie w Warszawie i nie było mnie - co gorsza - tutaj... A dałbym głowę, że czytałem już wstęp!!! No i notowanie Icon_wink2 i że pisalem...

neon.ka napisał(a):no i się porobiło. w top10 tylko dwie piosenki zostały na tych samych miejscach, i to te dwie, co do których dużo osób miało nadzieję, że je zmienią.
no niestety, ale jesteśmy cierpliwi... Icon_wink2
neon.ka napisał(a):cóż... koncert Happysad przydałby się jak nic Icon_wink2 .
hm, gdybym był wczoraj w Warszawie to w rewanżu zaprosilbym Cię do mojego miasta Icon_wink2 4 kwietnia grają koncert... No niestety ja być nie mogłem ... Icon_mrgreen

neon.ka napisał(a):08 14 03 Nie boję się - Tomek Makowiecki
blisko coraz bliżej...
neon.ka napisał(a):18 18 04 Szklana góra - Strachy Na Lachy
może koncert? O nie był w W-wie 2 marca... Icon_smile2
neon.ka napisał(a):23 NN 01 Run - Amy MacDonald
płytę słuchałem raz, ale tego nie kojarzę. Posłucham, ale raczej... "nic dwa razy się nie zdarza"

.
KN:"Nic nie jest wieczne... może ta sytuacja też nie.
<OBY>"
26.03.2008 09:12 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
neon.ka Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 1 317
Dołączył: Feb 2008
Post: #28
Re: Notowanie 8 Listy (22.03.2008)
stavanger napisał(a):
abd3mz napisał(a):Artysta - Tytuł płyty peb. Ja zamiast peb wpisuję rapid (wtedy pojawią się też wyniki z innych stron).
to sprawdzony sposób Icon_smile2 można jeszcze zamiast peb czy rapidshare wpisać chomikuj Icon_lol
ooo, dzięki, popróbuję. i już wiem w takim razie skąd się biorą u abd3mza w nowościach z LP3 utwory z róznych chomików..., jakoś nie mogłam do tego dojść.

Yacy napisał(a):
neon.ka napisał(a):cóż... koncert Happysad przydałby się jak nic Icon_wink2 .
hm, gdybym był wczoraj w Warszawie to w rewanżu zaprosilbym Cię do mojego miasta Icon_wink2 4 kwietnia grają koncert... No niestety ja być nie mogłem ... Icon_mrgreen
zapraszać można też inną drogą niż osobista, więc jeszcze nic straconego Icon_wink2 . ale wiesz Yacy, ułożyło się tak ładnie, że będę na koncercie w Warszawie... Icon_biggrin3
Yacy napisał(a):
neon.ka napisał(a):18 18 04 Szklana góra - Strachy Na Lachy
może koncert? O nie był w W-wie 2 marca... Icon_smile2
a w Elblągu kiedy? Icon_razz
Yacy napisał(a):
neon.ka napisał(a):23 NN 01 Run - Amy MacDonald
płytę słuchałem raz, ale tego nie kojarzę. Posłucham, ale raczej... "nic dwa razy się nie zdarza"
skoro to singiel, to pewnie Trójka i tak da Ci tę możliwość za jakiś kwartał Icon_smile2 . ale polecam już teraz!!!

I wish I was special.
But I’m a creep.
***
I want You to notice
When I’m not around.
27.03.2008 12:39 AM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
ku3a Offline
Administrator
*******

Liczba postów: 19 088
Dołączył: Jun 2007
Post: #29
 
neon.ka napisał(a):koncert Happysad przydałby się jak nic Icon_wink2 .
szkoda, ze zaden sie nie szykuje w najblizszym czasie Icon_wink2.

mam nadzieje, ze DDWD bedzie raczej atakowac pierwsze miejsce niz bronic drugiego. w tym tygodniu moze bedzie latwiej, ale w nastepnych...
Serj wypadl Icon_frown.
Lessdress przystanelo, ale licze, ze po swiatecznym tygodniu ruszy smielej do przodu i dolaczy do polskiej czolowki Icon_wink2.
28.03.2008 01:06 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
neon.ka Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 1 317
Dołączył: Feb 2008
Post: #30
 
ku3a napisał(a):
neon.ka napisał(a):koncert Happysad przydałby się jak nic Icon_wink2 .
szkoda, ze zaden sie nie szykuje w najblizszym czasie Icon_wink2.
bo biednemu to zawsze wiatr w oczy Icon_wink2 . a gwiazdy wokół. a słońce ponad. a ściana deszczu pomiędzy...
ku3a napisał(a):mam nadzieje, ze DDWD bedzie raczej atakowac pierwsze miejsce niz bronic drugiego. w tym tygodniu moze bedzie latwiej, ale w nastepnych...
jej na 1 miejsce nie potrzeba już wcale więcej mocy. to tylko Tomek musi jej trochę stracić. ale zdaje się, że supportować ma tym razem ktoś inny Icon_mrgreen
Ku3a napisał(a):Lessdress przystanelo, ale licze, ze po swiatecznym tygodniu ruszy smielej do przodu i dolaczy do polskiej czolowki Icon_wink2.
a żebyś wiedział! Icon_razz tu też lokalny patriotyzm ma swoje wpływy i zwiększa ich szanse pięciokrotnie Icon_smile2 . a osiołek zaczął pobieranie - na razie 5 Mb z prawie 60. rano się ucieszę całą płytką! Icon_biggrin3

I wish I was special.
But I’m a creep.
***
I want You to notice
When I’m not around.
29.03.2008 03:33 AM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Fresh Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 1 454
Dołączył: Feb 2008
Post: #31
 
Mary Pickford - Katie Melua (była, szybko spadła, życie...) Icon_wink2
29.03.2008 10:20 AM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Gary Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 3 619
Dołączył: Jun 2007
Post: #32
 
Najbardziej cieszy mnie na Twojej liście kolor zielony na podium. Już na tym samym miejscu co u mnie. Icon_smile2 I tym sposobem jest na tym samym miejscu co u mnie. Icon_wink2
Niespodziewanie wysoko jest U2 z "Yahweh", ale to również mnie nie martwi, bowiem lubię bardzo ten utwór.
Natomiast Muse w podwójnej dawce w top 10 to w ogóle miód na moje serce. Icon_biggrin3


ku3a napisał(a):
neon.ka napisał(a):koncert Happysad przydałby się jak nic Icon_wink2 .
szkoda, ze zaden sie nie szykuje w najblizszym czasie Icon_wink2.
U mnie byli ok. 1 miesiąc temu, tylko że to był jakiś koncert widmo. Plakat informujący znalazłem przypadkowo w jakimś zaułku tydzień po nim. Icon_neutral2
30.03.2008 12:28 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Podobne wątki
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  Notowanie 11 Listy (12.04.2008) neon.ka 20 5 080 29.01.2009 11:21 AM
Ostatni post: (s)
  Notowanie 26 Listy (26.07.2008) neon.ka 3 1 453 04.08.2008 09:01 PM
Ostatni post: Yacy
  Notowanie 25 Listy (19.07.2008) neon.ka 6 1 732 27.07.2008 12:04 AM
Ostatni post: mrsap
  Notowanie 24 Listy (12.07.2008) neon.ka 9 2 134 20.07.2008 05:10 PM
Ostatni post: abd3mz
  Notowanie 23 Listy (05.07.2008) neon.ka 14 3 065 12.07.2008 11:15 PM
Ostatni post: abd3mz
  Notowanie 22 Listy (28.06.2008) neon.ka 9 2 470 07.07.2008 05:14 PM
Ostatni post: Yacy
  Notowanie 21 Listy (21.06.2008) neon.ka 22 4 486 27.06.2008 01:19 PM
Ostatni post: abd3mz
  Notowanie 20 Listy (14.06.2008) neon.ka 13 2 750 19.06.2008 12:42 PM
Ostatni post: ku3a
  Notowanie 19 Listy (07.06.2008) neon.ka 11 2 468 14.06.2008 03:31 PM
Ostatni post: saferłel
  Notowanie 18 Listy (31.05.2008) neon.ka 14 2 894 07.06.2008 06:23 PM
Ostatni post: Yacy

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości