Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Historia teledysków
thestranglers Offline
Moderator
*****

Liczba postów: 31 114
Dołączył: Dec 2014
Post: #61
RE: Historia teledysków
ROZDZIAŁ 33

Na pokładzie samolotu

GARBAGE special

Shirley jako królowa Astarte, która broni swojej ojczyzny przed najeźdźcami. Z Duke'm i Butchem poradzi sobie szybko, a czy pokona ją Steve? Sprawdźcie sami Icon_wink





FOO FIGHTERS learn to fly

A teraz historia o tym, że na pokładzie samolotu lepiej pić drinka niż kawę. Nie przegapcie Dave'a w roli stewarda i nastolatki Icon_wink



08.09.2012 02:45 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
saferłel Offline
Paweł
*****

Liczba postów: 21 777
Dołączył: Jun 2007
Post: #62
RE: Historia teledysków
Klip do ''Special'' jest tak tandetny, że skipowałem go zawsze, oglądając ''Absolute Garbage''. Nie ma to jak teledyski z ich pierwszej płyty.

''Learn to Fly'' też nigdy za specjalnie nie lubiłem, chociaż pomysł był bardzo ciekawy. Niestety wykonanie już niezbyt przypadło mi do gustu, nie moje poczucie humoru.

Call it performance, call it art/I call it disaster if the tapes don't start.
08.09.2012 03:30 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Tomekk Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 14 494
Dołączył: Aug 2008
Post: #63
RE: Historia teledysków
saferłel napisał(a):Klip do ''Special'' jest tak tandetny, że skipowałem go zawsze, oglądając ''Absolute Garbage''.
Ja tam tandety nie widzę, jeden z ich najlepszych teledysków.
"Blood For Poppies" przy tym to jest tragedia.

FF zdecydowanie bardziej korzystnie wypadają w klipach jak "Walk" czy "Learn To Fly" niż np. "Rope".
08.09.2012 03:40 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
1981 Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 3 661
Dołączył: Jun 2007
Post: #64
RE: Historia teledysków
Jeśli chodzi o samoloty, to podobał mi się klip "Toxic" Britney Spears.
A statek - to The KLF - "America (What Time Is Love?)"
09.09.2012 10:34 AM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
thestranglers Offline
Moderator
*****

Liczba postów: 31 114
Dołączył: Dec 2014
Post: #65
RE: Historia teledysków
1981 napisał(a):Jeśli chodzi o samoloty, to podobał mi się klip "Toxic" Britney Spears.
A statek - to The KLF - "America (What Time Is Love?)"
Dzięki za propozycje. Jak mogłem zapomnieć o "Toxic", przecież miałem to nawet w Top 10 (!).
A KLF-a chyba widziałem w dzieciństwie Icon_smile
Dopisujcie przykłady, w końcu jak historia to historia.
saferłel napisał(a):Klip do ''Special'' jest tak tandetny, że skipowałem go zawsze
Tomekk napisał(a):Ja tam tandety nie widzę, jeden z ich najlepszych teledysków.
Kwestia gustu. Są na pewno i lepsze i gorsze teledyski Icon_wink
Tomekk napisał(a):FF zdecydowanie bardziej korzystnie wypadają w klipach jak "Walk" czy "Learn To Fly" niż np. "Rope".
Nie kojarzę teraz obrazka do "Rope" ale pewnie mam zaćmienie. A "Walk" rzeczywiście to fajny filmik, a że ściągnięty z "Upadku" to już inna sprawa.
saferłel napisał(a):''Learn to Fly'' też nigdy za specjalnie nie lubiłem, chociaż pomysł był bardzo ciekawy. Niestety wykonanie już niezbyt przypadło mi do gustu, nie moje poczucie humoru.
Humor jak humor ale Dave bardzo dobrze wypada jako aktor! Poza tym nie da się go nie lubić Icon_wink
09.09.2012 11:04 AM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
saferłel Offline
Paweł
*****

Liczba postów: 21 777
Dołączył: Jun 2007
Post: #66
RE: Historia teledysków
Tomekk napisał(a):"Blood For Poppies" przy tym to jest tragedia.
Mi się właśnie bardziej podoba ''Blood" z taką jasną wizją artystyczną, chociaż wypracowaną naprawdę niewielkimi środkami.

Call it performance, call it art/I call it disaster if the tapes don't start.
09.09.2012 11:57 AM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
thestranglers Offline
Moderator
*****

Liczba postów: 31 114
Dołączył: Dec 2014
Post: #67
RE: Historia teledysków
Dziś dwa odcinki, z cyklu "Dla każdego coś miłego"...

ROZDZIAŁ 34

Dla psiarzy

NEW ORDER blue monday'88

Mam nadzieję, że przy kręceniu tego filmiku nie ucierpiał żaden doberman. Przyznam, że takie ustawianie psa na krzesłach czy na piłce od tenisa (!) wcale mnie nie bawi. Pierwsza w historii teledysków żółta kartka.





BRYAN ADAMS please forgive me

Ten wilk najwyraźniej dobrze czuje się w studiu nagraniowym Icon_wink





ROZDZIAŁ 35

Dla kociarzy

THE CURE the lovecats

Najpierw jedyny w swoim rodzaju hołd dla wszystkich kociaków, od tych kilkutygodniowych do tych dużych, na dwóch nogach Icon_wink





FATBOY SLIM the joker

A teraz zobaczcie jak wyglądamy w oczach naszych kotów...



22.09.2012 02:59 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
saferłel Offline
Paweł
*****

Liczba postów: 21 777
Dołączył: Jun 2007
Post: #68
RE: Historia teledysków
Dla psiarzy to powinno być ''Don't Know What You Want But I Can't Give It Any More'' Icon_wink albo ''Suburbia'' Icon_wink

Call it performance, call it art/I call it disaster if the tapes don't start.
22.09.2012 03:45 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
thestranglers Offline
Moderator
*****

Liczba postów: 31 114
Dołączył: Dec 2014
Post: #69
RE: Historia teledysków
saferłel napisał(a):Dla psiarzy to powinno być ''Don't Know What You Want But I Can't Give It Any More''albo ''Suburbia''
Pierwszy słabo pamiętałem a drugi też wyleciał z głowy ale dzięki za pomysły Icon_smile
22.09.2012 04:03 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
thestranglers Offline
Moderator
*****

Liczba postów: 31 114
Dołączył: Dec 2014
Post: #70
RE: Historia teledysków
Dziś kontynuujemy wątek zwierzęcy...

ROZDZIAŁ 36

Z kamerą wśród zwierząt

TALK TALK it's my life

Przed nami nie lada gratka dla fanów fauny, którzy znajdą tu parę naprawdę kapitalnych ujęć ze świata zwierząt. Ja ze swojej strony wybieram oryksy w biegu i lądującego głuptaka. Swoją drogą odważny ten Mark Hollis, który nie boi się bliskiego towarzystwa słonia (co prawda indyjskiego ale zawsze...)





A-HA hunting high and low

A teraz ciekawostka: Morten przeobraża się w orła i rekina Icon_wink





Jeśli znajdą się wśród nas fanatycy, którym zwierząt na ekranie wciąż mało to mam dla nich...

ROZDZIAŁ 37

Namolne owady

PETER GABRIEL digging in the dirt

Peter wpadający w szał pod wpływem pszczoły - to warto obejrzeć Icon_wink





GNARLS BARKLEY gone daddy gone

Czy wiedzieliście, że pchły mają swoje marzenia?



30.09.2012 02:29 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
thestranglers Offline
Moderator
*****

Liczba postów: 31 114
Dołączył: Dec 2014
Post: #71
RE: Historia teledysków
Dzisiaj o zwierzętach w niewoli...

ROZDZIAŁ 38

Tajemniczy ogród ... zoologiczny

ROYKSOPP poor leno

Opowieść o tym, że każdy zwierzak tęskni za swoim domem, zwłaszcza gdy jest się Leno, które żyje w parach. I zapamiętajcie jedno: "Tundra Rocks!" Icon_wink





T.LOVE ajrisz

I kolejna smutna historia o uwięzieniu naszych młodszych braci w zoo.



06.10.2012 03:53 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
thestranglers Offline
Moderator
*****

Liczba postów: 31 114
Dołączył: Dec 2014
Post: #72
RE: Historia teledysków
ROZDZIAŁ 39

Cyrk na kółkach

RED HOT CHILI PEPPERS soul to squeeze

Każdy cyrk ma w sobie pewną tajemnicę, która siłą rzeczy wiąże się z oryginałami tam pracującymi i ich talentami, które równie zachwycają co dziwią. Życie w drodze i ciągłe zmiany miejsc pobytu uczą pokory, siły woli i dystansu do spraw doczesnych. Na chwilę i panowie z RHCP zostali cyrkowcami. Podziwiajcie wężową fryzurę Anthonego i zobaczcie jakim jest równym gościem, który i psiaka przytuli i przybije piątkę z uroczym szympansem. A Fleę zaliczamy do kolejnego przyjaciela słoni wśród braci muzycznej.





CELINE DION falling into you

Każdego ciągnie do cyrku. Celine na przykład trafiła się fucha pomocnicy połykacza ognia.



13.10.2012 06:38 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
1981 Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 3 661
Dołączył: Jun 2007
Post: #73
RE: Historia teledysków
Mój ulubiony teledysk z klaunem to "Mr. Writer" Stereophonics. Cud miód.
14.10.2012 07:52 AM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
thestranglers Offline
Moderator
*****

Liczba postów: 31 114
Dołączył: Dec 2014
Post: #74
RE: Historia teledysków
1981 napisał(a):Mój ulubiony teledysk z klaunem to "Mr. Writer" Stereophonics.
Dzięki za przypomnienie, faktycznie był taki, wyleciało z pamięci.
14.10.2012 10:46 AM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Szymek79 Online
Moderator
*****

Liczba postów: 40 618
Dołączył: Sep 2010
Last.fm
Post: #75
RE: Historia teledysków
Dwie księżniczki popu też nagrały teledyski w cyrku.








[Obrazek: 1522fe537720d3c6gen.jpg]
14.10.2012 07:09 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
thestranglers Offline
Moderator
*****

Liczba postów: 31 114
Dołączył: Dec 2014
Post: #76
RE: Historia teledysków
ROZDZIAŁ 40

Dziwaki

MARILYN MANSON the dope show

Na początku opowieść o manekinie, który uciekł z wystawy i co z tego wszystkiego wynikło.

Ps. Ktoś ma pomysł do czego służą te niby rury temu dziwactwu z limuzyny? Icon_wink





THE SMASHING PUMPKINS ava adore

Billy, James i D'arcy w oczekiwaniu na swój casting przechadzają się po studiu filmowym...



20.10.2012 01:14 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Kordian Offline
the only Kordian in this village
*****

Liczba postów: 1 355
Dołączył: Apr 2012
Facebook Last.fm Twitter
Post: #77
RE: Historia teledysków
Niestety kompletnie nie mam czasu komentować w tym wątku, a miałbym mnóstwo do powiedzenia (może na Gwiazdkę?). Ale skoro mówimy o dziwakach i manekinach, mam coś do dodania.

Mylene Farmer - Sans Contrefacon (we Francji przegięte klipy to chyba normalność, patrz "Etienne" Guesch Patti, gdzie też jeden koleś wyglądał jak manekin Icon_smile

The Maneken - Sunbeam Girl
20.10.2012 02:02 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
albarn92 Offline
Dużo pisze
****

Liczba postów: 458
Dołączył: Jun 2012
Post: #78
RE: Historia teledysków
Świetny wątek! Uwielbiam zwłaszcza klipy dla kociarzy, które zaprezentowałeś Icon_mrgreen No i Ajrisz rozbraja Icon_smile

W kategorii dziwaków dorzucam:The Cure - Never Enough
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 20.10.2012 03:52 PM przez albarn92.)
20.10.2012 03:50 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
thestranglers Offline
Moderator
*****

Liczba postów: 31 114
Dołączył: Dec 2014
Post: #79
RE: Historia teledysków
Kordian napisał(a):Niestety kompletnie nie mam czasu komentować w tym wątku, a miałbym mnóstwo do powiedzenia (może na Gwiazdkę?)
A ja właśnie do końca roku planowałem przeprowadzić szczęśliwie 50 odcinków tej serii i zamknąć temat, głównie z powodu kończenia się tematów ale jeśli mielibyście chęć kontynuować w AD 2013 ten wątek, to proszę zgłaszajcie tematy na kolejne rozdziały. Proszę o same tematy, później wszyscy razem będziemy przedstawiać nasze przykłady.
Kordian napisał(a):Mylene Farmer - Sans Contrefacon
Oglądnąłem przy okazji muzycznego Euro. Nie brałeś udziału, w ogóle musimy powtórzyć w przyszłym roku tę zabawę, już pod całkiem innym tytułem.
Kordian napisał(a):The Maneken - Sunbeam Girl
Nie znaju...
albarn92 napisał(a):W kategorii dziwaków dorzucam:The Cure - Never Enough
No tak, klasyk w gatunku, pamiętam, pamiętam...
20.10.2012 04:27 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Kordian Offline
the only Kordian in this village
*****

Liczba postów: 1 355
Dołączył: Apr 2012
Facebook Last.fm Twitter
Post: #80
RE: Historia teledysków
(20.10.2012 04:27 PM)thestranglers napisał(a):  
Kordian napisał(a):Niestety kompletnie nie mam czasu komentować w tym wątku, a miałbym mnóstwo do powiedzenia (może na Gwiazdkę?)
A ja właśnie do końca roku planowałem przeprowadzić szczęśliwie 50 odcinków tej serii i zamknąć temat

Z mojego punktu widzenia to niby dobrze, bo trudno się komentuję, kiedy na bieżąco przybywa materiału. Ja w ogóle rzadko oglądam klipy, ale z tych akurat dziwnym trafem wiele znam Icon_smile

Kordian napisał(a):Nie brałeś udziału

Brałem, ale tylko w dwóch ostatnich etapach. Część piosenek zdążyłem przesłuchać. Były emocje!

Kordian napisał(a):w ogóle musimy powtórzyć w przyszłym roku tę zabawę, już pod całkiem innym tytułem.

Coś można wymyślić - dla fanów muzyki amerykańskiej muzyczne NBA, a dla miłośników europejskiej - muzyczną ligę mistrzów Icon_smile
20.10.2012 05:25 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości